Signify Trulifi ، سیستم های قابل اعتماد و پرسرعت تجاری LiFi را راه اندازی می کند

Signify Trulifi ، سیستم های قابل اعتماد و پرسرعت تجاری LiFi را راه اندازی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
Signify طیف جدیدی از سیستم های LiFi را راه اندازی کرد که شامل سیستم های LiFi سریع و قابل اعتماد تجاری است. این دامنه با نام تجاری Trulifi از چراغ های روشنایی موجود و آینده استفاده می کند. به جای استفاده از سیگنال های رادیویی (مانند Wi-Fi ، 4G / 5G ، بلوتوث و غیره) ، Trulifi با استفاده از امواج نوری ارتباطات بی سیم دو طرفه بسیار مطمئن و با سرعت بسیار بالاتر از بیشتر فن آوری های بی سیم معمول محل کار را امکان پذیر می کند.
 Trulifi از فناوری فرستنده و گیرنده بی سیم نوری ساخته شده یا در دستگاه های روشنایی فیلیپس تعبیه شده یا دوباره تعبیه شده است. این بدان معناست که مشتریان برای دریافت نور با کیفیت عالی و اتصال بی سیم مجبور نیستند زیرساخت های روشنایی موجود خود را پاره و تعویض کنند.
 Trulifi بر ازدحام روزافزون طیف رادیویی غلبه می کند و برای مناطقی که فرکانس های رادیویی به خوبی کار نمی کنند یا به هیچ وجه مجاز نیستند ، مناسب است.
 این دامنه جدید شامل چراغ های روشنایی مجهز به Trulifi است که امکان اتصال بی سیم را با سرعت حداکثر 150 مگابیت بر ثانیه (مگابیت در ثانیه) در فضاهای بزرگ ، مانند اتاق های اجتماعات و طبقات اداری فراهم می کند. تحویل یکپارچه بین هر چراغ روشنایی مجهز به Trulifi وجود دارد که کاربران را قادر می سازد در اطراف پرسه بزنند. سرعت به اندازه کافی سریع است که می تواند همزمان 30 فیلم HDTV با کیفیت 1080p پخش کند. برای دریافت سیگنال LiFi یک کلید دسترسی USB که به یک لپ تاپ متصل است لازم است و به عنوان یک فرستنده برای ارسال مجدد داده ها به روشنایی عمل می کند.
 محدوده Trulifi همچنین شامل یک سیستم ثابت از نقطه به نقطه ، تا سرعت 250 مگابیت بر ثانیه است که مانند یک کابل بی سیم عمل می کند ، برای اتصال دستگاه ها ایده آل است. برنامه های کاربردی بالقوه شامل اتصال ربات ها یا ماشین ها در محیط های سخت فرکانس رادیویی (RF) مانند کارخانه های صنعتی ، یا بیمارستان هایی است که ممکن است ارتباطات RF مجاز نباشد ، یا نیاز به ارسال و دریافت پرونده های بزرگ داده به صورت ایمن و سریع باشد.
 اولیویا کیو ، مدیر ارشد نوآوری در Signify ، توضیح داد: "Trulifi بر استراتژی ما برای باز کردن پتانسیل نور برای پرداختن به بازارهای جدید با رشد بالا تأکید می کند." "ما از طریق حضور جهانی ، دانش و صنعت گسترده و نصب شده ، به مشتریان فعلی و جدید کمک خواهیم کرد تا از زیرساخت های روشنایی خود برای دریافت ارتباط بی سیم پرسرعت ، مطمئن و مطمئن با یک قیمت بسیار رقابتی استفاده کنند. هر کجا نور باشد ، اکنون می توان ارتباط بی سیم وجود دارد. "


دو مشتری اضافی Trulifi
Globalworth ، بزرگترین سرمایه گذار سازمانی و صاحبخانه دفتری در لهستان و رومانی ، 18 چراغ روشنایی فیلیپس مجهز به Trulifi را در سه اتاق جلسات در دفتر خود در برج Spektrum در ورشو ، لهستان نصب کرده است تا ارتباطات مطمئن و بسیار ایمنی را برای مشتریان شرکتی خود فراهم کند. .
پردیس ارتباطات Claerhout ، یک آژانس بازاریابی و ارتباطات بلژیکی ، Trulifi را به چهار چراغ LED متصل به فیلیپس در یک اتاق اجتماعات بزرگ در دفتر خود در گنت ، مورد استفاده شرکت و مشتریان خود ، مقاوم سازی کرده است.
"ما می خواستیم از نظر انرژی و روشنایی با کیفیت مناسب و اتصال بی سیم قادر به مدیریت تصاویر با وضوح بالا ، کارهای هنری و پرونده های بزرگ باشد. ما از ارائه 5 مگابیت بر ثانیه به کارمندان و مشتریان خود به 150 مگابیت بر ثانیه تبدیل شده ایم و می توانیم آزادانه در اطراف پرسه بزنیم. در حالی که رمزگذاری شده است ، Trulifi به دلیل عدم عبور نور از دیوارها ، یک لایه امنیتی اضافی به آن اضافه می کند - بنابراین آنچه در اتاق است ، در اتاق باقی می ماند. این واقعاً فناوری تغییر بازی است. " Ruys ، مدیر توسعه تجارت ، پردیس ارتباطات Claerhout.
 "توانایی ادغام فن آوری مدرن ، مانند Trulifi ، در ساختمان های اداری و محل کار ، منبع مزیت رقابتی برای جذب مستاجر و افزایش ارزش یک دارایی است. ما به عنوان صاحبخانه ، روی ارائه راه حل های درجه یک برای مشتریان متمرکز هستیم. ما همچنین موظف هستیم آخرین فناوری های موجود در بازار را مورد بررسی و آزمایش قرار دهیم. ما خوشحالیم که اولین کسی هستیم که در اروپای شرقی شرقی از فناوری Signify’s Trulifi استفاده می کند و استانداردهای جدیدی را برای صنعت املاک و مستغلات تعیین می کند. ”گفت: گرزهورز استروتینسکی ، مدیر بازرگانی Globalworth.
 "Signify در موقعیتی قرار دارد که وعده LiFi را با پیشنهادهای قیمت جذاب ارائه دهد که می تواند به شما کمک کند تا از محدودیت بودجه برای مشتریان بالقوه عبور کنید. Signify همچنین استاندارد ITU G.9991 LiFi را تصویب کرده است که با حرکت بازار به سمت افزایش استاندارد سازی مطابقت دارد. "
دامنه Trulifi اعلام کرد:
Trulifi 6001: سیستم LiFi با استفاده از نور مرئی با سرعت حداکثر 30 مگابیت در ثانیه (از سال 2018 در دسترس است). پرتو پوششی با قطر 2 متر در ارتفاع سقف 2 متر با استفاده از چراغ روشنایی Philips PowerBalance gen2 مجهز به Trulifi (قطر 3 متر در ارتفاع 2.5 متر).
سری Trulifi 6002 از دفاتر ، بهداشت ، مهمان نوازی و بازارهای حمل و نقل پشتیبانی می کند. سیستم های LiFi از نور مادون قرمز دو طرفه تا حداکثر 150 مگابیت بر ثانیه به بالا و پایین با پرتو قطر تقریبا 2.2 متر در هر گیرنده گیرنده در ارتفاع 2 متر استفاده می کنند. آنها در هر شرایط نوری - حتی با خاموش بودن چراغ ها - اتصال بی سیم را فراهم می کنند.
Trulifi 6013: سیستم LiFi که از نور دو طرفه رنگی برای ایجاد یک اتصال ثابت و نقطه به نقطه 250 مگابیت بر ثانیه بالا و پایین امن با پرتو 20 سانتی متر در 2 متر استفاده می کند. دستگاه ها را تا 8 متر متصل می کند.
همه سیستم های موجود در سطح جهانی هم اکنون. Trulifi 6002 در پاییز سال 2019 در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.


مزایا و موارد استفاده از Trulifi
قابل اعتماد
Trulifi بر مشکلات اضافه بار شبکه فائق می آید و حتی در مواقع شلوغ نیز پهنای باند تضمینی را ایجاد می کند. طیف LiFi بیش از 1000 برابر طیف رادیویی است بنابراین کمبود طیف دیگر مسئله ای نیست. Trulifi برای مکانهای شلوغ مانند ساختمانهای چند اجاره ای ، ایستگاهها ، فرودگاهها و اماکن عمومی مانند کنسرت ایده آل است.
Trulifi در مکان هایی که فرکانس های رادیویی مجاز نیستند یا ممکن است باعث تداخل در دستگاه های دیگر شود به خوبی کار می کند. برخی از مدارس ، بیمارستان ها ، هواپیماها ، کارخانه های صنعتی و غیره
همچنین می تواند در مناطقی که فرکانس های رادیویی به خوبی کار نمی کنند یا به عنوان مثال استفاده شود. زیر زمین
امن است
Trulifi به اندازه ارتباطات سیمی قابل اعتماد و ایمن است و برای برنامه هایی که داده ها به طور ایمن نگهداری می شوند ، به طور ایده آل مناسب است. دفتر پشتیبان موسسات مالی ، خدمات دولتی ، کارگران موقت مانند تیم های حسابرسی و بازرسی.
از رمزگذاری AES 128 استفاده می کند ، به کلید دسترسی USB نیاز دارد و دارای یک لایه امنیتی اضافی است که به دلیل امواج نور نمی تواند به دیوارها نفوذ کند.
سریع
LiFi تنها فناوری بی سیم است که می تواند سرعت تضمین شده را فراهم کند ، زیرا هیچ تداخلی با سایر سیستم های ارتباط رادیویی وجود ندارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب