هنوز هم بسیاری از کاربران خانه های هوشمند مدیریت محصولات DIY را دشوار می دانند

هنوز هم بسیاری از کاربران خانه های هوشمند مدیریت محصولات DIY را دشوار می دانند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
در سالهای اخیر پذیرش دستگاههای انجام شده توسط خودتان (DIY) به میزان قابل توجهی افزایش یافته است ، اما Parks Associated می یابد که مصرف کنندگان همچنان از مشکلات ناشی از نصب ، راه اندازی و پیکربندی ناامید می شوند.
 "16٪ از دارندگان دستگاههای سرگرمی متصل و 28٪ از دارندگان دستگاههای خانه هوشمند روند راه اندازی را دشوار یا بسیار دشوار گزارش می کنند. همچنین ، از هر پنج مصرف کننده که فرآیند دستگاه های هوشمند در خانه "بسیار دشوار" است ، یک نفر دستگاه را برگرداند. "Parks Associated در گزارشی که برای Calix ، ارائه دهنده سیستم عامل های ابری و سیستم عامل های نرم افزاری برای ارائه شبکه های دسترسی و سیستم های مکان هوشمند ، تهیه کرده است ، می گوید.
 وقتی از مصرف کنندگان DIY س askedال می شود که چگونه می خواهند دستگاه های آینده را نصب کنند (صرف نظر از هزینه ای که در بر دارد) ، 41٪ نشان می دهد که نوعی کمک فنی را ترجیح می دهند. پارک اسوشیاتس می گوید: "این ترجیح مصرف کننده راهی برای تقاضای خدمات حرفه ای است که می تواند راحتی و پشتیبانی فنی را ارائه دهد."
 مشکل در اتصال دستگاه ها به روتر همچنان از مهمترین مشکلات پیش روی مشتریان دستگاه های خانه هوشمند طی دو سال گذشته است. در این گزارش آمده است: "فقدان راه حل Wi-Fi با درجه حرارت کلی و مدیریت شده در کل منزل به تصور مصرف کننده از خدمات ضعیف اینترنت کمک می کند ، که می تواند به عنوان سدی در برابر پذیرش سرویس های متصل جدید عمل کرده و مشتری را به طور بالقوه برانگیزد."
 Wi-Fi و امنیت شبکه جامد و قابل اعتماد ، عناصر سازنده پیشنهادات IoT در آینده هستند و می توانند به عنوان تمایز کلیدی از سایر خدمات خانه هوشمند عمل کنند. همچنین ، مصرف کنندگان انتظار دارند ارائه دهنده شبکه آنها به بهترین وجه بتواند امنیت شبکه آنها را برطرف کند.


دوربین های شبکه
Parks Associated می گوید ، سیستم های امنیتی جدید DIY با خدمات اختیاری نظارت ، ضبط و ضبط ویدئو و همچنین گزینه های انعطاف پذیر قراردادی در 70٪ خانوارهایی که سیستم امنیتی ندارند گسترش می یابد.
 دارندگان سیستم های DIY و نصب شده به صورت حرفه ای علاقه زیادی به خدمات الحاقی مانند امنیت سایبری ، خدمات پاسخگویی به اضطراری شخصی (PERS) ، نظارت بر وسیله نقلیه و ردیابی برچسب هوشمند نشان می دهند.
 دوربین های تحت شبکه برای نظارت بر کودکان ، حیوانات خانگی و خدمات خانه مانند پرستار بچه ها ، خانه داران و پرسنل زایمان محبوبیت بیشتری دارند. آرامش خاطر یا موارد استفاده از امنیت "نرم" علاقه به خدمات ذخیره سازی ویدئوی ابری را در بین مصرف کنندگان صاحب دوربین های تحت شبکه برانگیخته است.
 Parks Associated همچنین دریافت که بیش از سه چهارم مصرف کنندگان نگرانی در مورد دسترسی غیرمجاز به داده های شخصی خود دارند. تقریباً نیمی از خانوارهای باند پهن ایالات متحده "بسیار نگران" در مورد هک شدن دستگاه های خود و داده های تاریخی در مورد آنها هستند.


فرصتی برای صنعت
از لحاظ تاریخی ، امنیت و ایمنی بیشترین علاقه را در بین همه موارد استفاده ایجاد کرده است. با ارائه کنترل های خانگی ، ارائه دهندگان امنیت درآمد ماهانه رو به رشد ماهانه را در سالهای اخیر جمع آوری کرده اند. مشترکان جدید ماهانه به طور متوسط ​​55 دلار آمریکا پرداخت می کنند.
 با ظهور اینترنت اشیا در بخش مسکونی ، بسیاری از بازیکنان در سطح عمودی در حال انجام اقدامات جدی برای تبدیل شدن به مشاور مطمئن در بازار خانه متصل هستند.
 بهداشت و درمان عمودی است که پتانسیل بالایی دارد. در این گزارش آمده است: "بر خلاف بخش امنیتی بسیار رقابتی ، زندگی مستقل و راه حل های پیری هنوز در مراحل ابتدایی هستند و هیچ بازیگر مسلط بازار را تسخیر نمی کند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب