چرا ANPR مبتنی بر ابر از سیستم های حمل و نقل هوشمند بهره مند خواهد شد (ITS)

چرا ANPR مبتنی بر ابر از سیستم های حمل و نقل هوشمند بهره مند خواهد شد (ITS)
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ مرداد ۱۳۹۹
با افزایش محبوبیت شهرهای هوشمند و ایمن ، سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) در سالهای اخیر شاهد افزایش تقاضا بوده اند. طبق گفته های MarketsandMarkets ، انتظار می رود که بازار جهانی ITS برای معابر جاده ای از 17.9 میلیارد دلار در سال 2020 به 36.5 میلیارد دلار در سال 2025 ، با CAGR 15.3 درصد رشد کند. ITS در نحوه اجرای کلان حمل و نقل و مدیریت شهری انقلابی ایجاد کرده است.
 این شرکت تحقیقاتی انتظار دارد عوامل مختلفی برای پیشبرد این رشد از جمله نگرانی های بیشتر در مورد ایمنی عمومی ، افزایش مشکلات احتمالی ترافیک ، افزایش ابتکارات مطلوب دولت برای مدیریت اثربخشی ترافیک ، افزایش تصویب فن آوری های خودرو سازگار با محیط زیست و توسعه شهرهای هوشمند در سراسر جهان باشد.


کمک به خدمات عمومی
راه حل های ابری برای توسعه سیستم های هوشمند جدایی ناپذیر هستند ، عمدتا به این دلیل که کنترل متمرکز را برای ادغام چندین برنامه ضروری فراهم می کنند. Adrian Cseko ، رئیس فروش شرکت Asura Technologies ، خاطرنشان کرد که ANPR مبتنی بر ابر ممکن است انتخاب مناسبی برای پروژه های اجرای ترافیک شهری یا حتی بزرگراه باشد.
 چسکو توضیح داد: "ANPR مطمئناً بهترین انتخاب برای به دست آوردن داده های مرجع از وسایل نقلیه پر سرعت یا مواردی است که قوانین راهنمایی و رانندگی را نقض می کنند." وی ادامه داد: در برخی موارد می توان از یک دوربین دوربین مداربسته دست نخورده برای تشخیص خودکار تخلفات راهنمایی و رانندگی (چرخش اشتباه ، عبور از چراغ قرمز ، عبور از خط ممتد) و به دست آوردن شماره پلاک خودرو و همچنین بخشی از روند ANPR استفاده کرد. همچنین یک ابزار مرجع عالی برای صدور قبض جریمه است و ممکن است همچنین به صورت خودکار برای شمارش وسیله نقلیه و سپس اهداف آماری در خدمت باشد. "


هزینه های پایین تر ، عملکرد بهتر
گابور جوزا ، CMO در Adaptive Recognition ، بیشتر توضیح داد که راه حل های مبتنی بر ابر سریعتر و آسان تر پیکربندی می شوند ، به طور بالقوه باعث کاهش هزینه ها و افزایش راندمان می شوند.
جوزا گفت: "انتقال سیستم ITS به ابر از جمله برنامه هایی مانند برنامه های کاربردی شهر هوشمند ، اجرای عوارض و غیره می تواند 3-4 برابر کوتاهتر و با 50-60 درصد کاهش هزینه در TCO انجام شود. مزایای دیگر شامل حداکثر مقیاس پذیری و OpEx بهینه سازی شده است. سیستم های حمل و نقل هوشمند پیش فرض باید به بار کاری اوج برسند ، در حالی که ANPR Cloud با انعطاف پذیری با حجم کار مورد نیاز سازگار است."
جوزا با برجسته کردن موتور ANPR کمپانی خود ، افزود که در استفاده از یک راه حل ابری برای ITS نیز از مزیت نرخ های کاذب پایین برخوردار است. همچنین ، فیلتر اطلاعات داده های مبتنی بر هوش مصنوعی و عملکردهای هوش تجاری منعطف پیش بینی های هوشمند و تصمیمات مبتنی بر داده ها را تقویت می کنند. سرانجام ، ارتباط بی سیم (4G ، 5G: در سال های آینده) همراه با ANPR مبتنی بر ابر ، به میزان قابل توجهی هزینه کمتری برای نصب نیاز دارد.


مزایای شرکتهای بزرگ حمل و نقل
تشخیص و خواندن صفحه پلاک ، محدود به استفاده عمومی یا دولت برای اهدافی مانند اجرای قانون یعنی جریمه نمی شود. شرکت های حمل و نقل که ناوگان خود را دارند نیز برای بهبود عملکرد خود از شناسایی خودکار پلاک استفاده می کنند.
با این وجود ، همه شرکتهای حمل و نقل ممکن است ANPR مبتنی بر ابر را که ارزش سرمایه گذاری دارد ، پیدا نکنند. والتر وربروگن ، مدیر فروش آووتک ، افزود: با توجه به ITS ، یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر مخصوصاً برای سازمان های حمل و نقل بزرگتر و مراکز توزیع است که در آن پیشرفت های محیطی زیادی وجود دارد که به طور کلی برای ANPR بهبود می یابد.
اینگونه سازمان ها به مکان های پارکینگ ایمن برای کامیون ها در طول بزرگراه ها نیاز دارند و خدمات متفاوتی را به رانندگان کامیون ها نیز ارائه می دهند ، که همه این موارد با یک راه حل ابر ساده تر و آسان تر می شود. داده هایی که به عنوان بخشی از ITS با کمک راه حل های ANPR ایجاد می شوند نیز برای مدیریت کارآمد هستند.


نتیجه
به طور خلاصه ، راه حل های ANPR ابری برای ITS مفید هستند زیرا امکانات فناوری های مورد استفاده را تقویت می کنند. اما پیشرفت تکنولوژی تنها مزیت آنها نیست. از دید مشتری ، کاهش هزینه ها و نصب آسان تر نیز برای اجرای بهتر سیستم ITS جذاب است. سرانجام ، استفاده از ابر ANPR برای اهداف ITS به نفع سازمانهای بزرگ حمل و نقل خصوصی است که باید با تعداد زیادی از وسایل نقلیه در ناوگان خود مواجه باشند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب