SALTO فن آوری انقلابی کنترل دسترسی SVN-Flex را راه اندازی می کند

SALTO فن آوری انقلابی کنترل دسترسی SVN-Flex را راه اندازی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
SALTO جدیدترین فناوری کنترل دسترسی را در IFSEC به نمایش می گذارد ، که در ExCeL لندن از 18 تا 20 ژوئن برگزار می شود. SVN-Flex با افزایش امنیت ، راحتی بیشتر و با هزینه کمتر مدیریت دسترسی را فراهم می کند. این باعث می شود نقطه به روزرسانی سیم کشی منسوخ شود ، بنابراین کنترل دسترسی کاملاً بی سیم با قابلیت های آنلاین ارائه می شود.
این دامنه مزایایی را برای اپراتورها و کاربران نهایی فراهم می کند ، به ویژه با از بین بردن نیاز به درب یا مکان های خاص برای به روزرسانی کارت ها. اکنون کاربران می توانند حق دسترسی خود را در هر زمان و هر مکان به روز کنند زیرا هر درب بی سیم می تواند به عنوان به روزرسانی SVN-Flex فعال شود.
SVN-Flex بر اساس دو فناوری اصلی ، شبکه مجازی SALTO و SALTO BLUEnet ساخته شده است. از آنجایی که همه درگاههای SALTO جدید مجهز به بلوتوث برای دسترسی به تلفن همراه هستند ، SVN-Flex SVN و BLUEnet را با هم تلفیق می کند به گونه ای که حقوق دسترسی به روز شده را می توان به صورت بی سیم از طریق بلوتوث به دکمه ها و سیلندرهای تعریف شده منتقل کرد.
SALTO همچنین با قابلیت های اضافی در برنامه SALTO KS ، موقعیت خود را به عنوان بازیگر بازار دسترسی ابری تقویت کرده است. اکنون ، با داشتن کلیدهای جدید SALTO KS Mobile و هر قفل SALTO BLE ، کاربران SALTO KS می توانند یک دکمه شناور را در برنامه انتخاب کنند و فقط تلفن هوشمند خود را بر روی قفل بزنند تا در به راحتی باز شود. این تلفن هوشمند آنها را قادر می سازد تا به عنوان برچسب کار کنند ، قفل را بدون نیاز به اتصال به اینترنت فعال باز می کنند. کلیدهای موبایل را به عنوان برچسب فیزیکی ایمن و آسان استفاده کنید.
از دیگر نوآوری های این نمایشگاه می توان به سیلندر کاملاً جدید SALTO NEO اشاره کرد که با جدیدترین تکنولوژی روز ساخته شده است. سازگار با SALTO SVN ، SALTO BLUEnet Wireless و SALTO KS - کلیدها به عنوان یک سرویس - فناوری مبتنی بر ابر ، این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا تصمیم بگیرند که کدام فناوری با امنیت ، عملکرد و نیازهای IT آنها متناسب است.
سیلندر SALTO NEO یکی از معدود موارد است. اگر نه تنها سیلندر الکترونیکی BLE فعال باشد که آن را با تلفن های همراه iOS و Android سازگار می کند. بنابراین چه از Salto KS در یک فضای مشترک استفاده کنید و چه دانشجوی دانشگاهی باشید که از تلفن همراه JustIN استفاده می کند ، می توانید با استفاده از تلفن همراه خود به درب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
سیلندر SALTO NEO در انواع استاندارد محلی از جمله اروپایی ، ANSI ، انگلستان ، سوئیس ، استرالیا ، RIM ، Deadbolts و غیره در دسترس خواهد بود. همچنین برای برنامه های مختلف مانند قفل ، دسته های چرخشی برای رک های سرور ، قفل بادامک ، و مانند آن و همچنین دارای امتیاز IP66 است که به معنای ساخته شده است تا حتی در سخت ترین محیط ها مقاومت کند. اما آنچه واقعاً چشمگیر است این است که یک مجموعه باتری می تواند تا چهار سال دوام بیاورد!

پیوستن به این نوآوری ها ، به روزرسانی های پلت فرم محصول SALTO KS است که اکنون با ادغام فناوری ارتباطی SALTO BLUEnet و یک حالت باز جدید مبتنی بر کد شناسایی شماره شخصی (PIN) ، از هر زمان دیگری کامل تر شده است تا راحتی بیشتری را به کاربران ارائه دهد. با استفاده از این ویژگی های جدید SALTO KS اکنون 4 روش مختلف برای دسترسی به یک ساختمان ارائه می دهد: برچسب SALTO KS ، کلید موبایل ، باز شدن از راه دور و کد PIN.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب