پروتکل های بی سیم مختلف برای مدتی موازی کار می کنند: آزمایشگاه های سیلیکون

پروتکل های بی سیم مختلف برای مدتی موازی کار می کنند: آزمایشگاه های سیلیکون
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
آزمایشگاه های سیلیکون IoT را "فرصتی چند دهه ای" می دانند و سرمایه گذاری زیادی در این زمینه انجام می دهند. مت ساندرز ، معاون رئیس بازاریابی و کاربردهای واحد تجاری IoT آزمایشگاه های سیلیکون ، گفت: این تمرکز استراتژیک بزرگی برای شرکت است.
 IoT Business Silicon Lab دارای دو بخش است: خانه هوشمند و کاربردهای صنعتی / تجاری. خانه هوشمند رشد سریعی داشته است زیرا یک نوع مصرف کننده بازار است. ساندرز گفت: "ما تقاضای بسیار شدیدی را می بینیم." ساندرز خاطرنشان کرد: خانه هوشمند فقط بخشی از بازار اینترنت اشیا است که انتظار می رود شاهد رشد مداوم باشد.
 ساندرز این سخنان را در یک رویداد مطبوعاتی آزمایشگاه های سیلیکون به منظور ارتقا platform پلتفرم سری 2 Wireless Gecko خود ، که متشکل از یک سیستم کوچک بر روی تراشه (SoC) با هسته امنیتی اختصاصی و رادیوی درون تراشه است ، بیان کرد. این پلتفرم نه تنها شامل یک جز component بلکه مجموعه ای از محصولات است که توسط ابزارهای رایج و پشته های نرم افزاری رایج پشتیبانی می شوند که استفاده از آنها آسان است.
 برنامه های اینترنت اشیا have به توسعه بسیار محدودی نیاز دارند. ساندرز گفت ، در مقایسه با رایانه ها و دستگاه های دستی ، هزینه دستگاه های اینترنت اشیا much بسیار کمتر است (به طور متوسط ​​10 دلار آمریکا برای هر دستگاه) و به دوام باتری 10 ساله نیاز دارند. "تحقق این مسئله در واقع کار سختی است." آزمایشگاه های سیلیکون گفت ، پلت فرم Gecko برای کمک به تولیدکنندگان در توسعه سریع دستگاه های اینترنت اشیا طراحی شده است.

Silicon Labs ’SoC از ارتباطات چند پروتکلی Zigbee ، Thread و Bluetooth مش پشتیبانی می کند. Saunders گفت:” به دلیل انواع موارد استفاده که اینترنت اشیا نشان می دهد ، به انواع پروتکل هایی که وجود دارد ، نیاز است. "من اعتقاد ندارم که در پروتکل ها ادغامی وجود دارد. همه آنها برای مدتی موازی کار خواهند کرد. "
 اگر این فقط یک خانه هوشمند باشد ، شاید یکی دو پروتکل کافی باشد. اما صنایع هوشمند ، شهرهای هوشمند و سایر برنامه ها نیز وجود دارد. ساندرز توضیح داد ، به همین دلیل پروتکل های بیشتری لازم است.
 نوع داده ای که خانه هوشمند در مقابل آنچه یک کارخانه هوشمند انتقال می دهد منتقل می شود متفاوت است. محیط هایی که این محصولات اینترنت اشیا در آنها وجود دارد نیز متفاوت است.
 از نظر آزمایشگاه های سیلیکون ، استفاده از پروتکل های مختلف همچنان در حال رشد است. در اروپا و ایالات متحده ، Zigbee گزینه اصلی برای کاربردهای خانگی است. در آسیا ، شبکه مش بلوتوث محبوب ترین انتخاب است.


راه حل آزمایشگاه های سیلیکون برای سوئیچ نور Zigbee
راه حل آزمایشگاه های سیلیکون اخیراً در برنامه Friends with Hue پذیرفته شده است. لامپ های هوشمند Philips Hue با سوئیچ های نور سنتی روبرو شده اند. وقتی کاربران چراغ را خاموش می کنند ، برق اصلی لامپ را نیز خاموش می کنند. در این حالت ، لامپ هوشمند دیگر هوشمند نیست. و کاربران دیگر نمی توانند آن را از طریق تلفن های هوشمند خود یا از طریق دستورات صوتی کنترل کنند.
لوترون با آزمایشگاه های سیلیکون کار کرد تا یک سوئیچ هوشمند مجهز به باتری ایجاد کند که با لامپ Hue سازگار باشد. به لامپ Hue امکان عملکرد را می دهد حتی اگر سوئیچ خاموش باشد.
 کلید روشنایی از پروتکل Zigbee برای برقراری ارتباط با لامپ Hue استفاده می کند. این امکان را برای عملکرد بدون وقفه حتی در صورت قطع شدن Wi-Fi فراهم می کند.
 Signify ، نام تجاری جدید Philips Lighting ، قطعه ای از نرم افزار اختصاصی را نوشت که نحوه ادغام سوئیچ های هوشمند در سیستم Hue را مشخص می کند. آزمایشگاه های Silicon نرم افزار دیگری نوشتند که مشخصات Hue را قادر می سازد. نرم افزار Silicon Labs برای هر فروشنده سوئیچ که می خواهد بخشی از برنامه Hue باشد قابل استفاده است و Lutron یکی از آنهاست.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب