یاماها از دو میله صوتی جدید با کنترل صوتی داخلی الکسا رونمایی کرد

یاماها از دو میله صوتی جدید با کنترل صوتی داخلی الکسا رونمایی کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۴ دی ۱۳۹۹
یاماها در حال معرفی دو نوار صوتی جدید YAS-209 و YAS-109 است که اتصال ، کنترل و لذت بردن از موسیقی ، فیلم ها و سایر موارد مورد علاقه خود را آسان تر می کند - همه اینها با کنترل صوتی بومی الکسا است.
علاوه بر راحتی یکپارچه یکی از محبوب ترین دستیارهای صوتی کشور ، این مدل های جدید قابلیت های پخش موسیقی پیشرفته ای را فراهم می کنند که از قابلیت اتصال Wi-Fi برای پخش آهنگ ها از طریق Spotify Connect ، Amazon Music و سرویس های موسیقی پشتیبانی شده توسط Alexa برخوردار است.
YAS-209 و YAS-109 ادامه میله های صوتی قبلی برنده جایزه و پرفروش ترین صدا را از یاماها ادامه می دهد و تجربه ای همه گیر و مدرن را برای دوران خانه های هوشمند فراهم می کند. از نظر زیبایی شناختی ، هر دو مدل دارای طراحی تازه و فوق العاده باریکی برای علاقه مندان به فیلم و موسیقی هستند تا بدون نیاز به براکت اضافی ، آن را با احتیاط در مقابل تلویزیون خود قرار دهند یا بر روی دیوار نصب کنند.
YAS-109 دارای ساب ووفر داخلی است که باس غنی و عمیق را در اندازه جمع و جور ارائه می دهد در حالی که YAS-209 شامل یک ساب ووفر بی سیم جداگانه است ، گزینه های قرارگیری انعطاف پذیر و حتی بیس رساتر را ارائه می دهد.
همانطور که برای کمک به هواداران برای تجربه صدای واقعی موسیقی مورد علاقه خود و سرگرمی در خانه ، دقیقاً مورد بررسی قرار گرفت ، میکروفونهای داخلی برای کنترل الکسای یکپارچه نیز به روش مورد استفاده قرار گرفتند. یاماها با استفاده از تیم الکسا در آمازون برای پیاده سازی روش ترجیحی برای میکروفون ها ، هم روی کیفیت و هم روی فاصله همکاری کرد.
الکس صادقیان ، مدیر Consumer Audio ، شرکت یاماها آمریکا گفت: "ایجاد کنترل صدا در این میله های صوتی به مشتریان ما این امکان را می دهد تا سیستم سرگرمی خانگی خود را با الکسا ساده ، یکپارچه و کنترل کنند." "طرفداران فیلم و موسیقی هم از ویژگی ها و هم از عملکرد لذت خواهند برد. در صورت انتخاب دو مدل مختلف ، این ترکیب بی نظیر برای طرفدارانی است که واقعاً انتظار بیشتری از یک نوار صدا دارند."
ویژگی داخلی الکسا قابلیت های کاهش صدا را فراهم می کند ، که به طور خودکار حجم فیلم یا موسیقی را کاهش می دهد تا به شما کمک کند یک فرمان صوتی دریافت کنید. کنترل از راه دور شامل یک دکمه اختصاصی برای شروع کنترل الکسا است. علاوه بر این ، الکسا می تواند در صورت تمایل بی صدا شود ، یا اگر نوار صدا خاموش شود ، براساس تنظیمات کاربر ، کاملاً خاموش شود.
صادقیان افزود: "ادغام الکسا پتانسیل سرگرمی در منزل و راحتی خانه های هوشمند را افزایش می دهد تا مستقیماً از یک نوار صوتی قابل دسترسی باشند." با دستورات صوتی ساده. "
به عنوان بزرگترین سازنده سازهای موسیقی و محصولات صوتی جهان ، این تخصص از یاماها در طراحی این میله های صوتی گسترش می یابد تا صدای واقعی برای تجربیات موسیقی و سرگرمی ارائه دهد.
این میله های صوتی از رمزگشایی Dolby Digital و DTS Digital Surround و همچنین DTS Virtual: X برای صدای فراگیر 3D فراگیر صوتی استفاده می کنند. فناوری پس از پردازش ، یک زمینه صوتی سه بعدی مانند زندگی ایجاد می کند که شما را در صدا احاطه می کند - از اطراف و بالای شما ، همه بدون نیاز به بلندگوهای جداگانه. در هر دو نوار صوتی از فناوری Yamaha Clear Voice استفاده شده است که ضمن حفظ کیفیت صوتی کلی ، قابلیت شنیداری و وضوح گفتگو در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را بهبود می بخشد. این ویژگی به ویژه در هنگام صحنه های اکشن و برنامه های زنده ورزشی هنگامی که صداهای پس زمینه ممکن است گفتگو و روایت را تحت فشار قرار دهد ، می درخشد.
با هم ، میله های جدید صدا تمام آخرین گزینه های اتصال با عملکرد بالا ، از جمله ورودی و خروجی HDMI را با ARC بسته بندی می کنند. ویدئو با دامنه دینامیکی بالا (HDR) 4K برای استفاده در دستگاه پخش دیسک Blu-ray 4K Ultra HD یا پخش کننده های رسانه جریان 4K متصل به HDMI پشتیبانی می شود. هر دو نوار صدا از CEC پشتیبانی می کنند و امکان کنترل صدا را از راه دور تلویزیون سازگار فراهم می کنند. یک ورودی نوری برای استفاده با دستگاه های دیگر بدون اتصال HDMI فراهم شده است.
نوارهای صوتی جدید به همان اندازه که برای تلویزیون هستند برای موسیقی عالی هستند. در حقیقت ، 90 روز دسترسی رایگان به Amazon Music Unlimited با هر دو نوار صدا گنجانده شده است. علاوه بر خدمات موسیقی Spotify Connect و Alexa ، قابلیت بلوتوث به افراد علاقه مند به موسیقی اجازه می دهد آهنگ های مربوط به هر دستگاه تلفن همراه متصل به بلوتوث را پخش کنند.
یک برنامه رایگان برای کنترل نوار صدا ، که هم برای دستگاه های تلفن همراه اپل و هم برای Android در دسترس است ، روش دیگری برای کنترل ورودی ها و میزان صدا به کاربران می دهد. همین برنامه امکان پخش موسیقی ذخیره شده در تلفن هوشمند از طریق Wi-Fi را فراهم می کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
          _    
          (_)    
__   ____  __  _ __  __
\ \ /\ / /\ \ / / | |\ \ / /
 \ V V / \ V /  | | \ V / 
 \_/\_/  \_/  | | \_/ 
         _/ |    
         |__/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب