میوتا به شرکت ها کمک می کند تا خدمات هوشمند کلیدی را ارائه دهند

میوتا به شرکت ها کمک می کند تا خدمات هوشمند کلیدی را ارائه دهند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
شرکت اینترنت اشیا Mi میوتا در ایالات متحده به دنبال همکاری با ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های مخابراتی تلفن همراه و فروشندگان امنیتی است که می خواهند بسته های خانه هوشمند مبتنی بر اشتراک را به مشتریان خود ارائه دهند.
 یک سیستم خانه هوشمند معمولاً به نصب چندین سنسور و یک دروازه برای اتصال همه آنها نیاز دارد. به طور معمول سنسورها باید به صورت دستی جفت شوند و راه اندازی دروازه به مدیریت شبکه نیاز دارد
 Miotta با استفاده از اسکن بارکد برای تکمیل مراحل ، روند کار را تسهیل می کند. Liber Liu ، مدیر کل Miotta ، در ISC West در مصاحبه با یک شرکت گفت: "راه اندازی دروازه ، پیکربندی تمام دستگاه های سخت افزاری را به طور خودکار انجام می دهد."
تنظیمات از طریق هوا انجام می شود ، به این معنی که نصب در محل دیگر مورد نیاز نیست. این شرکت گفت که می خواهد "یک سیستم جامع و حرفه ای را ارائه دهد که نیازی به نصب توسط یک متخصص نیست."
 نمایندگی های امنیتی هم اکنون می توانند بدون پیاده روی در هزینه های عملیاتی ، از نظر جغرافیایی تجارت خود را گسترش دهند. نیازی به نصب ، کامیون و مدیریت ناوگان ندارند. پس از راه اندازی ، فروشندگان یک درگاه مدیریت برای خدمات رسانی به مشتریان خود دریافت می کنند.
 مزیت کار با Miotta این است که شرکتها دیگر نیازی به ارسال نصاب ندارند. آنها همچنان مانند مرکز تماس از طریق backend به مشتریان خود خدمات می دهند. پس از راه اندازی ، ماهانه شرکت ها درآمد مکرر خواهند داشت. بخشی از آن برای تنظیم سرویس به میوتا تعلق می گیرد.
 از آنجا که نصب می تواند از طریق هوا انجام شود ، میوتا راه حل خود را خدمات "مجازی" نامید. جو لیو ، مدیر عامل Miotta ، در اتصالات 2019 گفت: "ما نصب سخت افزار را مجازی کردیم و تجربه DIY را ساده می کنیم."


خانه هوشمند و استقرار مشاغل
Miotta هم راه حل های خانه هوشمند و تجاری دارد. راه حل خانه هوشمند شامل ایمنی و امنیت ، اتوماسیون خانه و خدمات مراقبت از سالمندان است. سخت افزار از آمازون ، آشیانه ، ییل ، ​​فیلیپس ، هانی ول آمده است ، فقط چند مورد را نام ببرم.
 راه حل تجاری مشابه راه حل خانگی است ، با این تفاوت که برای استقرار در چند مکان طراحی شده است. بسته به تعداد مکان ها ، و تعداد حسگر ، دوربین و کاربران فیلمبرداری مجاز ، Miotta سه نوع راه حل تجاری - برای استقرار شرکت های کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ ارائه می دهد. هیچ هزینه نصب یا فعال سازی مورد نیاز نیست.
 امنیت هنوز هم تمرکز اصلی راه حل های Miotta است ، زیرا همه بسته های هوشمند خانه و مشاغل ارائه شده توسط این شرکت شامل دوربین ها و هشدارها یا اعلان های تأیید شده توسط ویدیو است.
 یکی دیگر از اجزای جدایی ناپذیر راه حل Miotta این است که کاربران نهایی قادر خواهند بود چندین ویژگی را از تلفن هوشمند خود مدیریت کنند. این شرکت آن را "تجمع خودکار" و "تأمین خودکار" نامیده است.


مشتری های موجود
Liot گفت ، Miotta قصد دارد خانه هوشمند را به عنوان یک سرویس "معمول" و نه یک سرویس "خوب" بسته بندی کند. در تایوان ، برای ارائه خدمات ایمنی ، امنیتی ، اتوماسیون و مراقبت در منزل ، با Asia Pacific Telecom و Taiwan Broadband Communications همکاری می کند.
 در ژاپن ، برای ارائه خدمات امنیتی و مراقبت از خانه هوشمند / جامعه هوشمند ویدئویی دارای دسکتاپ دربان و همچنین مرکز تماس ، با انجمن هوشمند ShaMaison همکاری می کند.
 در تایلند ، این شرکت با یک اپراتور عمده تلفن همراه ، یکپارچه سازی سیستم و سازنده خانه همکاری کرد تا 3000 واحد مسکونی را با دستگاه های هوشمند داخلی ارائه دهد ، خدمات هشدار مراقبت از سالمندان با پورتال وب دسکتاپ را تأیید کند. در موارد اضطراری ، مرکز تماس قبل از اینکه با اولین پاسخ دهندگان محلی تماس بگیرد ، از آن مطلع می شود.
Liot گفت ، Miotta به دنبال کار با نمایندگی های فروش مخابرات و امنیت در ایالات متحده است. این یک بازار نسبتاً بالغ است ، به این معنی که مصرف کنندگان در زمینه خانه هوشمند به آموزش کمتری نیاز دارند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____       _    
| ___|      | |    
|___ \ __  __ __| | __ _ 
  \ \\ \ / / / _` | / _` |
/\__/ / \ V / | (_| || (_| |
\____/  \_/  \__,_| \__,_|
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب