امتال با CAME BPT درها را باز می کند

امتال با CAME BPT درها را باز می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
امتال با همکاری CAME BPT در تعدادی از پروژه های معتبر برای ایجاد سیستم های ورودی درب اختصاصی که با استفاده از فناوری هوشمند یکپارچه برای منافع ساکنان سراسر انگلیس کار می کنند ، همکاری کرده است.
متخصصان مشهور مخابره داخل ساختمان CAME BPT همچنان با استفاده از مشاور املاک و مستغلات برای طراحی و تلفیق راه حل های ورود درب مطابق با مشخصات پیشرفته ، استفاده از آمتال را مشخص کرده اند.
CAME BPT و Amthal از مراحل اولیه طراحی و مشخصات برای ایجاد سیستم های شبکه ای تخصصی با ترکیب پانل های ورودی پیشرفته فناوری پیشرفته و گوشی های مخابره داخل ساختمان ویدئو رایگان با هم کار کرده اند.
استیو باند ، مدیر فروش نصب شرق در CAME BPT انگلستان می گوید: "آمتال به عنوان یک متخصص آتش نشانی و امنیت همه جانبه ، با تیم ما همکاری می کند تا فناوری هوشمند را ایجاد و نصب کند تا دقیقاً به انتظارات مشتری برسد.
"حرفه ای بودن واقعی در توانایی آمتال برای همکاری با ما درست از مراحل طراحی اولیه ، از طریق نصب برنامه ریزی شده تا خدمات نگهداری و نظارت نشان داده شده است. برای مشتری ، این زنجیره تأمین را به حداقل می رساند و برنامه کار کارآمد تر را از ابتدا تا انتها و در حال انجام تضمین می کند! "
اخیراً ، Amthal و CAME BPT برای ارتقا control کنترل ویدیوی هوشمند در ساخت معتبر میدان Arundel همکاری کرده اند.
میدان آروندل که در قلب ایسلینگتون واقع شده است ، در تقارن تراسهای برجسته ویکتوریایی اطراف طراحی شده است. که توسط یک شرکت مدیریت رزیدنت (RMC ،) اداره می شود ، استودیوهای 1 ، 2 و 3 خوابه آپارتمان با خدمات دربان کامل ، مشرف به یک چشم انداز منظره حرفه ای از یک میدان باغ تاسیس شده ارائه می دهد.
با توجه به هرگونه جزئیات نهایی که مطابق با طراحی حساس در نظر گرفته شده بود ، با یک راه حل اختصاصی که توسط CAME BPT و با همکاری آمتال برای تکمیل نصب یکپارچه ایجاد شده بود ، به طور گسترده ای یک سیستم ارتقاcom داخلی ویدیوی آن برنامه ریزی شد.
جیمی آلام ، مدیر بازرگانی آمتال به این نتیجه رسید: "کار در میدان Arundel نشان دهنده ارتباط نزدیک ما با CAME BPT است ، به موجب آن ما به محصولات آنها اطمینان داریم و می دانیم که می توانیم با هم همکاری خوبی داشته باشیم تا یک تحویل روان و حداقل اختلال در افراد را فراهم کند .
"با ورود به این اوایل ، ما می توانیم روش صحیح را درک و توصیه هایی را ارائه دهیم ، وقتی که صحبت از طراحی و نصب امنیتی می شود بدون به خطر انداختن سبک یا فناوری پیشرفته. نتیجه ترکیبی کامل از امنیت هوشمند است ، پایان کار برای هر پیشرفت و تضمین یک کار کاملاً حرفه ای
Amthal Fire & Security به طور مستقل متعلق به تأمین نیازهای کاربر نهایی برای ایمنی و راحتی در ارائه طراحی ، نصب ، سرویس و نظارت از راه دور برای راه حل های امنیتی و امنیتی الکترونیکی پیشرفته ، از جمله سیستم های مزاحم ، آتش نشانی ، دسترسی و دوربین مداربسته است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب