COVID تقاضای خانه هوشمند را افزایش می دهد. چگونه انتخاب کنید چه چیزی برای شما مناسب است

COVID تقاضای خانه هوشمند را افزایش می دهد. چگونه انتخاب کنید چه چیزی برای شما مناسب است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ مرداد ۱۳۹۹
همه گیری COVID-19 باعث شده است تا مردم در سراسر جهان در خانه بمانند. کار از خانه امری عادی شده است. مدارس تعطیل هستند و آموزش آنلاین به سرعت در حال رایج شدن است. همه اینها باعث افزایش تقاضا برای راه حل های خانه هوشمند DIY شده است که زندگی را در خانه آسان تر می کند.
با توجه به آینده تحقیقات بازار ، بازار خانه های هوشمند DIY 2020 در حال دستیابی است تا سال 2023 تقریباً 54 میلیارد دلار از ایالات متحده ارزش تخمینی کسب کند. ممکن است این بازار بین سال های 2017 و 2023 با نرخ 35 درصد رشد کند.
اما راه حل های خانه های هوشمند DIY در حال حاضر در بازار موجود است. جستجوی مقدماتی در سایت های مهم تجارت الکترونیکی ، تعدادی از محصولات را در محدوده قیمت های مختلف نشان می دهد. اگرچه در نگاه اول ، به نظر می رسد همه آنها دارای ویژگی ها و مزایایی مشابه هستند، اما همه راه حلها برابر نیستند. برای شروع باید بدانید که چه چیزی خانه را هوشمند می کند.

 
اجزای اساسی یک خانه هوشمند
در زیر برخی از رایج ترین راه حل های خانگی هوشمند DIY آورده شده است. اینها به راحتی نصب می شوند و در مقایسه با سیستم های حرفه ای که برای نصب آنها به متخصصان نیاز دارند ، مقرون به صرفه تر هستند. مهمتر از همه ، آنها برای بخش بزرگی از بازار قابل دسترسی هستند.
بلندگوهای هوشمند: بلندگوهای هوشمند در سالهای اخیر بسیار محبوب شده اند. طبق تحقیقات بازار ، پیش بینی می شود بازار جهانی خانه های هوشمند از سال 2018 تا 2025 23.4 درصد رشد کند. ایالات متحده اصلی ترین عامل اصلی این رشد است که تقریباً 37 درصد از این رشد را به خود اختصاص داده است. جذابیت آنها تعجب آور نیست زیرا تعداد عملکردهای بلندگوهای هوشمند پیشرو همچنان رو به رشد است. بسیاری از آنها فراتر از موسیقی و سرگرمی چندین سرویس اینترنتی ارائه می دهند. بلندگوهای هوشمند حتی در کنترل سایر دستگاه های هوشمند در خانه نیز مفید هستند.
دوربین های امنیتی هوشمند: امنیت ، صرف نظر از وضعیت همه گیری ، همیشه نگرانی بدنبال دارد. دوربین های امنیتی خانگی هوشمند با سهولت در نصب و هزینه های پایین ، جایگزینی برای راه حل های نظارت حرفه ای ارائه می دهند. بسیاری از این دوربین ها دارای ویژگی های هوشمندی مانند تشخیص حرکت هستند و به شما امکان می دهند از راه دور به فیلم های زنده دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که می توانید یکی از آنها را در اتاق کودکان نصب کنید تا بتوانید از اتاق مورد نظر خود آنها را نظارت کنید.
ترموستات هوشمند: سیستم های هوشمند HVAC امکان کنترل بیشتر بر مصرف انرژی را فراهم می کند و این به معنی هزینه کمتر است. شما می توانید این ترموستات ها را برای کار در ساعات مشخص برنامه ریزی کنید یا از سنسورهای داخلی آنها استفاده کنید که می توانند تغییر دما را به طور خودکار تشخیص دهند.
تلویزیون های هوشمند: یک تلویزیون هوشمند می تواند گزینه های مختلفی را برای کاربران فراهم کند تا محتوای آنلاین را پخش کند. شما می توانید با خرید یک تلویزیون هوشمند کاملاً جدید یا تبدیل تلویزیون قدیمی خود به نسخه هوشمندانه تر با استفاده از برخی از دستگاه های موجود در بازار این کار را انجام دهید.
چراغ های هوشمند: چراغ های هوشمند در دو نسخه عرضه می شوند - سوئیچ ها و لامپ ها. می توانید از طریق برنامه های تلفن همراه خود ، چراغ های هوشمند را کنترل کنید. می توانید شدت نور ، رنگ ها و سایر جلوه ها مانند کم نور کردن را کنترل کنید. سوئیچ ها ممکن است پیچیده تر از لامپ های نصب شده باشند اما اغلب ارزان تر هستند.
شاخه های هوشمند: مزیت اصلی یک پلاگین هوشمند این است که می توانید آن را از طریق تلفن خود کنترل کنید. برق را از هر کجای دستگاه خاموش کنید و یک دستگاه را تنظیم کنید تا در یک زمان خاص روشن شود.
جاروبرقی رباتیک: این جاروبرقی در واقع ممکن است به اندازه بلندگوهای هوشمند محبوب شود زیرا زندگی را بسیار آسان تر می کند. نکته جالب اینجاست که جاروبرقی های ربات برای بازار تازگی ندارند ، اما ورود به خانه هوشمند باعث افزایش تقاضای آنها شده است. جاروبرقی های روباتیک به اندازه کافی هوشمند هستند که می توانند بدون کمک هر گوشه و کناری از خانه شما را تمیز کنند.
حرف آخر
دستگاه های خانگی هوشمند که در بالا به آنها اشاره شد ، همه مفید هستند ، اما برای بهره گیری کامل ، باید آنها را از طریق هاب ها یا بلندگوها ادغام کنید. این بدان معناست که می توانید دستگاه ها را از طریق دستورات صوتی کنترل کرده و عملیات آنها را خودکار کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب