هنگام استفاده از کنترل دسترسی CLIQ با استفاده از راه حل SaaS ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

هنگام استفاده از کنترل دسترسی CLIQ با استفاده از راه حل SaaS ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
نرم افزار کنترل دسترسی ASSA ABLOY می تواند کار سختی را انجام دهد ، در حالی که شما از زیرساخت های IT ارتقا یافته ، قابلیت دسترسی بالا و انعطاف پذیری مدیریت کامل بهره مند می شوید. راه حل CLIQ Software as a Service (SaaS) به سیستم دسترسی شما بالاترین سطح امنیت و مقیاس پذیری را می دهد ، در این کار در وقت ، هزینه و استرس شما صرفه جویی می شود. به همین دلیل بسیاری از شرکت های دارای دارایی حساس به CLIQ SaaS اعتماد دارند.
CLIQ یک سیستم قفل مکاترونیک است که نقاط قوت امنیت مکانیکی و الکترونیکی پیشرفته را با هم ترکیب می کند. امنیت فیزیکی با طیف وسیعی از سیلندرهای الکترومکانیکی و قفل ها ، که با کلیدهای قابل برنامه ریزی و باتری کار می کنند ، به حداکثر می رسد.
نرم افزار بصری CLIQ Web Manager از مدیریت گردش کار کارآمد پشتیبانی می کند ، به شما امکان می دهد دسترسی به قفل های خاص را با توجه به نیازهای دقیق خود فیلتر کنید. می توانید برنامه های منفردی برای کاربران ، درها یا مسیرهای حسابرسی ایجاد کنید. با چند کلیک ، کلید یا سیستم CLIQ می تواند مجدداً به اعتبارسنجی مجدد کلید احتیاج داشته باشد ، و صدور دسترسی محدود به مدت زمان برای پیمانکاران یا بازدیدکنندگان بسیار ایمن تر است. این نرم افزار به طور ایمن کار می کند تا به شما در مدیریت کنترل دسترسی به کارآمدترین روش برای سایت خود ، در یک محیط IT خود مدیریت شده یا با ارائه CLIQ SaaS ASSA ABLOY کمک کند.
توماس آکربرگ ، مدیر پشتیبانی و پشتیبانی فنی EMEA DAS می گوید: "ما پیشنهاد SaaS خود را برای حذف فشار اضافی مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات در سمت مشتری CLIQ طراحی کردیم." "دانستن اینکه شما از معماری انعطاف پذیر و ایمن ما استفاده کرده اید ، شما را قادر می سازد تا به جای فناوری اطلاعات ، بر مدیریت امنیت تمرکز کنید.
"راه حل SaaS ما بودجه بندی را قابل پیش بینی تر می کند و نیاز به استخدام تیم های پشتیبانی و نگهداری فناوری اطلاعات داخلی را از بین می برد. شما همیشه پیش از موعد می دانید که چه مقدار منبع برای تخصیص دارید و می توانید فوراً زیرساخت ها را بالا یا پایین کنید. "
با راه حل ASSA ABLOY’s CLIQ SaaS ، شما از پسوند کامل در ذخیره داده ها بهره مند می شوید ، بدین معنی که بدون استرس شرایط مطابقت را رعایت می کنید. ما با پشتیبانی توافق نامه های سطح سرویس تا 99.5٪ در دسترس بودن ، پشتیبانی شبانه روزی ، نگهداری و گزارش حوادث را بصورت استاندارد ارائه می دهیم.
نرم افزار CLIQ شما همیشه به روز است - طبق یک مطالعه اخیر بازار * یک مزیت عمده برای انعطاف پذیری امنیت سایبری *. بر اساس داده های نظرسنجی نقل شده در همان گزارش ، مشتریان همچنین SaaS را بالاتر از ابرهای داخلی یا راه حل های سرور برای انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری ، مقرون به صرفه بودن و مناسب بودن برای مدیریت کنترل دسترسی در SME ارزیابی می کنند.
توماس آکربرگ اضافه می کند: "از آنجا که آنها صرف سخت افزار سرور ، هزینه کمتری برای کارکنان و ساعات کمتری برای اطمینان از به روز بودن نرم افزار می کنند ، مشتریان CLIQ SaaS ما در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب 
Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد
 ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد

Alarm.com Smart Signal ، ویژگی سیگنالینگ اضطراری برنامه تلفن همراه را که صاحبان املاک را قادر می سازد اطلاعات مهم را مستقیماً به ایستگاه نظارت خود منتقل کنند ، معرفی کرده است. با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com ، صاحبان املاک هم اکنون می توانند با هشدار وحشت به متخصصان امنیتی اطلاع ...  ادامه مطلب 
مش بلوتوث در بازار خانه های هوشمند چین مورد توجه قرار گرفته است
 ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

مش بلوتوث در بازار خانه های هوشمند چین مورد توجه قرار گرفته است

شبکه های بلوتوثی مش به لطف ماهیت کم هزینه و کم مصرف خود در فضای خانه های هوشمند رشد کرده اند و این پدیده در چین نیز اتفاق می افتد ، زیرا شرکت هایی مانند Alibaba ، Xiaomi و Tuya همه برنامه های خود را برای استفاده از پروتکل اعلام کرده اند بیشتر.  یکی از آخرین تحولات صنعت این است ...  ادامه مطلب 
بازار نمایشگرهای هوشمند داغ می شود
 ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بازار نمایشگرهای هوشمند داغ می شود

یکپارچه سازی نمایشگرهای تعاملی و دستیارهای صوتی با هدایت Amazon Echo Show و Google Home Hub در حال تغییر شکل بخش خانه هوشمند است. مفهومی که طی دو سال اخیر در صنعت خانه های هوشمند بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، نمایشگرهای هوشمند صفحه نمایش لمسی و دستیار صوتی هوشمند را در یک دستگاه واحد ترکیب می کنند.  اولین ...  ادامه مطلب 
صنعت امنیت فیزیکی هند چقدر آماده سایبر است؟
 ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

صنعت امنیت فیزیکی هند چقدر آماده سایبر است؟

ماه گذشته ، شخصی که برای یک ارائه دهنده راه حل های امنیتی بین المللی کار می کرد ، از من پرسید که بازار هند در برابر حادثه نقض Verkada چگونه واکنش نشان داده است. بسیاری از بازارهای غربی این مسئله را نگران کننده دانسته بودند و احتمالاً انتظار داشتند که ادغام کنندگان سیستم های هند و مشتریان به ...  ادامه مطلب