HomeSecure و iKydz همکاری برای محافظت از خانواده های اروپایی را اعلام کردند

HomeSecure و iKydz همکاری برای محافظت از خانواده های اروپایی را اعلام کردند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
HomeSecure - شرکت نظارت بر خانه هوشمند - از مشارکت با iKydz ایرلند خبر داده است که نظارت هوشمند را برای کمک به والدین در مدیریت زمان صفحه نمایش فرزندان و محافظت از آنها در برابر محتوای آنلاین مضر گسترش می دهد. خواه در خانه باشد یا در دستگاه همراه یا رایانه لوحی کودک.
این مشارکت ، اولین نوع از این نوع در اروپا است که HomeSecure خدمات iKydz را به عنوان یک افزودنی مناسب برای سرویس نظارت بر خانه فعلی خود مشاهده می کند. کلم دالی ، مدیر عامل شرکت HomeSecure ، گفت: "به والدین اجازه می دهیم امنیت فرزندان خود را به عصر دیجیتال برسانند ، با یک سیستم کنترل اینترنت آسان برای استفاده در اینترنت ، با پیشنهاد فعلی ما مطابقت دارد و عامل اصلی این همکاری بود."
HomeSecure در سال 2014 تاسیس شد تا به خانوارهای ایرلندی جایگزین روشنی برای هشدارهای خانه قدیمی ارائه دهد. با استفاده از قیمت گذاری رقابتی و فناوری پیشرفته HomeSecure به سریع ترین رشد شرکت امنیت خانگی متعلق به ایرلند تبدیل شده است. موفقیت مداوم در سال 2019 به HomeSecure اجازه داده است تا به نقطه عطف بیش از 14000 مشتری منحصر به فرد برسد.


مشارکت پیشگامان از کودکان محافظت می کند ، زیرا تحقیقات نشان می دهد 40٪ از کودکان در اینترنت با غریبه ها صحبت می کنند
مشتریان HomeSecure با صرفه جویی در هزینه عادی 99 یورویی تنظیم شده برای غیر مشتری ، می توانند با پرداخت حداقل 99 یورو در ماه به خدمات در خانه دسترسی داشته باشند.
iKydz یک راه حل کنترل بصری و م effectiveثر در اینترنت است که به والدین امکان مسدود کردن وب سایت ها ، فیلتر کردن محتوا و مشاهده و مدیریت راحت اوقات آنلاین فرزندان خود را می دهد. با استفاده از یک میکرو روتر هوشمند برای ایجاد Wi-Fi امن برای همه دستگاه های کودکان ، با هر دستگاه متصل به اینترنت در خانه کار می کند.
این نرم افزار همچنین به والدین این امکان را می دهد تا هنگام استفاده از اینترنت ، توجه خود را به استفاده از اینترنت معطوف کرده و زمان بازی آنلاین (مانند Fortnite) و سایر مطالب بالقوه مضر و منحرف کننده را محدود کنند.
در حقیقت ، گزارش اخیر موسسه خیریه CyberSafeI Ireland نشان داد که 80 درصد کودکان هشت ساله دارای دستگاه های هوشمند متصل به اینترنت هستند و تقریباً 40 درصد کودکان با غریبه ها در اینترنت درگیر می شوند. تقریباً یک چهارم آنها بیش از 18 بازی ویدئویی حاوی محتوای خشن یا جنسی نامناسب داشتند.
جان مولوی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت iKydz گفت: "ما از همکاری با یک شرکت مترقی مانند HomeSecure برای اطمینان از دسترسی بیشتر کودکان ایرلندی به اینترنت با خیال راحت و مناسب لذت می بریم. برای تعیین و حفظ مرزهای زندگی آنلاین فرزندانشان. "
پس از این اعلامیه اولیه ، HomeSecure همچنین یک iKydz Mobile اضافی اضافه می کند ، یک راه حل مدیریت گوشی های هوشمند که به والدین امکان مدیریت و محافظت از دستگاه تلفن همراه 3G یا 4G فرزندان خود را می دهد. این سرویس هم برای مشتریان موجود و هم برای مشتریان جدید HomeSecure در دسترس خواهد بود. این فقط یکی از خطوط طولانی و رو به رشد نوآوری است که HomeSecure طی ماههای آینده به بازار عرضه کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه iKydz یا دیدن سایر خدمات HomeSecure ، به HomeSecure مراجعه کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ ______ ____  ___ 
| _ ||___ / / ___| /  |
 \ V /  / / / /___ / /| |
 / _ \  / / | ___ \/ /_| |
| |_| |./ /  | \_/ |\___ |
\_____/\_/  \_____/  |_/
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب