SALTO فن آوری انقلابی کنترل دسترسی SVN-Flex را راه اندازی می کند

SALTO فن آوری انقلابی کنترل دسترسی SVN-Flex را راه اندازی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
SALTO جدیدترین فناوری کنترل دسترسی را در IFSEC به نمایش می گذارد ، که در ExCeL لندن از 18 تا 20 ژوئن برگزار می شود. SVN-Flex با افزایش امنیت ، راحتی بیشتر و با هزینه کمتر مدیریت دسترسی را فراهم می کند. این باعث می شود نقطه به روزرسانی سیم کشی منسوخ شود ، بنابراین کنترل دسترسی کاملاً بی سیم با قابلیت های آنلاین ارائه می شود.
این دامنه مزایایی را برای اپراتورها و کاربران نهایی فراهم می کند ، به ویژه با از بین بردن نیاز به درب یا مکان های خاص برای به روزرسانی کارت ها. اکنون کاربران می توانند حق دسترسی خود را در هر زمان و هر مکان به روز کنند زیرا هر درب بی سیم می تواند به عنوان به روزرسانی SVN-Flex فعال شود.
SVN-Flex بر اساس دو فناوری اصلی ، شبکه مجازی SALTO و SALTO BLUEnet ساخته شده است. از آنجایی که همه درگاههای SALTO جدید مجهز به بلوتوث برای دسترسی به تلفن همراه هستند ، SVN-Flex SVN و BLUEnet را با هم تلفیق می کند به گونه ای که حقوق دسترسی به روز شده را می توان به صورت بی سیم از طریق بلوتوث به دکمه ها و سیلندرهای تعریف شده منتقل کرد.
SALTO همچنین با قابلیت های اضافی در برنامه SALTO KS ، موقعیت خود را به عنوان بازیگر بازار دسترسی ابری تقویت کرده است. اکنون ، با داشتن کلیدهای جدید SALTO KS Mobile و هر قفل SALTO BLE ، کاربران SALTO KS می توانند یک دکمه شناور را در برنامه انتخاب کنند و فقط تلفن هوشمند خود را بر روی قفل بزنند تا در به راحتی باز شود. این تلفن هوشمند آنها را قادر می سازد تا به عنوان برچسب کار کنند ، قفل را بدون نیاز به اتصال به اینترنت فعال باز می کنند. کلیدهای موبایل را به عنوان برچسب فیزیکی ایمن و آسان استفاده کنید.
از دیگر نوآوری های این نمایشگاه می توان به سیلندر کاملاً جدید SALTO NEO اشاره کرد که با جدیدترین تکنولوژی روز ساخته شده است. سازگار با SALTO SVN ، SALTO BLUEnet Wireless و SALTO KS - کلیدها به عنوان یک سرویس - فناوری مبتنی بر ابر ، این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا تصمیم بگیرند که کدام فناوری با امنیت ، عملکرد و نیازهای IT آنها متناسب است.
سیلندر SALTO NEO یکی از معدود موارد است. اگر نه تنها سیلندر الکترونیکی BLE فعال باشد که آن را با تلفن های همراه iOS و Android سازگار می کند. بنابراین چه از Salto KS در یک فضای مشترک استفاده کنید و چه دانشجوی دانشگاهی باشید که از تلفن همراه JustIN استفاده می کند ، می توانید با استفاده از تلفن همراه خود به درب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
سیلندر SALTO NEO در انواع استاندارد محلی از جمله اروپایی ، ANSI ، انگلستان ، سوئیس ، استرالیا ، RIM ، Deadbolts و غیره در دسترس خواهد بود. همچنین برای برنامه های مختلف مانند قفل ، دسته های چرخشی برای رک های سرور ، قفل بادامک ، و مانند آن و همچنین دارای امتیاز IP66 است که به معنای ساخته شده است تا حتی در سخت ترین محیط ها مقاومت کند. اما آنچه واقعاً چشمگیر است این است که یک مجموعه باتری می تواند تا چهار سال دوام بیاورد!

پیوستن به این نوآوری ها ، به روزرسانی های پلت فرم محصول SALTO KS است که اکنون با ادغام فناوری ارتباطی SALTO BLUEnet و یک حالت باز جدید مبتنی بر کد شناسایی شماره شخصی (PIN) ، از هر زمان دیگری کامل تر شده است تا راحتی بیشتری را به کاربران ارائه دهد. با استفاده از این ویژگی های جدید SALTO KS اکنون 4 روش مختلف برای دسترسی به یک ساختمان ارائه می دهد: برچسب SALTO KS ، کلید موبایل ، باز شدن از راه دور و کد PIN.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب