آیا یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر برای تجارت شما مناسب است؟

آیا یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر برای تجارت شما مناسب است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۷ مرداد ۱۳۹۹
پردازش مبتنی بر ابر ایده آل در شرایطی است که زمان بازگشت نتایج مهم نیست ، به عنوان مثال ، هنگام جمع آوری اطلاعات راهنمایی و رانندگی یا ثبت نام وسایل نقلیه در یک پروژه کنترل ورود و خروج پارکینگ. این بدان معنی است که اگر شما می خواهید نتایج فوری بر اساس خواندن ANPR ، مانند باز کردن یک دروازه را اجرا کنید، این راه حل ممکن است به بهترین وجه کار کند. اما چندین دلیل وجود دارد که چنین برنامه هایی موردنیاز نیستند ، و اینجاست که ANPR مبتنی بر ابر مفیدتر است.
 در اینجا نمای کلی از ورتیکال های اصلی که از ANPR ابر بهره می برد ، آورده شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این یک لیست جامع نیست ، زیرا توسعه مداوم در فناوری باعث می شود که هرچه بیشتر از ANPR مبتنی بر ابر استفاده شود. همچنین ، مشتریان باید هنگام نصب راه حل های ANPR از بهترین ملزومات آگاهی داشته باشند تا از این سیستم بیشترین بهره را ببرند.
 سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS)
 یک سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) به دولت ها اجازه می دهد تا روند مدیریت ترافیک در یک شهر را خودکار کنند تا هوشمندانه تر و کارآمدتر شود. ANPR نقش مهمی در ITS دارد ، به ویژه در کنترل سرعت و انطباق قوانین. از آنجا که این برنامه ها نیاز به اقدام فوری بر اساس خواندن صفحه ندارند ، ممکن است یک زیرساخت مبتنی بر ابر که سرمایه گذاری در دوربین را به حداقل می رساند ایده آل باشد.
 عوارض بزرگراهها ، دوربرگردان ها و پلها
 چندین عامل از جمله ANPR ، مدیریت ترافیک بزرگراه ها را آسان تر می کند. اگر مشاغل شما بدون استفاده از مانع ، شامل جمع آوری عوارض در بزرگراه ها ، پل ها و غیره باشد ، ممکن است یک ANPR مبتنی بر ابر مناسب باشد. این امر به این دلیل است که حتی وقتی وسایل نقلیه از دروازه های عوارض عبور می کنند ، می توان از طریق خواندن ANPR که در ابر پردازش شده است ،  پرداخت صورت گیرد. چنین سیستمی به جلوگیری از خطوط غیرضروری یا شلوغی در دروازه های عوارض و سرعت بخشیدن به سیستم کمک می کند.
 پارکینگ با خدمات پرداخت خودکار
اگر خدمات پارکینگی ارائه می دهید ، مشتریان می توانند با استفاده از کیف پولهایی که به پلاک های آنها وصل شده اند ، از فضای پارکینگ شما استفاده کنند. یک راه حل ANPR که صفحه را ردیابی می کند ، می تواند از طریق کیف پولهایی که ممکن است به پلاکها وصل شوند ، قبض را بپردازد.
گشت های تلفن همراه و اجرای قانون
مأموران اجرای قانون ممکن است نیاز به جستجوی وسایل نقلیه دزدیده شده یا مجرمان فراری در خودروها بر اساس شماره پلاک داشته باشند. در چنین شرایطی ، سیستم، نیاز به جستجو در فیلم های ویدئویی از چندین دوربین دارد. یک راه حل مبتنی بر ابر این امکان را فراهم می کند زیرا فقط به دوربین های مستقل محدود نمی شود. این برنامه در مراکز عمومی ، پارکینگ های مرکز خرید ، دانشگاه ها و غیره مفید خواهد بود.
 تبلیغات OOH شخصی
یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر می تواند به مشاغل در ارائه خدمات متناسب با مشتری کمک کند. بر اساس خواندن صفحه پلاک ، این سیستم می تواند مشتری را بشناسد ، که به نوبه خود فرایند سفارشی سازی را خودکار می کند. نمونه عالی این برنامه در تبلیغات OOH هدفمند با جمعیتی مبتنی بر مکان مورد استفاده از ANPR است. این امر همچنین می تواند برای اتوماسیون برنامه های مشتری مداری مورد استفاده قرار گیرد که در آن سیستم پس از شناسایی مشتری ، طبق برنامه ، خدمات تخصصی ارائه می دهد.
 جلوگیری از رانندگی
یک سیستم پیشگیری از رانندگی مبتنی بر یک راه حل ANPR ابری ، به اجرای صفحه پلاک در برابر بانک اطلاعاتی از درایوهای قبلی کمک می کند. هنگامی که این راه حل در ابر قرار دارد ، دسترسی به بانکهای اطلاعاتی از اشخاص ثالث مانند پلیس یا انجمن های صنفی آسان تر و در زمان کوتاهتر انجام می شود.
 حرف آخر
هرچه دولتها در سراسر جهان مفهوم شهرهای هوشمند را به طور فزاینده ای کشف می کنند ، استفاده از ابر برای ادغام راه حلهای مختلف اجتناب ناپذیرتر می شود. استفاده از ANPR مبتنی بر ابر باعث می شود تا مقامات کنترل بیشتری بر خدمات مانند اجرای قانون داشته باشند. البته برخی از برنامه ها وجود دارد که اجرای آنها با یک سیستم مبتنی بر ابر امکان پذیر نیست و در بسیاری از کشورها چالش هایی مانند عدم اتصال به شبکه پایدار وجود دارد. اما اگر به چنین مشکلاتی رسیدگی شود ، یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر مزایای بی شماری را ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب