DISH نصب ، تنظیم و آموزش خانه های هوشمند OnTech را ارائه می دهد

DISH نصب ، تنظیم و آموزش خانه های هوشمند OnTech را ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
DISH از راه اندازی نام تجاری جدید مستقیم به مصرف کننده ، خدمات هوشمند OnTech ، با ارائه نصب ، راه اندازی و آموزش حرفه ای جدیدترین دستگاه های خانه هوشمند و سیستم های سرگرمی ، به مصرف کنندگان خبر داد.
OnTech با مجموعه ای کامل از راه حل های مناسب برای شروع ، از جمله نصب حرفه ای محصولات از Google Nest ، Ring ، Linksys ، Wemo ، Roku ، Yale ، Polk Audio و Klipsch Audio ، تجربه ای بی نظیر در خانه را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
نیک روستی ، معاون ارشد خدمات هوشمند OnTech ، گفت: "OnTech یک گروه در حال رشد از مصرف کنندگان را متصل می کند که خواهان راحتی یک خانه هوشمند هستند ، اما وقت و دانش لازم را ندارند تا از جدیدترین دستگاه ها بیشترین بهره را ببرند." . "هدف ما این است که مردم را با چیزهایی متصل کنیم تا زندگی راحت تر و فناوری در دسترس تر باشد."
OnTech با تمرکز بر ارائه خدمات استثنایی به مشتریان به مناطق منتخب و چشم انداز توسعه بیشتر در آینده نزدیک ، در 11 بازار بزرگ راه اندازی شد.
مصرف کنندگان می توانند محصولات و خدمات خانه هوشمند را مستقیماً از وب سایت خریداری کنند و قرار ملاقات های مناسب برای تحویل و نصب را به محض همان روز تعیین کنند. این قرار ملاقات ها شامل آموزش تک به تک از یک تکنسین آموزش دیده حرفه ای برای آموزش نحوه استفاده و شخصی سازی محصولات جدید خانه هوشمند خود به مصرف کنندگان است.
"با تحویل و نصب به محض همان روز ، می توانید زنگ درب ویدئویی خریداری کنید ، آن را نصب کنید و بدانید که چگونه می توانید آن را روی تلفن خود تا زمان شام تماشا کنید."
تکنسین های OnTech همچنین خدمات محبوب دیگری را انجام می دهند که به شما کمک می کند تا سنگ تمام بگذارد در فضاهای سرگرمی ، از جمله نصب تلویزیون ، جابجایی برق ، سیم های ماهیگیری ، مدیریت سیم ، نصب آنتن تلویزیون دیجیتال و موارد دیگر.
تکنسین های OnTech به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مجاز برای مارک های شریک خود و همچنین یک شریک Nest Pro Elite ، از شرکای خود در زمینه لیست دقیق محصولات و خدمات خانه هوشمند از جمله دوربین های داخلی و خارجی ، زنگ های درب ویدئویی ، قفل های هوشمند ، آموزش های حرفه ای را از شرکای خود دریافت می کنند. شاخه های هوشمند ، ترموستات و صدای خانگی.
OnTech همچنین محصولات برنده جایزه Linksys ، از جمله سیستم وای فای مش کامل Home Velop را نصب خواهد کرد تا یک سبک زندگی متصل را برای افراد در خانه ، محل کار و حرکت فراهم کند.
چت پیپکین ، مدیر عامل و موسس بلکین اینترنشنال گفت: "پایه و اساس یک خانه هوشمند یک اتصال مستحکم و اثبات شده از آینده است. "ما اخیراً از مصرف کنندگان خواسته ایم و 77 درصد از خانوارهای ایالات متحده خواهان عملکرد بیشتر از شبکه WiFi خود هستند. ما با ارائه خدمات برتر با کمک OnTech خوشحال می شویم."
روستتی گفت: "DISH در طی سه دهه تمرکز بر روی مردم ، فرآیند و فناوری ما بهترین خدمات را در خانه ارائه داد." "مردم ما با ترجمه تخصص فنی خود به مشتریان ، تفاوت ایجاد می کنند. ما مانند آن دوست باهوش هستیم که می تواند فناوری شما را نصب کند و همچنین نحوه استفاده از آن را به شما آموزش می دهد."
DISH خدمات اولیه خانه هوشمند خود را در سال 2011 به مشتریان سرویس تلویزیون ماهواره ای خود معرفی کرد و خدمات خود را با نصب تلویزیون ، صدای فراگیر و شبکه خانگی گسترش داد. در سال 2015 ، خدمات خانه هوشمند DISH را که در بازار آمازون راه اندازی شده است انتخاب کنید ، و امروز OnTech راه اندازی می شود ، دسترسی مستقیم به مجموعه گسترده ای از محصولات و خدمات را برای همه مصرف کنندگان فراهم می کند.
روستتی گفت: "تکنسین های ما سالانه از میلیون ها خانه مشتری بازدید می کنند و مشتریان ما را در مورد تجربیاتی که زندگی آنها را بهتر می کند نصب و آموزش می دهند." "OnTech این تجربه را به مجموعه وسیع تری از مصرف کنندگان می رساند ، در یک تجربه یک مرحله ای که در آن آنها می توانند از محبوب ترین دستگاه ها همراه با بالاترین امتیاز خدمات در خانه استفاده کنند."
پروژه مطالعات مصرف کننده که بیش از نیمی از خانه های ایالات متحده ظرف پنج سال دستگاه خانه هوشمند دارند. طبق انجمن فناوری مصرف کننده ، 85 درصد از مشتریانی که از نصب حرفه ای خانه هوشمند استفاده کرده اند این کار را انجام داده اند زیرا نصاب ها ابزار و تخصصی را دارند که مصرف کنندگان فاقد آن هستند. و از هر پنج نفر چهار نفر که از نصب حرفه ای استفاده می کنند ، آن را به دوستان و خانواده توصیه می کنند.
OnTech در بازارهای زیر راه اندازی شد:
آتلانتا
نیویورک
دالاس / Ft. ارزش
ساکرامنتو
 دنور
شهر "سالت لیک
هوستون
سانفرانسیسکو
شهر کانزاس
سنت لوئیس
لس آنجلس
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
          ___    
          /  |    
__   __ __ _ / /| | _  _ 
\ \ /\ / / / _` |/ /_| || | | |
 \ V V / | (_| |\___ || |_| |
 \_/\_/  \__, |  |_/ \__,_|
       | |       
       |_|       
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب