آیا یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر برای تجارت شما مناسب است؟

آیا یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر برای تجارت شما مناسب است؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۷ مرداد ۱۳۹۹
پردازش مبتنی بر ابر ایده آل در شرایطی است که زمان بازگشت نتایج مهم نیست ، به عنوان مثال ، هنگام جمع آوری اطلاعات راهنمایی و رانندگی یا ثبت نام وسایل نقلیه در یک پروژه کنترل ورود و خروج پارکینگ. این بدان معنی است که اگر شما می خواهید نتایج فوری بر اساس خواندن ANPR ، مانند باز کردن یک دروازه را اجرا کنید، این راه حل ممکن است به بهترین وجه کار کند. اما چندین دلیل وجود دارد که چنین برنامه هایی موردنیاز نیستند ، و اینجاست که ANPR مبتنی بر ابر مفیدتر است.
 در اینجا نمای کلی از ورتیکال های اصلی که از ANPR ابر بهره می برد ، آورده شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این یک لیست جامع نیست ، زیرا توسعه مداوم در فناوری باعث می شود که هرچه بیشتر از ANPR مبتنی بر ابر استفاده شود. همچنین ، مشتریان باید هنگام نصب راه حل های ANPR از بهترین ملزومات آگاهی داشته باشند تا از این سیستم بیشترین بهره را ببرند.
 سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS)
 یک سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) به دولت ها اجازه می دهد تا روند مدیریت ترافیک در یک شهر را خودکار کنند تا هوشمندانه تر و کارآمدتر شود. ANPR نقش مهمی در ITS دارد ، به ویژه در کنترل سرعت و انطباق قوانین. از آنجا که این برنامه ها نیاز به اقدام فوری بر اساس خواندن صفحه ندارند ، ممکن است یک زیرساخت مبتنی بر ابر که سرمایه گذاری در دوربین را به حداقل می رساند ایده آل باشد.
 عوارض بزرگراهها ، دوربرگردان ها و پلها
 چندین عامل از جمله ANPR ، مدیریت ترافیک بزرگراه ها را آسان تر می کند. اگر مشاغل شما بدون استفاده از مانع ، شامل جمع آوری عوارض در بزرگراه ها ، پل ها و غیره باشد ، ممکن است یک ANPR مبتنی بر ابر مناسب باشد. این امر به این دلیل است که حتی وقتی وسایل نقلیه از دروازه های عوارض عبور می کنند ، می توان از طریق خواندن ANPR که در ابر پردازش شده است ،  پرداخت صورت گیرد. چنین سیستمی به جلوگیری از خطوط غیرضروری یا شلوغی در دروازه های عوارض و سرعت بخشیدن به سیستم کمک می کند.
 پارکینگ با خدمات پرداخت خودکار
اگر خدمات پارکینگی ارائه می دهید ، مشتریان می توانند با استفاده از کیف پولهایی که به پلاک های آنها وصل شده اند ، از فضای پارکینگ شما استفاده کنند. یک راه حل ANPR که صفحه را ردیابی می کند ، می تواند از طریق کیف پولهایی که ممکن است به پلاکها وصل شوند ، قبض را بپردازد.
گشت های تلفن همراه و اجرای قانون
مأموران اجرای قانون ممکن است نیاز به جستجوی وسایل نقلیه دزدیده شده یا مجرمان فراری در خودروها بر اساس شماره پلاک داشته باشند. در چنین شرایطی ، سیستم، نیاز به جستجو در فیلم های ویدئویی از چندین دوربین دارد. یک راه حل مبتنی بر ابر این امکان را فراهم می کند زیرا فقط به دوربین های مستقل محدود نمی شود. این برنامه در مراکز عمومی ، پارکینگ های مرکز خرید ، دانشگاه ها و غیره مفید خواهد بود.
 تبلیغات OOH شخصی
یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر می تواند به مشاغل در ارائه خدمات متناسب با مشتری کمک کند. بر اساس خواندن صفحه پلاک ، این سیستم می تواند مشتری را بشناسد ، که به نوبه خود فرایند سفارشی سازی را خودکار می کند. نمونه عالی این برنامه در تبلیغات OOH هدفمند با جمعیتی مبتنی بر مکان مورد استفاده از ANPR است. این امر همچنین می تواند برای اتوماسیون برنامه های مشتری مداری مورد استفاده قرار گیرد که در آن سیستم پس از شناسایی مشتری ، طبق برنامه ، خدمات تخصصی ارائه می دهد.
 جلوگیری از رانندگی
یک سیستم پیشگیری از رانندگی مبتنی بر یک راه حل ANPR ابری ، به اجرای صفحه پلاک در برابر بانک اطلاعاتی از درایوهای قبلی کمک می کند. هنگامی که این راه حل در ابر قرار دارد ، دسترسی به بانکهای اطلاعاتی از اشخاص ثالث مانند پلیس یا انجمن های صنفی آسان تر و در زمان کوتاهتر انجام می شود.
 حرف آخر
هرچه دولتها در سراسر جهان مفهوم شهرهای هوشمند را به طور فزاینده ای کشف می کنند ، استفاده از ابر برای ادغام راه حلهای مختلف اجتناب ناپذیرتر می شود. استفاده از ANPR مبتنی بر ابر باعث می شود تا مقامات کنترل بیشتری بر خدمات مانند اجرای قانون داشته باشند. البته برخی از برنامه ها وجود دارد که اجرای آنها با یک سیستم مبتنی بر ابر امکان پذیر نیست و در بسیاری از کشورها چالش هایی مانند عدم اتصال به شبکه پایدار وجود دارد. اما اگر به چنین مشکلاتی رسیدگی شود ، یک راه حل ANPR مبتنی بر ابر مزایای بی شماری را ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب