موسسات سالمندان می توانند از این فناوری بسیار بهره مند شوند

موسسات سالمندان می توانند از این فناوری بسیار بهره مند شوند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
بیشتر و بیشتر ، خانه های سالمندان و سایر م institسسات مراقبت از سالمندان برای کمک به جلوگیری از حوادث ، سرعت بخشیدن به پاسخ و بهبود مدیریت به فناوری هایی مانند تشخیص چهره ، دکمه های وحشت و حسگرهای تشخیص سقوط متکی هستند.
 اما جدا از اینها ، فناوری دیگری که در حال کسب محبوبیت است ، تشخیص صدا است. Alden Warr ، معاون مالی و مشارکت های استراتژیک ، گفت: "یکی از داغترین روندهای فن آوری ارشد در حال حاضر راه حل های" صدای اول "است که به سیستم عامل های فناوری اشاره دارد که اساساً توسط دستورات شفاهی کاربر مانند الکسا و Google Home کنترل می شوند. در VoCo.
 به گفته وار ، فناوری مبتنی بر صفحه نمایش سنتی در تلاش برای دستیابی به گسترده در فضای زندگی سالمندان بوده است ، زیرا بسیاری از سالمندان برای خواندن صفحه نمایش دشوار هستند ، و سیستم عامل های دست و پاگیر و غیر عادی را تایپ می کنند.
 "انواع راه حل های مبتنی بر فن آوری وجود دارد که هدف آنها کاهش برخی از کارهایی است که برای کارکنان غالباً پر کار انجام می شود. با این حال ، نکته اصلی در همه این راه حل های فناوری این است که آیا ساکنان این جوامع واقعاً از آنها استفاده خواهند کرد یا خیر. "
اینجاست که فناوری های مبتنی بر صدا می توانند به کار شما بیایند.
 "ماهیت مکالمه سیستم عامل های صدای اول برای سالمندان بصری است و استفاده از آن آسان است. این متناسب نوید گشودن دنیای فناوری و ارتباط با افراد سالمند و جوامعی است که در آن زندگی می کنند. "
 "سیستم عامل هایی مانند الکسا تقریباً موسیقی ، بازی و سرگرمی نامحدودی را ارائه می دهند ، به همین دلیل سالمندان احتمال استفاده از برنامه های سفارشی ساخته شده در بالای پلتفرم را که برای کمک به کارکنان در زمینه مراقبت بهتر از ساکنان خود طراحی شده اند بسیار بیشتر می کنند. این برنامه ها شامل ساکنان است که می توانند در مورد فهرست و فعالیت های انجمن بدون اینکه پرسنل پرستار مجبور به پاسخ دادن به سوالات مشابه بارها و بارها باشند ، بشنوند. کاتالوگ خودکار تاریخ پزشکی و ویزیت پرستار ؛ و توانایی سالمندان برای تماس با میز جلو از هر نقطه از آپارتمان خود در صورت سقوط یا سایر مشکلات سلامتی. "
 Warr گفت ، با توجه به محبوبیت فن آوری های صوتی ، بسیاری از مutesسسات مراقبت از سالمندان از آنها برای جدا کردن از خود استفاده می کردند. "جوامع زندگی سالمندان در سراسر کشور در حال کار با تعداد کمی از اولین ارائه دهندگان صدا هستند تا با استفاده از اتوماسیون امنیتی ، طراحی خانه هوشمند ، یکپارچه سازی تقویم و موارد دیگر برای غنی سازی زندگی ساکنان خود ، افزایش بهره وری از امکانات و تمایز خود نسبت به پیشرفته تر رقبا ، "او گفت.


چالش های جاری
در حالی که فناوری ها مزایای خاصی را برای موسسات مراقبت از سالمندان به ارمغان می آورند ، برخی هنوز در استفاده از آنها مردد هستند.
 به طور خاص ، عوامل اقتصادی همچنان یک مانع بزرگ برای موسسات کم پول با محدودیت های شدید بودجه باقی مانده اند. به عنوان مثال ، در تایوان ، برای برخی از مراکز مراقبت روزانه سالمندان معمول است که ماهیانه 300 تا 700 دلار آمریکا به ازای هر فرد ، علاوه بر صدها دلار یارانه دولتی برای هر فرد ، جمع کنند. این هزینه زیادی نیست و در نتیجه تمایل موسسات برای خودکارسازی فرایندها از طریق فناوری ، که نه تنها شامل سخت افزار بلکه کل زیرساخت شبکه است ، کم است.
 Warr گفت: "اگرچه مراقبت از سالمندان نمایانگر صنعتی است که به سرعت در حال رشد است ، اما بسیاری از ارائه دهندگان احساس نمی کنند که این حاشیه آزمایش های زیادی را با فن آوری های جدید پشتیبانی می کند. ارائه دهندگان در شرایط جالبی قرار دارند که نیاز به فناوری جدید را برای مقیاس گذاری و رقابت در سطحی که تقاضا برای آن لازم است تشخیص می دهند اما تجربه آنها با فناوری های گذشته و مبتنی بر صفحه نمایش ضعیف بوده و وقت و هزینه ندارند برای آزمایش با فناوری که ممکن است شکست بخورد "، افزود:" به همین دلیل است که فن آوری های جدید مجبورند پیام های واضحی را درباره مزایای اثبات شده خدمات خود ارائه دهند و پشتیبانی استثنایی از پذیرندگان اولیه خود داشته باشند. "
 آمیت شامیس ، مدیر توسعه تجارت در Essence Smart Care ، گفت: "چالش ها می توانند تجاری باشند. موسسات باید مدل های مناسب تجاری را برای حمایت از این جذب و زیرساخت های فن آوری مناسب برای امکانات خاص خود تعریف کنند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب