اتحاد Zigbee برای تقویت توسعه اینترنت اشیا with با "ابتکار همه هاب ها"

اتحاد Zigbee برای تقویت توسعه اینترنت اشیا with با
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee به طور علنی یک ابتکار مداوم عمده را برای توسعه ، استقرار و فروش در اکوسیستم های خانه هوشمند و محصولات اینترنت اشیا اعلام کرد. "ابتکار همه هاب ها" توسط یک گروه کاری اتحاد Zigbee متشکل از شرکتهای برجسته اینترنت اشیا از جمله آمازون ، Comcast ، Exegin ، Kwikset ، Landis + Gyr ، LEEDARSON ، Legrand ، MMB Networks ، NXP ، OSRAM ، Schneider Electric ، Silicon Labs ، Somfy ، و بسیاری دیگر با هدف بهبود قابلیت همکاری بین دستگاه های اینترنت اشیا و سیستم عامل های بزرگ مصرف کننده و تجاری.
محصول این تلاش مجموعه ای از ویژگی های لایه های برنامه و شبکه Zigbee است که در نسخه 3.1 آینده فناوری Zigbee گنجانده خواهد شد. در حالی که اعضای Zigbee Alliance قادر به مشارکت در این گروه کاری و مشارکت در دستیابی به این مشخصات در حال پیشرفت هستند ، امروز اتحاد علناً این ابتکار را اعلام می کند ، زیرا تعدادی از سیستم های خانه هوشمند این ویژگی ها را قبل از تصویب ، به الزامات صدور گواهینامه سیستم عامل خود اضافه می کنند. ویژگی کامل 3.1 تنظیم شده است تا بلافاصله از این پیشرفت ها استفاده کند.
کریس دی کانزو ، رئیس گروه کاری All Hubs Initiative ، مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee ، و مهندس اصلی آمازون ، گفت: "مصرف کنندگان و مشاغل دستگاه های متصل می خواهند که ارزش و راحتی را ارائه دهند ، عالی کار کنند و با هم کار کنند." "از طریق" ابتکار همه هاب "، شرکتهای برجسته اینترنت اشیا in در اتحاد Zigbee در تلاشند تا استانداردهای قابلیت همکاری را برای کمک به سازندگان دستگاه در نوآوری و گسترش انتخاب همزمان با ارائه تجارب مداوم و مطمئن برای مشتریان ، تعریف کنند."


تأمین نیازهای تکامل یافته اکوسیستم های بزرگ
اکوسیستم های اینترنت اشیا و خانه های هوشمند می توانند از نظر ویژگی های پشتیبانی شده ، مدل های تجاری ، پیشنهادات ارزش ، انتظارات تجربه مشتری ، الزامات امنیتی و سایر عوامل متفاوت باشند. این ماهیت باز بودن و نوآوری اینترنت اشیا است و استاندارد Zigbee برای پشتیبانی از این انعطاف پذیری در ارائه پیشنهادهای نوآورانه از آمازون ، SmartThings سامسونگ ، Philips Hue ، IKEA و دیگران طراحی شده است. با این حال ، این انعطاف پذیری می تواند گاهی اوقات چالش هایی را برای فروشندگان دستگاه ایجاد کند که سعی در تولید و بازاریابی محصولاتی دارند که نیازهای اکوسیستم های مختلف را برآورده می کنند و نشان های موردعلاقه "Works With" خود را بدست می آورند - و چالش هایی را برای مشاغل و مشتریان با استفاده از این محصولات در چندین مرکز ایجاد می کند.
توبین ریچاردسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت Zigbee Alliance گفت: "با سرعت بخشیدن به نوآوری در اینترنت اشیا ، فروشندگان دستگاه باید اطمینان حاصل کنند که محصولاتشان می توانند با نیازهای متنوع و در حال تکامل چندین اکوسیستم سازگار شوند و به طور قابل اعتماد در مراکز اصلی اینترنت اشیا کار کنند." طرح "هاب هاب" فقط یک تلاش مهم در تقویت قابلیت همکاری نیست ، بلکه نمونه ای خارق العاده از چگونگی گردهم آمدن رهبران و مبتکران صنعت جهانی در اتحاد Zigbee برای به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها و حل چالش های سراسر صنعت است. "
ابتکار همه هاب ها نسخه خاصی از فناوری Zigbee نیست ، بلکه لیستی از ویژگی هایی است که به نقشه راه اصلی Zigbee کمک می کند. به طور خاص ، آنها مجموعه ای از به روز رسانی های مشخصات Zigbee در هر دو لایه برنامه و شبکه هستند که انعطاف پذیری Zigbee را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار حفظ می کنند ، در حالی که قابلیت همکاری را بهبود می بخشند. این بهبود برای حفظ این انعطاف پذیری ، روشی محکم را ایجاد می کند که با استفاده از آن هاب ها می توانند ویژگی های پشتیبانی شده و مورد نیاز خود را به دستگاه های جدیدی که به شبکه های آنها می پیوندند ، منتقل کنند و اینکه چگونه این دستگاه ها باید خود را به طور مناسب پیکربندی کنند. آنها همچنین فرایند راه اندازی و راه اندازی دستگاه های Zigbee را بر اساس بهترین روش ها و تجربه واقعی شرکت های عضو اتحاد استاندارد می کنند. این به روزرسانی ها بخشی از Zigbee 3.1 خواهد بود - تکرار بعدی استاندارد Zigbee ، که در حال حاضر برای انتشار در سال 2019 برنامه ریزی شده است.
این ویژگی های به روز شده و خود Zigbee 3.1 با دستگاه ها و هاب های دارای مجوز Zigbee 3.0 سازگار هستند. با این وجود برخی از اکوسیستم ها در "پیاده سازی اولیه" ویژگی های "همه هاب ها" مشارکت دارند و ممکن است پیش از شروع رسمی Zigbee 3.1 ، از فروشندگان دستگاه بخواهند از این ویژگی ها به عنوان بخشی از برنامه های "Works With" پشتیبانی کنند.


گردآوری صنعت: چگونگی آغاز طرح همه هاب ها
این پروژه در پاییز سال 2017 در اولین اجلاس IoT اجرایی Hive که توسط Zigbee Alliance برگزار شد ، پیش بینی شد. این رویدادهای انحصاری سالانه در سراسر جهان برگزار می شود تا افراد و سازمانهای متحرک بازار از سراسر صنعت اینترنت اشیا را گرد هم آورد. شرکت کنندگان نمایندگی شرکت هایی از داخل و خارج اتحاد Zigbee Alliance هستند و شامل مدیران فناوری ، چشم اندازها و رهبران سایر ارگان های استاندارد هستند.
به عنوان یک نتیجه از بحث های کلیدی در مورد چالش های همکاری با سیستم عامل های بزرگ ، فروشندگان دستگاه ها و مصرف کنندگان ، شرکت کنندگان اصلی اکوسیستم متعهد به همکاری برای حل این مسائل هستند. آنها با هم ابتکار عمل All Hubs را تشکیل دادند که اکنون به عنوان یک گروه کاری فنی تحت چتر اتحاد Zigbee فعالیت می کند. اطمینان از خرید رهبران در کل فضای اینترنت اشیا ، به عنوان یک تلاش همه جانبه برای رشد کل صنعت ، پشتیبانی جدی و پشتیبانی متنوعی از All Hubs Initiative ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب