ارائه دهندگان خدمات در ارائه خانه های هوشمند قدرت بیشتری دارند: گزارش

ارائه دهندگان خدمات در ارائه خانه های هوشمند قدرت بیشتری دارند: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
ارائه دهندگان خدمات به دلیل نقاط قوتی که در پرداختن به شبکه های Wi-Fi و مشکلات امنیتی داده ها و توانایی ارائه مداوم نصب و پشتیبانی از پیکربندی دارند ، در ارائه خدمات خانه هوشمند موقعیت خوبی دارند.
 گزارش اخیر Parks Associated نشان می دهد مشکل در اتصال دستگاه ها به روتر مسئله اصلی است که کاربران خانه های هوشمند طی دو سال گذشته با آن روبرو شده اند. آنها با از دست دادن اتصال بی سیم ، کندی اینترنت و مشکلات روبرو می شوند.
 برای رفع این مشکلات ، 22٪ از خانواده های باند پهن ایالات متحده دستگاه های پخش کننده Wi-Fi را خریداری کرده اند. با این حال ، اکثر این دستگاه ها مشکلات اتصال را حل نمی کنند. سایر خانوارها یک سیستم شبکه مش کامل خانگی خریداری کرده اند.
 Parks Associated می گوید: "عدم وجود راه حل های Wi-Fi از طرف ارائه دهندگان خدمات ، مصرف کنندگان را به خرده فروشی سوق می دهد ، حتی اگر ارائه دهندگان خدمات در حل این مسائل باشند."
 دلیل دیگر مناسب ارائه دهندگان خدمات برای ارائه خانه های متصل این است که می توانند امنیت شبکه بهتری را ارائه دهند. "امنیت شبکه تعبیه شده در تجهیزات مکان مشتری (CPE) ، مانند درگاه های Wi-Fi ، می تواند نگرانی های امنیتی را به روشی قوی تر از امنیت نقطه پایانی برطرف کند. راه حلها به تنهایی ، "در گزارش Parks Associated آمده است.
 از آنجا که ارائه دهندگان خدمات منبع اصلی CPE هستند ، آنها می توانند سخت افزاری را ارائه دهند که مشکلات مربوط به پوشش شبکه ، ازدحام و امنیت را برطرف می کند.
Parks Associated می گوید: "Wi-Fi و امنیت شبکه جامد و قابل اعتماد ، بلوک هایی برای ارائه IoT در آینده هستند و می توانند به عنوان تمایز کلیدی از سایر خدمات خانه هوشمند عمل کنند." خدمات Wi-Fi و امنیت سایبری ممتاز با سایر خدمات خانه هوشمند همراه است.
 در حالی که خرده فروشان جذاب ترین کانال خرید برای تهیه وسایل خانه هوشمند هستند ، 10 درصد از خانوارهای باند پهن آمریکایی ارائه دهندگان خدمات را کانال انتخابی خود می دانند.
 ارائه دهندگان خدمات این فرصت را دارند که سهم خود را در بازار گسترش دهند ، به ویژه در بین مصرف کنندگانی که به سمت گزینه "انجام آن برای من" سوق پیدا می کنند. Parks Associated می گوید: "مشارکت با مارک های دستگاهی که مصرف کنندگان عاشق آن هستند و توسط یک برنامه کاربردی غنی از برنامه پشتیبانی می شود ، به شما کمک خواهد کرد."


سیستم عامل های انعطاف پذیر مورد نیاز است
به ارائه دهندگان خدمات توصیه می شود "سیستم عاملهای باز مبتنی بر ابر و فناوریهای سخت افزاری" را اتخاذ کنند تا "از این آزادی برخوردار باشند که استراتژی بدون محدود شدن به مشارکتهای گذشته تجارت را پیش ببرد."
 "خدمات خانه های هوشمند معمولاً به زنجیره ارزش شرکایی نیاز دارند که باید در یک اکوسیستم هماهنگ و یکپارچه تجربه کاربر استفاده شود. ارائه دهندگان خدمات باند پهن به راه حل های فناوری نیاز دارند که مشکلی در کسب و کار آنها ایجاد نکند اما از رهنمودهای جدید یکپارچه پشتیبانی کند. "
 Calix ، یک ارائه دهنده جهانی سیستم عامل ها ، سیستم ها و خدمات ابری و نرم افزاری ، چند نکته در مورد دستیابی به فن آوری های انعطاف پذیر ارائه داده است.
 در مرحله اول ، یک لایه انتزاعی از نرم افزار و برنامه های خدماتی ارائه دهید که می تواند در طیف گسترده ای از مارک های سخت افزاری محبوب اجرا شود. ابزارهای یکپارچه سازی نرم افزار آماده با استفاده از یک معماری کانتینر دار می تواند باعث بهبود زمان عرضه به بازار شود.
 همچنین ، همه برنامه ها را به طور همزمان مدیریت کنید ، حتی اگر برنامه ها به طور مستقل نصب شوند. و از یک پلت فرم جمع آوری داده ریز سرویس ها استفاده می کند که برای میلیون ها دستگاه مقیاس بندی می شود.
 ارائه دهنده خدمات برای اعمال هوش مصنوعی برای تقسیم بندی پیشرفته بازاریابی ، تعمیر و نگهداری و مدل سازی پیش بینی ، ممکن است فعالیت هایی را در سراسر مشتری ثبت کند.
 سرانجام ، دستگاه ها و خدمات شخص ثالث را از طریق رابط های برنامه نویسی برنامه کاربردی استاندارد (API) یکپارچه و مرتب کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب