چرا ANPR مبتنی بر ابر از سیستم های حمل و نقل هوشمند بهره مند خواهد شد (ITS)

چرا ANPR مبتنی بر ابر از سیستم های حمل و نقل هوشمند بهره مند خواهد شد (ITS)
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ مرداد ۱۳۹۹
با افزایش محبوبیت شهرهای هوشمند و ایمن ، سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) در سالهای اخیر شاهد افزایش تقاضا بوده اند. طبق گفته های MarketsandMarkets ، انتظار می رود که بازار جهانی ITS برای معابر جاده ای از 17.9 میلیارد دلار در سال 2020 به 36.5 میلیارد دلار در سال 2025 ، با CAGR 15.3 درصد رشد کند. ITS در نحوه اجرای کلان حمل و نقل و مدیریت شهری انقلابی ایجاد کرده است.
 این شرکت تحقیقاتی انتظار دارد عوامل مختلفی برای پیشبرد این رشد از جمله نگرانی های بیشتر در مورد ایمنی عمومی ، افزایش مشکلات احتمالی ترافیک ، افزایش ابتکارات مطلوب دولت برای مدیریت اثربخشی ترافیک ، افزایش تصویب فن آوری های خودرو سازگار با محیط زیست و توسعه شهرهای هوشمند در سراسر جهان باشد.


کمک به خدمات عمومی
راه حل های ابری برای توسعه سیستم های هوشمند جدایی ناپذیر هستند ، عمدتا به این دلیل که کنترل متمرکز را برای ادغام چندین برنامه ضروری فراهم می کنند. Adrian Cseko ، رئیس فروش شرکت Asura Technologies ، خاطرنشان کرد که ANPR مبتنی بر ابر ممکن است انتخاب مناسبی برای پروژه های اجرای ترافیک شهری یا حتی بزرگراه باشد.
 چسکو توضیح داد: "ANPR مطمئناً بهترین انتخاب برای به دست آوردن داده های مرجع از وسایل نقلیه پر سرعت یا مواردی است که قوانین راهنمایی و رانندگی را نقض می کنند." وی ادامه داد: در برخی موارد می توان از یک دوربین دوربین مداربسته دست نخورده برای تشخیص خودکار تخلفات راهنمایی و رانندگی (چرخش اشتباه ، عبور از چراغ قرمز ، عبور از خط ممتد) و به دست آوردن شماره پلاک خودرو و همچنین بخشی از روند ANPR استفاده کرد. همچنین یک ابزار مرجع عالی برای صدور قبض جریمه است و ممکن است همچنین به صورت خودکار برای شمارش وسیله نقلیه و سپس اهداف آماری در خدمت باشد. "


هزینه های پایین تر ، عملکرد بهتر
گابور جوزا ، CMO در Adaptive Recognition ، بیشتر توضیح داد که راه حل های مبتنی بر ابر سریعتر و آسان تر پیکربندی می شوند ، به طور بالقوه باعث کاهش هزینه ها و افزایش راندمان می شوند.
جوزا گفت: "انتقال سیستم ITS به ابر از جمله برنامه هایی مانند برنامه های کاربردی شهر هوشمند ، اجرای عوارض و غیره می تواند 3-4 برابر کوتاهتر و با 50-60 درصد کاهش هزینه در TCO انجام شود. مزایای دیگر شامل حداکثر مقیاس پذیری و OpEx بهینه سازی شده است. سیستم های حمل و نقل هوشمند پیش فرض باید به بار کاری اوج برسند ، در حالی که ANPR Cloud با انعطاف پذیری با حجم کار مورد نیاز سازگار است."
جوزا با برجسته کردن موتور ANPR کمپانی خود ، افزود که در استفاده از یک راه حل ابری برای ITS نیز از مزیت نرخ های کاذب پایین برخوردار است. همچنین ، فیلتر اطلاعات داده های مبتنی بر هوش مصنوعی و عملکردهای هوش تجاری منعطف پیش بینی های هوشمند و تصمیمات مبتنی بر داده ها را تقویت می کنند. سرانجام ، ارتباط بی سیم (4G ، 5G: در سال های آینده) همراه با ANPR مبتنی بر ابر ، به میزان قابل توجهی هزینه کمتری برای نصب نیاز دارد.


مزایای شرکتهای بزرگ حمل و نقل
تشخیص و خواندن صفحه پلاک ، محدود به استفاده عمومی یا دولت برای اهدافی مانند اجرای قانون یعنی جریمه نمی شود. شرکت های حمل و نقل که ناوگان خود را دارند نیز برای بهبود عملکرد خود از شناسایی خودکار پلاک استفاده می کنند.
با این وجود ، همه شرکتهای حمل و نقل ممکن است ANPR مبتنی بر ابر را که ارزش سرمایه گذاری دارد ، پیدا نکنند. والتر وربروگن ، مدیر فروش آووتک ، افزود: با توجه به ITS ، یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر مخصوصاً برای سازمان های حمل و نقل بزرگتر و مراکز توزیع است که در آن پیشرفت های محیطی زیادی وجود دارد که به طور کلی برای ANPR بهبود می یابد.
اینگونه سازمان ها به مکان های پارکینگ ایمن برای کامیون ها در طول بزرگراه ها نیاز دارند و خدمات متفاوتی را به رانندگان کامیون ها نیز ارائه می دهند ، که همه این موارد با یک راه حل ابر ساده تر و آسان تر می شود. داده هایی که به عنوان بخشی از ITS با کمک راه حل های ANPR ایجاد می شوند نیز برای مدیریت کارآمد هستند.


نتیجه
به طور خلاصه ، راه حل های ANPR ابری برای ITS مفید هستند زیرا امکانات فناوری های مورد استفاده را تقویت می کنند. اما پیشرفت تکنولوژی تنها مزیت آنها نیست. از دید مشتری ، کاهش هزینه ها و نصب آسان تر نیز برای اجرای بهتر سیستم ITS جذاب است. سرانجام ، استفاده از ابر ANPR برای اهداف ITS به نفع سازمانهای بزرگ حمل و نقل خصوصی است که باید با تعداد زیادی از وسایل نقلیه در ناوگان خود مواجه باشند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب