Alarm.com درباره رشد خانه های هوشمند در سراسر جهان خوش بین است

Alarm.com درباره رشد خانه های هوشمند در سراسر جهان خوش بین است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
توسعه تجارت جهانی Alarm.com SVP رید گروت در ISC West 2019 به رشد تصویب خانه های هوشمند در مناطق مختلف جهان ابراز اطمینان کرد.
 ایالات متحده هنوز زنگوله است. "من فکر می کنم بازار ایالات متحده از نظر تصویب خانه هوشمند نسبتاً پیشرفته است. چند سال دیگر بسیاری از بازارهای دیگر عقب مانده اند. " ویژگی این کشور در دسترس بودن بسیاری از محصولات مستقل مانند قفل هوشمند و درب گاراژ هوشمند است. گروت گفت ، Alarm.com به نوعی در ایالات متحده محبوب است زیرا بستری را ارائه می دهد که در آن می توان محصولات مختلف را به عنوان یک سیستم جامع کار کرد.
 فرزندخواندگی در اروپا و آمریکای لاتین نیز مورد توجه قرار گرفته است. کنترل انرژی در اروپا مورد توجه قرار گرفته است و به لطف تولید ناخالص داخلی نسبتاً زیاد منطقه و درآمد سرانه ، انتظار می رود محبوبیت خانه های هوشمند به ویژه در اروپای غربی افزایش یابد. به گفته اندرو دیکیسون ، همکار توسعه تجارت بین الملل در Alarm.com ، انگلیس ، هلند ، بلژیک و کشورهای اسکاندیناوی از پتانسیل خوبی برخوردار هستند.
 در آمریکای لاتین ، گرایش به تلفیق سخت افزار خانه هوشمند با راه حل های امنیتی وجود دارد. گروت گفت ، سخت افزار خانه هوشمند خیلی مورد پشتیبانی قرار نگرفت ، اما اکنون برای نمایندگی های امنیتی که اکنون می توانند نورپردازی هوشمند ، ترموستات های هوشمند و غیره را علاوه بر سرویس های امنیتی موجود برای مشتریان خود اضافه کنند ، "یک افزایش آسان" شده است.
 آمریکای لاتین همچنین نیاز به نظارت بر انرژی دارد. انرژی و آب در بازار بی نظم تا حدودی هزینه بر است و این شرکت قسمت عمده ای از درآمد مردم را می خورد. بنابراین برای مدیریت مصرف ابزار ، محرکه پذیرش خانه هوشمند است.


راه حل تجاری کلید در دست
Alarm.com یک بستر هوشمند مناسب برای خانه ها و مشاغل کوچک و متوسط ​​در بیش از 40 کشور در سراسر جهان فراهم می کند. این بیماری در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین و همچنین اروپا وجود دارد. در آسیا ، در هنگ کنگ ، مالزی و سنگاپور حضور دارد. گروت گفت: "ما پیش بینی می کنیم که خانه هوشمند مطمئناً بیشتر و بیشتر در سراسر جهان تصویب خواهد شد."
به دلیل تفاوت در نیازهای نظارتی در هر کشور ، سخت افزار باید از قبل پیکربندی شود. به عنوان مثال ، مشخصات Z-Wave برای راه حل های امنیتی در کشورهای مختلف متفاوت است. گروت خاطرنشان کرد: در نتیجه ، ویژگی های سخت افزاری بر اساس بازار تفاوت های زیادی خواهند داشت.
 بعنوان بخشی از تلاش برای افزایش ردپای جهانی خود ، Alarm.com هر روز بیشتر در بخش تجاری مشارکت می کند ، به ویژه شرکت های کوچک و متوسط ​​را هدف قرار می دهد. این شرکت راه حل های یکپارچه ، کلید در دسترس و آسان برای استفاده را فراهم می کند که شامل کنترل دسترسی ، اتوماسیون و امنیت همه در یک سیستم عامل است.
 سیستم عامل Alarm.com همچنین می تواند راه حل های پخش شده در چندین مکان را با هم ادغام کند. گروت خاطرنشان کرد: با این حال ، راه حل تجاری برای کنترل پیچیده ، در مقیاس بزرگ ساختمانی منظور نشده است.


خدمات مبتنی بر اشتراک به رشد خود ادامه می دهند
Alarm.com در ابتدا بر روی ارائه راه حل های امنیتی مانند تشخیص نفوذ و نظارت بر ویدئو ، قبل از گسترش خدمات خود به اتوماسیون خانه ، مدیریت انرژی ، مراقبت از منزل و غیره تمرکز داشت. Alarm.com خدمات مختلفی را به بسته های مبتنی بر اشتراک وصل می کند و در امنیت با مشتری کار می کند ، صنایع تاسیساتی ، مخابراتی و بیمه ای برای ارائه خدمات خونه به خیر برای خدمات خانه هوشمند خود.
 Alarm.com از چشم انداز آینده اطمینان دارد. گروت گفت: "هزینه های اشتراک برای خانه های هوشمند به طور مداوم افزایش یافته است." پیش بینی های ما برای چند سال آینده خوب است ، ما به جز در صورت وجود رکود اقتصادی قابل توجه ، خطرهای زیادی را شاهد نیستیم. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
              
              
 ___ __   __ ___ _  _ 
/ __|\ \ /\ / / / _ \| | | |
\__ \ \ V V / | __/| |_| |
|___/ \_/\_/  \___| \__, |
            __/ |
           |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب