Control4 سیستم عامل Smart Home 3 را ارائه می دهد

Control4 سیستم عامل Smart Home 3 را ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
Control4 از Control4 Smart Home OS 3 خبر می دهد. Control4 Smart Home OS 3 برای متحد سازی صدها دستگاه متصل در داخل خانه ، کنترل همه آنها از یک سیستم عامل ، ارائه شخصی سازی های صاحبان خانه و پشتیبانی حرفه ای نیاز به فناوری خانه هوشمند طراحی شده است.

خانه هوشمند مدرن ساده و شهودی ساخته شده است
Control4 Smart Home OS 3 برای ساده سازی استفاده از بسیاری از دستگاه های متصل در خانه طراحی شده است ، بیش از انتظار برای نحوه زندگی مردم با فناوری. سیستم عامل 3 بیش از هزار ویژگی و قابلیت جدید از جمله رابط های روان ، تصفیه شده و بصری را ارائه می دهد که کنترل یک لمسی را برای دستگاه ها و صحنه های مورد علاقه ، دید در یک نگاه برای امنیت و روشنایی ، پخش موسیقی و پخش فیلم با یک لمس و بیشتر ، همه در یک سیستم عامل واحد در محصولات Control4 و محصولات شخص ثالث است.

همه اینها فقط چیزهای هوشمند و بدون سیستم عامل خانه هوشمند است
صنعت در نقطه اوج است. کارشناسان پیش بینی می کنند تا سال 2020 13 میلیارد دستگاه متصل در خانه های امروز وجود داشته باشد. معرفی سریع این محصولات باعث شکست اکوسیستم خانه های هوشمند و پیچیدگی ترکیبات می شود. دستگاه های هوشمند متفاوت با هم کار نمی کنند و وعده آسان ، راحت یا بهتر را ندارند ، و مصرف کنندگان و خانواده های آنها ناامید شده اند.
چارلی کیندل ، معاون ارشد محصولات و خدمات Control4 ، گفت: "سیستم عامل خانه هوشمند Control4 برای از بین بردن پیچیدگی طراحی شده است." "هر خانه ترکیبی از محصولات شرکت های مختلف است ، سیستم عامل خانه هوشمند این واقعیت را پذیرفته و انتخاب گسترده ای را به جای ایجاد مجموعه ای از باغ های کوچک دیواری که صاحبان خانه را محدود می کند ، فراهم می کند."
با اکوسیستم گسترده و عمیق ، Control4 OS 3 پشتیبانی از بیش از 13،500 دستگاه شخص ثالث و 7500 محصول Control4 SDDP را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم عامل 3 به عنوان زیرساخت خانه هوشمند ساخته شده و نیازهای خانواده را تقسیم می کند ، خواه یک تجربه سرگرمی تک اتاق باشد یا یک سیستم اتوماسیون کل خانه در یک عمارت.
Control4 Smart Home OS 3 تجربه واقعی خانه متصل را غنی می کند. با هدف در بر گرفتن همه دستگاه های متصل به خانه ، بسیاری از موانع فرزندخواندگی هوشمند را از بین می برد. چارلی گفت: "وقتی فناوری کنار هم قرار می گیرد و واقعی زندگی ما را بهبود می بخشد ، تقریباً یک حس جادو وجود دارد." "و در حال حاضر ، تنها Control4 Smart Home OS 3 می تواند این وعده را برای خانه تحقق بخشد."


زندگی هوشمند توسط متخصصان نصب می شود و توسط مالکان شخصی سازی می شود
دستیابی به ظرافت و ظرافت صاحبان خانه به تجربه یک نصاب حرفه ای نیاز دارد. اما فقط یک خانواده از تفاوت های سبک زندگی روزمره خود اطلاع دارد. Control4 Smart Home OS نصب حرفه ای را برای اطمینان از اینکه همه چیز با هم کار می کند تسهیل می کند ، در حالی که خانواده ها را قادر می سازد تجربه خانه هوشمند خود را منحصر به فرد خود کنند.
مارتین پلان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Control4 اظهار داشت: "برای بیش از 15 سال Control4 ثابت قدم بر این عقیده است که تأمین انتظار برای یک خانه هوشمند واقعی نیاز به نصب حرفه ای دارد." "ما بی وقفه شبکه ای از متخصصان آموزش دیده را ایجاد کرده ایم ، و امروز Control4 دارای بیش از 200 نمایشگاه معتبر Control4 است که در آن مصرف کنندگان می توانند در آنجا گام بردارند و سیستم عامل 3 را تجربه کنند. Control4 تقریباً 6000 نمایندگی مجاز دارد ، سیستم عامل 3 از استعداد و مهارت ده ها هزار نفر افراد حرفه ای خانه های هوشمند در سراسر جهان برای نصب ، به روزرسانی و مدیریت فناوری خانه هوشمند برای خانواده ها. "
نکات برجسته Control4 Smart Home OS 3:
با استفاده از سالها تجربه عملیاتی ، Control4 Smart Home OS 3 سطوح جدیدی از طراحی متفکرانه را برای افزایش انتظارات از خانه های هوشمند به ارمغان می آورد.
با معرفی "موارد دلخواه" ، سیستم عامل 3 این امکان را به صاحبان خانه می دهد که در برنامه تلفن همراه ، صفحه لمسی و تلویزیون بتوانند تقریباً همه چیز را به بالای اتاق برسانند. موارد دلخواه کنترل تک لمسی را فراهم می کند و از همه مهمتر ، صاحبان خانه می توانند بدون ضربه زدن در خانه امنیت داشته باشند یا چراغ ها در هر نقطه از خانه روشن هستند.
"موارد دلخواه" انعطاف پذیری را در اولویت قرار دادن دستگاه ها برای هر اتاق برای صاحبان خانه فراهم می کند. در یک اتاق نشیمن ، ایستگاه خبری می تواند در بالای برنامه باشد ، جایی که چراغ های بیش از جزیره ابتدا در نمای آشپزخانه نشان داده می شوند.
کافی است یک دستگاه ، سرویس ، صحنه یا لیست پخش را در هر اتاق مورد علاقه خود قرار دهید و فشار دهید. برای مرتب کردن یا حذف نمادها از صفحه ، با یک ضربه ساده ، نمادهایی را بکشید که تعاملاتی که هر کاربر موبایل با آنها آشنا است.
داشبوردهای کل خانه را برای مشاهده در یک نگاه از حیاتی ترین دستگاه های هر اتاق ، جمع کنید. در اتاق خواب اصلی ، قفل درب جلو ، درهای گاراژ و دوربین های امنیتی را برای اطمینان از امنیت خانه قبل از خواب مورد علاقه خود قرار دهید.
فقط چراغ هایی را که روشن هستند ، پرده هایی که باز هستند و درها و مناطق امنیتی را که به راحتی ایمن هستند ، ببینید ، این یک توانایی ضروری است که شما در هنگام داشتن بسیاری از دستگاه های متصل در سراسر خانه لازم دارید.
صاحبان خانه می توانند همزمان با زندگی و رشد ، سیستم خود را شخصی سازی کرده و متناسب با نیازهای خود تنظیم کنند. صحنه های خانه هوشمند را ویرایش یا ایجاد کنید ، برنامه ها را برای خودکار کردن دستگاه ها تنظیم کرده و نحوه تعامل دستگاه ها را اصلاح کنید.
سیستم عامل 3 سرگرمی های چند اتاق را دوباره تصور کرده است. با سیستم عامل 3 موسیقی خود را با ظاهری زیبا ، صدای واضح و سهولت دسترسی با یک لمس به محبوب ترین سرویس های پخش در سراسر خانه به اشتراک بگذارید. ویدئو را با همان رویکرد بصری پخش جریانی کنید ، فقط آرام باشید و تماشا کنید.
موسیقی و ویدئو با Active Media که در بالای صفحه قرار دارد ، موقعیت برجسته ای پیدا می کند ، کنترل های موسیقی را نشان می دهد و جزئیات را از جلو ردیابی می کند.
پخش جریانی موسیقی و ویدئو در سراسر خانه با جلسات کاملاً جدید ساده است تا اتاق ها را به راحتی اضافه یا حذف کنید ، میزان صدا را در همه جا یا در یک اتاق واحد تنظیم کنید.
OS 3 با افزودن MQA (Master Quality Audio) پشتیبانی بومی را برای پخش صوتی با وضوح بالا در سیستم های Control4 اضافه می کند. اکنون صاحبان خانه می توانند موسیقی با کیفیت بهتر از CD را از طریق TIDAL Masters پخش کنند و به مجموعه موسیقی رمزگذاری شده MQA خود گوش دهند.
مدیریت پیشرفته سیستم امنیتی - با مدیریت یکپارچه قفل ، کاربران قفل و پین ها به راحتی از طریق سیستم عامل 3 برای همه قفل ها مدیریت می شوند (بدون نیاز به ایجاد و ویرایش کاربران برای هر قفل). یک کاربر ایجاد کنید ، یک پین و یک برنامه اختصاص دهید و تغییرات را روی همه قفل های نصب شده در خانه اعمال کنید.
کنترل سایه هماهنگ - گزینه های جدید کور و سایه با بیش از 350 آیکون جدید که نشان دهنده طیف گسترده ای از عملکرد پوشش پنجره ها است ، به کاربران اجازه می دهید تمام سایه های باز را به راحتی ببینند و با فشار دادن یک دکمه ، آنها را در سراسر خانه ببندید.
کاربران می توانند برای هر اتاق کاغذ دیواری متفاوتی تنظیم کنند ، از میان تصاویر متنوعی که توسط طراحان تأیید شده و یا عکس های خود را متناسب با خانه و سبک زندگی خود انتخاب کنند.
Dealer Tools - Control4 همیشه صنعت را با ابزاری هدایت می کند که امکان استقرار سریع ، آسان و قابل اطمینان را دارند. با سیستم عامل 3 ، نمایندگی ها از پیشرفت هایی لذت می برند که برنامه نویسی را بیشتر ساده می کنند ، کارهای تکراری را کاهش می دهند و سرعت نصب را افزایش می دهند.
با دقت و تصحیح و بهینه سازی شده ، هر رابط برای روشهای مختلفی که مشتری از تلفن همراه ، صفحه لمسی نصب شده روی دیوار یا ریموت دستی و تلویزیون استفاده می کند ، طراحی شده است. تلفن همراه برای کنترل یک دست در حالت عمودی بهینه شده است ، در حالی که رابط تلویزیون بر روی تجربه سرگرمی از کاناپه متمرکز شده است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب