3 مزیت استفاده از قفل های هوشمند

3 مزیت استفاده از قفل های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
قفل های هوشمند از یک ایده ساده شروع شده است - دسترسی از راه دور به خانه ها به افراد. با این حال ، دستگاه های جدید موجود در بازار اکنون طیف گسترده ای از ویژگی ها را شامل می شوند ، از جمله کنترل صدا و ورود با یک لمس.
دسترسی از راه دور هنوز مزیت اصلی قفل های هوشمند است ، اما در سال های اخیر قابلیت های جدیدی مانند ورودی با یک لمس و یکپارچه سازی دستیار صوتی افزایش یافته است.
رامون لاماس ، مدیر تحقیق در IDC ، گفت: "تمرکز در اینجا ساده نگه داشتن تجربه است. این یک قفل است ، بنابراین نیازی به پیچیدگی نیست و هر ویژگی جدید باید نشان دهد که در غیر این صورت مصرف کنندگان به دنبال آنها نخواهند رفت."
قفل های هوشمند اکنون به کاربران امکان می دهد تا دری را قفل کنند یا از هر مکانی به دوستان و خانواده خود اجازه دسترسی می دهند ، همه از تلفن های هوشمند استفاده می کنند.
ورود با یک لمس می تواند به طور خودکار تلفن هوشمند را حس کرده و با نزدیک شدن کاربر قفل درب را باز کند. این ویژگی نیازی به وارد کردن رمز عبور ، یافتن کلید یا باز کردن برنامه ندارد.
برخی از قفل های هوشمند با امنیت بیشتر یک اسکنر اثر انگشت بیومتریک داخلی ساخته می شوند و اطمینان حاصل می کنند که فقط به افراد مجاز اجازه دسترسی داده می شود.
روند دیگر در دسته قفل هوشمند ، ادغام با سیستم عامل های فعال صوتی و دستیارهای هوشمند مانند Amazon Alexa و Google Assistant است. قفل های هوشمند از آگوست خانه. به عنوان مثال ، به کاربران اجازه دهید در را قفل و قفل کنند و با استفاده از الکسا وضعیت قفل را بررسی کنند.
سیستم خانه هوشمند Intercom Anywhere و Door Station از خانه هوشمند Control4 دارای یک آی فون صوتی و تصویری تلفن هوشمند است که از طریق زنگ در هوشمند فعال می شود. صاحبان خانه همچنین می توانند دربهایی را قفل کنند که در ساعتهای خاص به طور خودکار قفل شوند.
Amazon Key ، یک سرویس آمازون است که توسط سیستم های قفل هوشمند و سایر ابزارهای متصل فعال می شود ، روش جدیدی برای تحویل کالا ایجاد کرده است. نه تنها Key به شخص تحویل آمازون اجازه می دهد بسته هایی را داخل درب مشتری قرار دهد ، بلکه با کمک قفل های هوشمند و دوربین های هوشمند کاربران همچنین می توانند از طریق یک برنامه تلفن همراه فیلم زنده تحویل را مشاهده کنند. Key علاوه بر این ، تحویل در اتومبیل را ارائه می دهد ، به موجب آن بسته ای می تواند با استفاده از سیستم قفل هوشمند به صندوق عقب خودرو تحویل داده شود.


کلید ابزار مدیریت پایان برای کاربران تجاری
قفل های هوشمند نه تنها در خانه ، بلکه در ساختمانهای تجاری و آپارتمانهای اجاره ای نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در این بازار ، صاحبان املاک یا صاحبان دفاتر اولویت خود را برای سیستم عامل های مدیریت پشتیبان مالتیلاک نشان داده اند. این موارد به کاربران امکان می دهد تا وضعیت همه قفل ها را از یک رابط واحد بررسی کرده و همچنین در صورت نقض یا دستکاری قفل ، اعلان دریافت کنند.
"از نظر تجاری ، سیستم های ورود به سیستم بدون کلید با ابزارهای مدیریتی بی پایان برای واحدهای چند مسکونی ایده آل است که در آن مالک ساختمان می تواند به مدیران املاک ، برق ، یا لوله کش هایی که معمولاً فقط به یک بار ورود نیاز دارند و نیازی به ملموس ندارند ، دسترسی پیدا کند. کلید دسترسی به یک ساختمان ، "میچل کلاین ، مدیر اجرایی Z-Wave Alliance گفت.
برای کسانی که از سیستم عامل های کوتاه مدت اجاره استفاده می کنند ، قفل های هوشمند به صاحبان اجازه می دهند تا برای دوره های زمانی خاص بدون نگرانی در مورد کلیدهای در گردش یا برنامه ریزی مجدد قفل ها ، دسترسی از راه دور را فراهم کنند. با Airbnb (که مستقیماً با ارائه دهندگان قفل هوشمند از جمله Danalock ، August Home ، Schlage و Yale کار کرده است) کاربران می توانند کل فرآیند را از طریق بستر سایت خود انجام دهند و یک تجربه ورود و خروج ساده ایجاد کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _    _      
(_)   | |     
 _ ___ | | __ __ _ 
| |/ __|| |/ / / _` |
| |\__ \|  < | (_| |
|_||___/|_|\_\ \__,_|
           
           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب