موفقیت قفل هوشمند به پشتیبانی از سیستم های اصلی ، پروتکل ها بستگی دارد

موفقیت قفل هوشمند به پشتیبانی از سیستم های اصلی ، پروتکل ها بستگی دارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ آذر ۱۳۹۹
در حال حاضر هیچ پروتکل یا سیستمی جهانی برای دنبال کردن در بازار خانه های هوشمند وجود ندارد. به منظور ساده سازی تجربه خانه هوشمند ، شرکت های قفل هوشمند باید از طریق توسعه چابک گزینه های اصلی را انتخاب کنند.
قفل های هوشمند در سیستم عامل های خانه های هوشمند مانند Alarm.com ، Samsung SmartThings ، Wink و MiOS ادغام شده اند تا اکوسیستم ها و رویدادهایی یکپارچه ایجاد کنند ، مانند خلع سلاح زنگ هشدار و روشن شدن چراغ ها هنگام باز شدن قفل هوشمند.
ادغام قفل های هوشمند با دوربین های امنیتی و زنگ درهای ویدئویی نیز به طور فزاینده ای دیده می شود. دوربین های Arlo و Wyze و زنگ درهای Ring و Nest همگی با قفل های هوشمند کار می کنند. صاحبان خانه می توانند فیلم های درب را مشاهده کرده و همچنین قفل و باز کردن قفل را از راه دور از تلفن های هوشمند خود انجام دهند.
برد هینتزه ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در Control4 ، گفت: "مهم است که همه دستگاه های یک خانه ، به ویژه قفل های هوشمند ، متحد باشند و به صاحبان خانه کنترل سفارشی متناسب با سبک زندگی خود بدهند."
Hintze مثال صحنه "Away" Control4 را آورد. وقتی صاحبان خانه برای تعطیلات عزیمت می کنند ، در صورت حضور درب منزل نه تنها سیستم می تواند از راه دور اجازه دسترسی دهد و اعلان های فشار را ارسال کند ، همچنین می تواند یک برنامه چرخشی برای روشن و خاموش کردن چراغ های خانه ایجاد کند تا به نظر برسد شخصی در خانه است .
هینتزه گفت: "هر سیستم خانه هوشمند برای صاحب خانه و خانواده شخصی سازی شده است ، در حالی که برخی ممکن است نیاز به کنترل از راه دور قفل درب خود را در اولویت قرار دهند و دیگران نیازی به این کار ندارند".
هنگامی که صاحبان خانه سیستم های خانه خود را با Control4 Dealer ایجاد می کنند ، آنها می توانند مجموعه ای از ویژگی های سفارشی مانند قفل هوشمند ، کنترل نور و سایه روشن و کنترل صوتی و تلویزیونی چند اتاق را انتخاب کنند. Control4 همچنین به صاحبان خانه اجازه می دهد تا در هر زمان و هر زمان سیستم خود را با دستگاهها و تجربیات جدید ارتقا دهند.


انتخاب یک پروتکل - Zigbee یا Z-Wave؟
پروتکل های اتصال به ساده سازی تجربه خانه هوشمند کمک کرده اند. با این حال ، هر پروتکل نقش متفاوتی در اکوسیستم خانه هوشمند دارد
"Zigbee و Z-wave متداول ترین مورد برای کنترل بی سیم مسکونی هستند زیرا هر دو پروتکل محبوب شبکه های مش هستند که امکان برقراری ارتباط آسان با صدها نوع دستگاه دیگر را فراهم می کنند. و هر دو به طور معمول در دروازه ها / کنترل کننده هایی قرار دارند که به اینترنت متصل هستند تا امکان دسترسی از راه دور را فراهم کنند. "
براون گفت ، پروتکل هایی که معمولاً در تلفن های هوشمند مانند بلوتوث و NFC (ارتباط نزدیک میدان) دیده می شوند ، معمولاً برای ورود به نزدیکی استفاده می شوند. اگرچه این موارد برای امکان دسترسی به تلفن همراه اهمیت زیادی دارند ، اما به دلیل عدم توانایی در دسترسی دسترسی از راه دور محدود می شوند.
براون گفت: "قفلهای متصل به Wi-Fi- یا اترنت نیز کاملاً رایج هستند ، اما لازم است قفل به اترنت متصل شود ، که یک گزینه آسان برای مقاوم سازی نیست."
در حال حاضر ، یک پروتکل جهانی وجود ندارد که بر بازار قفل های هوشمند تسلط داشته باشد ، و سازگاری آن با چندین پروتکل اصلی را تا حدودی یک ضرورت می داند.
با این وجود یک استاندارد جهانی کارهایی را برای کاربران ساده می کند. "متحد کردن همه دستگاه ها و پروتکل ها در یک سیستم به نفع صاحبان خانه است و به آنها امکان کنترل همه چیز را در یک مکان می دهد. این همچنین امکان پیشرفته سازی و سفارشی سازی را فراهم می کند. "
شرکت قفل هوشمند Danalock که محصولات آن با Z-Wave ، Zigbee و بلوتوث سازگار است ، از طریق سیستم عامل چابک خود به این مهم دست یافته است.
"یک پلت فرم سخت افزاری چابک برای ادغام پروتکل های اختصاصی بزرگتر بسیار مهم است زیرا حقیقت این است که Z-Wave و Zigbee تنها موارد موجود در بازار نیستند. شما به عنوان یک تولید کننده دستگاه هوشمند باید خود را سازگار کنید. نمی توانید انتظار این کار را از سرویس یا پلتفرم داشته باشید. چابکی کلیدی است. ”، گفت: هانس اورگارد ، بنیانگذار و مدیر عامل در Danalock.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب