SnapAV و Control4 ادغام را برای تبدیل راه حل های خانه هوشمند اعلام کردند

SnapAV و Control4 ادغام را برای تبدیل راه حل های خانه هوشمند اعلام کردند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
SnapAV و Control4 اعلام کردند که توافقنامه ادغام قطعی را منعقد کرده اند که به موجب آن SnapAV در یک معامله تمام نقدی ، کنترل4 را با قیمت 23.91 دلار به ازای هر سهم نقد ، که ارزش کل تقریبی 680 میلیون دلار را دارد ، خریداری می کند.
این ترکیب کاملاً مکمل ، از منابع افزایش یافته این دو شرکت برای فراهم کردن یک فروشگاه یک مرحله ای واقعی در اختیار مجتمع ها قرار می دهد و سبد کالاهای کاملی از راه حل های خانگی هوشمند ، کنترل و اتوماسیون را ارائه می دهد. SnapAV و Control4 با هم باعث افزایش نوآوری ، ساده سازی ادغام و راه حل های جذاب می شوند که پاسخگوی خواسته های صنعت رو به رشد خانه های امروزی است. با استفاده از راه حل های پیشرفته فناوری ، جای جغرافیایی گسترده و سازمان های خدمات استثنایی ، این شرکت ترکیبی آماده است تا فرصت های بهتری را در اختیار ادغام کنندگان قرار دهد تا بتوانند در بازارهای متصل خانه و مشاغل به مشتریان خدمات ارائه دهند.
هیئت مدیره Control4’s به اتفاق آرا تأیید و توصیه کرده است که سهامداران به نفع معامله رأی دهند. طبق مفاد توافق نامه ، SnapAV تمام سهام عادی کنترل 4 را با قیمت 23.91 دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی به دست می آورد. قیمت خرید نشان دهنده حق بیمه تقریبا 40٪ بیش از قیمت بسته شدن Control4 در 8 مه 2019 ، آخرین روز معاملاتی قبل از اجرای توافق نامه است و حق بیمه تقریبا 38٪ بیش از میانگین قیمت سهام 30 روزه معاملاتی Control4 در پایان یافت 8 مه 2019. شرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی Hellman & Friedman - سهامدار عمده SnapAV از سال 2017 - سهام اضافی خود را به عنوان بخشی از معامله سرمایه گذاری خواهد کرد و سهامدار عمده شرکت ترکیبی خواهد بود.
SnapAV و Control4 درک عمیقی از صنعت نصب سفارشی دارند و به موفقیت هرچه بیشتر مجتمع های حرفه ای اختصاص دارند. با ادغام ، SnapAV و Control4 استعداد کارمندان 1200 و بیش از کارمندان ، راه حل های پیشرو در بازار ، قابلیت همکاری استثنایی و بستر کانال ، برنامه های اولین فروشنده ، توزیع جهانی و منابع مالی را برای ارائه ارزش از راه های دیگری که شخص دیگر نمی تواند ترکیب کنند - امکان یکپارچه سازی برای بهتر ارائه خدمات به مشتریان و رشد تجارت خود.
جان هیمن ، مدیر ارشد اجرایی SnapAV گفت: "ما از تاسیس SnapAV رسالت آسان سازی زندگی ادغام کنندگان خود را دنبال کرده ایم." "نمایندگی ها قادر به خرید راه حل های پیشرو ، دسترسی به بهترین تکنسین های خدمات در صنعت و نصب ساده تر از طریق خرید ، پشتیبانی و ادغام یکپارچه محصول خواهند بود.
"طی چندین سال گذشته ، ما به تعدادی از اهداف مهم برای موفقیت مجتمع ها و رشد مداوم SnapAV رسیده ایم - از جمله ارائه تحویل و تحویل محلی از طریق خرید سایت های توزیع در سراسر کشور و گسترش مجموعه ای از محصولات موجود برای پشتیبانی از مجتمع ها. ادغام با Control4 و تیم برجسته آن به ما کمک می کند تا سومین هدف مهم خود را اجرا کنیم: ارائه پلت فرم اتوماسیون پیشرو در صنعت که با بسیاری از فن آوری ها و محصولات مورد نیاز برای ایجاد تجارب سفارشی خانه های هوشمند مورد نظر صاحبان خانه ، ادغام می شود. Control4 یک پلت فرم اتوماسیون پیشرو همراه با راه حل های اصلی خانه هوشمند در گروه های صوتی ، تصویری ، روشنایی ، امنیت و شبکه ارائه می دهد. ما به خصوص از این واقعیت که هر دو شرکت ما دارای فرهنگ سازمانی "مشتری اول" به طور مشابه قوی متمرکز بر کیفیت ، خدمات و نوآوری هستند ، بسیار هیجان زده هستیم و ما مشتاقانه منتظر ایجاد فرصت های جدید و هیجان انگیز برای تیم های کنترل 4 و SnapAV هستیم. به طور خلاصه ، دو شرکت در کنار هم ، با خدمات بهتر ، راه حل های بهتر و فرصت های بهتر برای مجتمع ها و کارمندان ، بهتر خواهند بود. "
مارتین پلان ، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی شرکت کنترل 4 "همراه با SnapAV ، ما می توانیم حتی بیشتر در زمینه نوآوری سرمایه گذاری کنیم ، بهترین توانایی های ترکیبی خود را گردهم آوریم و بر پایه آنها کار کنیم و این کار را با بهبود قابلیت اطمینان ، پاسخگویی ، امنیت و حریم خصوصی برای مصرف کنندگان انجام خواهیم داد. اعلامیه امروز ما را قادر می سازد تا بتوانیم بهتر در حال توسعه بازار خانه های هوشمند باشیم و زندگی ادغام کنندگان را راحت تر و تجارت آنها را م effectiveثر و کارآمد تر کنیم. "
این شرکت ترکیبی با هم درک عمیقی از صنعت و اشتیاق بی بدیل برای ارائه راه حل ها و خدمات با یک هدف ایجاد می کنند: ایجاد تجارب بهتر برای مصرف کنندگان و مجتمع هایی که به آنها خدمت می کنند. یکپارچه سازی محصول ، مدیریت از راه دور ، تکنسین های خدمات خبره ، ساده سازی محصول ، آموزش و قابلیت های به موقع لجستیکی ، اطمینان از نصب آسان تر ، قابل اطمینان تر و ارائه تجربیات خارق العاده به مصرف کنندگان در محل زندگی و کارشان.
اریک راگاتز ، شریک در Hellman & Friedman و رئیس هیئت مدیره SnapAV ، گفت: "ترکیبی از Control4 و SnapAV برای صنعت خانه های هوشمند تحول آور است." "افزایش منابع شرکت ترکیبی این امکان را برای سرمایه گذاری بیشتر در جهت ایجاد نوآوری و ارائه بهترین ویژگی ها ، عملکردها و محصولات در کلاس فراهم می کند. این ترکیب همچنین به ما این امکان را می دهد که برای پی بردن به هدف مشترک خود یعنی تحقق وعده خانه متصل ، بیش از هر زمان دیگری از ادغام کنندگان پشتیبانی کنیم. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب