جذابیت های انبوه در قفل های هوشمند نصب شده حرفه ای

جذابیت های انبوه در قفل های هوشمند نصب شده حرفه ای
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
در حالی که قفل های هوشمند DIY قلب پذیرندگان اولیه را به خود جلب کردند ، دستیابی به جذابیت در بازار گسترده به دستگاه های نصب شده حرفه ای بستگی دارد.
در بازار نوپای خانه های هوشمند ، در تلاش برای جلب نظر فرزندان اولیه که از دستیابی به ابزارهای جدید لذت می بردند ، اغلب از برچسب "DIY" به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می شد. در این مدت ، قفل های هوشمند DIY ، مانند Schlage Connect ، Kwikset’s Kevo و August Smart Lock ، بر این واقعیت تأکید کردند که صاحبان خانه می توانند قفل سنتی خود را بدون هیچ گونه کمک خارجی عوض کنند.
اما در حالی که ارائه دهندگان دستگاه های هوشمند خانگی جذابیت گسترده ای را هدف قرار می دهند ، شرکت ها اکنون جنبه DIY را زیر پا گذاشته و خدمات نصب حرفه ای را شروع کرده اند.
میچل کلاین ، مدیر اجرایی اتحاد Z-Wave ، گفت: "قفل های هوشمند نصب شده در میان بیشتر مشتریانی که از سیستم های امنیتی حرفه ای یا سیستم های اتوماسیون کل خانه با کنترل روشنایی گسترده ، یکپارچه سازی سرگرمی و موارد دیگر استفاده می کنند ، محبوبیت بیشتری دارند."
"این عمدتا به دلیل پیچیدگی و سفارشی سازی مشتری است.
"مجتمع ها ابزاری را برای اطمینان از عملکرد نه تنها دستگاه به روشی که در نظر گرفته شده است دارند ، بلکه همچنین تأیید می کنند که همه دستگاه ها به درستی به شبکه متصل هستند ، اتوماسیون ها راه اندازی می شوند و کل سیستم ایمن است."
کلاین خاطرنشان می کند که با افزایش محبوبیت سیستم های خانه هوشمند DIY مانند Ring و abode ، مشتریان بیشتری قفل های هوشمند را خریداری کرده اند تا امنیت بیشتری به سیستم های خود اضافه کنند.


مشکلات قفل DIY
برای یک کاربر عادی ، انجام این کار اغلب بیشتر از واقعیت است.
طبق نظرسنجی سال 2018 که توسط ارائه دهنده خدمات مدیریت iQor انجام شده است ، 33 درصد از مصرف کنندگان در ایالات متحده با مشکلات نصب و راه اندازی یک دستگاه خانه هوشمند مواجه شده اند. مصرف کنندگان به طور متوسط ​​1.5 ساعت را صرف حل این مسائل کردند ، علاوه بر این به طور متوسط ​​1 ساعت کار با خدمات مشتری. 22 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که پس از تلاش برای حل همه راه حل ها یا به راحتی تسلیم شدن ، نمی توانند مسئله را حل کنند و محصول را برای بازپرداخت بازگردانند.
هانس اورگارد ،
بنیانگذار و مدیر عامل ،
دانالوک
هانس اورگارد ، بنیانگذار و مدیر عامل دانالوک ، گفت: "در حالی که بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند قفل های هوشمند DIY دارند ، اما انجام DIY بسیار پیچیده تر از آنچه تولید کنندگان فکر می کنند است."
راهنمای نصب August Smart Lock Pro دارای 13 مرحله است ، از جمله حذف قفل شست موجود ، انتخاب آداپتور صحیح و نصب DoorSense. در عین حال قفل هوشمند Kwikset Kevo دارای هشت مرحله است ، به همراه چندین دستورالعمل اضافی برای هر یک.
"یک کاربر متوسط ​​قادر است - در بهترین حالت - تغییر انگشت شیب باشد. این فقط دو پیچ طول می کشد. اگر راه حل شما فراتر از این باشد ، دیگر برای شما مهم نیست ، شاید برای اولین بار باشد ، اما برای بازار حجم نیست ... بنابراین در حال حاضر بازار در قفل های هوشمند DIY بسیار محدود است. "
وی افزود که یک چالش بزرگ "پذیرش تولیدکنندگان و خریداران مبنی بر اینکه همه قفل های هوشمند DIY نیستند ، و بازار هنوز در مراحل اولیه قرار دارد."
مشاغل تخصصی برای پاسخگویی به نیاز روزافزون به خدمات نصب حرفه ای خانه هوشمند ایجاد شده اند.
شرکتهای مستقر در ایالات متحده Handy و Puls و همچنین شرکت سوئیسی Mila به کاربران امکان ترتیب نصب حرفه ای بصورت آنلاین را می دهند. خرده فروشان مشهور دستگاه های خانه هوشمند ، از جمله eBay ، Walmart ، Best Buy و Amazon نیز با نصب و راه اندازی ارائه دهنده سیستم های خانه های هوشمند مانند Control4 و Vivint Smart Home نصب حرفه ای را به صورت استاندارد وارد کار نصب می کنند.
لو براون گفت: "بسیاری از افراد ممکن است خودشان احساس راحتی نکنند که قفل درب را نصب کنند و ممکن است کمک حرفه ای را ترجیح دهند. همچنین ، در صورت نیاز به بزرگتر شدن یا کوچکتر شدن باز شدن درب یا نیاز به ایجاد تیرچه خاموش ، افراد ممکن است از یک متخصص کمک بگیرند." ، یک شریک از Bluesalve Partners ، یک شرکت ارائه دهنده مشاوره مرتبط با اینترنت (IoT) است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب