موسسات سالمندان می توانند از این فناوری بسیار بهره مند شوند

موسسات سالمندان می توانند از این فناوری بسیار بهره مند شوند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
بیشتر و بیشتر ، خانه های سالمندان و سایر م institسسات مراقبت از سالمندان برای کمک به جلوگیری از حوادث ، سرعت بخشیدن به پاسخ و بهبود مدیریت به فناوری هایی مانند تشخیص چهره ، دکمه های وحشت و حسگرهای تشخیص سقوط متکی هستند.
 اما جدا از اینها ، فناوری دیگری که در حال کسب محبوبیت است ، تشخیص صدا است. Alden Warr ، معاون مالی و مشارکت های استراتژیک ، گفت: "یکی از داغترین روندهای فن آوری ارشد در حال حاضر راه حل های" صدای اول "است که به سیستم عامل های فناوری اشاره دارد که اساساً توسط دستورات شفاهی کاربر مانند الکسا و Google Home کنترل می شوند. در VoCo.
 به گفته وار ، فناوری مبتنی بر صفحه نمایش سنتی در تلاش برای دستیابی به گسترده در فضای زندگی سالمندان بوده است ، زیرا بسیاری از سالمندان برای خواندن صفحه نمایش دشوار هستند ، و سیستم عامل های دست و پاگیر و غیر عادی را تایپ می کنند.
 "انواع راه حل های مبتنی بر فن آوری وجود دارد که هدف آنها کاهش برخی از کارهایی است که برای کارکنان غالباً پر کار انجام می شود. با این حال ، نکته اصلی در همه این راه حل های فناوری این است که آیا ساکنان این جوامع واقعاً از آنها استفاده خواهند کرد یا خیر. "
اینجاست که فناوری های مبتنی بر صدا می توانند به کار شما بیایند.
 "ماهیت مکالمه سیستم عامل های صدای اول برای سالمندان بصری است و استفاده از آن آسان است. این متناسب نوید گشودن دنیای فناوری و ارتباط با افراد سالمند و جوامعی است که در آن زندگی می کنند. "
 "سیستم عامل هایی مانند الکسا تقریباً موسیقی ، بازی و سرگرمی نامحدودی را ارائه می دهند ، به همین دلیل سالمندان احتمال استفاده از برنامه های سفارشی ساخته شده در بالای پلتفرم را که برای کمک به کارکنان در زمینه مراقبت بهتر از ساکنان خود طراحی شده اند بسیار بیشتر می کنند. این برنامه ها شامل ساکنان است که می توانند در مورد فهرست و فعالیت های انجمن بدون اینکه پرسنل پرستار مجبور به پاسخ دادن به سوالات مشابه بارها و بارها باشند ، بشنوند. کاتالوگ خودکار تاریخ پزشکی و ویزیت پرستار ؛ و توانایی سالمندان برای تماس با میز جلو از هر نقطه از آپارتمان خود در صورت سقوط یا سایر مشکلات سلامتی. "
 Warr گفت ، با توجه به محبوبیت فن آوری های صوتی ، بسیاری از مutesسسات مراقبت از سالمندان از آنها برای جدا کردن از خود استفاده می کردند. "جوامع زندگی سالمندان در سراسر کشور در حال کار با تعداد کمی از اولین ارائه دهندگان صدا هستند تا با استفاده از اتوماسیون امنیتی ، طراحی خانه هوشمند ، یکپارچه سازی تقویم و موارد دیگر برای غنی سازی زندگی ساکنان خود ، افزایش بهره وری از امکانات و تمایز خود نسبت به پیشرفته تر رقبا ، "او گفت.


چالش های جاری
در حالی که فناوری ها مزایای خاصی را برای موسسات مراقبت از سالمندان به ارمغان می آورند ، برخی هنوز در استفاده از آنها مردد هستند.
 به طور خاص ، عوامل اقتصادی همچنان یک مانع بزرگ برای موسسات کم پول با محدودیت های شدید بودجه باقی مانده اند. به عنوان مثال ، در تایوان ، برای برخی از مراکز مراقبت روزانه سالمندان معمول است که ماهیانه 300 تا 700 دلار آمریکا به ازای هر فرد ، علاوه بر صدها دلار یارانه دولتی برای هر فرد ، جمع کنند. این هزینه زیادی نیست و در نتیجه تمایل موسسات برای خودکارسازی فرایندها از طریق فناوری ، که نه تنها شامل سخت افزار بلکه کل زیرساخت شبکه است ، کم است.
 Warr گفت: "اگرچه مراقبت از سالمندان نمایانگر صنعتی است که به سرعت در حال رشد است ، اما بسیاری از ارائه دهندگان احساس نمی کنند که این حاشیه آزمایش های زیادی را با فن آوری های جدید پشتیبانی می کند. ارائه دهندگان در شرایط جالبی قرار دارند که نیاز به فناوری جدید را برای مقیاس گذاری و رقابت در سطحی که تقاضا برای آن لازم است تشخیص می دهند اما تجربه آنها با فناوری های گذشته و مبتنی بر صفحه نمایش ضعیف بوده و وقت و هزینه ندارند برای آزمایش با فناوری که ممکن است شکست بخورد "، افزود:" به همین دلیل است که فن آوری های جدید مجبورند پیام های واضحی را درباره مزایای اثبات شده خدمات خود ارائه دهند و پشتیبانی استثنایی از پذیرندگان اولیه خود داشته باشند. "
 آمیت شامیس ، مدیر توسعه تجارت در Essence Smart Care ، گفت: "چالش ها می توانند تجاری باشند. موسسات باید مدل های مناسب تجاری را برای حمایت از این جذب و زیرساخت های فن آوری مناسب برای امکانات خاص خود تعریف کنند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   _  _____   _ 
   | | | ___|  | |
 ___ | |_ |___ \  __| |
/ __|| __|  \ \ / _` |
\__ \| |_ /\__/ /| (_| |
|___/ \__|\____/ \__,_|
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب