5 روش برای متقاعد کردن مشتریان خود در مورد ارزش ساختمان های هوشمند

5 روش برای متقاعد کردن مشتریان خود در مورد ارزش ساختمان های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
با افزایش نگرانی های انرژی و امنیتی ، ساختمان های هوشمند قطعاً راه پیشرفت صنعت زیرساخت هستند. با این حال ، چندین چالش به سرعت تصویب آن لطمه می زند. شرکت تحقیقاتی Memoori ، در گزارشی که سال گذشته منتشر شد ، خاطر نشان کرد که چالش های احتمالی پیش روی اینترنت اشیا (IoT) در ساختمان ها بی شمار و متنوع است.
برای مجتمع کننده های سیستم و ارائه دهندگان راه حل ، چالش این است که مشتریان را در مورد مزایای استفاده از ساختمان های هوشمند متقاعد کنند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است.


1. مدیریت نگرانی های مربوط به امنیت سایبری
مشتریان هنوز نگران امنیت دستگاه های اینترنت اشیا هستند و به درستی از آنجا که حملات سایبری اخیر ثابت کرده است که در حال حاضر ، بسیاری از دستگاه های موجود کاملاً آسیب پذیر هستند. نظرسنجی Gemalto که دو سال پیش منتشر شد نشان داد که 90 درصد مصرف کنندگان از سطح امنیتی دستگاه های اینترنت اشیا اطمینان ندارند.
یکی از راه حل های این چالش این است که مدیریت ریسک سایبری و نوآوری باید در یک سطح مساوی باشد. طبق یک یادداشت از Deloitte ، خطر سایبری و نوآوری به طور جدایی ناپذیری با هم مرتبط هستند - یکی نباید تابع دیگری باشد.
Deloitte خاطرنشان کرد: "برخی از مدیران آینده نگر در فن آوری ، رسانه ها و ارتباطات از راه دور با تعامل با رهبران بازرگانی چه در داخل سازمان خود و چه در خارج از کشور ، این ضروریات تجاری را هماهنگ می کنند تا" یک پایه طبیعی "را ایجاد کنند." "با درک اینکه فعالیت داده" عادی "به نظر می رسد ، می توان ناهنجاری های احتمالی را به سرعت و با دقت برای بررسی بیشتر پرچم گذاری کرد."


2. توضیح اینکه واقعاً ROI در کجا نهفته است
هزینه های اولیه سرمایه گذاری در یک ساختمان مجهز به اینترنت اشیا بیشتر از هزینه های مشابه آن است. این یک چالش اساسی در متقاعد کردن مشتریان برای استفاده از ساختمانهای هوشمند می شود زیرا بازده سرمایه گذاریها به درستی درک نشده است.
بهره وری انرژی در این زمینه بخش عمده ای از بحث را به خود اختصاص می دهد ، اما حقیقت این است که این تنها بخش کوچکی از آنچه ساختمانهای هوشمند در واقع می توانند انجام دهند است. چندین مزیت دیگر نیز وجود دارد که می تواند به مالکان ساختمان در دراز مدت و بلند مدت ارزش خود را بدهد.
"همچنین باید به دستاوردهای کیفی کسب و کار مانند بهره وری کارکنان ، توانایی جذب / حفظ کارکنان مهم ، بهبود در تصویر نام تجاری ، یا فرصت های تعامل بهتر و رضایت مشتری در هنگام بازدید از یک فروشگاه خرده فروشی یا یک مرکز خرید توجه شود. "گزارش خاطرات توضیح می دهد. وی افزود: "هرچه بیشتر بتوان برای ثبت ارزش افزوده به ذینفعان در سراسر تجارت سودمند تر کرد ، در مورد تجارت می توان عملیاتی تر کرد."


3. اطمینان از استفاده مسئولانه از داده ها
افزایش تعداد وسایل متصل در زندگی روزمره ما ناگزیر موجب نگرانی های مربوط به حریم خصوصی شده است. جمع آوری اطلاعات شخصی و استفاده از آنها برای هر نوع تجزیه و تحلیل پیش بینی می تواند برای افراد درگیر نگران کننده باشد. آنها باید اطمینان حاصل کنند که داده ها با مسئولیت پذیری اداره می شوند.
وی افزود: "مردم به اطمینان خاطر دارند که داده های آنها با مسئولیت پذیری مورد استفاده قرار گرفته و به طور ایمن نگهداری می شوند ، و امکان انصراف از نظارت باید همیشه در دسترس باشد. شرکت ها باید نحوه تأمین حقوق داده ها و مدیریت دسترسی به داده ها را تعیین کنند. " "ممکن است یک کسب و کار صاحب دستگاهی باشد که اطلاعات را جمع آوری می کند ، اما داده ها به طور بالقوه به مشتری تعلق دارد ، بنابراین مشاغل باید در مورد نحوه اداره داده ها مراقب و محتاط باشند."


4. ارائه پشتیبانی مدیریت داده
ساختمانهای هوشمند داده های زیادی را جمع آوری می کنند. ذخیره سازی و پردازش این داده ها به پشتیبانی زیرساختی قوی نیاز دارد. نصب کنندگان باید ایده روشنی از اینکه از چه سخت افزار و نرم افزاری استفاده می کنند داشته باشند. علاوه بر این ، آنها باید بدانند که چگونه سیستم را حداکثر پتانسیل خود کار کنند.
برای سهولت این بخش از کار نیاز به سیستم عاملهای کارآمدتر و استراتژیهای پردازش داده برای ورود به بازار وجود دارد. مجتمع های سیستم و ارائه دهندگان راه حل ها باید بتوانند به مدیران ساختمان در گرفتن ترکیبی مناسب از نرم افزار و سخت افزار کمک کنند.


5. اطمینان از نیروهای ماهرتر
اینترنت اشیا و صنایع هوشمند سازی هنوز کاملاً جدید هستند و افراد زیادی در این زمینه ماهر نیستند. در اوایل سال جاری ، باربارا هامپتون ، مدیر عامل شرکت زیمنس ایالات متحده آمریکا خاطرنشان کرد که با حرکت سریع صنعت به سمت ساختمانهای هوشمند ، شکاف مهارتی ایجاد شده است. زیمنس یک سیستم صدور گواهینامه و کار در مسیرهای شغلی را آغاز کرده است تا این شکاف را برطرف کند.
یک نظرسنجی توسط انجمن پیمانکاران برق (ECA) ، مeredسسه معتبر مهندسین خدمات ساختمان (CIBSE) و نهاد تجارت برق اسکاتلند SELECT نشان داد که 40 درصد از متخصصان در این زمینه گفتند که آنها با اصطلاح "اینترنت اشیا" آشنا نیستند ، در حالی که 55 درصد اظهار داشتند که "کمبود مشاوره یا دانش روشن" در مورد این موضوع وجود دارد.
Memoori خاطرنشان می کند: "جذب ، توسعه و حفظ استعداد مناسب برای هر دو فروشنده سیستم و مشتریان BIoT آنها حیاتی است ، اما با بسیاری از تجزیه و تحلیل داده ها و پروژه های مرتبط با اینترنت اشیا در چندین صنعت ، مهارت های مناسب اغلب کم است." .
پرسنل ماهرتر در این زمینه ممکن است کاربران نهایی را متقاعد کنند که افراد کافی برای پشتیبانی از راه حل های جدید در دسترس هستند. این امر همچنین باعث افزایش آگاهی در بازار از مزایای این فناوری می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____        __ 
|____ |       / | 
  / /__ __ __ _ `| | 
  \ \\ \/ / / _` | | | 
.___/ / > < | (_| |_| |_
\____/ /_/\_\ \__, |\___/
         | |   
         |_|   
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب