موسسات سالمندان می توانند از این فناوری بسیار بهره مند شوند

موسسات سالمندان می توانند از این فناوری بسیار بهره مند شوند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
بیشتر و بیشتر ، خانه های سالمندان و سایر م institسسات مراقبت از سالمندان برای کمک به جلوگیری از حوادث ، سرعت بخشیدن به پاسخ و بهبود مدیریت به فناوری هایی مانند تشخیص چهره ، دکمه های وحشت و حسگرهای تشخیص سقوط متکی هستند.
 اما جدا از اینها ، فناوری دیگری که در حال کسب محبوبیت است ، تشخیص صدا است. Alden Warr ، معاون مالی و مشارکت های استراتژیک ، گفت: "یکی از داغترین روندهای فن آوری ارشد در حال حاضر راه حل های" صدای اول "است که به سیستم عامل های فناوری اشاره دارد که اساساً توسط دستورات شفاهی کاربر مانند الکسا و Google Home کنترل می شوند. در VoCo.
 به گفته وار ، فناوری مبتنی بر صفحه نمایش سنتی در تلاش برای دستیابی به گسترده در فضای زندگی سالمندان بوده است ، زیرا بسیاری از سالمندان برای خواندن صفحه نمایش دشوار هستند ، و سیستم عامل های دست و پاگیر و غیر عادی را تایپ می کنند.
 "انواع راه حل های مبتنی بر فن آوری وجود دارد که هدف آنها کاهش برخی از کارهایی است که برای کارکنان غالباً پر کار انجام می شود. با این حال ، نکته اصلی در همه این راه حل های فناوری این است که آیا ساکنان این جوامع واقعاً از آنها استفاده خواهند کرد یا خیر. "
اینجاست که فناوری های مبتنی بر صدا می توانند به کار شما بیایند.
 "ماهیت مکالمه سیستم عامل های صدای اول برای سالمندان بصری است و استفاده از آن آسان است. این متناسب نوید گشودن دنیای فناوری و ارتباط با افراد سالمند و جوامعی است که در آن زندگی می کنند. "
 "سیستم عامل هایی مانند الکسا تقریباً موسیقی ، بازی و سرگرمی نامحدودی را ارائه می دهند ، به همین دلیل سالمندان احتمال استفاده از برنامه های سفارشی ساخته شده در بالای پلتفرم را که برای کمک به کارکنان در زمینه مراقبت بهتر از ساکنان خود طراحی شده اند بسیار بیشتر می کنند. این برنامه ها شامل ساکنان است که می توانند در مورد فهرست و فعالیت های انجمن بدون اینکه پرسنل پرستار مجبور به پاسخ دادن به سوالات مشابه بارها و بارها باشند ، بشنوند. کاتالوگ خودکار تاریخ پزشکی و ویزیت پرستار ؛ و توانایی سالمندان برای تماس با میز جلو از هر نقطه از آپارتمان خود در صورت سقوط یا سایر مشکلات سلامتی. "
 Warr گفت ، با توجه به محبوبیت فن آوری های صوتی ، بسیاری از مutesسسات مراقبت از سالمندان از آنها برای جدا کردن از خود استفاده می کردند. "جوامع زندگی سالمندان در سراسر کشور در حال کار با تعداد کمی از اولین ارائه دهندگان صدا هستند تا با استفاده از اتوماسیون امنیتی ، طراحی خانه هوشمند ، یکپارچه سازی تقویم و موارد دیگر برای غنی سازی زندگی ساکنان خود ، افزایش بهره وری از امکانات و تمایز خود نسبت به پیشرفته تر رقبا ، "او گفت.


چالش های جاری
در حالی که فناوری ها مزایای خاصی را برای موسسات مراقبت از سالمندان به ارمغان می آورند ، برخی هنوز در استفاده از آنها مردد هستند.
 به طور خاص ، عوامل اقتصادی همچنان یک مانع بزرگ برای موسسات کم پول با محدودیت های شدید بودجه باقی مانده اند. به عنوان مثال ، در تایوان ، برای برخی از مراکز مراقبت روزانه سالمندان معمول است که ماهیانه 300 تا 700 دلار آمریکا به ازای هر فرد ، علاوه بر صدها دلار یارانه دولتی برای هر فرد ، جمع کنند. این هزینه زیادی نیست و در نتیجه تمایل موسسات برای خودکارسازی فرایندها از طریق فناوری ، که نه تنها شامل سخت افزار بلکه کل زیرساخت شبکه است ، کم است.
 Warr گفت: "اگرچه مراقبت از سالمندان نمایانگر صنعتی است که به سرعت در حال رشد است ، اما بسیاری از ارائه دهندگان احساس نمی کنند که این حاشیه آزمایش های زیادی را با فن آوری های جدید پشتیبانی می کند. ارائه دهندگان در شرایط جالبی قرار دارند که نیاز به فناوری جدید را برای مقیاس گذاری و رقابت در سطحی که تقاضا برای آن لازم است تشخیص می دهند اما تجربه آنها با فناوری های گذشته و مبتنی بر صفحه نمایش ضعیف بوده و وقت و هزینه ندارند برای آزمایش با فناوری که ممکن است شکست بخورد "، افزود:" به همین دلیل است که فن آوری های جدید مجبورند پیام های واضحی را درباره مزایای اثبات شده خدمات خود ارائه دهند و پشتیبانی استثنایی از پذیرندگان اولیه خود داشته باشند. "
 آمیت شامیس ، مدیر توسعه تجارت در Essence Smart Care ، گفت: "چالش ها می توانند تجاری باشند. موسسات باید مدل های مناسب تجاری را برای حمایت از این جذب و زیرساخت های فن آوری مناسب برای امکانات خاص خود تعریف کنند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب