5 روش برای متقاعد کردن مشتریان خود در مورد ارزش ساختمان های هوشمند

5 روش برای متقاعد کردن مشتریان خود در مورد ارزش ساختمان های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
با افزایش نگرانی های انرژی و امنیتی ، ساختمان های هوشمند قطعاً راه پیشرفت صنعت زیرساخت هستند. با این حال ، چندین چالش به سرعت تصویب آن لطمه می زند. شرکت تحقیقاتی Memoori ، در گزارشی که سال گذشته منتشر شد ، خاطر نشان کرد که چالش های احتمالی پیش روی اینترنت اشیا (IoT) در ساختمان ها بی شمار و متنوع است.
برای مجتمع کننده های سیستم و ارائه دهندگان راه حل ، چالش این است که مشتریان را در مورد مزایای استفاده از ساختمان های هوشمند متقاعد کنند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است.


1. مدیریت نگرانی های مربوط به امنیت سایبری
مشتریان هنوز نگران امنیت دستگاه های اینترنت اشیا هستند و به درستی از آنجا که حملات سایبری اخیر ثابت کرده است که در حال حاضر ، بسیاری از دستگاه های موجود کاملاً آسیب پذیر هستند. نظرسنجی Gemalto که دو سال پیش منتشر شد نشان داد که 90 درصد مصرف کنندگان از سطح امنیتی دستگاه های اینترنت اشیا اطمینان ندارند.
یکی از راه حل های این چالش این است که مدیریت ریسک سایبری و نوآوری باید در یک سطح مساوی باشد. طبق یک یادداشت از Deloitte ، خطر سایبری و نوآوری به طور جدایی ناپذیری با هم مرتبط هستند - یکی نباید تابع دیگری باشد.
Deloitte خاطرنشان کرد: "برخی از مدیران آینده نگر در فن آوری ، رسانه ها و ارتباطات از راه دور با تعامل با رهبران بازرگانی چه در داخل سازمان خود و چه در خارج از کشور ، این ضروریات تجاری را هماهنگ می کنند تا" یک پایه طبیعی "را ایجاد کنند." "با درک اینکه فعالیت داده" عادی "به نظر می رسد ، می توان ناهنجاری های احتمالی را به سرعت و با دقت برای بررسی بیشتر پرچم گذاری کرد."


2. توضیح اینکه واقعاً ROI در کجا نهفته است
هزینه های اولیه سرمایه گذاری در یک ساختمان مجهز به اینترنت اشیا بیشتر از هزینه های مشابه آن است. این یک چالش اساسی در متقاعد کردن مشتریان برای استفاده از ساختمانهای هوشمند می شود زیرا بازده سرمایه گذاریها به درستی درک نشده است.
بهره وری انرژی در این زمینه بخش عمده ای از بحث را به خود اختصاص می دهد ، اما حقیقت این است که این تنها بخش کوچکی از آنچه ساختمانهای هوشمند در واقع می توانند انجام دهند است. چندین مزیت دیگر نیز وجود دارد که می تواند به مالکان ساختمان در دراز مدت و بلند مدت ارزش خود را بدهد.
"همچنین باید به دستاوردهای کیفی کسب و کار مانند بهره وری کارکنان ، توانایی جذب / حفظ کارکنان مهم ، بهبود در تصویر نام تجاری ، یا فرصت های تعامل بهتر و رضایت مشتری در هنگام بازدید از یک فروشگاه خرده فروشی یا یک مرکز خرید توجه شود. "گزارش خاطرات توضیح می دهد. وی افزود: "هرچه بیشتر بتوان برای ثبت ارزش افزوده به ذینفعان در سراسر تجارت سودمند تر کرد ، در مورد تجارت می توان عملیاتی تر کرد."


3. اطمینان از استفاده مسئولانه از داده ها
افزایش تعداد وسایل متصل در زندگی روزمره ما ناگزیر موجب نگرانی های مربوط به حریم خصوصی شده است. جمع آوری اطلاعات شخصی و استفاده از آنها برای هر نوع تجزیه و تحلیل پیش بینی می تواند برای افراد درگیر نگران کننده باشد. آنها باید اطمینان حاصل کنند که داده ها با مسئولیت پذیری اداره می شوند.
وی افزود: "مردم به اطمینان خاطر دارند که داده های آنها با مسئولیت پذیری مورد استفاده قرار گرفته و به طور ایمن نگهداری می شوند ، و امکان انصراف از نظارت باید همیشه در دسترس باشد. شرکت ها باید نحوه تأمین حقوق داده ها و مدیریت دسترسی به داده ها را تعیین کنند. " "ممکن است یک کسب و کار صاحب دستگاهی باشد که اطلاعات را جمع آوری می کند ، اما داده ها به طور بالقوه به مشتری تعلق دارد ، بنابراین مشاغل باید در مورد نحوه اداره داده ها مراقب و محتاط باشند."


4. ارائه پشتیبانی مدیریت داده
ساختمانهای هوشمند داده های زیادی را جمع آوری می کنند. ذخیره سازی و پردازش این داده ها به پشتیبانی زیرساختی قوی نیاز دارد. نصب کنندگان باید ایده روشنی از اینکه از چه سخت افزار و نرم افزاری استفاده می کنند داشته باشند. علاوه بر این ، آنها باید بدانند که چگونه سیستم را حداکثر پتانسیل خود کار کنند.
برای سهولت این بخش از کار نیاز به سیستم عاملهای کارآمدتر و استراتژیهای پردازش داده برای ورود به بازار وجود دارد. مجتمع های سیستم و ارائه دهندگان راه حل ها باید بتوانند به مدیران ساختمان در گرفتن ترکیبی مناسب از نرم افزار و سخت افزار کمک کنند.


5. اطمینان از نیروهای ماهرتر
اینترنت اشیا و صنایع هوشمند سازی هنوز کاملاً جدید هستند و افراد زیادی در این زمینه ماهر نیستند. در اوایل سال جاری ، باربارا هامپتون ، مدیر عامل شرکت زیمنس ایالات متحده آمریکا خاطرنشان کرد که با حرکت سریع صنعت به سمت ساختمانهای هوشمند ، شکاف مهارتی ایجاد شده است. زیمنس یک سیستم صدور گواهینامه و کار در مسیرهای شغلی را آغاز کرده است تا این شکاف را برطرف کند.
یک نظرسنجی توسط انجمن پیمانکاران برق (ECA) ، مeredسسه معتبر مهندسین خدمات ساختمان (CIBSE) و نهاد تجارت برق اسکاتلند SELECT نشان داد که 40 درصد از متخصصان در این زمینه گفتند که آنها با اصطلاح "اینترنت اشیا" آشنا نیستند ، در حالی که 55 درصد اظهار داشتند که "کمبود مشاوره یا دانش روشن" در مورد این موضوع وجود دارد.
Memoori خاطرنشان می کند: "جذب ، توسعه و حفظ استعداد مناسب برای هر دو فروشنده سیستم و مشتریان BIoT آنها حیاتی است ، اما با بسیاری از تجزیه و تحلیل داده ها و پروژه های مرتبط با اینترنت اشیا در چندین صنعت ، مهارت های مناسب اغلب کم است." .
پرسنل ماهرتر در این زمینه ممکن است کاربران نهایی را متقاعد کنند که افراد کافی برای پشتیبانی از راه حل های جدید در دسترس هستند. این امر همچنین باعث افزایش آگاهی در بازار از مزایای این فناوری می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
        _____  ____ 
       | ___| / ___|
 __ _  ___ |___ \ / /___ 
 / _` | / _ \   \ \| ___ \
| (_| || (_) |/\__/ /| \_/ |
 \__,_| \___/ \____/ \_____/
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب