Good Way خانه هوشمند را از طریق خدمات رسانه ای برتر ارائه می دهد

Good Way خانه هوشمند را از طریق خدمات رسانه ای برتر ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
در Secutech 2019 ، Good Way Technology یک راه حل خانه هوشمند به نمایش گذاشت که می تواند به سرعت از سیستم های سرگرمی موجود در یک خانه راه اندازی شود.
 Good Way یک دانگل Z-Wave فراهم می کند که می تواند به درگاه USB دستگاه پخش رسانه با وضوح بالا مانند جعبه های تنظیم بالا و جعبه های تلویزیون متصل شود. این دانگل به عنوان یک پل عمل می کند و می تواند تا 253 دستگاه هوشمند مانند سوئیچ نور ، سنسور دود ، سنسور دی اکسید کربن ، سنسور آب و سنسور حرکت را به هم متصل کند.
 اساساً آنچه Good Way ارائه می دهد یک راه حل آسان برای تنظیم است ، با دانگل به عنوان نقطه کنترل تمام دستگاه های Z-Wave ، خواه توسط Good Way ساخته شده باشد یا نه. کالوین لی ، معاون مدیر بازرگانی Good Way’s Smart IoT گفت: "این کار ارتقا را آسان تر می کند و امکان گسترش کامل در آینده را فراهم می کند."
 ویژگی دیگر ارائه شده توسط دانگل این است که امکان کنترل صدا را دارد. کاربران می توانند برای روشن و خاموش کردن دستگاه های Z-Wave با از راه دور تلویزیون صحبت کنند. شایان ذکر است که از راه دور تنها رسانه کنترل صدا نیست. یک تلفن هوشمند با موتور صوتی Google داخلی نیز می تواند کار را انجام دهد.
 کاربران نهایی همچنین انتخاب پانل های دیواری را دارند که می تواند بین چهار تا شش صحنه را فعال کند یا همزمان چندین دستگاه را خاموش و روشن کند.
Good Way همکاری با شرکتهای مخابراتی است که می خواهند خدمات خانه هوشمند ارائه دهند. لی گفت: با استفاده از دانگل در سخت افزار رسانه خود ، مخابرات یا ارائه دهندگان کابل می توانند خدمات خانه هوشمند مجهز به Z-Wave را "بدون ایجاد سیستم دیگری به خودی خود" ارائه دهند. "این به مخابرات اجازه می دهد تا به سرعت وارد بازار خانه های هوشمند شوند."
 به این ترتیب ، مخابرات می توانند بسته به تنظیمات مشتری بسته های خانه هوشمند مبتنی بر اشتراک را برای صرفه جویی در انرژی ، ایمنی و سایر اهداف فراهم کنند.
 Good Way همچنین Micro USB Dongle را که می توان در یک تلفن هوشمند یا تبلت قرار داد ، ارائه می دهد تا تلفن بتواند به عنوان دروازه Z-Wave عمل کند و ایجاد اکوسیستم خانه هوشمند Z-Wave را امکان پذیر می کند.
 Z-Wave یکی از محبوب ترین پروتکل های بی سیم در خانه های هوشمند است. یکی از مزیت های اصلی آن این است که سیگنال های آن با پروتکل های دیگر مانند Wi-Fi و بلوتوث تداخل نخواهند داشت.


حسگر اشغال
یکی دیگر از محصولات به نمایش درآمده در غرفه Good Way’s در Secutech 2019 حسگر اشغال است. برخلاف سنسورهای حرکتی IR معمولی که فقط حرکت بزرگ را تشخیص می دهند ، سنسور اشغال می تواند حرکت کوچک را تشخیص دهد. به عنوان مثال ، این می تواند حرکات جزئی روی سر یا دستها را حتی در صورت بی حرکت ماندن در مقابل رایانه تشخیص دهد.
 این امر در شرایطی که نیاز به روشن و خاموش شدن خودکار روشنایی است ، بسته به حضور فرد مفید است. همچنین ، حسگر می تواند به مدیریت بگوید که تعداد افراد در یک اتاق چقدر است. بنابراین تهویه مطبوع ممکن است به همین ترتیب کم یا زیاد شود. اتوماسیون روشنایی و AC به صرفه جویی در انرژی کمک می کند.
 در این حالت سنسور اشغال کاری را انجام می دهد که دوربین های مجهز به هوش مصنوعی انجام می دهند. لی خاطرنشان کرد: "کاربران با تعداد افراد در یک اتاق آشنا می شوند ، اما هزینه های زیادی برای پیاده سازی هوش مصنوعی انجام نمی شود."
 لی در مورد آخرین روند خانه های هوشمند اظهار داشت که در گذشته شرکت ها بر پیگیری دانش فنی و مشخصات فنی تأکید کرده اند. با این حال ، نام های بزرگی مانند گوگل ، آمازون و حلقه اکنون از کنترل صوتی برای ارائه خدمات بهتر به مشتری استفاده می کنند. راه حل های آنها از پیچیدگی کمی برخوردار است و "آسان برای استفاده ، نصب آسان و کار با آن آسان است" ، لی گفت ، همراه با موتورهای جدید هوش مصنوعی این شرکت ها ، خانه هوشمند در شرف راه اندازی است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب