مزایای راه حل های ANPR مبتنی بر ابر چیست؟

مزایای راه حل های ANPR مبتنی بر ابر چیست؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۷ مرداد ۱۳۹۹
تحولات جدید در تجزیه و تحلیل های ویدئویی باعث افزایش چشمگیر در مدیریت ترافیک و ایمنی جاده ای در سالهای اخیر شده است. ANPR یکی از ویژگی های اصلی است که در این امر نقش مهمی داشته است. به گفته آدریان سیسکو ، رئیس فروش در شرکت های Asura Technologies ، تفاوت اصلی بین راه حل های ANPR در محل و مبتنی بر ابر در جایی است که پردازش تصویر صورت می گیرد. در مورد پردازش ابری ، کاربر داده ها را به ابر ارائه دهنده ANPR ارسال می کند و نتایج به پایگاه داده یا سیستم مشخص شده باز می گردند.
چسکو گفت: "بنابراین ، مزیت راه حل های مبتنی بر ابر این است که مشتری برای اجرای نرم افزار ANPR نیازی به خرید سرور و نصب آن در سایت ندارد." "علاوه بر این ، اکثر راه حل های مبتنی بر ابر را می توان در یک مدل از نوع اشتراکی، قابل دسترسی دانست ، گاهی اوقات قیمت گذاری با حجم پردازش تنظیم می شود. بنابراین ، اگر اجتناب از CAPEX هدف یک پروژه است ، یا به سادگی جایی برای اسکان سرور وجود ندارد ، راه حل ANPR مبتنی بر ابر ممکن است سودمندتر باشد. همچنین ، با توجه به اینکه تعداد کمتری از عناصر برای نصب در سایت لازم است ، ممکن است در صورت استفاده از محلول مبتنی بر ابر ، یک عملیات مبتنی بر ANPR زودتر از بین برود. "

مزیت کلیدی دو برابری
بدیهی است ، استفاده از راه حل های ANPR مبتنی بر ابر چندین مزیت دارد. مطالعات موردی در سرتاسر جهان نشان داده اند که آنها چقدر سودمند هستند. طبق گفته گابور جوزا ، CMO در Adaptive Recognition ، اینها را می توان براساس فناوری و هزینه طبقه بندی کرد. جوزا برخی از مزایای قابل توجه را در هر دو گروه از منظر راه حلی که شرکت آنها ارائه می دهد ذکر کرد.
مزایای هزینه
سرمایه گذاری صفر مورد نیاز است.
50-60 درصد کل هزینه کاهش مالکیت در مقایسه با سیستم های فرضیه.
زمان اجرا و ادغام 3-4 برابر کوتاه تر است.
(فقط 1 ثانیه بعد از ثبت نام ، تصاویر خود را دریافت خواهید کرد.)
قیمت گذاری شفاف و انعطاف پذیر برای تمام برنامه ها وجود دارد.
ANPR Cloud Adaptive Recognition بسته های قیمت گذاری مبتنی بر اعتبار و پرداخت را ارائه می دهد.
حداقل رسانی تا صفر، OpEx: به روزرسانی های موتور هسته ای ، جلوگیری از تعمیر و نگهداری ، به روز رسانی های API توسط Adaptive Recognition انجام می شود. 99.9 درصد سطح SLA در سراسر جهان و در همه مناطق تضمین شده است.
هزینه واقعی خدمات معادل استفاده عملی است. در صورت کم بودن خدمات مورد نیاز، هیچ هزینه ای وجود ندارد. شما می توانید 1 میلیون رویداد را به طور همزمان تشخیص دهید و فقط هزینه آن را بپردازید. سپس ممکن است در ماههای بعدی 10،000 را تشخیص دهید. شما همیشه بر اساس خدمات استفاده شده پرداخت خواهید کرد.
مزایای فن آوری
بالاخره یکپارچه سازها می توانند بجای تنظیم و کار کردن یک زیرساخت در محل ، روی عملکرد برنامه ها تمرکز کنند.
استفاده آسان از نتایج API در قالب JSON است.
هر کس می تواند یک متخصص ANPR شود. به سادگی تصاویر ثابت خود را بر روی ANPR Cloud Adaptive Recognition قرار دهید. بقیه کارها توسط این سرویس انجام می شود که پارامترهای داخلی موتور OCR را برای بهترین نتیجه ترسیم می کند.
ANPR Cloud الاستیک است ، مقیاس نامحدود را ارائه می دهد. مقاوم و پایدار است.
ANPR Cloud نسبت به سیستمهای مبتنی بر رایانه / سرور ، منابع پردازش نامحدودی را ارائه می دهد. این امر به ویژه هنگامی که از تصاویر در سراسر جهان تغذیه می کنید ، یک مزیت رقابتی واقعی به شما می دهد. موتورهای خاص OCR که بهترین نتیجه را برای یک منطقه دارند ، می توانند به صورت موازی در ANPR Cloud اجرا شوند ، در حالی که این امر به معماری گران و پیچیده داخلی نیاز دارد.

چگونه می توان این مزایا را بدست آورد؟
اما ANPR مبتنی بر ابر ممکن است برای هر نصب مناسب نباشد. به گفته والتر وربروگن ، مدیر فروش در شرکت Avutec Computer Vision ، یک راه حل ابری برای یک دوربین منفرد و موجود در جایی در این زمینه ایده آل است و فیلم را به سرویس ابر ANPR انتقال می دهد. دقیق فکر کنید: با داده های ANPR چه کاری می خواهید انجام دهید؟
Verbuggen گفت: "در صورت ارسال سیستم مدیریت امنیتی هوشمند ، بسته های تصاویر فوری را به ابر ارسال می کند ، پهنای باند شبکه (و هزینه ها) به طرز چشمگیری ذخیره می شود." "ابر به طور کلی سود آوری می کند: هیچ سرور محلی برای نگهداری یا پشتیبانی از آن نیاز نیست ، هزینه ها ماهانه مبتنی بر اشتراک محاسبه می شوند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب