Sonos از طریق به روزرسانی نرم افزار رایگان ، دستیار Google را اضافه می کند

Sonos از طریق به روزرسانی نرم افزار رایگان ، دستیار Google را اضافه می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۰ دی ۱۳۹۹
Sonos با دستیابی به قدرت هوشمند Google Assistant ، تجربه صوتی درخشان Sonos را نشان می دهد و قدرت یک پلت فرم باز و چند شریک را نشان می دهد که انتخاب را برای مشتریان در اولویت قرار می دهد.
از صدا با دستیار Google داخلی در Sonos One یا Sonos Beam یا با یک محصول Google Home متصل استفاده کنید تا آهنگ را به راحتی شروع کنید ، در یک برنامه تلویزیونی صف بکشید ، آب و هوا را بررسی کنید و خانه هوشمند را کنترل کنید. به روزرسانی نرم افزار رایگان از امروز در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. پشتیبانی در انگلیس ، آلمان ، کانادا ، استرالیا ، فرانسه و هلند در ماه ژوئیه انجام می شود و کشورهای دیگر نیز طی ماه های آینده به صورت نوردی دنبال می کنند.
"ما برای آزادی انتخاب ارزش قائل هستیم ، به شنوندگان این امکان را می دهیم تا آنچه را می خواهند گوش دهند و چگونه می خواهند آن را کنترل کنند انتخاب کنند. افزودن صدا ، اکنون با دستیار Google ، این کنترل را حتی ساده تر کرده است. "گفت: پاتریک اسپنس ، مدیر عامل شرکت Sonos. "ما با Google همکاری کردیم تا این ادغام را از ابتدا ایجاد کنیم و در بهترین دستیار Google در اکوسیستم محصولات و شرکای Sonos لایه بندی کنیم. امروز ما اولین شرکتی هستیم که دارای دو دستیار صوتی هستیم که همزمان بر روی یک سیستم کار می کنند ، این یک نقطه عطف مهم برای صنعت است. ما روزی را تصور می کنیم که چندین دستیار صوتی داشته باشیم که همزمان بر روی یک دستگاه کار می کنند و متعهد به انجام هر چه سریعتر آن هستیم. "
دستیار Google دومین دستیار صوتی داخلی Sonos است. مشتریان Sonos توانایی انتخاب یک دستیار برای هر بلندگو را دارند ، با چندین دستیار صوتی در یک سیستم واحد. با دستیار Google on Beam در اتاق نشیمن و الکسا روی Sonos One در آشپزخانه ، آهنگی را با دستیار Google شروع کنید ، از الکسا بخواهید چه چیزی پخش می شود و بالعکس

Sonos نه فقط موسیقی و تلویزیون ، از اقدامات و ویژگی های مهمانی اولین دستیار Google ، از جمله ادامه مکالمه ، حالت پخش و امکان انتخاب صدای متفاوت برای دستیار پشتیبانی خواهد کرد. Google Assistant در Sonos که غنای اکوسیستم Google و ادغام در خانه هوشمند را به ارمغان می آورد ، همچنین شامل بیش از یک میلیون اقدام از محصولات شریک است. ویژگی ها و اقدامات اضافی از طریق به روزرسانی های مداوم در دسترس خواهد بود ، و حتی بیشتر به تجربه دستیار Google در Sonos منجر می شود. در هنگام راه اندازی ، مشتریان لذت می برند:
کنترل سیستم شنوندگان با استفاده از پلت فرم باز محصولات و شرکای Sonos ساخته شده اند ، می توانند آهنگی را با استفاده از AirPlay از Apple Music شروع کنند ، از دستیار Google بخواهند به آهنگ بعدی برود و میزان صدا را در برنامه Sonos کاهش دهد. علاوه بر این ، فقط یک دستگاه دارای قابلیت پشتیبانی از صدا به شما امکان می دهد تا موسیقی یا محتوا را برای پخش در سایر بلندگوهای Sonos در سیستم درخواست کنید (به عنوان مثال بازی: 1).
موسیقی ، اخبار و رادیو. برای شروع ، از لیست در حال رشد خدمات پخش جریانی ، از جمله: Spotify ، YouTube Music ، موسیقی Google Play ، Pandora ، TIDAL ، TuneIn ، iHeartRadio و Deezer با صدا درخواست و کنترل کنید. از صدا برای رفتن به آهنگ بعدی ، تغییر میزان صدا یا مکث با همه سرویس های پخش جریانی موجود در Sonos استفاده کنید.
کنترل آسان تلویزیون با Sonos Beam. با استفاده از اتصال Beam’s HDMI ARC و CEC تلویزیون را با دستیار Google روشن کنید ، از تلویزیون به موسیقی بروید و میزان صدا را تنظیم کنید. Chromecast Ultra را اضافه کنید تا از ویژگی های اضافی صدا برای تلویزیون ، از جمله درخواست نمایش یا فیلم های خاص از سرویس های پخش جریانی ، برخوردار شوید.
پاسخ بگیرید ، وظایف و برنامه ها را مدیریت کنید. خلاصه روزانه ، اطلاعات پرواز یا زمان رفت و آمد را بشنوید ، هشدارها ، تایمرها را تنظیم کنید و قرارهای تقویم را بلند کنید یا درباره آب و هوا ، محاسبات ، ترجمه ها ، ورزش ها و موارد دیگر پاسخ بگیرید. این همه بخشی از اکوسیستم Google است - از دستیار Google راهنمایی بخواهید و از آنها بخواهید مستقیماً به تلفن Android ارسال شوند.
با خانه هوشمند ارتباط برقرار کنید. از دستیار Google در Sonos بخواهید دما را تنظیم کند یا چراغ را روشن کند. در حال حاضر ، بیش از 200 میلیون دستگاه در سراسر جهان در خانه ها وجود دارد که با دستیار Google اکنون در Sonos کار می کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____             
/ __ \             
`' / /' ___  _ __ ___  _ __ 
 / /  / _ \ | '_ ` _ \ | '_ \ 
./ /___| (_) || | | | | || |_) |
\_____/ \___/ |_| |_| |_|| .__/ 
             | |  
             |_|  
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب