جذابیت های انبوه در قفل های هوشمند نصب شده حرفه ای

جذابیت های انبوه در قفل های هوشمند نصب شده حرفه ای
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
در حالی که قفل های هوشمند DIY قلب پذیرندگان اولیه را به خود جلب کردند ، دستیابی به جذابیت در بازار گسترده به دستگاه های نصب شده حرفه ای بستگی دارد.
در بازار نوپای خانه های هوشمند ، در تلاش برای جلب نظر فرزندان اولیه که از دستیابی به ابزارهای جدید لذت می بردند ، اغلب از برچسب "DIY" به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می شد. در این مدت ، قفل های هوشمند DIY ، مانند Schlage Connect ، Kwikset’s Kevo و August Smart Lock ، بر این واقعیت تأکید کردند که صاحبان خانه می توانند قفل سنتی خود را بدون هیچ گونه کمک خارجی عوض کنند.
اما در حالی که ارائه دهندگان دستگاه های هوشمند خانگی جذابیت گسترده ای را هدف قرار می دهند ، شرکت ها اکنون جنبه DIY را زیر پا گذاشته و خدمات نصب حرفه ای را شروع کرده اند.
میچل کلاین ، مدیر اجرایی اتحاد Z-Wave ، گفت: "قفل های هوشمند نصب شده در میان بیشتر مشتریانی که از سیستم های امنیتی حرفه ای یا سیستم های اتوماسیون کل خانه با کنترل روشنایی گسترده ، یکپارچه سازی سرگرمی و موارد دیگر استفاده می کنند ، محبوبیت بیشتری دارند."
"این عمدتا به دلیل پیچیدگی و سفارشی سازی مشتری است.
"مجتمع ها ابزاری را برای اطمینان از عملکرد نه تنها دستگاه به روشی که در نظر گرفته شده است دارند ، بلکه همچنین تأیید می کنند که همه دستگاه ها به درستی به شبکه متصل هستند ، اتوماسیون ها راه اندازی می شوند و کل سیستم ایمن است."
کلاین خاطرنشان می کند که با افزایش محبوبیت سیستم های خانه هوشمند DIY مانند Ring و abode ، مشتریان بیشتری قفل های هوشمند را خریداری کرده اند تا امنیت بیشتری به سیستم های خود اضافه کنند.


مشکلات قفل DIY
برای یک کاربر عادی ، انجام این کار اغلب بیشتر از واقعیت است.
طبق نظرسنجی سال 2018 که توسط ارائه دهنده خدمات مدیریت iQor انجام شده است ، 33 درصد از مصرف کنندگان در ایالات متحده با مشکلات نصب و راه اندازی یک دستگاه خانه هوشمند مواجه شده اند. مصرف کنندگان به طور متوسط ​​1.5 ساعت را صرف حل این مسائل کردند ، علاوه بر این به طور متوسط ​​1 ساعت کار با خدمات مشتری. 22 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که پس از تلاش برای حل همه راه حل ها یا به راحتی تسلیم شدن ، نمی توانند مسئله را حل کنند و محصول را برای بازپرداخت بازگردانند.
هانس اورگارد ،
بنیانگذار و مدیر عامل ،
دانالوک
هانس اورگارد ، بنیانگذار و مدیر عامل دانالوک ، گفت: "در حالی که بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند قفل های هوشمند DIY دارند ، اما انجام DIY بسیار پیچیده تر از آنچه تولید کنندگان فکر می کنند است."
راهنمای نصب August Smart Lock Pro دارای 13 مرحله است ، از جمله حذف قفل شست موجود ، انتخاب آداپتور صحیح و نصب DoorSense. در عین حال قفل هوشمند Kwikset Kevo دارای هشت مرحله است ، به همراه چندین دستورالعمل اضافی برای هر یک.
"یک کاربر متوسط ​​قادر است - در بهترین حالت - تغییر انگشت شیب باشد. این فقط دو پیچ طول می کشد. اگر راه حل شما فراتر از این باشد ، دیگر برای شما مهم نیست ، شاید برای اولین بار باشد ، اما برای بازار حجم نیست ... بنابراین در حال حاضر بازار در قفل های هوشمند DIY بسیار محدود است. "
وی افزود که یک چالش بزرگ "پذیرش تولیدکنندگان و خریداران مبنی بر اینکه همه قفل های هوشمند DIY نیستند ، و بازار هنوز در مراحل اولیه قرار دارد."
مشاغل تخصصی برای پاسخگویی به نیاز روزافزون به خدمات نصب حرفه ای خانه هوشمند ایجاد شده اند.
شرکتهای مستقر در ایالات متحده Handy و Puls و همچنین شرکت سوئیسی Mila به کاربران امکان ترتیب نصب حرفه ای بصورت آنلاین را می دهند. خرده فروشان مشهور دستگاه های خانه هوشمند ، از جمله eBay ، Walmart ، Best Buy و Amazon نیز با نصب و راه اندازی ارائه دهنده سیستم های خانه های هوشمند مانند Control4 و Vivint Smart Home نصب حرفه ای را به صورت استاندارد وارد کار نصب می کنند.
لو براون گفت: "بسیاری از افراد ممکن است خودشان احساس راحتی نکنند که قفل درب را نصب کنند و ممکن است کمک حرفه ای را ترجیح دهند. همچنین ، در صورت نیاز به بزرگتر شدن یا کوچکتر شدن باز شدن درب یا نیاز به ایجاد تیرچه خاموش ، افراد ممکن است از یک متخصص کمک بگیرند." ، یک شریک از Bluesalve Partners ، یک شرکت ارائه دهنده مشاوره مرتبط با اینترنت (IoT) است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _    __    
(_)   / |    
 _  ___ `| |  ___ 
| | / _ \ | | / __|
| || __/_| |_| (__ 
|_| \___|\___/ \___|
          
          
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب