اتحاد Zigbee برای تقویت توسعه اینترنت اشیا with با "ابتکار همه هاب ها"

اتحاد Zigbee برای تقویت توسعه اینترنت اشیا with با
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee به طور علنی یک ابتکار مداوم عمده را برای توسعه ، استقرار و فروش در اکوسیستم های خانه هوشمند و محصولات اینترنت اشیا اعلام کرد. "ابتکار همه هاب ها" توسط یک گروه کاری اتحاد Zigbee متشکل از شرکتهای برجسته اینترنت اشیا از جمله آمازون ، Comcast ، Exegin ، Kwikset ، Landis + Gyr ، LEEDARSON ، Legrand ، MMB Networks ، NXP ، OSRAM ، Schneider Electric ، Silicon Labs ، Somfy ، و بسیاری دیگر با هدف بهبود قابلیت همکاری بین دستگاه های اینترنت اشیا و سیستم عامل های بزرگ مصرف کننده و تجاری.
محصول این تلاش مجموعه ای از ویژگی های لایه های برنامه و شبکه Zigbee است که در نسخه 3.1 آینده فناوری Zigbee گنجانده خواهد شد. در حالی که اعضای Zigbee Alliance قادر به مشارکت در این گروه کاری و مشارکت در دستیابی به این مشخصات در حال پیشرفت هستند ، امروز اتحاد علناً این ابتکار را اعلام می کند ، زیرا تعدادی از سیستم های خانه هوشمند این ویژگی ها را قبل از تصویب ، به الزامات صدور گواهینامه سیستم عامل خود اضافه می کنند. ویژگی کامل 3.1 تنظیم شده است تا بلافاصله از این پیشرفت ها استفاده کند.
کریس دی کانزو ، رئیس گروه کاری All Hubs Initiative ، مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee ، و مهندس اصلی آمازون ، گفت: "مصرف کنندگان و مشاغل دستگاه های متصل می خواهند که ارزش و راحتی را ارائه دهند ، عالی کار کنند و با هم کار کنند." "از طریق" ابتکار همه هاب "، شرکتهای برجسته اینترنت اشیا in در اتحاد Zigbee در تلاشند تا استانداردهای قابلیت همکاری را برای کمک به سازندگان دستگاه در نوآوری و گسترش انتخاب همزمان با ارائه تجارب مداوم و مطمئن برای مشتریان ، تعریف کنند."


تأمین نیازهای تکامل یافته اکوسیستم های بزرگ
اکوسیستم های اینترنت اشیا و خانه های هوشمند می توانند از نظر ویژگی های پشتیبانی شده ، مدل های تجاری ، پیشنهادات ارزش ، انتظارات تجربه مشتری ، الزامات امنیتی و سایر عوامل متفاوت باشند. این ماهیت باز بودن و نوآوری اینترنت اشیا است و استاندارد Zigbee برای پشتیبانی از این انعطاف پذیری در ارائه پیشنهادهای نوآورانه از آمازون ، SmartThings سامسونگ ، Philips Hue ، IKEA و دیگران طراحی شده است. با این حال ، این انعطاف پذیری می تواند گاهی اوقات چالش هایی را برای فروشندگان دستگاه ایجاد کند که سعی در تولید و بازاریابی محصولاتی دارند که نیازهای اکوسیستم های مختلف را برآورده می کنند و نشان های موردعلاقه "Works With" خود را بدست می آورند - و چالش هایی را برای مشاغل و مشتریان با استفاده از این محصولات در چندین مرکز ایجاد می کند.
توبین ریچاردسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت Zigbee Alliance گفت: "با سرعت بخشیدن به نوآوری در اینترنت اشیا ، فروشندگان دستگاه باید اطمینان حاصل کنند که محصولاتشان می توانند با نیازهای متنوع و در حال تکامل چندین اکوسیستم سازگار شوند و به طور قابل اعتماد در مراکز اصلی اینترنت اشیا کار کنند." طرح "هاب هاب" فقط یک تلاش مهم در تقویت قابلیت همکاری نیست ، بلکه نمونه ای خارق العاده از چگونگی گردهم آمدن رهبران و مبتکران صنعت جهانی در اتحاد Zigbee برای به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها و حل چالش های سراسر صنعت است. "
ابتکار همه هاب ها نسخه خاصی از فناوری Zigbee نیست ، بلکه لیستی از ویژگی هایی است که به نقشه راه اصلی Zigbee کمک می کند. به طور خاص ، آنها مجموعه ای از به روز رسانی های مشخصات Zigbee در هر دو لایه برنامه و شبکه هستند که انعطاف پذیری Zigbee را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار حفظ می کنند ، در حالی که قابلیت همکاری را بهبود می بخشند. این بهبود برای حفظ این انعطاف پذیری ، روشی محکم را ایجاد می کند که با استفاده از آن هاب ها می توانند ویژگی های پشتیبانی شده و مورد نیاز خود را به دستگاه های جدیدی که به شبکه های آنها می پیوندند ، منتقل کنند و اینکه چگونه این دستگاه ها باید خود را به طور مناسب پیکربندی کنند. آنها همچنین فرایند راه اندازی و راه اندازی دستگاه های Zigbee را بر اساس بهترین روش ها و تجربه واقعی شرکت های عضو اتحاد استاندارد می کنند. این به روزرسانی ها بخشی از Zigbee 3.1 خواهد بود - تکرار بعدی استاندارد Zigbee ، که در حال حاضر برای انتشار در سال 2019 برنامه ریزی شده است.
این ویژگی های به روز شده و خود Zigbee 3.1 با دستگاه ها و هاب های دارای مجوز Zigbee 3.0 سازگار هستند. با این وجود برخی از اکوسیستم ها در "پیاده سازی اولیه" ویژگی های "همه هاب ها" مشارکت دارند و ممکن است پیش از شروع رسمی Zigbee 3.1 ، از فروشندگان دستگاه بخواهند از این ویژگی ها به عنوان بخشی از برنامه های "Works With" پشتیبانی کنند.


گردآوری صنعت: چگونگی آغاز طرح همه هاب ها
این پروژه در پاییز سال 2017 در اولین اجلاس IoT اجرایی Hive که توسط Zigbee Alliance برگزار شد ، پیش بینی شد. این رویدادهای انحصاری سالانه در سراسر جهان برگزار می شود تا افراد و سازمانهای متحرک بازار از سراسر صنعت اینترنت اشیا را گرد هم آورد. شرکت کنندگان نمایندگی شرکت هایی از داخل و خارج اتحاد Zigbee Alliance هستند و شامل مدیران فناوری ، چشم اندازها و رهبران سایر ارگان های استاندارد هستند.
به عنوان یک نتیجه از بحث های کلیدی در مورد چالش های همکاری با سیستم عامل های بزرگ ، فروشندگان دستگاه ها و مصرف کنندگان ، شرکت کنندگان اصلی اکوسیستم متعهد به همکاری برای حل این مسائل هستند. آنها با هم ابتکار عمل All Hubs را تشکیل دادند که اکنون به عنوان یک گروه کاری فنی تحت چتر اتحاد Zigbee فعالیت می کند. اطمینان از خرید رهبران در کل فضای اینترنت اشیا ، به عنوان یک تلاش همه جانبه برای رشد کل صنعت ، پشتیبانی جدی و پشتیبانی متنوعی از All Hubs Initiative ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____    _   _____ 
/ __ \   | |  | ___|
`' / /' ___ | | __|___ \ 
 / /  / __|| |/ /  \ \
./ /___| (__ |  < /\__/ /
\_____/ \___||_|\_\\____/ 
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب