دوربین های EZVIZ سبک زندگی هوشمندانه ای را در هند ارائه می دهند

دوربین های EZVIZ سبک زندگی هوشمندانه ای را در هند ارائه می دهند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
EZVIZ ، یک نهاد تجاری مصرف کننده هایک ویژن ، مردم را قادر می سازد تا از زندگی آرام ، راحت و لذت بخش فناوری در یک محیط زندگی امن ، راحت و سبز ایجاد شده توسط فناوری هوشمند لذت ببرند.
دوربین های نظارت هوشمند داخلی و خارجی EZVIZ و سیستم های هشدار متجاوز با ایجاد سهولت در اتصال افراد به هر آنچه در زندگی آنها اتفاق می افتد ، خانوارها را وارد عرصه راه حل های خانه هوشمند می کنند - همه اینها ضمن اطمینان از ایمن بودن خانه آنها.
اولین محصولات EZVIZ در بازار هند کاربران ما را قادر می سازد تا بصری و بصورت یکپارچه به خانه ، خانواده ، دوستان ، حیوانات خانگی و عزیزان خود متصل شوند. این فقط اولین قدم است و ما در حال حاضر برنامه ریزی کرده ایم که در آینده نزدیک محصولات و فناوری جدید جدید و جذاب خانه های هوشمند را به بازار هند تحریک کنیم. محصولات هوشمند همه برای ایجاد آرامش خاطر در کاربران ایجاد شده اند و در عین حال استفاده از آنها را آسان می کنند. کل محدوده برای استفاده در تعدادی از تنظیمات ، مانند اتاق کودکان ، برای مراقبت از حیوانات خانگی و خانواده های دارای بستگان مسن ایده آل است. با این حال راه حل ها همچنین امنیت کاملی را برای محل کار فراهم می کنند.


دامنه گسترده
این شرکت دارای طیف گسترده ای از دوربین های داخلی و خارجی Wi-Fi در دسترس برای خرید شخصی و تجاری است. هر دوربین باکیفیت دارای لیست عظیمی از ویژگی ها است که باعث شده آنها واقعاً بالاتر از رقبا قرار بگیرند. از تصاویر واضح و روشن 720P-1080P ، گزینه های ذخیره سازگار با IFTTT ، Cloud Services و کارت SD ، همه ویژگی ها برتری تکنولوژی در داخل را افزایش می دهند و مجموعه ای کاملاً منحصر به فرد از دوربین های امنیتی ایجاد می کنند.

جعبه دزدگیر خانه هوشمند
کیت هشدار دهنده خانه هوشمند اولین سیستم هشدار دهنده خانه هوشمند است. با افزودن سطح دیگری از امنیت و اتصال برای کاربران ، بین دوربین های Wi-Fi داخلی و خارجی موجود ، قفل های هوشمند ، درهای گاراژ و لامپ ها بی عیب و نقص ارتباط برقرار می کند. پس از اینکه سنسور یا ردیاب فعال شد ، یک دوربین EZVIZ مرتبط شروع به ضبط می کند و اعلانی را برای کاربران ارسال می کند که می توانند کلیک کنند تا ببینید چه چیزی باعث ایجاد زنگ هشدار می شود.
همه محصولات با IFTTT سازگار هستند و در نتیجه می توانند با الکسای آمازون به طور یکپارچه کار کنند. محصولات پیشرفته با تنها یک برنامه کار می کنند ، راه حل ایده آل برای برنامه های متعدد در خانه هستند.


دوربین وای فای دیواری Husky Air
آخرین پیشنهاد EZVIZ ، Husky Air ، یک سیستم امنیتی خانه در فضای باز / داخلی همه در یک است که ترکیبی از یک دوربین درجه یک حرفه ای کامل ، آژیر هوشمند ، نور هشدار دهنده بارق و قابلیت ضبط پردازنده در یک بسته جمع و جور است. هاسکی ایر از عملکرد دفاعی پیشگیرانه ای برخوردار است که شامل یک آژیر 100 دسی بل و لامپ برای هشدار به متجاوز در محل مشاهده شده است. تشخیص حرکت Husky Air به تلفن شما یک فید ویدیویی زنده از آنچه در خارج از کشور می گذرد ارسال می کند.
 پوشش Husky Air تکمیل کننده هرگونه دکوراسیون است و می تواند در خارج از ایوان جلو ، روی یک راهرو یا نزدیک دروازه نصب شود. آنتن های بیرونی دوتایی Husky Air اتصال قوی به سیگنال Wi-Fi یک خانه را حتی از راه دور تضمین می کنند.
میکروفون و بلندگوی ضد آب داخلی آن از مکالمه دو طرفه برای ارتباط راحت و ایمن پشتیبانی می کند. صاحبان خانه حتی قبل از نزدیک شدن به ورودی خانه می توانند با شخصی در بیرون صحبت کنند. آنها می توانند به یک راننده تحویل کالا بگویند که بسته را در دروازه بگذارد یا بدون قرار دادن آنها در مجاورت جسمی ، آنها را بازدارند.


C6CN- Ez360 دوربین پان شیب
C6CN یک دوربین کاملاً شیب Wi-Fi است که می تواند با میدان دید 360 درجه برای تماشای کل فضا مورد استفاده قرار گیرد. Ez360 یک دوربین پان شیب است که دارای یک ردیاب حرکت داخلی و ردیابی هوشمند است که هر حرکت یا سوژه را در زمینه دید خود دنبال می کند.
وقتی C6CN حرکتی را در زمینه دید خود تشخیص می دهد ، هنگام ارسال هشدار از طریق تلفن همراه با یک تصویر در زمان واقعی ، هوشمندانه حرکت خود را ردیابی می کند. کاربر نهایی همچنین می تواند جهت دوربین را با استفاده از برنامه تلفن همراه تغییر دهد. با استفاده از برنامه می توان حرکت دوربین را از راه دور از تلفن همراه کنترل کرد.


دوربین C1C
C1C یک دوربین واضح است که برای نصب ساده و سریع طراحی شده است. دید فوق العاده C1C با زاویه دید 130 درجه ، از هر گوشه ای محافظت می کند - حتی در مکان هایی که نور کمتری دارند. این دوربین با قابلیت ذخیره سازی تا 256 گیگابایت ، تضمین می کند که فضای ذخیره سازی را برای مدت طولانی تری در دسترس دارید. مانند سایر دوربین های EZVIZ ، C1C همچنین دارای هشدار تشخیص حرکت و ویژگی های ارتباطی دو طرفه است. پایه مغناطیسی قوی باعث می شود دوربین ، بازی کودک باشد. فقط آن را روی قفسه قرار دهید یا آن را روی دیوار بگیرید و آماده حرکت هستیم.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب 
Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد
 ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد

Alarm.com Smart Signal ، ویژگی سیگنالینگ اضطراری برنامه تلفن همراه را که صاحبان املاک را قادر می سازد اطلاعات مهم را مستقیماً به ایستگاه نظارت خود منتقل کنند ، معرفی کرده است. با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com ، صاحبان املاک هم اکنون می توانند با هشدار وحشت به متخصصان امنیتی اطلاع ...  ادامه مطلب 
مش بلوتوث در بازار خانه های هوشمند چین مورد توجه قرار گرفته است
 ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

مش بلوتوث در بازار خانه های هوشمند چین مورد توجه قرار گرفته است

شبکه های بلوتوثی مش به لطف ماهیت کم هزینه و کم مصرف خود در فضای خانه های هوشمند رشد کرده اند و این پدیده در چین نیز اتفاق می افتد ، زیرا شرکت هایی مانند Alibaba ، Xiaomi و Tuya همه برنامه های خود را برای استفاده از پروتکل اعلام کرده اند بیشتر.  یکی از آخرین تحولات صنعت این است ...  ادامه مطلب 
بازار نمایشگرهای هوشمند داغ می شود
 ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بازار نمایشگرهای هوشمند داغ می شود

یکپارچه سازی نمایشگرهای تعاملی و دستیارهای صوتی با هدایت Amazon Echo Show و Google Home Hub در حال تغییر شکل بخش خانه هوشمند است. مفهومی که طی دو سال اخیر در صنعت خانه های هوشمند بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، نمایشگرهای هوشمند صفحه نمایش لمسی و دستیار صوتی هوشمند را در یک دستگاه واحد ترکیب می کنند.  اولین ...  ادامه مطلب 
صنعت امنیت فیزیکی هند چقدر آماده سایبر است؟
 ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

صنعت امنیت فیزیکی هند چقدر آماده سایبر است؟

ماه گذشته ، شخصی که برای یک ارائه دهنده راه حل های امنیتی بین المللی کار می کرد ، از من پرسید که بازار هند در برابر حادثه نقض Verkada چگونه واکنش نشان داده است. بسیاری از بازارهای غربی این مسئله را نگران کننده دانسته بودند و احتمالاً انتظار داشتند که ادغام کنندگان سیستم های هند و مشتریان به ...  ادامه مطلب