جذابیت های انبوه در قفل های هوشمند نصب شده حرفه ای

جذابیت های انبوه در قفل های هوشمند نصب شده حرفه ای
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
در حالی که قفل های هوشمند DIY قلب پذیرندگان اولیه را به خود جلب کردند ، دستیابی به جذابیت در بازار گسترده به دستگاه های نصب شده حرفه ای بستگی دارد.
در بازار نوپای خانه های هوشمند ، در تلاش برای جلب نظر فرزندان اولیه که از دستیابی به ابزارهای جدید لذت می بردند ، اغلب از برچسب "DIY" به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می شد. در این مدت ، قفل های هوشمند DIY ، مانند Schlage Connect ، Kwikset’s Kevo و August Smart Lock ، بر این واقعیت تأکید کردند که صاحبان خانه می توانند قفل سنتی خود را بدون هیچ گونه کمک خارجی عوض کنند.
اما در حالی که ارائه دهندگان دستگاه های هوشمند خانگی جذابیت گسترده ای را هدف قرار می دهند ، شرکت ها اکنون جنبه DIY را زیر پا گذاشته و خدمات نصب حرفه ای را شروع کرده اند.
میچل کلاین ، مدیر اجرایی اتحاد Z-Wave ، گفت: "قفل های هوشمند نصب شده در میان بیشتر مشتریانی که از سیستم های امنیتی حرفه ای یا سیستم های اتوماسیون کل خانه با کنترل روشنایی گسترده ، یکپارچه سازی سرگرمی و موارد دیگر استفاده می کنند ، محبوبیت بیشتری دارند."
"این عمدتا به دلیل پیچیدگی و سفارشی سازی مشتری است.
"مجتمع ها ابزاری را برای اطمینان از عملکرد نه تنها دستگاه به روشی که در نظر گرفته شده است دارند ، بلکه همچنین تأیید می کنند که همه دستگاه ها به درستی به شبکه متصل هستند ، اتوماسیون ها راه اندازی می شوند و کل سیستم ایمن است."
کلاین خاطرنشان می کند که با افزایش محبوبیت سیستم های خانه هوشمند DIY مانند Ring و abode ، مشتریان بیشتری قفل های هوشمند را خریداری کرده اند تا امنیت بیشتری به سیستم های خود اضافه کنند.


مشکلات قفل DIY
برای یک کاربر عادی ، انجام این کار اغلب بیشتر از واقعیت است.
طبق نظرسنجی سال 2018 که توسط ارائه دهنده خدمات مدیریت iQor انجام شده است ، 33 درصد از مصرف کنندگان در ایالات متحده با مشکلات نصب و راه اندازی یک دستگاه خانه هوشمند مواجه شده اند. مصرف کنندگان به طور متوسط ​​1.5 ساعت را صرف حل این مسائل کردند ، علاوه بر این به طور متوسط ​​1 ساعت کار با خدمات مشتری. 22 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که پس از تلاش برای حل همه راه حل ها یا به راحتی تسلیم شدن ، نمی توانند مسئله را حل کنند و محصول را برای بازپرداخت بازگردانند.
هانس اورگارد ،
بنیانگذار و مدیر عامل ،
دانالوک
هانس اورگارد ، بنیانگذار و مدیر عامل دانالوک ، گفت: "در حالی که بسیاری از شرکت ها ادعا می کنند قفل های هوشمند DIY دارند ، اما انجام DIY بسیار پیچیده تر از آنچه تولید کنندگان فکر می کنند است."
راهنمای نصب August Smart Lock Pro دارای 13 مرحله است ، از جمله حذف قفل شست موجود ، انتخاب آداپتور صحیح و نصب DoorSense. در عین حال قفل هوشمند Kwikset Kevo دارای هشت مرحله است ، به همراه چندین دستورالعمل اضافی برای هر یک.
"یک کاربر متوسط ​​قادر است - در بهترین حالت - تغییر انگشت شیب باشد. این فقط دو پیچ طول می کشد. اگر راه حل شما فراتر از این باشد ، دیگر برای شما مهم نیست ، شاید برای اولین بار باشد ، اما برای بازار حجم نیست ... بنابراین در حال حاضر بازار در قفل های هوشمند DIY بسیار محدود است. "
وی افزود که یک چالش بزرگ "پذیرش تولیدکنندگان و خریداران مبنی بر اینکه همه قفل های هوشمند DIY نیستند ، و بازار هنوز در مراحل اولیه قرار دارد."
مشاغل تخصصی برای پاسخگویی به نیاز روزافزون به خدمات نصب حرفه ای خانه هوشمند ایجاد شده اند.
شرکتهای مستقر در ایالات متحده Handy و Puls و همچنین شرکت سوئیسی Mila به کاربران امکان ترتیب نصب حرفه ای بصورت آنلاین را می دهند. خرده فروشان مشهور دستگاه های خانه هوشمند ، از جمله eBay ، Walmart ، Best Buy و Amazon نیز با نصب و راه اندازی ارائه دهنده سیستم های خانه های هوشمند مانند Control4 و Vivint Smart Home نصب حرفه ای را به صورت استاندارد وارد کار نصب می کنند.
لو براون گفت: "بسیاری از افراد ممکن است خودشان احساس راحتی نکنند که قفل درب را نصب کنند و ممکن است کمک حرفه ای را ترجیح دهند. همچنین ، در صورت نیاز به بزرگتر شدن یا کوچکتر شدن باز شدن درب یا نیاز به ایجاد تیرچه خاموش ، افراد ممکن است از یک متخصص کمک بگیرند." ، یک شریک از Bluesalve Partners ، یک شرکت ارائه دهنده مشاوره مرتبط با اینترنت (IoT) است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _            
| |           
| |_  __ _  __ _  ___ 
| __| / _` | / _` | / _ \
| |_ | (_| || (_| || __/
 \__| \__,_| \__, | \___|
        | |   
        |_|   
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب