هنوز هم بسیاری از کاربران خانه های هوشمند مدیریت محصولات DIY را دشوار می دانند

هنوز هم بسیاری از کاربران خانه های هوشمند مدیریت محصولات DIY را دشوار می دانند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
در سالهای اخیر پذیرش دستگاههای انجام شده توسط خودتان (DIY) به میزان قابل توجهی افزایش یافته است ، اما Parks Associated می یابد که مصرف کنندگان همچنان از مشکلات ناشی از نصب ، راه اندازی و پیکربندی ناامید می شوند.
 "16٪ از دارندگان دستگاههای سرگرمی متصل و 28٪ از دارندگان دستگاههای خانه هوشمند روند راه اندازی را دشوار یا بسیار دشوار گزارش می کنند. همچنین ، از هر پنج مصرف کننده که فرآیند دستگاه های هوشمند در خانه "بسیار دشوار" است ، یک نفر دستگاه را برگرداند. "Parks Associated در گزارشی که برای Calix ، ارائه دهنده سیستم عامل های ابری و سیستم عامل های نرم افزاری برای ارائه شبکه های دسترسی و سیستم های مکان هوشمند ، تهیه کرده است ، می گوید.
 وقتی از مصرف کنندگان DIY س askedال می شود که چگونه می خواهند دستگاه های آینده را نصب کنند (صرف نظر از هزینه ای که در بر دارد) ، 41٪ نشان می دهد که نوعی کمک فنی را ترجیح می دهند. پارک اسوشیاتس می گوید: "این ترجیح مصرف کننده راهی برای تقاضای خدمات حرفه ای است که می تواند راحتی و پشتیبانی فنی را ارائه دهد."
 مشکل در اتصال دستگاه ها به روتر همچنان از مهمترین مشکلات پیش روی مشتریان دستگاه های خانه هوشمند طی دو سال گذشته است. در این گزارش آمده است: "فقدان راه حل Wi-Fi با درجه حرارت کلی و مدیریت شده در کل منزل به تصور مصرف کننده از خدمات ضعیف اینترنت کمک می کند ، که می تواند به عنوان سدی در برابر پذیرش سرویس های متصل جدید عمل کرده و مشتری را به طور بالقوه برانگیزد."
 Wi-Fi و امنیت شبکه جامد و قابل اعتماد ، عناصر سازنده پیشنهادات IoT در آینده هستند و می توانند به عنوان تمایز کلیدی از سایر خدمات خانه هوشمند عمل کنند. همچنین ، مصرف کنندگان انتظار دارند ارائه دهنده شبکه آنها به بهترین وجه بتواند امنیت شبکه آنها را برطرف کند.


دوربین های شبکه
Parks Associated می گوید ، سیستم های امنیتی جدید DIY با خدمات اختیاری نظارت ، ضبط و ضبط ویدئو و همچنین گزینه های انعطاف پذیر قراردادی در 70٪ خانوارهایی که سیستم امنیتی ندارند گسترش می یابد.
 دارندگان سیستم های DIY و نصب شده به صورت حرفه ای علاقه زیادی به خدمات الحاقی مانند امنیت سایبری ، خدمات پاسخگویی به اضطراری شخصی (PERS) ، نظارت بر وسیله نقلیه و ردیابی برچسب هوشمند نشان می دهند.
 دوربین های تحت شبکه برای نظارت بر کودکان ، حیوانات خانگی و خدمات خانه مانند پرستار بچه ها ، خانه داران و پرسنل زایمان محبوبیت بیشتری دارند. آرامش خاطر یا موارد استفاده از امنیت "نرم" علاقه به خدمات ذخیره سازی ویدئوی ابری را در بین مصرف کنندگان صاحب دوربین های تحت شبکه برانگیخته است.
 Parks Associated همچنین دریافت که بیش از سه چهارم مصرف کنندگان نگرانی در مورد دسترسی غیرمجاز به داده های شخصی خود دارند. تقریباً نیمی از خانوارهای باند پهن ایالات متحده "بسیار نگران" در مورد هک شدن دستگاه های خود و داده های تاریخی در مورد آنها هستند.


فرصتی برای صنعت
از لحاظ تاریخی ، امنیت و ایمنی بیشترین علاقه را در بین همه موارد استفاده ایجاد کرده است. با ارائه کنترل های خانگی ، ارائه دهندگان امنیت درآمد ماهانه رو به رشد ماهانه را در سالهای اخیر جمع آوری کرده اند. مشترکان جدید ماهانه به طور متوسط ​​55 دلار آمریکا پرداخت می کنند.
 با ظهور اینترنت اشیا در بخش مسکونی ، بسیاری از بازیکنان در سطح عمودی در حال انجام اقدامات جدی برای تبدیل شدن به مشاور مطمئن در بازار خانه متصل هستند.
 بهداشت و درمان عمودی است که پتانسیل بالایی دارد. در این گزارش آمده است: "بر خلاف بخش امنیتی بسیار رقابتی ، زندگی مستقل و راه حل های پیری هنوز در مراحل ابتدایی هستند و هیچ بازیگر مسلط بازار را تسخیر نمی کند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب