موضوع جدید 1.2 پروتکل شبکه برای دستگاه های باتری اعلام شده است

موضوع جدید 1.2 پروتکل شبکه برای دستگاه های باتری اعلام شده است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
به منظور استفاده گسترده از دستگاههای اینترنت اشیا Internet (IoT) در خانه های هوشمند و ساختمانهای تجاری ، امروز گروه Thread از تکامل بعدی فناوری شبکه خود خبر داد. پروتکل جدید Thread 1.2 Network بهبود عملکردی را ایجاد می کند که شبکه های بسیار پاسخگو و مقیاس پذیر را برای دستگاه های باتری ایجاد می کند - بدون به خطر انداختن قدرت ، امنیت یا اتصال IP به پایان.
اینترنت اشیا می تواند ضمن بهبود کارایی ، عملکرد و ایمنی خانه های هوشمند و ساختمانها ، زندگی افراد را راحت تر کند. با این وجود ، این فناوری با تکه تکه شدن ، نگرانی در مورد امنیت و محدودیت تعداد دستگاههایی که می توانند به یک شبکه متصل شوند ، محدود شده است.
Thread 1.1 به عنوان یک پروتکل شبکه ایمن و کم مصرف مبتنی بر IP به چالش های امنیتی و قدرت می پردازد و Thread 1.2 پیشرفت های بیشتری در زمینه قدرت ، امنیت و مقیاس پذیری ارائه می دهد. Thread سیم های موجود در خانه ها و ساختمان ها را برای تجربه بهتر کاربر از بین می برد ، امنیت را بهبود می بخشد و می تواند از شبکه های بزرگ با هزاران گره برای IoT در مقیاس گسترده پشتیبانی کند.
گرانت اریکسون ، رئیس گروه موضوع گفت: "هیچ کس پروتکل شبکه بی سیم مبتنی بر IP ، ایمن و کم مصرف را با همان سطح مقیاس و عملکرد با پروتکل شبکه Thread 1.2 مستقر نکرده است." "Thread 1.2 نه تنها می تواند به طور یکپارچه با دیگر فن آوری های شبکه مبتنی بر IP ادغام شود ، بلکه نسبت به راه حل های قابل مقایسه با انرژی بسیار کمتری نیز نیاز دارد ، بنابراین عمر باتری دستگاه های اینترنت اشیا را بهبود می بخشد."
با استفاده از مزایای پروتکل شبکه Thread 1.1 ، Thread 1.2 کاملاً عقب مانده است بنابراین توسعه دهندگان می توانند از طریق Thread 1.1 از مزایای یک شبکه مبتنی بر IP ، امن ، قابل اعتماد و قوی استفاده کنند ، سپس به راحتی به Thread 1.2 مهاجرت کنید درست.
Thread 1.2 یک سری مزایای عملکرد را برای دستگاههای باتری دار و محدود کننده اعمال می کند ، از جمله کمبود انرژی برای افزایش عمر باتری. برنامه های افزودنی بلوتوث کم انرژی اختیاری آن باعث افزایش اتصال IP و امنیت پایان به پایان برای دستگاه های کم مصرف بلوتوث مانند تلفن های هوشمند می شود. همچنین راه اندازی Thread خارج از باند Thread از طریق بلوتوث را استاندارد می کند و دستگاه هایی را که فقط دارای رادیو Bluetooth Low Energy هستند می تواند بخشی بومی از شبکه Thread mesh باشد.
برای برنامه های در مقیاس بزرگ ، Thread 1.2 همچنین به برنامه های افزودنی تجاری مجهز است که از طریق تأیید اعتبار ، مجوز و حسابداری پیشرفته ترین فناوری اطلاعات و همچنین ادغام مدیریت چرخه عمر دستگاه های سازمانی ، از امنیت سطح شرکت پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، سازمان ها می توانند چندین شبکه Thread را در یک شبکه Thread مجازی بزرگ با هزاران گره - از جمله آدرس دهی و مدیریت پایدار و حتی با انتقال دستگاه ها به داخل آن شبکه مجازی - تلفیق کنند ، به لطف سایت IPv6.
آرنولف روپ ، رئیس استاندارد در OSRAM ، گفت: "با مشخصات Thread 1.2 ، ساختمانهای تجاری می توانند با اطمینان خاطر به فناوری بی سیم در سراسر استقرار IoT چند فروشنده خود منتقل شوند." "عضویت گروه Thread - که نمایانگر همه جنبه ها و کاربردهای صنعت است - برای ارائه این مشخصات به بازار متفکرانه کار کرده است و در نتیجه Thread 1.2 مقیاس پذیرترین و کارآمدترین فناوری شبکه برای دستگاه های کم مصرف است."


Lutron به هیئت مدیره Thread Group پیوست
گروه Thread با افزودن Lutron به هیئت مدیره خود همچنان به توسعه میز مدیریت خود ادامه می دهد. Lutron بیش از 25 سال تخصص کنترل روشنایی بی سیم را به هیئت مدیره آورده است و سابقه قدرتمندی در حمایت از توسعه پروتکل های مبتنی بر استاندارد برای کنترل نور دارد.
Pekka Hakkarainen ، معاون رئیس دولت و روابط صنعت در Lutron ، گفت: "تعهد گروه Thread برای پیشبرد استقرار ارتباطات بی سیم در مقیاس منطبق با تعهد اصلی Lutron برای ارائه محصولات با کیفیت بالا که تجربه کلی کاربر را تقویت و بهبود می بخشد."
مشخصات پروتکل شبکه Thread 1.2 در حال حاضر در دسترس اعضای گروه Thread است. با مراجعه به threadgroup.org بیشتر بیاموزید و با پیوستن به Thread Group درگیر شوید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب