HomeSecure و iKydz همکاری برای محافظت از خانواده های اروپایی را اعلام کردند

HomeSecure و iKydz همکاری برای محافظت از خانواده های اروپایی را اعلام کردند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
HomeSecure - شرکت نظارت بر خانه هوشمند - از مشارکت با iKydz ایرلند خبر داده است که نظارت هوشمند را برای کمک به والدین در مدیریت زمان صفحه نمایش فرزندان و محافظت از آنها در برابر محتوای آنلاین مضر گسترش می دهد. خواه در خانه باشد یا در دستگاه همراه یا رایانه لوحی کودک.
این مشارکت ، اولین نوع از این نوع در اروپا است که HomeSecure خدمات iKydz را به عنوان یک افزودنی مناسب برای سرویس نظارت بر خانه فعلی خود مشاهده می کند. کلم دالی ، مدیر عامل شرکت HomeSecure ، گفت: "به والدین اجازه می دهیم امنیت فرزندان خود را به عصر دیجیتال برسانند ، با یک سیستم کنترل اینترنت آسان برای استفاده در اینترنت ، با پیشنهاد فعلی ما مطابقت دارد و عامل اصلی این همکاری بود."
HomeSecure در سال 2014 تاسیس شد تا به خانوارهای ایرلندی جایگزین روشنی برای هشدارهای خانه قدیمی ارائه دهد. با استفاده از قیمت گذاری رقابتی و فناوری پیشرفته HomeSecure به سریع ترین رشد شرکت امنیت خانگی متعلق به ایرلند تبدیل شده است. موفقیت مداوم در سال 2019 به HomeSecure اجازه داده است تا به نقطه عطف بیش از 14000 مشتری منحصر به فرد برسد.


مشارکت پیشگامان از کودکان محافظت می کند ، زیرا تحقیقات نشان می دهد 40٪ از کودکان در اینترنت با غریبه ها صحبت می کنند
مشتریان HomeSecure با صرفه جویی در هزینه عادی 99 یورویی تنظیم شده برای غیر مشتری ، می توانند با پرداخت حداقل 99 یورو در ماه به خدمات در خانه دسترسی داشته باشند.
iKydz یک راه حل کنترل بصری و م effectiveثر در اینترنت است که به والدین امکان مسدود کردن وب سایت ها ، فیلتر کردن محتوا و مشاهده و مدیریت راحت اوقات آنلاین فرزندان خود را می دهد. با استفاده از یک میکرو روتر هوشمند برای ایجاد Wi-Fi امن برای همه دستگاه های کودکان ، با هر دستگاه متصل به اینترنت در خانه کار می کند.
این نرم افزار همچنین به والدین این امکان را می دهد تا هنگام استفاده از اینترنت ، توجه خود را به استفاده از اینترنت معطوف کرده و زمان بازی آنلاین (مانند Fortnite) و سایر مطالب بالقوه مضر و منحرف کننده را محدود کنند.
در حقیقت ، گزارش اخیر موسسه خیریه CyberSafeI Ireland نشان داد که 80 درصد کودکان هشت ساله دارای دستگاه های هوشمند متصل به اینترنت هستند و تقریباً 40 درصد کودکان با غریبه ها در اینترنت درگیر می شوند. تقریباً یک چهارم آنها بیش از 18 بازی ویدئویی حاوی محتوای خشن یا جنسی نامناسب داشتند.
جان مولوی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت iKydz گفت: "ما از همکاری با یک شرکت مترقی مانند HomeSecure برای اطمینان از دسترسی بیشتر کودکان ایرلندی به اینترنت با خیال راحت و مناسب لذت می بریم. برای تعیین و حفظ مرزهای زندگی آنلاین فرزندانشان. "
پس از این اعلامیه اولیه ، HomeSecure همچنین یک iKydz Mobile اضافی اضافه می کند ، یک راه حل مدیریت گوشی های هوشمند که به والدین امکان مدیریت و محافظت از دستگاه تلفن همراه 3G یا 4G فرزندان خود را می دهد. این سرویس هم برای مشتریان موجود و هم برای مشتریان جدید HomeSecure در دسترس خواهد بود. این فقط یکی از خطوط طولانی و رو به رشد نوآوری است که HomeSecure طی ماههای آینده به بازار عرضه کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه iKydz یا دیدن سایر خدمات HomeSecure ، به HomeSecure مراجعه کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب