5 روش برای متقاعد کردن مشتریان خود در مورد ارزش ساختمان های هوشمند

5 روش برای متقاعد کردن مشتریان خود در مورد ارزش ساختمان های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
با افزایش نگرانی های انرژی و امنیتی ، ساختمان های هوشمند قطعاً راه پیشرفت صنعت زیرساخت هستند. با این حال ، چندین چالش به سرعت تصویب آن لطمه می زند. شرکت تحقیقاتی Memoori ، در گزارشی که سال گذشته منتشر شد ، خاطر نشان کرد که چالش های احتمالی پیش روی اینترنت اشیا (IoT) در ساختمان ها بی شمار و متنوع است.
برای مجتمع کننده های سیستم و ارائه دهندگان راه حل ، چالش این است که مشتریان را در مورد مزایای استفاده از ساختمان های هوشمند متقاعد کنند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است.


1. مدیریت نگرانی های مربوط به امنیت سایبری
مشتریان هنوز نگران امنیت دستگاه های اینترنت اشیا هستند و به درستی از آنجا که حملات سایبری اخیر ثابت کرده است که در حال حاضر ، بسیاری از دستگاه های موجود کاملاً آسیب پذیر هستند. نظرسنجی Gemalto که دو سال پیش منتشر شد نشان داد که 90 درصد مصرف کنندگان از سطح امنیتی دستگاه های اینترنت اشیا اطمینان ندارند.
یکی از راه حل های این چالش این است که مدیریت ریسک سایبری و نوآوری باید در یک سطح مساوی باشد. طبق یک یادداشت از Deloitte ، خطر سایبری و نوآوری به طور جدایی ناپذیری با هم مرتبط هستند - یکی نباید تابع دیگری باشد.
Deloitte خاطرنشان کرد: "برخی از مدیران آینده نگر در فن آوری ، رسانه ها و ارتباطات از راه دور با تعامل با رهبران بازرگانی چه در داخل سازمان خود و چه در خارج از کشور ، این ضروریات تجاری را هماهنگ می کنند تا" یک پایه طبیعی "را ایجاد کنند." "با درک اینکه فعالیت داده" عادی "به نظر می رسد ، می توان ناهنجاری های احتمالی را به سرعت و با دقت برای بررسی بیشتر پرچم گذاری کرد."


2. توضیح اینکه واقعاً ROI در کجا نهفته است
هزینه های اولیه سرمایه گذاری در یک ساختمان مجهز به اینترنت اشیا بیشتر از هزینه های مشابه آن است. این یک چالش اساسی در متقاعد کردن مشتریان برای استفاده از ساختمانهای هوشمند می شود زیرا بازده سرمایه گذاریها به درستی درک نشده است.
بهره وری انرژی در این زمینه بخش عمده ای از بحث را به خود اختصاص می دهد ، اما حقیقت این است که این تنها بخش کوچکی از آنچه ساختمانهای هوشمند در واقع می توانند انجام دهند است. چندین مزیت دیگر نیز وجود دارد که می تواند به مالکان ساختمان در دراز مدت و بلند مدت ارزش خود را بدهد.
"همچنین باید به دستاوردهای کیفی کسب و کار مانند بهره وری کارکنان ، توانایی جذب / حفظ کارکنان مهم ، بهبود در تصویر نام تجاری ، یا فرصت های تعامل بهتر و رضایت مشتری در هنگام بازدید از یک فروشگاه خرده فروشی یا یک مرکز خرید توجه شود. "گزارش خاطرات توضیح می دهد. وی افزود: "هرچه بیشتر بتوان برای ثبت ارزش افزوده به ذینفعان در سراسر تجارت سودمند تر کرد ، در مورد تجارت می توان عملیاتی تر کرد."


3. اطمینان از استفاده مسئولانه از داده ها
افزایش تعداد وسایل متصل در زندگی روزمره ما ناگزیر موجب نگرانی های مربوط به حریم خصوصی شده است. جمع آوری اطلاعات شخصی و استفاده از آنها برای هر نوع تجزیه و تحلیل پیش بینی می تواند برای افراد درگیر نگران کننده باشد. آنها باید اطمینان حاصل کنند که داده ها با مسئولیت پذیری اداره می شوند.
وی افزود: "مردم به اطمینان خاطر دارند که داده های آنها با مسئولیت پذیری مورد استفاده قرار گرفته و به طور ایمن نگهداری می شوند ، و امکان انصراف از نظارت باید همیشه در دسترس باشد. شرکت ها باید نحوه تأمین حقوق داده ها و مدیریت دسترسی به داده ها را تعیین کنند. " "ممکن است یک کسب و کار صاحب دستگاهی باشد که اطلاعات را جمع آوری می کند ، اما داده ها به طور بالقوه به مشتری تعلق دارد ، بنابراین مشاغل باید در مورد نحوه اداره داده ها مراقب و محتاط باشند."


4. ارائه پشتیبانی مدیریت داده
ساختمانهای هوشمند داده های زیادی را جمع آوری می کنند. ذخیره سازی و پردازش این داده ها به پشتیبانی زیرساختی قوی نیاز دارد. نصب کنندگان باید ایده روشنی از اینکه از چه سخت افزار و نرم افزاری استفاده می کنند داشته باشند. علاوه بر این ، آنها باید بدانند که چگونه سیستم را حداکثر پتانسیل خود کار کنند.
برای سهولت این بخش از کار نیاز به سیستم عاملهای کارآمدتر و استراتژیهای پردازش داده برای ورود به بازار وجود دارد. مجتمع های سیستم و ارائه دهندگان راه حل ها باید بتوانند به مدیران ساختمان در گرفتن ترکیبی مناسب از نرم افزار و سخت افزار کمک کنند.


5. اطمینان از نیروهای ماهرتر
اینترنت اشیا و صنایع هوشمند سازی هنوز کاملاً جدید هستند و افراد زیادی در این زمینه ماهر نیستند. در اوایل سال جاری ، باربارا هامپتون ، مدیر عامل شرکت زیمنس ایالات متحده آمریکا خاطرنشان کرد که با حرکت سریع صنعت به سمت ساختمانهای هوشمند ، شکاف مهارتی ایجاد شده است. زیمنس یک سیستم صدور گواهینامه و کار در مسیرهای شغلی را آغاز کرده است تا این شکاف را برطرف کند.
یک نظرسنجی توسط انجمن پیمانکاران برق (ECA) ، مeredسسه معتبر مهندسین خدمات ساختمان (CIBSE) و نهاد تجارت برق اسکاتلند SELECT نشان داد که 40 درصد از متخصصان در این زمینه گفتند که آنها با اصطلاح "اینترنت اشیا" آشنا نیستند ، در حالی که 55 درصد اظهار داشتند که "کمبود مشاوره یا دانش روشن" در مورد این موضوع وجود دارد.
Memoori خاطرنشان می کند: "جذب ، توسعه و حفظ استعداد مناسب برای هر دو فروشنده سیستم و مشتریان BIoT آنها حیاتی است ، اما با بسیاری از تجزیه و تحلیل داده ها و پروژه های مرتبط با اینترنت اشیا در چندین صنعت ، مهارت های مناسب اغلب کم است." .
پرسنل ماهرتر در این زمینه ممکن است کاربران نهایی را متقاعد کنند که افراد کافی برای پشتیبانی از راه حل های جدید در دسترس هستند. این امر همچنین باعث افزایش آگاهی در بازار از مزایای این فناوری می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب