Alarm.com درباره رشد خانه های هوشمند در سراسر جهان خوش بین است

Alarm.com درباره رشد خانه های هوشمند در سراسر جهان خوش بین است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
توسعه تجارت جهانی Alarm.com SVP رید گروت در ISC West 2019 به رشد تصویب خانه های هوشمند در مناطق مختلف جهان ابراز اطمینان کرد.
 ایالات متحده هنوز زنگوله است. "من فکر می کنم بازار ایالات متحده از نظر تصویب خانه هوشمند نسبتاً پیشرفته است. چند سال دیگر بسیاری از بازارهای دیگر عقب مانده اند. " ویژگی این کشور در دسترس بودن بسیاری از محصولات مستقل مانند قفل هوشمند و درب گاراژ هوشمند است. گروت گفت ، Alarm.com به نوعی در ایالات متحده محبوب است زیرا بستری را ارائه می دهد که در آن می توان محصولات مختلف را به عنوان یک سیستم جامع کار کرد.
 فرزندخواندگی در اروپا و آمریکای لاتین نیز مورد توجه قرار گرفته است. کنترل انرژی در اروپا مورد توجه قرار گرفته است و به لطف تولید ناخالص داخلی نسبتاً زیاد منطقه و درآمد سرانه ، انتظار می رود محبوبیت خانه های هوشمند به ویژه در اروپای غربی افزایش یابد. به گفته اندرو دیکیسون ، همکار توسعه تجارت بین الملل در Alarm.com ، انگلیس ، هلند ، بلژیک و کشورهای اسکاندیناوی از پتانسیل خوبی برخوردار هستند.
 در آمریکای لاتین ، گرایش به تلفیق سخت افزار خانه هوشمند با راه حل های امنیتی وجود دارد. گروت گفت ، سخت افزار خانه هوشمند خیلی مورد پشتیبانی قرار نگرفت ، اما اکنون برای نمایندگی های امنیتی که اکنون می توانند نورپردازی هوشمند ، ترموستات های هوشمند و غیره را علاوه بر سرویس های امنیتی موجود برای مشتریان خود اضافه کنند ، "یک افزایش آسان" شده است.
 آمریکای لاتین همچنین نیاز به نظارت بر انرژی دارد. انرژی و آب در بازار بی نظم تا حدودی هزینه بر است و این شرکت قسمت عمده ای از درآمد مردم را می خورد. بنابراین برای مدیریت مصرف ابزار ، محرکه پذیرش خانه هوشمند است.


راه حل تجاری کلید در دست
Alarm.com یک بستر هوشمند مناسب برای خانه ها و مشاغل کوچک و متوسط ​​در بیش از 40 کشور در سراسر جهان فراهم می کند. این بیماری در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین و همچنین اروپا وجود دارد. در آسیا ، در هنگ کنگ ، مالزی و سنگاپور حضور دارد. گروت گفت: "ما پیش بینی می کنیم که خانه هوشمند مطمئناً بیشتر و بیشتر در سراسر جهان تصویب خواهد شد."
به دلیل تفاوت در نیازهای نظارتی در هر کشور ، سخت افزار باید از قبل پیکربندی شود. به عنوان مثال ، مشخصات Z-Wave برای راه حل های امنیتی در کشورهای مختلف متفاوت است. گروت خاطرنشان کرد: در نتیجه ، ویژگی های سخت افزاری بر اساس بازار تفاوت های زیادی خواهند داشت.
 بعنوان بخشی از تلاش برای افزایش ردپای جهانی خود ، Alarm.com هر روز بیشتر در بخش تجاری مشارکت می کند ، به ویژه شرکت های کوچک و متوسط ​​را هدف قرار می دهد. این شرکت راه حل های یکپارچه ، کلید در دسترس و آسان برای استفاده را فراهم می کند که شامل کنترل دسترسی ، اتوماسیون و امنیت همه در یک سیستم عامل است.
 سیستم عامل Alarm.com همچنین می تواند راه حل های پخش شده در چندین مکان را با هم ادغام کند. گروت خاطرنشان کرد: با این حال ، راه حل تجاری برای کنترل پیچیده ، در مقیاس بزرگ ساختمانی منظور نشده است.


خدمات مبتنی بر اشتراک به رشد خود ادامه می دهند
Alarm.com در ابتدا بر روی ارائه راه حل های امنیتی مانند تشخیص نفوذ و نظارت بر ویدئو ، قبل از گسترش خدمات خود به اتوماسیون خانه ، مدیریت انرژی ، مراقبت از منزل و غیره تمرکز داشت. Alarm.com خدمات مختلفی را به بسته های مبتنی بر اشتراک وصل می کند و در امنیت با مشتری کار می کند ، صنایع تاسیساتی ، مخابراتی و بیمه ای برای ارائه خدمات خونه به خیر برای خدمات خانه هوشمند خود.
 Alarm.com از چشم انداز آینده اطمینان دارد. گروت گفت: "هزینه های اشتراک برای خانه های هوشمند به طور مداوم افزایش یافته است." پیش بینی های ما برای چند سال آینده خوب است ، ما به جز در صورت وجود رکود اقتصادی قابل توجه ، خطرهای زیادی را شاهد نیستیم. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب