اتحاد Zigbee برای تقویت توسعه اینترنت اشیا with با "ابتکار همه هاب ها"

اتحاد Zigbee برای تقویت توسعه اینترنت اشیا with با
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee به طور علنی یک ابتکار مداوم عمده را برای توسعه ، استقرار و فروش در اکوسیستم های خانه هوشمند و محصولات اینترنت اشیا اعلام کرد. "ابتکار همه هاب ها" توسط یک گروه کاری اتحاد Zigbee متشکل از شرکتهای برجسته اینترنت اشیا از جمله آمازون ، Comcast ، Exegin ، Kwikset ، Landis + Gyr ، LEEDARSON ، Legrand ، MMB Networks ، NXP ، OSRAM ، Schneider Electric ، Silicon Labs ، Somfy ، و بسیاری دیگر با هدف بهبود قابلیت همکاری بین دستگاه های اینترنت اشیا و سیستم عامل های بزرگ مصرف کننده و تجاری.
محصول این تلاش مجموعه ای از ویژگی های لایه های برنامه و شبکه Zigbee است که در نسخه 3.1 آینده فناوری Zigbee گنجانده خواهد شد. در حالی که اعضای Zigbee Alliance قادر به مشارکت در این گروه کاری و مشارکت در دستیابی به این مشخصات در حال پیشرفت هستند ، امروز اتحاد علناً این ابتکار را اعلام می کند ، زیرا تعدادی از سیستم های خانه هوشمند این ویژگی ها را قبل از تصویب ، به الزامات صدور گواهینامه سیستم عامل خود اضافه می کنند. ویژگی کامل 3.1 تنظیم شده است تا بلافاصله از این پیشرفت ها استفاده کند.
کریس دی کانزو ، رئیس گروه کاری All Hubs Initiative ، مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee ، و مهندس اصلی آمازون ، گفت: "مصرف کنندگان و مشاغل دستگاه های متصل می خواهند که ارزش و راحتی را ارائه دهند ، عالی کار کنند و با هم کار کنند." "از طریق" ابتکار همه هاب "، شرکتهای برجسته اینترنت اشیا in در اتحاد Zigbee در تلاشند تا استانداردهای قابلیت همکاری را برای کمک به سازندگان دستگاه در نوآوری و گسترش انتخاب همزمان با ارائه تجارب مداوم و مطمئن برای مشتریان ، تعریف کنند."


تأمین نیازهای تکامل یافته اکوسیستم های بزرگ
اکوسیستم های اینترنت اشیا و خانه های هوشمند می توانند از نظر ویژگی های پشتیبانی شده ، مدل های تجاری ، پیشنهادات ارزش ، انتظارات تجربه مشتری ، الزامات امنیتی و سایر عوامل متفاوت باشند. این ماهیت باز بودن و نوآوری اینترنت اشیا است و استاندارد Zigbee برای پشتیبانی از این انعطاف پذیری در ارائه پیشنهادهای نوآورانه از آمازون ، SmartThings سامسونگ ، Philips Hue ، IKEA و دیگران طراحی شده است. با این حال ، این انعطاف پذیری می تواند گاهی اوقات چالش هایی را برای فروشندگان دستگاه ایجاد کند که سعی در تولید و بازاریابی محصولاتی دارند که نیازهای اکوسیستم های مختلف را برآورده می کنند و نشان های موردعلاقه "Works With" خود را بدست می آورند - و چالش هایی را برای مشاغل و مشتریان با استفاده از این محصولات در چندین مرکز ایجاد می کند.
توبین ریچاردسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت Zigbee Alliance گفت: "با سرعت بخشیدن به نوآوری در اینترنت اشیا ، فروشندگان دستگاه باید اطمینان حاصل کنند که محصولاتشان می توانند با نیازهای متنوع و در حال تکامل چندین اکوسیستم سازگار شوند و به طور قابل اعتماد در مراکز اصلی اینترنت اشیا کار کنند." طرح "هاب هاب" فقط یک تلاش مهم در تقویت قابلیت همکاری نیست ، بلکه نمونه ای خارق العاده از چگونگی گردهم آمدن رهبران و مبتکران صنعت جهانی در اتحاد Zigbee برای به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها و حل چالش های سراسر صنعت است. "
ابتکار همه هاب ها نسخه خاصی از فناوری Zigbee نیست ، بلکه لیستی از ویژگی هایی است که به نقشه راه اصلی Zigbee کمک می کند. به طور خاص ، آنها مجموعه ای از به روز رسانی های مشخصات Zigbee در هر دو لایه برنامه و شبکه هستند که انعطاف پذیری Zigbee را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار حفظ می کنند ، در حالی که قابلیت همکاری را بهبود می بخشند. این بهبود برای حفظ این انعطاف پذیری ، روشی محکم را ایجاد می کند که با استفاده از آن هاب ها می توانند ویژگی های پشتیبانی شده و مورد نیاز خود را به دستگاه های جدیدی که به شبکه های آنها می پیوندند ، منتقل کنند و اینکه چگونه این دستگاه ها باید خود را به طور مناسب پیکربندی کنند. آنها همچنین فرایند راه اندازی و راه اندازی دستگاه های Zigbee را بر اساس بهترین روش ها و تجربه واقعی شرکت های عضو اتحاد استاندارد می کنند. این به روزرسانی ها بخشی از Zigbee 3.1 خواهد بود - تکرار بعدی استاندارد Zigbee ، که در حال حاضر برای انتشار در سال 2019 برنامه ریزی شده است.
این ویژگی های به روز شده و خود Zigbee 3.1 با دستگاه ها و هاب های دارای مجوز Zigbee 3.0 سازگار هستند. با این وجود برخی از اکوسیستم ها در "پیاده سازی اولیه" ویژگی های "همه هاب ها" مشارکت دارند و ممکن است پیش از شروع رسمی Zigbee 3.1 ، از فروشندگان دستگاه بخواهند از این ویژگی ها به عنوان بخشی از برنامه های "Works With" پشتیبانی کنند.


گردآوری صنعت: چگونگی آغاز طرح همه هاب ها
این پروژه در پاییز سال 2017 در اولین اجلاس IoT اجرایی Hive که توسط Zigbee Alliance برگزار شد ، پیش بینی شد. این رویدادهای انحصاری سالانه در سراسر جهان برگزار می شود تا افراد و سازمانهای متحرک بازار از سراسر صنعت اینترنت اشیا را گرد هم آورد. شرکت کنندگان نمایندگی شرکت هایی از داخل و خارج اتحاد Zigbee Alliance هستند و شامل مدیران فناوری ، چشم اندازها و رهبران سایر ارگان های استاندارد هستند.
به عنوان یک نتیجه از بحث های کلیدی در مورد چالش های همکاری با سیستم عامل های بزرگ ، فروشندگان دستگاه ها و مصرف کنندگان ، شرکت کنندگان اصلی اکوسیستم متعهد به همکاری برای حل این مسائل هستند. آنها با هم ابتکار عمل All Hubs را تشکیل دادند که اکنون به عنوان یک گروه کاری فنی تحت چتر اتحاد Zigbee فعالیت می کند. اطمینان از خرید رهبران در کل فضای اینترنت اشیا ، به عنوان یک تلاش همه جانبه برای رشد کل صنعت ، پشتیبانی جدی و پشتیبانی متنوعی از All Hubs Initiative ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب