هنگام استفاده از کنترل دسترسی CLIQ با استفاده از راه حل SaaS ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

هنگام استفاده از کنترل دسترسی CLIQ با استفاده از راه حل SaaS ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
نرم افزار کنترل دسترسی ASSA ABLOY می تواند کار سختی را انجام دهد ، در حالی که شما از زیرساخت های IT ارتقا یافته ، قابلیت دسترسی بالا و انعطاف پذیری مدیریت کامل بهره مند می شوید. راه حل CLIQ Software as a Service (SaaS) به سیستم دسترسی شما بالاترین سطح امنیت و مقیاس پذیری را می دهد ، در این کار در وقت ، هزینه و استرس شما صرفه جویی می شود. به همین دلیل بسیاری از شرکت های دارای دارایی حساس به CLIQ SaaS اعتماد دارند.
CLIQ یک سیستم قفل مکاترونیک است که نقاط قوت امنیت مکانیکی و الکترونیکی پیشرفته را با هم ترکیب می کند. امنیت فیزیکی با طیف وسیعی از سیلندرهای الکترومکانیکی و قفل ها ، که با کلیدهای قابل برنامه ریزی و باتری کار می کنند ، به حداکثر می رسد.
نرم افزار بصری CLIQ Web Manager از مدیریت گردش کار کارآمد پشتیبانی می کند ، به شما امکان می دهد دسترسی به قفل های خاص را با توجه به نیازهای دقیق خود فیلتر کنید. می توانید برنامه های منفردی برای کاربران ، درها یا مسیرهای حسابرسی ایجاد کنید. با چند کلیک ، کلید یا سیستم CLIQ می تواند مجدداً به اعتبارسنجی مجدد کلید احتیاج داشته باشد ، و صدور دسترسی محدود به مدت زمان برای پیمانکاران یا بازدیدکنندگان بسیار ایمن تر است. این نرم افزار به طور ایمن کار می کند تا به شما در مدیریت کنترل دسترسی به کارآمدترین روش برای سایت خود ، در یک محیط IT خود مدیریت شده یا با ارائه CLIQ SaaS ASSA ABLOY کمک کند.
توماس آکربرگ ، مدیر پشتیبانی و پشتیبانی فنی EMEA DAS می گوید: "ما پیشنهاد SaaS خود را برای حذف فشار اضافی مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات در سمت مشتری CLIQ طراحی کردیم." "دانستن اینکه شما از معماری انعطاف پذیر و ایمن ما استفاده کرده اید ، شما را قادر می سازد تا به جای فناوری اطلاعات ، بر مدیریت امنیت تمرکز کنید.
"راه حل SaaS ما بودجه بندی را قابل پیش بینی تر می کند و نیاز به استخدام تیم های پشتیبانی و نگهداری فناوری اطلاعات داخلی را از بین می برد. شما همیشه پیش از موعد می دانید که چه مقدار منبع برای تخصیص دارید و می توانید فوراً زیرساخت ها را بالا یا پایین کنید. "
با راه حل ASSA ABLOY’s CLIQ SaaS ، شما از پسوند کامل در ذخیره داده ها بهره مند می شوید ، بدین معنی که بدون استرس شرایط مطابقت را رعایت می کنید. ما با پشتیبانی توافق نامه های سطح سرویس تا 99.5٪ در دسترس بودن ، پشتیبانی شبانه روزی ، نگهداری و گزارش حوادث را بصورت استاندارد ارائه می دهیم.
نرم افزار CLIQ شما همیشه به روز است - طبق یک مطالعه اخیر بازار * یک مزیت عمده برای انعطاف پذیری امنیت سایبری *. بر اساس داده های نظرسنجی نقل شده در همان گزارش ، مشتریان همچنین SaaS را بالاتر از ابرهای داخلی یا راه حل های سرور برای انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری ، مقرون به صرفه بودن و مناسب بودن برای مدیریت کنترل دسترسی در SME ارزیابی می کنند.
توماس آکربرگ اضافه می کند: "از آنجا که آنها صرف سخت افزار سرور ، هزینه کمتری برای کارکنان و ساعات کمتری برای اطمینان از به روز بودن نرم افزار می کنند ، مشتریان CLIQ SaaS ما در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب