موفقیت قفل هوشمند به پشتیبانی از سیستم های اصلی ، پروتکل ها بستگی دارد

موفقیت قفل هوشمند به پشتیبانی از سیستم های اصلی ، پروتکل ها بستگی دارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ آذر ۱۳۹۹
در حال حاضر هیچ پروتکل یا سیستمی جهانی برای دنبال کردن در بازار خانه های هوشمند وجود ندارد. به منظور ساده سازی تجربه خانه هوشمند ، شرکت های قفل هوشمند باید از طریق توسعه چابک گزینه های اصلی را انتخاب کنند.
قفل های هوشمند در سیستم عامل های خانه های هوشمند مانند Alarm.com ، Samsung SmartThings ، Wink و MiOS ادغام شده اند تا اکوسیستم ها و رویدادهایی یکپارچه ایجاد کنند ، مانند خلع سلاح زنگ هشدار و روشن شدن چراغ ها هنگام باز شدن قفل هوشمند.
ادغام قفل های هوشمند با دوربین های امنیتی و زنگ درهای ویدئویی نیز به طور فزاینده ای دیده می شود. دوربین های Arlo و Wyze و زنگ درهای Ring و Nest همگی با قفل های هوشمند کار می کنند. صاحبان خانه می توانند فیلم های درب را مشاهده کرده و همچنین قفل و باز کردن قفل را از راه دور از تلفن های هوشمند خود انجام دهند.
برد هینتزه ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در Control4 ، گفت: "مهم است که همه دستگاه های یک خانه ، به ویژه قفل های هوشمند ، متحد باشند و به صاحبان خانه کنترل سفارشی متناسب با سبک زندگی خود بدهند."
Hintze مثال صحنه "Away" Control4 را آورد. وقتی صاحبان خانه برای تعطیلات عزیمت می کنند ، در صورت حضور درب منزل نه تنها سیستم می تواند از راه دور اجازه دسترسی دهد و اعلان های فشار را ارسال کند ، همچنین می تواند یک برنامه چرخشی برای روشن و خاموش کردن چراغ های خانه ایجاد کند تا به نظر برسد شخصی در خانه است .
هینتزه گفت: "هر سیستم خانه هوشمند برای صاحب خانه و خانواده شخصی سازی شده است ، در حالی که برخی ممکن است نیاز به کنترل از راه دور قفل درب خود را در اولویت قرار دهند و دیگران نیازی به این کار ندارند".
هنگامی که صاحبان خانه سیستم های خانه خود را با Control4 Dealer ایجاد می کنند ، آنها می توانند مجموعه ای از ویژگی های سفارشی مانند قفل هوشمند ، کنترل نور و سایه روشن و کنترل صوتی و تلویزیونی چند اتاق را انتخاب کنند. Control4 همچنین به صاحبان خانه اجازه می دهد تا در هر زمان و هر زمان سیستم خود را با دستگاهها و تجربیات جدید ارتقا دهند.


انتخاب یک پروتکل - Zigbee یا Z-Wave؟
پروتکل های اتصال به ساده سازی تجربه خانه هوشمند کمک کرده اند. با این حال ، هر پروتکل نقش متفاوتی در اکوسیستم خانه هوشمند دارد
"Zigbee و Z-wave متداول ترین مورد برای کنترل بی سیم مسکونی هستند زیرا هر دو پروتکل محبوب شبکه های مش هستند که امکان برقراری ارتباط آسان با صدها نوع دستگاه دیگر را فراهم می کنند. و هر دو به طور معمول در دروازه ها / کنترل کننده هایی قرار دارند که به اینترنت متصل هستند تا امکان دسترسی از راه دور را فراهم کنند. "
براون گفت ، پروتکل هایی که معمولاً در تلفن های هوشمند مانند بلوتوث و NFC (ارتباط نزدیک میدان) دیده می شوند ، معمولاً برای ورود به نزدیکی استفاده می شوند. اگرچه این موارد برای امکان دسترسی به تلفن همراه اهمیت زیادی دارند ، اما به دلیل عدم توانایی در دسترسی دسترسی از راه دور محدود می شوند.
براون گفت: "قفلهای متصل به Wi-Fi- یا اترنت نیز کاملاً رایج هستند ، اما لازم است قفل به اترنت متصل شود ، که یک گزینه آسان برای مقاوم سازی نیست."
در حال حاضر ، یک پروتکل جهانی وجود ندارد که بر بازار قفل های هوشمند تسلط داشته باشد ، و سازگاری آن با چندین پروتکل اصلی را تا حدودی یک ضرورت می داند.
با این وجود یک استاندارد جهانی کارهایی را برای کاربران ساده می کند. "متحد کردن همه دستگاه ها و پروتکل ها در یک سیستم به نفع صاحبان خانه است و به آنها امکان کنترل همه چیز را در یک مکان می دهد. این همچنین امکان پیشرفته سازی و سفارشی سازی را فراهم می کند. "
شرکت قفل هوشمند Danalock که محصولات آن با Z-Wave ، Zigbee و بلوتوث سازگار است ، از طریق سیستم عامل چابک خود به این مهم دست یافته است.
"یک پلت فرم سخت افزاری چابک برای ادغام پروتکل های اختصاصی بزرگتر بسیار مهم است زیرا حقیقت این است که Z-Wave و Zigbee تنها موارد موجود در بازار نیستند. شما به عنوان یک تولید کننده دستگاه هوشمند باید خود را سازگار کنید. نمی توانید انتظار این کار را از سرویس یا پلتفرم داشته باشید. چابکی کلیدی است. ”، گفت: هانس اورگارد ، بنیانگذار و مدیر عامل در Danalock.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب