موفقیت قفل هوشمند به پشتیبانی از سیستم های اصلی ، پروتکل ها بستگی دارد

موفقیت قفل هوشمند به پشتیبانی از سیستم های اصلی ، پروتکل ها بستگی دارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ آذر ۱۳۹۹
در حال حاضر هیچ پروتکل یا سیستمی جهانی برای دنبال کردن در بازار خانه های هوشمند وجود ندارد. به منظور ساده سازی تجربه خانه هوشمند ، شرکت های قفل هوشمند باید از طریق توسعه چابک گزینه های اصلی را انتخاب کنند.
قفل های هوشمند در سیستم عامل های خانه های هوشمند مانند Alarm.com ، Samsung SmartThings ، Wink و MiOS ادغام شده اند تا اکوسیستم ها و رویدادهایی یکپارچه ایجاد کنند ، مانند خلع سلاح زنگ هشدار و روشن شدن چراغ ها هنگام باز شدن قفل هوشمند.
ادغام قفل های هوشمند با دوربین های امنیتی و زنگ درهای ویدئویی نیز به طور فزاینده ای دیده می شود. دوربین های Arlo و Wyze و زنگ درهای Ring و Nest همگی با قفل های هوشمند کار می کنند. صاحبان خانه می توانند فیلم های درب را مشاهده کرده و همچنین قفل و باز کردن قفل را از راه دور از تلفن های هوشمند خود انجام دهند.
برد هینتزه ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در Control4 ، گفت: "مهم است که همه دستگاه های یک خانه ، به ویژه قفل های هوشمند ، متحد باشند و به صاحبان خانه کنترل سفارشی متناسب با سبک زندگی خود بدهند."
Hintze مثال صحنه "Away" Control4 را آورد. وقتی صاحبان خانه برای تعطیلات عزیمت می کنند ، در صورت حضور درب منزل نه تنها سیستم می تواند از راه دور اجازه دسترسی دهد و اعلان های فشار را ارسال کند ، همچنین می تواند یک برنامه چرخشی برای روشن و خاموش کردن چراغ های خانه ایجاد کند تا به نظر برسد شخصی در خانه است .
هینتزه گفت: "هر سیستم خانه هوشمند برای صاحب خانه و خانواده شخصی سازی شده است ، در حالی که برخی ممکن است نیاز به کنترل از راه دور قفل درب خود را در اولویت قرار دهند و دیگران نیازی به این کار ندارند".
هنگامی که صاحبان خانه سیستم های خانه خود را با Control4 Dealer ایجاد می کنند ، آنها می توانند مجموعه ای از ویژگی های سفارشی مانند قفل هوشمند ، کنترل نور و سایه روشن و کنترل صوتی و تلویزیونی چند اتاق را انتخاب کنند. Control4 همچنین به صاحبان خانه اجازه می دهد تا در هر زمان و هر زمان سیستم خود را با دستگاهها و تجربیات جدید ارتقا دهند.


انتخاب یک پروتکل - Zigbee یا Z-Wave؟
پروتکل های اتصال به ساده سازی تجربه خانه هوشمند کمک کرده اند. با این حال ، هر پروتکل نقش متفاوتی در اکوسیستم خانه هوشمند دارد
"Zigbee و Z-wave متداول ترین مورد برای کنترل بی سیم مسکونی هستند زیرا هر دو پروتکل محبوب شبکه های مش هستند که امکان برقراری ارتباط آسان با صدها نوع دستگاه دیگر را فراهم می کنند. و هر دو به طور معمول در دروازه ها / کنترل کننده هایی قرار دارند که به اینترنت متصل هستند تا امکان دسترسی از راه دور را فراهم کنند. "
براون گفت ، پروتکل هایی که معمولاً در تلفن های هوشمند مانند بلوتوث و NFC (ارتباط نزدیک میدان) دیده می شوند ، معمولاً برای ورود به نزدیکی استفاده می شوند. اگرچه این موارد برای امکان دسترسی به تلفن همراه اهمیت زیادی دارند ، اما به دلیل عدم توانایی در دسترسی دسترسی از راه دور محدود می شوند.
براون گفت: "قفلهای متصل به Wi-Fi- یا اترنت نیز کاملاً رایج هستند ، اما لازم است قفل به اترنت متصل شود ، که یک گزینه آسان برای مقاوم سازی نیست."
در حال حاضر ، یک پروتکل جهانی وجود ندارد که بر بازار قفل های هوشمند تسلط داشته باشد ، و سازگاری آن با چندین پروتکل اصلی را تا حدودی یک ضرورت می داند.
با این وجود یک استاندارد جهانی کارهایی را برای کاربران ساده می کند. "متحد کردن همه دستگاه ها و پروتکل ها در یک سیستم به نفع صاحبان خانه است و به آنها امکان کنترل همه چیز را در یک مکان می دهد. این همچنین امکان پیشرفته سازی و سفارشی سازی را فراهم می کند. "
شرکت قفل هوشمند Danalock که محصولات آن با Z-Wave ، Zigbee و بلوتوث سازگار است ، از طریق سیستم عامل چابک خود به این مهم دست یافته است.
"یک پلت فرم سخت افزاری چابک برای ادغام پروتکل های اختصاصی بزرگتر بسیار مهم است زیرا حقیقت این است که Z-Wave و Zigbee تنها موارد موجود در بازار نیستند. شما به عنوان یک تولید کننده دستگاه هوشمند باید خود را سازگار کنید. نمی توانید انتظار این کار را از سرویس یا پلتفرم داشته باشید. چابکی کلیدی است. ”، گفت: هانس اورگارد ، بنیانگذار و مدیر عامل در Danalock.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب