پروتکل های بی سیم مختلف برای مدتی موازی کار می کنند: آزمایشگاه های سیلیکون

پروتکل های بی سیم مختلف برای مدتی موازی کار می کنند: آزمایشگاه های سیلیکون
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
آزمایشگاه های سیلیکون IoT را "فرصتی چند دهه ای" می دانند و سرمایه گذاری زیادی در این زمینه انجام می دهند. مت ساندرز ، معاون رئیس بازاریابی و کاربردهای واحد تجاری IoT آزمایشگاه های سیلیکون ، گفت: این تمرکز استراتژیک بزرگی برای شرکت است.
 IoT Business Silicon Lab دارای دو بخش است: خانه هوشمند و کاربردهای صنعتی / تجاری. خانه هوشمند رشد سریعی داشته است زیرا یک نوع مصرف کننده بازار است. ساندرز گفت: "ما تقاضای بسیار شدیدی را می بینیم." ساندرز خاطرنشان کرد: خانه هوشمند فقط بخشی از بازار اینترنت اشیا است که انتظار می رود شاهد رشد مداوم باشد.
 ساندرز این سخنان را در یک رویداد مطبوعاتی آزمایشگاه های سیلیکون به منظور ارتقا platform پلتفرم سری 2 Wireless Gecko خود ، که متشکل از یک سیستم کوچک بر روی تراشه (SoC) با هسته امنیتی اختصاصی و رادیوی درون تراشه است ، بیان کرد. این پلتفرم نه تنها شامل یک جز component بلکه مجموعه ای از محصولات است که توسط ابزارهای رایج و پشته های نرم افزاری رایج پشتیبانی می شوند که استفاده از آنها آسان است.
 برنامه های اینترنت اشیا have به توسعه بسیار محدودی نیاز دارند. ساندرز گفت ، در مقایسه با رایانه ها و دستگاه های دستی ، هزینه دستگاه های اینترنت اشیا much بسیار کمتر است (به طور متوسط ​​10 دلار آمریکا برای هر دستگاه) و به دوام باتری 10 ساله نیاز دارند. "تحقق این مسئله در واقع کار سختی است." آزمایشگاه های سیلیکون گفت ، پلت فرم Gecko برای کمک به تولیدکنندگان در توسعه سریع دستگاه های اینترنت اشیا طراحی شده است.

Silicon Labs ’SoC از ارتباطات چند پروتکلی Zigbee ، Thread و Bluetooth مش پشتیبانی می کند. Saunders گفت:” به دلیل انواع موارد استفاده که اینترنت اشیا نشان می دهد ، به انواع پروتکل هایی که وجود دارد ، نیاز است. "من اعتقاد ندارم که در پروتکل ها ادغامی وجود دارد. همه آنها برای مدتی موازی کار خواهند کرد. "
 اگر این فقط یک خانه هوشمند باشد ، شاید یکی دو پروتکل کافی باشد. اما صنایع هوشمند ، شهرهای هوشمند و سایر برنامه ها نیز وجود دارد. ساندرز توضیح داد ، به همین دلیل پروتکل های بیشتری لازم است.
 نوع داده ای که خانه هوشمند در مقابل آنچه یک کارخانه هوشمند انتقال می دهد منتقل می شود متفاوت است. محیط هایی که این محصولات اینترنت اشیا در آنها وجود دارد نیز متفاوت است.
 از نظر آزمایشگاه های سیلیکون ، استفاده از پروتکل های مختلف همچنان در حال رشد است. در اروپا و ایالات متحده ، Zigbee گزینه اصلی برای کاربردهای خانگی است. در آسیا ، شبکه مش بلوتوث محبوب ترین انتخاب است.


راه حل آزمایشگاه های سیلیکون برای سوئیچ نور Zigbee
راه حل آزمایشگاه های سیلیکون اخیراً در برنامه Friends with Hue پذیرفته شده است. لامپ های هوشمند Philips Hue با سوئیچ های نور سنتی روبرو شده اند. وقتی کاربران چراغ را خاموش می کنند ، برق اصلی لامپ را نیز خاموش می کنند. در این حالت ، لامپ هوشمند دیگر هوشمند نیست. و کاربران دیگر نمی توانند آن را از طریق تلفن های هوشمند خود یا از طریق دستورات صوتی کنترل کنند.
لوترون با آزمایشگاه های سیلیکون کار کرد تا یک سوئیچ هوشمند مجهز به باتری ایجاد کند که با لامپ Hue سازگار باشد. به لامپ Hue امکان عملکرد را می دهد حتی اگر سوئیچ خاموش باشد.
 کلید روشنایی از پروتکل Zigbee برای برقراری ارتباط با لامپ Hue استفاده می کند. این امکان را برای عملکرد بدون وقفه حتی در صورت قطع شدن Wi-Fi فراهم می کند.
 Signify ، نام تجاری جدید Philips Lighting ، قطعه ای از نرم افزار اختصاصی را نوشت که نحوه ادغام سوئیچ های هوشمند در سیستم Hue را مشخص می کند. آزمایشگاه های Silicon نرم افزار دیگری نوشتند که مشخصات Hue را قادر می سازد. نرم افزار Silicon Labs برای هر فروشنده سوئیچ که می خواهد بخشی از برنامه Hue باشد قابل استفاده است و Lutron یکی از آنهاست.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب