با AIFA i-Ctrl کنترل زندگی خود را در دست بگیرید

با AIFA i-Ctrl کنترل زندگی خود را در دست بگیرید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
امروزه ، همه می خواهند خانه خود را هوشمندتر کنند - و AIFA i-Ctrl می تواند آن را محقق کند!
دستگاه هوشمند AIFA i-Ctrl برای کسانی که خانه هوشمند می خواهند مناسب است. شما می توانید AIFA i-Ctrl را در Computex 2019 در تایپه مشاهده کنید (مرکز نمایشگاه Nangang ، سالن 2 ، غرفه شماره P1222a) ، جایی که تیم AIFA با معرفی تمام ویژگی های خارق العاده دستگاه بسیار لذت خواهد برد.


به دلیل فراموشی کنترل زندگی خود را از دست ندهید
آیا هنگام عزیمت به محل کار کولر گازی را فراموش کرده اید؟ آیا مراقبت از سایر دستگاه های IR هنگام آشپزی برای شما دشوار است؟ از تعداد زیادی کنترل از راه دور سیر شده اید؟
AIFA i-ctrl به شما امکان می دهد با کمک برنامه رسمی تلفن های هوشمند ، از تلفن خود برای کنترل همه دستگاه های IR خود - در هر مکان و هر زمان - استفاده کنید.
AIFA i-ctrl یک ریموت جهانی است که با Amazon Alexa کار می کند و خانه شما را به یک خانه هوشمند مجهز به فرمان صوتی تبدیل می کند.
از طریق i-Ctrl می توانید به سادگی با استفاده از تلفن هوشمند خود تمام دستگاه های از راه دور IR خود مانند تلویزیون ، تهویه هوا ، جعبه تنظیمات ، پنکه ها و چراغ های خانه ، دفتر کار یا هر مکان بیرونی را کار کنید.
مراحل راه اندازی i-Ctrl آسان است. فقط کافیست برنامه همراه سازگار با iOS و Android را بارگیری کنید و اتصال همه دستگاههای خانگی خود را شروع کنید.
پایگاه داده مادون قرمز i-Ctrl سیگنال های انتقال بیش از 1000 مارک الکترونیکی را شامل می شود که 95 درصد از دستگاه های سراسر جهان را شامل می شود! فناوری انحصاری AIFA همچنین به i-Ctrl این امکان را می دهد تا بلافاصله هر سیگنال مادون قرمز را یاد بگیرد. این فرایند ساده است و کاربران نهایی می توانند در عرض چند دقیقه خودشان آن را تنظیم کنند.
علاوه بر این ، با ویژگی زمان بندی AIFA i-Ctrl ، می توانید برنامه های روزمره را برای دستگاه های خانگی خود برنامه ریزی کنید ، از جمله اقداماتی مانند خاموش کردن کولر گازی یا شروع روز با موسیقی مورد علاقه خود.
i-Ctrl از تمام دستگاه های از راه دور IR پشتیبانی می کند و با برنامه ریزی صرفه جویی در هزینه های شما را می کند.
با خاموش کردن کولر گازی ، چراغ ها ، تلویزیون یا پنکه های خود از هر کجا ، در هر زمان و با استفاده از تلفن هوشمند ، تمام نگرانی های مربوط به قبض برق خود را از بین ببرید.
به سادگی می توانید دستگاه ها را برنامه ریزی کنید تا طبق برنامه کاری خود به طور خودکار خاموش و روشن شوند. به عنوان مثال ، بگویید شما ساعت 8:00 از خانه خارج می شوید و ساعت 6:00 برمی گردید. شما می توانید یک برنامه دائمی تنظیم کنید که در ساعت 8:00 صبح تمام دستگاه های شما را خاموش کند و باعث کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه قبض برق شود.
با استفاده از ویژگی i-Ctrl’s Marco ، می توانید همه دستگاه های خود را همزمان با فشار دادن دکمه عملکرد یکسانی را انجام دهیم. به عنوان مثال ، فقط تمام دستگاه های خانه خود را برنامه ریزی کنید تا هنگام ترک خانه از خانه روشن و خاموش شوند. دکمه را فشار دهید و می توانید همزمان همه دستگاه ها را خاموش کنید و دیگر نیازی به خاموش کردن دستگاه ها نیست. همچنین می توانید سیستم های صوتی و پخش کننده های DVD را با هم گروه کنید تا سینمای خانگی خود را بسازید.
اما چیزهای بیشتری وجود دارد! دستگاه AIFA i-Ctrl Smart Home همچنین می تواند با آمازون الکسا و گوگل هوم تلفیق شود ، به این معنی که می توانید از دستورات صوتی برای کنترل همه دستگاه های خود استفاده کنید.
با استفاده از AIFA i-Ctrl به راحتی می توانید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید. اکنون گام بعدی به جلو در کنترل خانه هوشمند بردارید!
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب