با AIFA i-Ctrl کنترل زندگی خود را در دست بگیرید

با AIFA i-Ctrl کنترل زندگی خود را در دست بگیرید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
امروزه ، همه می خواهند خانه خود را هوشمندتر کنند - و AIFA i-Ctrl می تواند آن را محقق کند!
دستگاه هوشمند AIFA i-Ctrl برای کسانی که خانه هوشمند می خواهند مناسب است. شما می توانید AIFA i-Ctrl را در Computex 2019 در تایپه مشاهده کنید (مرکز نمایشگاه Nangang ، سالن 2 ، غرفه شماره P1222a) ، جایی که تیم AIFA با معرفی تمام ویژگی های خارق العاده دستگاه بسیار لذت خواهد برد.


به دلیل فراموشی کنترل زندگی خود را از دست ندهید
آیا هنگام عزیمت به محل کار کولر گازی را فراموش کرده اید؟ آیا مراقبت از سایر دستگاه های IR هنگام آشپزی برای شما دشوار است؟ از تعداد زیادی کنترل از راه دور سیر شده اید؟
AIFA i-ctrl به شما امکان می دهد با کمک برنامه رسمی تلفن های هوشمند ، از تلفن خود برای کنترل همه دستگاه های IR خود - در هر مکان و هر زمان - استفاده کنید.
AIFA i-ctrl یک ریموت جهانی است که با Amazon Alexa کار می کند و خانه شما را به یک خانه هوشمند مجهز به فرمان صوتی تبدیل می کند.
از طریق i-Ctrl می توانید به سادگی با استفاده از تلفن هوشمند خود تمام دستگاه های از راه دور IR خود مانند تلویزیون ، تهویه هوا ، جعبه تنظیمات ، پنکه ها و چراغ های خانه ، دفتر کار یا هر مکان بیرونی را کار کنید.
مراحل راه اندازی i-Ctrl آسان است. فقط کافیست برنامه همراه سازگار با iOS و Android را بارگیری کنید و اتصال همه دستگاههای خانگی خود را شروع کنید.
پایگاه داده مادون قرمز i-Ctrl سیگنال های انتقال بیش از 1000 مارک الکترونیکی را شامل می شود که 95 درصد از دستگاه های سراسر جهان را شامل می شود! فناوری انحصاری AIFA همچنین به i-Ctrl این امکان را می دهد تا بلافاصله هر سیگنال مادون قرمز را یاد بگیرد. این فرایند ساده است و کاربران نهایی می توانند در عرض چند دقیقه خودشان آن را تنظیم کنند.
علاوه بر این ، با ویژگی زمان بندی AIFA i-Ctrl ، می توانید برنامه های روزمره را برای دستگاه های خانگی خود برنامه ریزی کنید ، از جمله اقداماتی مانند خاموش کردن کولر گازی یا شروع روز با موسیقی مورد علاقه خود.
i-Ctrl از تمام دستگاه های از راه دور IR پشتیبانی می کند و با برنامه ریزی صرفه جویی در هزینه های شما را می کند.
با خاموش کردن کولر گازی ، چراغ ها ، تلویزیون یا پنکه های خود از هر کجا ، در هر زمان و با استفاده از تلفن هوشمند ، تمام نگرانی های مربوط به قبض برق خود را از بین ببرید.
به سادگی می توانید دستگاه ها را برنامه ریزی کنید تا طبق برنامه کاری خود به طور خودکار خاموش و روشن شوند. به عنوان مثال ، بگویید شما ساعت 8:00 از خانه خارج می شوید و ساعت 6:00 برمی گردید. شما می توانید یک برنامه دائمی تنظیم کنید که در ساعت 8:00 صبح تمام دستگاه های شما را خاموش کند و باعث کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه قبض برق شود.
با استفاده از ویژگی i-Ctrl’s Marco ، می توانید همه دستگاه های خود را همزمان با فشار دادن دکمه عملکرد یکسانی را انجام دهیم. به عنوان مثال ، فقط تمام دستگاه های خانه خود را برنامه ریزی کنید تا هنگام ترک خانه از خانه روشن و خاموش شوند. دکمه را فشار دهید و می توانید همزمان همه دستگاه ها را خاموش کنید و دیگر نیازی به خاموش کردن دستگاه ها نیست. همچنین می توانید سیستم های صوتی و پخش کننده های DVD را با هم گروه کنید تا سینمای خانگی خود را بسازید.
اما چیزهای بیشتری وجود دارد! دستگاه AIFA i-Ctrl Smart Home همچنین می تواند با آمازون الکسا و گوگل هوم تلفیق شود ، به این معنی که می توانید از دستورات صوتی برای کنترل همه دستگاه های خود استفاده کنید.
با استفاده از AIFA i-Ctrl به راحتی می توانید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید. اکنون گام بعدی به جلو در کنترل خانه هوشمند بردارید!
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب