Good Way خانه هوشمند را از طریق خدمات رسانه ای برتر ارائه می دهد

Good Way خانه هوشمند را از طریق خدمات رسانه ای برتر ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
در Secutech 2019 ، Good Way Technology یک راه حل خانه هوشمند به نمایش گذاشت که می تواند به سرعت از سیستم های سرگرمی موجود در یک خانه راه اندازی شود.
 Good Way یک دانگل Z-Wave فراهم می کند که می تواند به درگاه USB دستگاه پخش رسانه با وضوح بالا مانند جعبه های تنظیم بالا و جعبه های تلویزیون متصل شود. این دانگل به عنوان یک پل عمل می کند و می تواند تا 253 دستگاه هوشمند مانند سوئیچ نور ، سنسور دود ، سنسور دی اکسید کربن ، سنسور آب و سنسور حرکت را به هم متصل کند.
 اساساً آنچه Good Way ارائه می دهد یک راه حل آسان برای تنظیم است ، با دانگل به عنوان نقطه کنترل تمام دستگاه های Z-Wave ، خواه توسط Good Way ساخته شده باشد یا نه. کالوین لی ، معاون مدیر بازرگانی Good Way’s Smart IoT گفت: "این کار ارتقا را آسان تر می کند و امکان گسترش کامل در آینده را فراهم می کند."
 ویژگی دیگر ارائه شده توسط دانگل این است که امکان کنترل صدا را دارد. کاربران می توانند برای روشن و خاموش کردن دستگاه های Z-Wave با از راه دور تلویزیون صحبت کنند. شایان ذکر است که از راه دور تنها رسانه کنترل صدا نیست. یک تلفن هوشمند با موتور صوتی Google داخلی نیز می تواند کار را انجام دهد.
 کاربران نهایی همچنین انتخاب پانل های دیواری را دارند که می تواند بین چهار تا شش صحنه را فعال کند یا همزمان چندین دستگاه را خاموش و روشن کند.
Good Way همکاری با شرکتهای مخابراتی است که می خواهند خدمات خانه هوشمند ارائه دهند. لی گفت: با استفاده از دانگل در سخت افزار رسانه خود ، مخابرات یا ارائه دهندگان کابل می توانند خدمات خانه هوشمند مجهز به Z-Wave را "بدون ایجاد سیستم دیگری به خودی خود" ارائه دهند. "این به مخابرات اجازه می دهد تا به سرعت وارد بازار خانه های هوشمند شوند."
 به این ترتیب ، مخابرات می توانند بسته به تنظیمات مشتری بسته های خانه هوشمند مبتنی بر اشتراک را برای صرفه جویی در انرژی ، ایمنی و سایر اهداف فراهم کنند.
 Good Way همچنین Micro USB Dongle را که می توان در یک تلفن هوشمند یا تبلت قرار داد ، ارائه می دهد تا تلفن بتواند به عنوان دروازه Z-Wave عمل کند و ایجاد اکوسیستم خانه هوشمند Z-Wave را امکان پذیر می کند.
 Z-Wave یکی از محبوب ترین پروتکل های بی سیم در خانه های هوشمند است. یکی از مزیت های اصلی آن این است که سیگنال های آن با پروتکل های دیگر مانند Wi-Fi و بلوتوث تداخل نخواهند داشت.


حسگر اشغال
یکی دیگر از محصولات به نمایش درآمده در غرفه Good Way’s در Secutech 2019 حسگر اشغال است. برخلاف سنسورهای حرکتی IR معمولی که فقط حرکت بزرگ را تشخیص می دهند ، سنسور اشغال می تواند حرکت کوچک را تشخیص دهد. به عنوان مثال ، این می تواند حرکات جزئی روی سر یا دستها را حتی در صورت بی حرکت ماندن در مقابل رایانه تشخیص دهد.
 این امر در شرایطی که نیاز به روشن و خاموش شدن خودکار روشنایی است ، بسته به حضور فرد مفید است. همچنین ، حسگر می تواند به مدیریت بگوید که تعداد افراد در یک اتاق چقدر است. بنابراین تهویه مطبوع ممکن است به همین ترتیب کم یا زیاد شود. اتوماسیون روشنایی و AC به صرفه جویی در انرژی کمک می کند.
 در این حالت سنسور اشغال کاری را انجام می دهد که دوربین های مجهز به هوش مصنوعی انجام می دهند. لی خاطرنشان کرد: "کاربران با تعداد افراد در یک اتاق آشنا می شوند ، اما هزینه های زیادی برای پیاده سازی هوش مصنوعی انجام نمی شود."
 لی در مورد آخرین روند خانه های هوشمند اظهار داشت که در گذشته شرکت ها بر پیگیری دانش فنی و مشخصات فنی تأکید کرده اند. با این حال ، نام های بزرگی مانند گوگل ، آمازون و حلقه اکنون از کنترل صوتی برای ارائه خدمات بهتر به مشتری استفاده می کنند. راه حل های آنها از پیچیدگی کمی برخوردار است و "آسان برای استفاده ، نصب آسان و کار با آن آسان است" ، لی گفت ، همراه با موتورهای جدید هوش مصنوعی این شرکت ها ، خانه هوشمند در شرف راه اندازی است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب