امتال با CAME BPT درها را باز می کند

امتال با CAME BPT درها را باز می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
امتال با همکاری CAME BPT در تعدادی از پروژه های معتبر برای ایجاد سیستم های ورودی درب اختصاصی که با استفاده از فناوری هوشمند یکپارچه برای منافع ساکنان سراسر انگلیس کار می کنند ، همکاری کرده است.
متخصصان مشهور مخابره داخل ساختمان CAME BPT همچنان با استفاده از مشاور املاک و مستغلات برای طراحی و تلفیق راه حل های ورود درب مطابق با مشخصات پیشرفته ، استفاده از آمتال را مشخص کرده اند.
CAME BPT و Amthal از مراحل اولیه طراحی و مشخصات برای ایجاد سیستم های شبکه ای تخصصی با ترکیب پانل های ورودی پیشرفته فناوری پیشرفته و گوشی های مخابره داخل ساختمان ویدئو رایگان با هم کار کرده اند.
استیو باند ، مدیر فروش نصب شرق در CAME BPT انگلستان می گوید: "آمتال به عنوان یک متخصص آتش نشانی و امنیت همه جانبه ، با تیم ما همکاری می کند تا فناوری هوشمند را ایجاد و نصب کند تا دقیقاً به انتظارات مشتری برسد.
"حرفه ای بودن واقعی در توانایی آمتال برای همکاری با ما درست از مراحل طراحی اولیه ، از طریق نصب برنامه ریزی شده تا خدمات نگهداری و نظارت نشان داده شده است. برای مشتری ، این زنجیره تأمین را به حداقل می رساند و برنامه کار کارآمد تر را از ابتدا تا انتها و در حال انجام تضمین می کند! "
اخیراً ، Amthal و CAME BPT برای ارتقا control کنترل ویدیوی هوشمند در ساخت معتبر میدان Arundel همکاری کرده اند.
میدان آروندل که در قلب ایسلینگتون واقع شده است ، در تقارن تراسهای برجسته ویکتوریایی اطراف طراحی شده است. که توسط یک شرکت مدیریت رزیدنت (RMC ،) اداره می شود ، استودیوهای 1 ، 2 و 3 خوابه آپارتمان با خدمات دربان کامل ، مشرف به یک چشم انداز منظره حرفه ای از یک میدان باغ تاسیس شده ارائه می دهد.
با توجه به هرگونه جزئیات نهایی که مطابق با طراحی حساس در نظر گرفته شده بود ، با یک راه حل اختصاصی که توسط CAME BPT و با همکاری آمتال برای تکمیل نصب یکپارچه ایجاد شده بود ، به طور گسترده ای یک سیستم ارتقاcom داخلی ویدیوی آن برنامه ریزی شد.
جیمی آلام ، مدیر بازرگانی آمتال به این نتیجه رسید: "کار در میدان Arundel نشان دهنده ارتباط نزدیک ما با CAME BPT است ، به موجب آن ما به محصولات آنها اطمینان داریم و می دانیم که می توانیم با هم همکاری خوبی داشته باشیم تا یک تحویل روان و حداقل اختلال در افراد را فراهم کند .
"با ورود به این اوایل ، ما می توانیم روش صحیح را درک و توصیه هایی را ارائه دهیم ، وقتی که صحبت از طراحی و نصب امنیتی می شود بدون به خطر انداختن سبک یا فناوری پیشرفته. نتیجه ترکیبی کامل از امنیت هوشمند است ، پایان کار برای هر پیشرفت و تضمین یک کار کاملاً حرفه ای
Amthal Fire & Security به طور مستقل متعلق به تأمین نیازهای کاربر نهایی برای ایمنی و راحتی در ارائه طراحی ، نصب ، سرویس و نظارت از راه دور برای راه حل های امنیتی و امنیتی الکترونیکی پیشرفته ، از جمله سیستم های مزاحم ، آتش نشانی ، دسترسی و دوربین مداربسته است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
              
              
__ __ __ _ _ __  ___ 
\ \/ / / _` || '_ \ / _ \ 
 > < | (_| || |_) || (_) |
/_/\_\ \__,_|| .__/ \___/ 
       | |      
       |_|      
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب