3 مزیت استفاده از قفل های هوشمند

3 مزیت استفاده از قفل های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
قفل های هوشمند از یک ایده ساده شروع شده است - دسترسی از راه دور به خانه ها به افراد. با این حال ، دستگاه های جدید موجود در بازار اکنون طیف گسترده ای از ویژگی ها را شامل می شوند ، از جمله کنترل صدا و ورود با یک لمس.
دسترسی از راه دور هنوز مزیت اصلی قفل های هوشمند است ، اما در سال های اخیر قابلیت های جدیدی مانند ورودی با یک لمس و یکپارچه سازی دستیار صوتی افزایش یافته است.
رامون لاماس ، مدیر تحقیق در IDC ، گفت: "تمرکز در اینجا ساده نگه داشتن تجربه است. این یک قفل است ، بنابراین نیازی به پیچیدگی نیست و هر ویژگی جدید باید نشان دهد که در غیر این صورت مصرف کنندگان به دنبال آنها نخواهند رفت."
قفل های هوشمند اکنون به کاربران امکان می دهد تا دری را قفل کنند یا از هر مکانی به دوستان و خانواده خود اجازه دسترسی می دهند ، همه از تلفن های هوشمند استفاده می کنند.
ورود با یک لمس می تواند به طور خودکار تلفن هوشمند را حس کرده و با نزدیک شدن کاربر قفل درب را باز کند. این ویژگی نیازی به وارد کردن رمز عبور ، یافتن کلید یا باز کردن برنامه ندارد.
برخی از قفل های هوشمند با امنیت بیشتر یک اسکنر اثر انگشت بیومتریک داخلی ساخته می شوند و اطمینان حاصل می کنند که فقط به افراد مجاز اجازه دسترسی داده می شود.
روند دیگر در دسته قفل هوشمند ، ادغام با سیستم عامل های فعال صوتی و دستیارهای هوشمند مانند Amazon Alexa و Google Assistant است. قفل های هوشمند از آگوست خانه. به عنوان مثال ، به کاربران اجازه دهید در را قفل و قفل کنند و با استفاده از الکسا وضعیت قفل را بررسی کنند.
سیستم خانه هوشمند Intercom Anywhere و Door Station از خانه هوشمند Control4 دارای یک آی فون صوتی و تصویری تلفن هوشمند است که از طریق زنگ در هوشمند فعال می شود. صاحبان خانه همچنین می توانند دربهایی را قفل کنند که در ساعتهای خاص به طور خودکار قفل شوند.
Amazon Key ، یک سرویس آمازون است که توسط سیستم های قفل هوشمند و سایر ابزارهای متصل فعال می شود ، روش جدیدی برای تحویل کالا ایجاد کرده است. نه تنها Key به شخص تحویل آمازون اجازه می دهد بسته هایی را داخل درب مشتری قرار دهد ، بلکه با کمک قفل های هوشمند و دوربین های هوشمند کاربران همچنین می توانند از طریق یک برنامه تلفن همراه فیلم زنده تحویل را مشاهده کنند. Key علاوه بر این ، تحویل در اتومبیل را ارائه می دهد ، به موجب آن بسته ای می تواند با استفاده از سیستم قفل هوشمند به صندوق عقب خودرو تحویل داده شود.


کلید ابزار مدیریت پایان برای کاربران تجاری
قفل های هوشمند نه تنها در خانه ، بلکه در ساختمانهای تجاری و آپارتمانهای اجاره ای نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در این بازار ، صاحبان املاک یا صاحبان دفاتر اولویت خود را برای سیستم عامل های مدیریت پشتیبان مالتیلاک نشان داده اند. این موارد به کاربران امکان می دهد تا وضعیت همه قفل ها را از یک رابط واحد بررسی کرده و همچنین در صورت نقض یا دستکاری قفل ، اعلان دریافت کنند.
"از نظر تجاری ، سیستم های ورود به سیستم بدون کلید با ابزارهای مدیریتی بی پایان برای واحدهای چند مسکونی ایده آل است که در آن مالک ساختمان می تواند به مدیران املاک ، برق ، یا لوله کش هایی که معمولاً فقط به یک بار ورود نیاز دارند و نیازی به ملموس ندارند ، دسترسی پیدا کند. کلید دسترسی به یک ساختمان ، "میچل کلاین ، مدیر اجرایی Z-Wave Alliance گفت.
برای کسانی که از سیستم عامل های کوتاه مدت اجاره استفاده می کنند ، قفل های هوشمند به صاحبان اجازه می دهند تا برای دوره های زمانی خاص بدون نگرانی در مورد کلیدهای در گردش یا برنامه ریزی مجدد قفل ها ، دسترسی از راه دور را فراهم کنند. با Airbnb (که مستقیماً با ارائه دهندگان قفل هوشمند از جمله Danalock ، August Home ، Schlage و Yale کار کرده است) کاربران می توانند کل فرآیند را از طریق بستر سایت خود انجام دهند و یک تجربه ورود و خروج ساده ایجاد کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب