میوتا به شرکت ها کمک می کند تا خدمات هوشمند کلیدی را ارائه دهند

میوتا به شرکت ها کمک می کند تا خدمات هوشمند کلیدی را ارائه دهند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
شرکت اینترنت اشیا Mi میوتا در ایالات متحده به دنبال همکاری با ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های مخابراتی تلفن همراه و فروشندگان امنیتی است که می خواهند بسته های خانه هوشمند مبتنی بر اشتراک را به مشتریان خود ارائه دهند.
 یک سیستم خانه هوشمند معمولاً به نصب چندین سنسور و یک دروازه برای اتصال همه آنها نیاز دارد. به طور معمول سنسورها باید به صورت دستی جفت شوند و راه اندازی دروازه به مدیریت شبکه نیاز دارد
 Miotta با استفاده از اسکن بارکد برای تکمیل مراحل ، روند کار را تسهیل می کند. Liber Liu ، مدیر کل Miotta ، در ISC West در مصاحبه با یک شرکت گفت: "راه اندازی دروازه ، پیکربندی تمام دستگاه های سخت افزاری را به طور خودکار انجام می دهد."
تنظیمات از طریق هوا انجام می شود ، به این معنی که نصب در محل دیگر مورد نیاز نیست. این شرکت گفت که می خواهد "یک سیستم جامع و حرفه ای را ارائه دهد که نیازی به نصب توسط یک متخصص نیست."
 نمایندگی های امنیتی هم اکنون می توانند بدون پیاده روی در هزینه های عملیاتی ، از نظر جغرافیایی تجارت خود را گسترش دهند. نیازی به نصب ، کامیون و مدیریت ناوگان ندارند. پس از راه اندازی ، فروشندگان یک درگاه مدیریت برای خدمات رسانی به مشتریان خود دریافت می کنند.
 مزیت کار با Miotta این است که شرکتها دیگر نیازی به ارسال نصاب ندارند. آنها همچنان مانند مرکز تماس از طریق backend به مشتریان خود خدمات می دهند. پس از راه اندازی ، ماهانه شرکت ها درآمد مکرر خواهند داشت. بخشی از آن برای تنظیم سرویس به میوتا تعلق می گیرد.
 از آنجا که نصب می تواند از طریق هوا انجام شود ، میوتا راه حل خود را خدمات "مجازی" نامید. جو لیو ، مدیر عامل Miotta ، در اتصالات 2019 گفت: "ما نصب سخت افزار را مجازی کردیم و تجربه DIY را ساده می کنیم."


خانه هوشمند و استقرار مشاغل
Miotta هم راه حل های خانه هوشمند و تجاری دارد. راه حل خانه هوشمند شامل ایمنی و امنیت ، اتوماسیون خانه و خدمات مراقبت از سالمندان است. سخت افزار از آمازون ، آشیانه ، ییل ، ​​فیلیپس ، هانی ول آمده است ، فقط چند مورد را نام ببرم.
 راه حل تجاری مشابه راه حل خانگی است ، با این تفاوت که برای استقرار در چند مکان طراحی شده است. بسته به تعداد مکان ها ، و تعداد حسگر ، دوربین و کاربران فیلمبرداری مجاز ، Miotta سه نوع راه حل تجاری - برای استقرار شرکت های کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ ارائه می دهد. هیچ هزینه نصب یا فعال سازی مورد نیاز نیست.
 امنیت هنوز هم تمرکز اصلی راه حل های Miotta است ، زیرا همه بسته های هوشمند خانه و مشاغل ارائه شده توسط این شرکت شامل دوربین ها و هشدارها یا اعلان های تأیید شده توسط ویدیو است.
 یکی دیگر از اجزای جدایی ناپذیر راه حل Miotta این است که کاربران نهایی قادر خواهند بود چندین ویژگی را از تلفن هوشمند خود مدیریت کنند. این شرکت آن را "تجمع خودکار" و "تأمین خودکار" نامیده است.


مشتری های موجود
Liot گفت ، Miotta قصد دارد خانه هوشمند را به عنوان یک سرویس "معمول" و نه یک سرویس "خوب" بسته بندی کند. در تایوان ، برای ارائه خدمات ایمنی ، امنیتی ، اتوماسیون و مراقبت در منزل ، با Asia Pacific Telecom و Taiwan Broadband Communications همکاری می کند.
 در ژاپن ، برای ارائه خدمات امنیتی و مراقبت از خانه هوشمند / جامعه هوشمند ویدئویی دارای دسکتاپ دربان و همچنین مرکز تماس ، با انجمن هوشمند ShaMaison همکاری می کند.
 در تایلند ، این شرکت با یک اپراتور عمده تلفن همراه ، یکپارچه سازی سیستم و سازنده خانه همکاری کرد تا 3000 واحد مسکونی را با دستگاه های هوشمند داخلی ارائه دهد ، خدمات هشدار مراقبت از سالمندان با پورتال وب دسکتاپ را تأیید کند. در موارد اضطراری ، مرکز تماس قبل از اینکه با اولین پاسخ دهندگان محلی تماس بگیرد ، از آن مطلع می شود.
Liot گفت ، Miotta به دنبال کار با نمایندگی های فروش مخابرات و امنیت در ایالات متحده است. این یک بازار نسبتاً بالغ است ، به این معنی که مصرف کنندگان در زمینه خانه هوشمند به آموزش کمتری نیاز دارند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   _        _____ 
  | |       / __ \
 __| | ___  ___ `' / /'
 / _` | / _ \ / __| / / 
| (_| || (_) || (__ ./ /___
 \__,_| \___/ \___|\_____/
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب