ارائه دهندگان خدمات در ارائه خانه های هوشمند قدرت بیشتری دارند: گزارش

ارائه دهندگان خدمات در ارائه خانه های هوشمند قدرت بیشتری دارند: گزارش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
ارائه دهندگان خدمات به دلیل نقاط قوتی که در پرداختن به شبکه های Wi-Fi و مشکلات امنیتی داده ها و توانایی ارائه مداوم نصب و پشتیبانی از پیکربندی دارند ، در ارائه خدمات خانه هوشمند موقعیت خوبی دارند.
 گزارش اخیر Parks Associated نشان می دهد مشکل در اتصال دستگاه ها به روتر مسئله اصلی است که کاربران خانه های هوشمند طی دو سال گذشته با آن روبرو شده اند. آنها با از دست دادن اتصال بی سیم ، کندی اینترنت و مشکلات روبرو می شوند.
 برای رفع این مشکلات ، 22٪ از خانواده های باند پهن ایالات متحده دستگاه های پخش کننده Wi-Fi را خریداری کرده اند. با این حال ، اکثر این دستگاه ها مشکلات اتصال را حل نمی کنند. سایر خانوارها یک سیستم شبکه مش کامل خانگی خریداری کرده اند.
 Parks Associated می گوید: "عدم وجود راه حل های Wi-Fi از طرف ارائه دهندگان خدمات ، مصرف کنندگان را به خرده فروشی سوق می دهد ، حتی اگر ارائه دهندگان خدمات در حل این مسائل باشند."
 دلیل دیگر مناسب ارائه دهندگان خدمات برای ارائه خانه های متصل این است که می توانند امنیت شبکه بهتری را ارائه دهند. "امنیت شبکه تعبیه شده در تجهیزات مکان مشتری (CPE) ، مانند درگاه های Wi-Fi ، می تواند نگرانی های امنیتی را به روشی قوی تر از امنیت نقطه پایانی برطرف کند. راه حلها به تنهایی ، "در گزارش Parks Associated آمده است.
 از آنجا که ارائه دهندگان خدمات منبع اصلی CPE هستند ، آنها می توانند سخت افزاری را ارائه دهند که مشکلات مربوط به پوشش شبکه ، ازدحام و امنیت را برطرف می کند.
Parks Associated می گوید: "Wi-Fi و امنیت شبکه جامد و قابل اعتماد ، بلوک هایی برای ارائه IoT در آینده هستند و می توانند به عنوان تمایز کلیدی از سایر خدمات خانه هوشمند عمل کنند." خدمات Wi-Fi و امنیت سایبری ممتاز با سایر خدمات خانه هوشمند همراه است.
 در حالی که خرده فروشان جذاب ترین کانال خرید برای تهیه وسایل خانه هوشمند هستند ، 10 درصد از خانوارهای باند پهن آمریکایی ارائه دهندگان خدمات را کانال انتخابی خود می دانند.
 ارائه دهندگان خدمات این فرصت را دارند که سهم خود را در بازار گسترش دهند ، به ویژه در بین مصرف کنندگانی که به سمت گزینه "انجام آن برای من" سوق پیدا می کنند. Parks Associated می گوید: "مشارکت با مارک های دستگاهی که مصرف کنندگان عاشق آن هستند و توسط یک برنامه کاربردی غنی از برنامه پشتیبانی می شود ، به شما کمک خواهد کرد."


سیستم عامل های انعطاف پذیر مورد نیاز است
به ارائه دهندگان خدمات توصیه می شود "سیستم عاملهای باز مبتنی بر ابر و فناوریهای سخت افزاری" را اتخاذ کنند تا "از این آزادی برخوردار باشند که استراتژی بدون محدود شدن به مشارکتهای گذشته تجارت را پیش ببرد."
 "خدمات خانه های هوشمند معمولاً به زنجیره ارزش شرکایی نیاز دارند که باید در یک اکوسیستم هماهنگ و یکپارچه تجربه کاربر استفاده شود. ارائه دهندگان خدمات باند پهن به راه حل های فناوری نیاز دارند که مشکلی در کسب و کار آنها ایجاد نکند اما از رهنمودهای جدید یکپارچه پشتیبانی کند. "
 Calix ، یک ارائه دهنده جهانی سیستم عامل ها ، سیستم ها و خدمات ابری و نرم افزاری ، چند نکته در مورد دستیابی به فن آوری های انعطاف پذیر ارائه داده است.
 در مرحله اول ، یک لایه انتزاعی از نرم افزار و برنامه های خدماتی ارائه دهید که می تواند در طیف گسترده ای از مارک های سخت افزاری محبوب اجرا شود. ابزارهای یکپارچه سازی نرم افزار آماده با استفاده از یک معماری کانتینر دار می تواند باعث بهبود زمان عرضه به بازار شود.
 همچنین ، همه برنامه ها را به طور همزمان مدیریت کنید ، حتی اگر برنامه ها به طور مستقل نصب شوند. و از یک پلت فرم جمع آوری داده ریز سرویس ها استفاده می کند که برای میلیون ها دستگاه مقیاس بندی می شود.
 ارائه دهنده خدمات برای اعمال هوش مصنوعی برای تقسیم بندی پیشرفته بازاریابی ، تعمیر و نگهداری و مدل سازی پیش بینی ، ممکن است فعالیت هایی را در سراسر مشتری ثبت کند.
 سرانجام ، دستگاه ها و خدمات شخص ثالث را از طریق رابط های برنامه نویسی برنامه کاربردی استاندارد (API) یکپارچه و مرتب کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _      _     
| |     | |     
| | ____  __| |_  __ _ 
| |/ /\ \ / /| __| / _` |
|  < \ V / | |_ | (_| |
|_|\_\ \_/  \__| \__,_|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب