آیا یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر برای تجارت شما مناسب است؟

آیا یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر برای تجارت شما مناسب است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۷ مرداد ۱۳۹۹
پردازش مبتنی بر ابر ایده آل در شرایطی است که زمان بازگشت نتایج مهم نیست ، به عنوان مثال ، هنگام جمع آوری اطلاعات راهنمایی و رانندگی یا ثبت نام وسایل نقلیه در یک پروژه کنترل ورود و خروج پارکینگ. این بدان معنی است که اگر شما می خواهید نتایج فوری بر اساس خواندن ANPR ، مانند باز کردن یک دروازه را اجرا کنید، این راه حل ممکن است به بهترین وجه کار کند. اما چندین دلیل وجود دارد که چنین برنامه هایی موردنیاز نیستند ، و اینجاست که ANPR مبتنی بر ابر مفیدتر است.
 در اینجا نمای کلی از ورتیکال های اصلی که از ANPR ابر بهره می برد ، آورده شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این یک لیست جامع نیست ، زیرا توسعه مداوم در فناوری باعث می شود که هرچه بیشتر از ANPR مبتنی بر ابر استفاده شود. همچنین ، مشتریان باید هنگام نصب راه حل های ANPR از بهترین ملزومات آگاهی داشته باشند تا از این سیستم بیشترین بهره را ببرند.
 سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS)
 یک سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) به دولت ها اجازه می دهد تا روند مدیریت ترافیک در یک شهر را خودکار کنند تا هوشمندانه تر و کارآمدتر شود. ANPR نقش مهمی در ITS دارد ، به ویژه در کنترل سرعت و انطباق قوانین. از آنجا که این برنامه ها نیاز به اقدام فوری بر اساس خواندن صفحه ندارند ، ممکن است یک زیرساخت مبتنی بر ابر که سرمایه گذاری در دوربین را به حداقل می رساند ایده آل باشد.
 عوارض بزرگراهها ، دوربرگردان ها و پلها
 چندین عامل از جمله ANPR ، مدیریت ترافیک بزرگراه ها را آسان تر می کند. اگر مشاغل شما بدون استفاده از مانع ، شامل جمع آوری عوارض در بزرگراه ها ، پل ها و غیره باشد ، ممکن است یک ANPR مبتنی بر ابر مناسب باشد. این امر به این دلیل است که حتی وقتی وسایل نقلیه از دروازه های عوارض عبور می کنند ، می توان از طریق خواندن ANPR که در ابر پردازش شده است ، پرداخت صورت گیرد. چنین سیستمی به جلوگیری از خطوط غیرضروری یا شلوغی در دروازه های عوارض و سرعت بخشیدن به سیستم کمک می کند.
 پارکینگ با خدمات پرداخت خودکار
اگر خدمات پارکینگی ارائه می دهید ، مشتریان می توانند با استفاده از کیف پولهایی که به پلاک های آنها وصل شده اند ، از فضای پارکینگ شما استفاده کنند. یک راه حل ANPR که صفحه را ردیابی می کند ، می تواند از طریق کیف پولهایی که ممکن است به پلاکها وصل شوند ، قبض را بپردازد.
گشت های تلفن همراه و اجرای قانون
مأموران اجرای قانون ممکن است نیاز به جستجوی وسایل نقلیه دزدیده شده یا مجرمان فراری در خودروها بر اساس شماره پلاک داشته باشند. در چنین شرایطی ، سیستم، نیاز به جستجو در فیلم های ویدئویی از چندین دوربین دارد. یک راه حل مبتنی بر ابر این امکان را فراهم می کند زیرا فقط به دوربین های مستقل محدود نمی شود. این برنامه در مراکز عمومی ، پارکینگ های مرکز خرید ، دانشگاه ها و غیره مفید خواهد بود.
 تبلیغات OOH شخصی
یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر می تواند به مشاغل در ارائه خدمات متناسب با مشتری کمک کند. بر اساس خواندن صفحه پلاک ، این سیستم می تواند مشتری را بشناسد ، که به نوبه خود فرایند سفارشی سازی را خودکار می کند. نمونه عالی این برنامه در تبلیغات OOH هدفمند با جمعیتی مبتنی بر مکان مورد استفاده از ANPR است. این امر همچنین می تواند برای اتوماسیون برنامه های مشتری مداری مورد استفاده قرار گیرد که در آن سیستم پس از شناسایی مشتری ، طبق برنامه ، خدمات تخصصی ارائه می دهد.
 جلوگیری از رانندگی
یک سیستم پیشگیری از رانندگی مبتنی بر یک راه حل ANPR ابری ، به اجرای صفحه پلاک در برابر بانک اطلاعاتی از درایوهای قبلی کمک می کند. هنگامی که این راه حل در ابر قرار دارد ، دسترسی به بانکهای اطلاعاتی از اشخاص ثالث مانند پلیس یا انجمن های صنفی آسان تر و در زمان کوتاهتر انجام می شود.
 حرف آخر
هرچه دولتها در سراسر جهان مفهوم شهرهای هوشمند را به طور فزاینده ای کشف می کنند ، استفاده از ابر برای ادغام راه حلهای مختلف اجتناب ناپذیرتر می شود. استفاده از ANPR مبتنی بر ابر باعث می شود تا مقامات کنترل بیشتری بر خدمات مانند اجرای قانون داشته باشند. البته برخی از برنامه ها وجود دارد که اجرای آنها با یک سیستم مبتنی بر ابر امکان پذیر نیست و در بسیاری از کشورها چالش هایی مانند عدم اتصال به شبکه پایدار وجود دارد. اما اگر به چنین مشکلاتی رسیدگی شود ، یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر مزایای بی شماری را ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____  _    
    / __ \ (_)    
 _  _ `' / /'  _ __  __
| | | | / /  | |\ \ / /
| |_| |./ /___ | | \ V / 
 \__, |\_____/ | | \_/ 
 __/ |    _/ |    
 |___/    |__/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب