SnapAV و Control4 ادغام را برای تبدیل راه حل های خانه هوشمند اعلام کردند

SnapAV و Control4 ادغام را برای تبدیل راه حل های خانه هوشمند اعلام کردند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۳ دی ۱۳۹۹
SnapAV و Control4 اعلام کردند که توافقنامه ادغام قطعی را منعقد کرده اند که به موجب آن SnapAV در یک معامله تمام نقدی ، کنترل4 را با قیمت 23.91 دلار به ازای هر سهم نقد ، که ارزش کل تقریبی 680 میلیون دلار را دارد ، خریداری می کند.
این ترکیب کاملاً مکمل ، از منابع افزایش یافته این دو شرکت برای فراهم کردن یک فروشگاه یک مرحله ای واقعی در اختیار مجتمع ها قرار می دهد و سبد کالاهای کاملی از راه حل های خانگی هوشمند ، کنترل و اتوماسیون را ارائه می دهد. SnapAV و Control4 با هم باعث افزایش نوآوری ، ساده سازی ادغام و راه حل های جذاب می شوند که پاسخگوی خواسته های صنعت رو به رشد خانه های امروزی است. با استفاده از راه حل های پیشرفته فناوری ، جای جغرافیایی گسترده و سازمان های خدمات استثنایی ، این شرکت ترکیبی آماده است تا فرصت های بهتری را در اختیار ادغام کنندگان قرار دهد تا بتوانند در بازارهای متصل خانه و مشاغل به مشتریان خدمات ارائه دهند.
هیئت مدیره Control4’s به اتفاق آرا تأیید و توصیه کرده است که سهامداران به نفع معامله رأی دهند. طبق مفاد توافق نامه ، SnapAV تمام سهام عادی کنترل 4 را با قیمت 23.91 دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی به دست می آورد. قیمت خرید نشان دهنده حق بیمه تقریبا 40٪ بیش از قیمت بسته شدن Control4 در 8 مه 2019 ، آخرین روز معاملاتی قبل از اجرای توافق نامه است و حق بیمه تقریبا 38٪ بیش از میانگین قیمت سهام 30 روزه معاملاتی Control4 در پایان یافت 8 مه 2019. شرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی Hellman & Friedman - سهامدار عمده SnapAV از سال 2017 - سهام اضافی خود را به عنوان بخشی از معامله سرمایه گذاری خواهد کرد و سهامدار عمده شرکت ترکیبی خواهد بود.
SnapAV و Control4 درک عمیقی از صنعت نصب سفارشی دارند و به موفقیت هرچه بیشتر مجتمع های حرفه ای اختصاص دارند. با ادغام ، SnapAV و Control4 استعداد کارمندان 1200 و بیش از کارمندان ، راه حل های پیشرو در بازار ، قابلیت همکاری استثنایی و بستر کانال ، برنامه های اولین فروشنده ، توزیع جهانی و منابع مالی را برای ارائه ارزش از راه های دیگری که شخص دیگر نمی تواند ترکیب کنند - امکان یکپارچه سازی برای بهتر ارائه خدمات به مشتریان و رشد تجارت خود.
جان هیمن ، مدیر ارشد اجرایی SnapAV گفت: "ما از تاسیس SnapAV رسالت آسان سازی زندگی ادغام کنندگان خود را دنبال کرده ایم." "نمایندگی ها قادر به خرید راه حل های پیشرو ، دسترسی به بهترین تکنسین های خدمات در صنعت و نصب ساده تر از طریق خرید ، پشتیبانی و ادغام یکپارچه محصول خواهند بود.
"طی چندین سال گذشته ، ما به تعدادی از اهداف مهم برای موفقیت مجتمع ها و رشد مداوم SnapAV رسیده ایم - از جمله ارائه تحویل و تحویل محلی از طریق خرید سایت های توزیع در سراسر کشور و گسترش مجموعه ای از محصولات موجود برای پشتیبانی از مجتمع ها. ادغام با Control4 و تیم برجسته آن به ما کمک می کند تا سومین هدف مهم خود را اجرا کنیم: ارائه پلت فرم اتوماسیون پیشرو در صنعت که با بسیاری از فن آوری ها و محصولات مورد نیاز برای ایجاد تجارب سفارشی خانه های هوشمند مورد نظر صاحبان خانه ، ادغام می شود. Control4 یک پلت فرم اتوماسیون پیشرو همراه با راه حل های اصلی خانه هوشمند در گروه های صوتی ، تصویری ، روشنایی ، امنیت و شبکه ارائه می دهد. ما به خصوص از این واقعیت که هر دو شرکت ما دارای فرهنگ سازمانی "مشتری اول" به طور مشابه قوی متمرکز بر کیفیت ، خدمات و نوآوری هستند ، بسیار هیجان زده هستیم و ما مشتاقانه منتظر ایجاد فرصت های جدید و هیجان انگیز برای تیم های کنترل 4 و SnapAV هستیم. به طور خلاصه ، دو شرکت در کنار هم ، با خدمات بهتر ، راه حل های بهتر و فرصت های بهتر برای مجتمع ها و کارمندان ، بهتر خواهند بود. "
مارتین پلان ، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی شرکت کنترل 4 "همراه با SnapAV ، ما می توانیم حتی بیشتر در زمینه نوآوری سرمایه گذاری کنیم ، بهترین توانایی های ترکیبی خود را گردهم آوریم و بر پایه آنها کار کنیم و این کار را با بهبود قابلیت اطمینان ، پاسخگویی ، امنیت و حریم خصوصی برای مصرف کنندگان انجام خواهیم داد. اعلامیه امروز ما را قادر می سازد تا بتوانیم بهتر در حال توسعه بازار خانه های هوشمند باشیم و زندگی ادغام کنندگان را راحت تر و تجارت آنها را م effectiveثر و کارآمد تر کنیم. "
این شرکت ترکیبی با هم درک عمیقی از صنعت و اشتیاق بی بدیل برای ارائه راه حل ها و خدمات با یک هدف ایجاد می کنند: ایجاد تجارب بهتر برای مصرف کنندگان و مجتمع هایی که به آنها خدمت می کنند. یکپارچه سازی محصول ، مدیریت از راه دور ، تکنسین های خدمات خبره ، ساده سازی محصول ، آموزش و قابلیت های به موقع لجستیکی ، اطمینان از نصب آسان تر ، قابل اطمینان تر و ارائه تجربیات خارق العاده به مصرف کنندگان در محل زندگی و کارشان.
اریک راگاتز ، شریک در Hellman & Friedman و رئیس هیئت مدیره SnapAV ، گفت: "ترکیبی از Control4 و SnapAV برای صنعت خانه های هوشمند تحول آور است." "افزایش منابع شرکت ترکیبی این امکان را برای سرمایه گذاری بیشتر در جهت ایجاد نوآوری و ارائه بهترین ویژگی ها ، عملکردها و محصولات در کلاس فراهم می کند. این ترکیب همچنین به ما این امکان را می دهد که برای پی بردن به هدف مشترک خود یعنی تحقق وعده خانه متصل ، بیش از هر زمان دیگری از ادغام کنندگان پشتیبانی کنیم. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____         _ 
/ __ \        | |
`' / /' ____ _ __  __| |
 / / |_ /| '_ \ / _` |
./ /___ / / | | | || (_| |
\_____//___||_| |_| \__,_|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب