3 مزیت استفاده از قفل های هوشمند

3 مزیت استفاده از قفل های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ دی ۱۳۹۹
قفل های هوشمند از یک ایده ساده شروع شده است - دسترسی از راه دور به خانه ها به افراد. با این حال ، دستگاه های جدید موجود در بازار اکنون طیف گسترده ای از ویژگی ها را شامل می شوند ، از جمله کنترل صدا و ورود با یک لمس.
دسترسی از راه دور هنوز مزیت اصلی قفل های هوشمند است ، اما در سال های اخیر قابلیت های جدیدی مانند ورودی با یک لمس و یکپارچه سازی دستیار صوتی افزایش یافته است.
رامون لاماس ، مدیر تحقیق در IDC ، گفت: "تمرکز در اینجا ساده نگه داشتن تجربه است. این یک قفل است ، بنابراین نیازی به پیچیدگی نیست و هر ویژگی جدید باید نشان دهد که در غیر این صورت مصرف کنندگان به دنبال آنها نخواهند رفت."
قفل های هوشمند اکنون به کاربران امکان می دهد تا دری را قفل کنند یا از هر مکانی به دوستان و خانواده خود اجازه دسترسی می دهند ، همه از تلفن های هوشمند استفاده می کنند.
ورود با یک لمس می تواند به طور خودکار تلفن هوشمند را حس کرده و با نزدیک شدن کاربر قفل درب را باز کند. این ویژگی نیازی به وارد کردن رمز عبور ، یافتن کلید یا باز کردن برنامه ندارد.
برخی از قفل های هوشمند با امنیت بیشتر یک اسکنر اثر انگشت بیومتریک داخلی ساخته می شوند و اطمینان حاصل می کنند که فقط به افراد مجاز اجازه دسترسی داده می شود.
روند دیگر در دسته قفل هوشمند ، ادغام با سیستم عامل های فعال صوتی و دستیارهای هوشمند مانند Amazon Alexa و Google Assistant است. قفل های هوشمند از آگوست خانه. به عنوان مثال ، به کاربران اجازه دهید در را قفل و قفل کنند و با استفاده از الکسا وضعیت قفل را بررسی کنند.
سیستم خانه هوشمند Intercom Anywhere و Door Station از خانه هوشمند Control4 دارای یک آی فون صوتی و تصویری تلفن هوشمند است که از طریق زنگ در هوشمند فعال می شود. صاحبان خانه همچنین می توانند دربهایی را قفل کنند که در ساعتهای خاص به طور خودکار قفل شوند.
Amazon Key ، یک سرویس آمازون است که توسط سیستم های قفل هوشمند و سایر ابزارهای متصل فعال می شود ، روش جدیدی برای تحویل کالا ایجاد کرده است. نه تنها Key به شخص تحویل آمازون اجازه می دهد بسته هایی را داخل درب مشتری قرار دهد ، بلکه با کمک قفل های هوشمند و دوربین های هوشمند کاربران همچنین می توانند از طریق یک برنامه تلفن همراه فیلم زنده تحویل را مشاهده کنند. Key علاوه بر این ، تحویل در اتومبیل را ارائه می دهد ، به موجب آن بسته ای می تواند با استفاده از سیستم قفل هوشمند به صندوق عقب خودرو تحویل داده شود.


کلید ابزار مدیریت پایان برای کاربران تجاری
قفل های هوشمند نه تنها در خانه ، بلکه در ساختمانهای تجاری و آپارتمانهای اجاره ای نیز مورد استفاده قرار می گیرند. در این بازار ، صاحبان املاک یا صاحبان دفاتر اولویت خود را برای سیستم عامل های مدیریت پشتیبان مالتیلاک نشان داده اند. این موارد به کاربران امکان می دهد تا وضعیت همه قفل ها را از یک رابط واحد بررسی کرده و همچنین در صورت نقض یا دستکاری قفل ، اعلان دریافت کنند.
"از نظر تجاری ، سیستم های ورود به سیستم بدون کلید با ابزارهای مدیریتی بی پایان برای واحدهای چند مسکونی ایده آل است که در آن مالک ساختمان می تواند به مدیران املاک ، برق ، یا لوله کش هایی که معمولاً فقط به یک بار ورود نیاز دارند و نیازی به ملموس ندارند ، دسترسی پیدا کند. کلید دسترسی به یک ساختمان ، "میچل کلاین ، مدیر اجرایی Z-Wave Alliance گفت.
برای کسانی که از سیستم عامل های کوتاه مدت اجاره استفاده می کنند ، قفل های هوشمند به صاحبان اجازه می دهند تا برای دوره های زمانی خاص بدون نگرانی در مورد کلیدهای در گردش یا برنامه ریزی مجدد قفل ها ، دسترسی از راه دور را فراهم کنند. با Airbnb (که مستقیماً با ارائه دهندگان قفل هوشمند از جمله Danalock ، August Home ، Schlage و Yale کار کرده است) کاربران می توانند کل فرآیند را از طریق بستر سایت خود انجام دهند و یک تجربه ورود و خروج ساده ایجاد کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____  __     _ 
/ __ \ / _|    (_)
`' / /'| |_ __  __ _ 
 / / | _|\ \ / /| |
./ /___| |  \ V / | |
\_____/|_|  \_/ |_|
           
           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب