DISH نصب ، تنظیم و آموزش خانه های هوشمند OnTech را ارائه می دهد

DISH نصب ، تنظیم و آموزش خانه های هوشمند OnTech را ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
DISH از راه اندازی نام تجاری جدید مستقیم به مصرف کننده ، خدمات هوشمند OnTech ، با ارائه نصب ، راه اندازی و آموزش حرفه ای جدیدترین دستگاه های خانه هوشمند و سیستم های سرگرمی ، به مصرف کنندگان خبر داد.
OnTech با مجموعه ای کامل از راه حل های مناسب برای شروع ، از جمله نصب حرفه ای محصولات از Google Nest ، Ring ، Linksys ، Wemo ، Roku ، Yale ، Polk Audio و Klipsch Audio ، تجربه ای بی نظیر در خانه را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
نیک روستی ، معاون ارشد خدمات هوشمند OnTech ، گفت: "OnTech یک گروه در حال رشد از مصرف کنندگان را متصل می کند که خواهان راحتی یک خانه هوشمند هستند ، اما وقت و دانش لازم را ندارند تا از جدیدترین دستگاه ها بیشترین بهره را ببرند." . "هدف ما این است که مردم را با چیزهایی متصل کنیم تا زندگی راحت تر و فناوری در دسترس تر باشد."
OnTech با تمرکز بر ارائه خدمات استثنایی به مشتریان به مناطق منتخب و چشم انداز توسعه بیشتر در آینده نزدیک ، در 11 بازار بزرگ راه اندازی شد.
مصرف کنندگان می توانند محصولات و خدمات خانه هوشمند را مستقیماً از وب سایت خریداری کنند و قرار ملاقات های مناسب برای تحویل و نصب را به محض همان روز تعیین کنند. این قرار ملاقات ها شامل آموزش تک به تک از یک تکنسین آموزش دیده حرفه ای برای آموزش نحوه استفاده و شخصی سازی محصولات جدید خانه هوشمند خود به مصرف کنندگان است.
"با تحویل و نصب به محض همان روز ، می توانید زنگ درب ویدئویی خریداری کنید ، آن را نصب کنید و بدانید که چگونه می توانید آن را روی تلفن خود تا زمان شام تماشا کنید."
تکنسین های OnTech همچنین خدمات محبوب دیگری را انجام می دهند که به شما کمک می کند تا سنگ تمام بگذارد در فضاهای سرگرمی ، از جمله نصب تلویزیون ، جابجایی برق ، سیم های ماهیگیری ، مدیریت سیم ، نصب آنتن تلویزیون دیجیتال و موارد دیگر.
تکنسین های OnTech به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مجاز برای مارک های شریک خود و همچنین یک شریک Nest Pro Elite ، از شرکای خود در زمینه لیست دقیق محصولات و خدمات خانه هوشمند از جمله دوربین های داخلی و خارجی ، زنگ های درب ویدئویی ، قفل های هوشمند ، آموزش های حرفه ای را از شرکای خود دریافت می کنند. شاخه های هوشمند ، ترموستات و صدای خانگی.
OnTech همچنین محصولات برنده جایزه Linksys ، از جمله سیستم وای فای مش کامل Home Velop را نصب خواهد کرد تا یک سبک زندگی متصل را برای افراد در خانه ، محل کار و حرکت فراهم کند.
چت پیپکین ، مدیر عامل و موسس بلکین اینترنشنال گفت: "پایه و اساس یک خانه هوشمند یک اتصال مستحکم و اثبات شده از آینده است. "ما اخیراً از مصرف کنندگان خواسته ایم و 77 درصد از خانوارهای ایالات متحده خواهان عملکرد بیشتر از شبکه WiFi خود هستند. ما با ارائه خدمات برتر با کمک OnTech خوشحال می شویم."
روستتی گفت: "DISH در طی سه دهه تمرکز بر روی مردم ، فرآیند و فناوری ما بهترین خدمات را در خانه ارائه داد." "مردم ما با ترجمه تخصص فنی خود به مشتریان ، تفاوت ایجاد می کنند. ما مانند آن دوست باهوش هستیم که می تواند فناوری شما را نصب کند و همچنین نحوه استفاده از آن را به شما آموزش می دهد."
DISH خدمات اولیه خانه هوشمند خود را در سال 2011 به مشتریان سرویس تلویزیون ماهواره ای خود معرفی کرد و خدمات خود را با نصب تلویزیون ، صدای فراگیر و شبکه خانگی گسترش داد. در سال 2015 ، خدمات خانه هوشمند DISH را که در بازار آمازون راه اندازی شده است انتخاب کنید ، و امروز OnTech راه اندازی می شود ، دسترسی مستقیم به مجموعه گسترده ای از محصولات و خدمات را برای همه مصرف کنندگان فراهم می کند.
روستتی گفت: "تکنسین های ما سالانه از میلیون ها خانه مشتری بازدید می کنند و مشتریان ما را در مورد تجربیاتی که زندگی آنها را بهتر می کند نصب و آموزش می دهند." "OnTech این تجربه را به مجموعه وسیع تری از مصرف کنندگان می رساند ، در یک تجربه یک مرحله ای که در آن آنها می توانند از محبوب ترین دستگاه ها همراه با بالاترین امتیاز خدمات در خانه استفاده کنند."
پروژه مطالعات مصرف کننده که بیش از نیمی از خانه های ایالات متحده ظرف پنج سال دستگاه خانه هوشمند دارند. طبق انجمن فناوری مصرف کننده ، 85 درصد از مشتریانی که از نصب حرفه ای خانه هوشمند استفاده کرده اند این کار را انجام داده اند زیرا نصاب ها ابزار و تخصصی را دارند که مصرف کنندگان فاقد آن هستند. و از هر پنج نفر چهار نفر که از نصب حرفه ای استفاده می کنند ، آن را به دوستان و خانواده توصیه می کنند.
OnTech در بازارهای زیر راه اندازی شد:
آتلانتا
نیویورک
دالاس / Ft. ارزش
ساکرامنتو
 دنور
شهر "سالت لیک
هوستون
سانفرانسیسکو
شهر کانزاس
سنت لوئیس
لس آنجلس
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _            
| |           
| | __ ___  __ _ _  _ 
| |/ // __| / _` || | | |
|  < \__ \| (_| || |_| |
|_|\_\|___/ \__,_| \__,_|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب