اسنس فناوری رادار دستیابی به موفقیت را برای شناسایی سقوط سالمندان راه اندازی می کند

اسنس فناوری رادار دستیابی به موفقیت را برای شناسایی سقوط سالمندان راه اندازی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۹ دی ۱۳۹۹
هر سال از هر سه سالمند یکی سقوط می کند. این یک عدد حیرت انگیز است ، یک عدد با این واقعیت بزرگ می شود که بسیاری از این سقوط ها ، اگر نه بیشتر آنها ، برای مدت طولانی قابل شناسایی نباشند. راه حل های هشدار فناوری با گذشت زمان فقط به موفقیت محدودی رسیده است ، عمدتا به این دلیل که آنها به فرد افتاده نیاز دارند تا دکمه ای را فشار دهد که ممکن است دور از دسترس باشد یا در غیر این صورت غیرقابل دسترسی باشد. این راه حل ها همچنین ممکن است مبتنی بر پوشیدنی هایی باشد که سالمندان ممکن است در هنگام سقوط از آن استفاده نکنند.
برای مقابله با این موضوع ، Essence Smart Care یک راه حل زمین شکن ایجاد کرده است که بدون نیاز به وسیله ای پوشیدنی بلافاصله و با دقت سقوط را تشخیص می دهد. Essence Smart Care بخشی از Essence Group مستقر در اسرائیل است ، شرکتی که متخصص در اینترنت اشیا و راه حل های امنیتی سایبری برای نظارت بر امنیت ، خانه های متصل و بازارهای مراقبت از راه دور از سالمندان است.
براساس فناوری تصویربرداری سه بعدی ، که معمولاً در برنامه های امنیتی محیطی مجلل در فضای باز استفاده می شود ، رادار سقوط رادار داخلی می تواند زمان سقوط فرد را تشخیص دهد. با استفاده از هوش مصنوعی ، دستگاه بررسی می کند که سقوط کرده است و این اطلاعات را به ارائه دهنده خدمات مراقبت از راه دور یا مستقیماً به مراقبان می فرستد.
یانیو امیر ، رئیس شرکت اسنس ایالات متحده گفت: "به عنوان بخشی از پلت فرم نظارت بر ارشد Care @ Home ، رادار سقوط جدید رادار گسترش طبیعی مفهوم نظارت فعال برای ارتقا living زندگی مستقل برای سالمندان است." از پیشرفته ترین فن آوری ها استفاده کنید تا شرکای ما را قادر به ارائه راه حل هایی کند که واقعاً به آنها کمک می کند از مشترکان خود محافظت کنند. "
Essence Smart Care جوایز زیادی را در سراسر جهان به دلیل راه حل های مراقبت از سالمندان مبتنی بر فن آوری مانند نظارت بر فعالیت مبتنی بر الگوریتم Care @ Home Pro ، ارتباطات خانگی Care @ Home که هشدارهای اضطراری را با صدا ایجاد می کند و آشکارساز سقوط Care @ Home Active که مکان را تعیین می کند ، به دست آورده است. محافظت از سالمندان هم در خانه و هم در حین حرکت.
رادار سقوط رادار هر وقت حرکتی در یک اتاق وجود دارد توسط ردیاب حرکتی تحریک می شود و به طور مداوم حرکات ساکن را از طریق سنسور رادار ردیابی می کند. اگر یک تغییر ناگهانی از حالت ایستاده به حالت خوابیده ایجاد شود ، دستگاه از مکانیسم تصمیم گیری داخلی خود استفاده می کند تا تشخیص دهد که آیا سقوط رخ داده است یا از طریق بسترهای نرم افزاری Care @ Home PERS + ارائه دهندگان خدمات را مطلع می کند.
دکتر هایم امیر ، مدیر عامل و رئیس گروه اسنس گفت ، "با این آخرین جایزه نوآوری ESX ، Essence بار دیگر تعهد خود را برای خدمت به افراد مسن با راه حل های بسیار نوآورانه برای مشکلات دنیای واقعی نشان می دهد." راه حل های اینترنت اشیا و سایبر همچنان به نفع ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان است. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب