هنگام استفاده از کنترل دسترسی CLIQ با استفاده از راه حل SaaS ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

هنگام استفاده از کنترل دسترسی CLIQ با استفاده از راه حل SaaS ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
نرم افزار کنترل دسترسی ASSA ABLOY می تواند کار سختی را انجام دهد ، در حالی که شما از زیرساخت های IT ارتقا یافته ، قابلیت دسترسی بالا و انعطاف پذیری مدیریت کامل بهره مند می شوید. راه حل CLIQ Software as a Service (SaaS) به سیستم دسترسی شما بالاترین سطح امنیت و مقیاس پذیری را می دهد ، در این کار در وقت ، هزینه و استرس شما صرفه جویی می شود. به همین دلیل بسیاری از شرکت های دارای دارایی حساس به CLIQ SaaS اعتماد دارند.
CLIQ یک سیستم قفل مکاترونیک است که نقاط قوت امنیت مکانیکی و الکترونیکی پیشرفته را با هم ترکیب می کند. امنیت فیزیکی با طیف وسیعی از سیلندرهای الکترومکانیکی و قفل ها ، که با کلیدهای قابل برنامه ریزی و باتری کار می کنند ، به حداکثر می رسد.
نرم افزار بصری CLIQ Web Manager از مدیریت گردش کار کارآمد پشتیبانی می کند ، به شما امکان می دهد دسترسی به قفل های خاص را با توجه به نیازهای دقیق خود فیلتر کنید. می توانید برنامه های منفردی برای کاربران ، درها یا مسیرهای حسابرسی ایجاد کنید. با چند کلیک ، کلید یا سیستم CLIQ می تواند مجدداً به اعتبارسنجی مجدد کلید احتیاج داشته باشد ، و صدور دسترسی محدود به مدت زمان برای پیمانکاران یا بازدیدکنندگان بسیار ایمن تر است. این نرم افزار به طور ایمن کار می کند تا به شما در مدیریت کنترل دسترسی به کارآمدترین روش برای سایت خود ، در یک محیط IT خود مدیریت شده یا با ارائه CLIQ SaaS ASSA ABLOY کمک کند.
توماس آکربرگ ، مدیر پشتیبانی و پشتیبانی فنی EMEA DAS می گوید: "ما پیشنهاد SaaS خود را برای حذف فشار اضافی مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات در سمت مشتری CLIQ طراحی کردیم." "دانستن اینکه شما از معماری انعطاف پذیر و ایمن ما استفاده کرده اید ، شما را قادر می سازد تا به جای فناوری اطلاعات ، بر مدیریت امنیت تمرکز کنید.
"راه حل SaaS ما بودجه بندی را قابل پیش بینی تر می کند و نیاز به استخدام تیم های پشتیبانی و نگهداری فناوری اطلاعات داخلی را از بین می برد. شما همیشه پیش از موعد می دانید که چه مقدار منبع برای تخصیص دارید و می توانید فوراً زیرساخت ها را بالا یا پایین کنید. "
با راه حل ASSA ABLOY’s CLIQ SaaS ، شما از پسوند کامل در ذخیره داده ها بهره مند می شوید ، بدین معنی که بدون استرس شرایط مطابقت را رعایت می کنید. ما با پشتیبانی توافق نامه های سطح سرویس تا 99.5٪ در دسترس بودن ، پشتیبانی شبانه روزی ، نگهداری و گزارش حوادث را بصورت استاندارد ارائه می دهیم.
نرم افزار CLIQ شما همیشه به روز است - طبق یک مطالعه اخیر بازار * یک مزیت عمده برای انعطاف پذیری امنیت سایبری *. بر اساس داده های نظرسنجی نقل شده در همان گزارش ، مشتریان همچنین SaaS را بالاتر از ابرهای داخلی یا راه حل های سرور برای انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری ، مقرون به صرفه بودن و مناسب بودن برای مدیریت کنترل دسترسی در SME ارزیابی می کنند.
توماس آکربرگ اضافه می کند: "از آنجا که آنها صرف سخت افزار سرور ، هزینه کمتری برای کارکنان و ساعات کمتری برای اطمینان از به روز بودن نرم افزار می کنند ، مشتریان CLIQ SaaS ما در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب