مزایای راه حل های ANPR مبتنی بر ابر چیست؟

مزایای راه حل های ANPR مبتنی بر ابر چیست؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۷ مرداد ۱۳۹۹
تحولات جدید در تجزیه و تحلیل های ویدئویی باعث افزایش چشمگیر در مدیریت ترافیک و ایمنی جاده ای در سالهای اخیر شده است. ANPR یکی از ویژگی های اصلی است که در این امر نقش مهمی داشته است. به گفته آدریان سیسکو ، رئیس فروش در شرکت های Asura Technologies ، تفاوت اصلی بین راه حل های ANPR در محل و مبتنی بر ابر در جایی است که پردازش تصویر صورت می گیرد. در مورد پردازش ابری ، کاربر داده ها را به ابر ارائه دهنده ANPR ارسال می کند و نتایج به پایگاه داده یا سیستم مشخص شده باز می گردند.
چسکو گفت: "بنابراین ، مزیت راه حل های مبتنی بر ابر این است که مشتری برای اجرای نرم افزار ANPR نیازی به خرید سرور و نصب آن در سایت ندارد." "علاوه بر این ، اکثر راه حل های مبتنی بر ابر را می توان در یک مدل از نوع اشتراکی، قابل دسترسی دانست ، گاهی اوقات قیمت گذاری با حجم پردازش تنظیم می شود. بنابراین ، اگر اجتناب از CAPEX هدف یک پروژه است ، یا به سادگی جایی برای اسکان سرور وجود ندارد ، راه حل ANPR مبتنی بر ابر ممکن است سودمندتر باشد. همچنین ، با توجه به اینکه تعداد کمتری از عناصر برای نصب در سایت لازم است ، ممکن است در صورت استفاده از محلول مبتنی بر ابر ، یک عملیات مبتنی بر ANPR زودتر از بین برود. "

مزیت کلیدی دو برابری
بدیهی است ، استفاده از راه حل های ANPR مبتنی بر ابر چندین مزیت دارد. مطالعات موردی در سرتاسر جهان نشان داده اند که آنها چقدر سودمند هستند. طبق گفته گابور جوزا ، CMO در Adaptive Recognition ، اینها را می توان براساس فناوری و هزینه طبقه بندی کرد. جوزا برخی از مزایای قابل توجه را در هر دو گروه از منظر راه حلی که شرکت آنها ارائه می دهد ذکر کرد.
مزایای هزینه
سرمایه گذاری صفر مورد نیاز است.
50-60 درصد کل هزینه کاهش مالکیت در مقایسه با سیستم های فرضیه.
زمان اجرا و ادغام 3-4 برابر کوتاه تر است.
(فقط 1 ثانیه بعد از ثبت نام ، تصاویر خود را دریافت خواهید کرد.)
قیمت گذاری شفاف و انعطاف پذیر برای تمام برنامه ها وجود دارد.
ANPR Cloud Adaptive Recognition بسته های قیمت گذاری مبتنی بر اعتبار و پرداخت را ارائه می دهد.
حداقل رسانی تا صفر، OpEx: به روزرسانی های موتور هسته ای ، جلوگیری از تعمیر و نگهداری ، به روز رسانی های API توسط Adaptive Recognition انجام می شود. 99.9 درصد سطح SLA در سراسر جهان و در همه مناطق تضمین شده است.
هزینه واقعی خدمات معادل استفاده عملی است. در صورت کم بودن خدمات مورد نیاز، هیچ هزینه ای وجود ندارد. شما می توانید 1 میلیون رویداد را به طور همزمان تشخیص دهید و فقط هزینه آن را بپردازید. سپس ممکن است در ماههای بعدی 10،000 را تشخیص دهید. شما همیشه بر اساس خدمات استفاده شده پرداخت خواهید کرد.
مزایای فن آوری
بالاخره یکپارچه سازها می توانند بجای تنظیم و کار کردن یک زیرساخت در محل ، روی عملکرد برنامه ها تمرکز کنند.
استفاده آسان از نتایج API در قالب JSON است.
هر کس می تواند یک متخصص ANPR شود. به سادگی تصاویر ثابت خود را بر روی ANPR Cloud Adaptive Recognition قرار دهید. بقیه کارها توسط این سرویس انجام می شود که پارامترهای داخلی موتور OCR را برای بهترین نتیجه ترسیم می کند.
ANPR Cloud الاستیک است ، مقیاس نامحدود را ارائه می دهد. مقاوم و پایدار است.
ANPR Cloud نسبت به سیستمهای مبتنی بر رایانه / سرور ، منابع پردازش نامحدودی را ارائه می دهد. این امر به ویژه هنگامی که از تصاویر در سراسر جهان تغذیه می کنید ، یک مزیت رقابتی واقعی به شما می دهد. موتورهای خاص OCR که بهترین نتیجه را برای یک منطقه دارند ، می توانند به صورت موازی در ANPR Cloud اجرا شوند ، در حالی که این امر به معماری گران و پیچیده داخلی نیاز دارد.

چگونه می توان این مزایا را بدست آورد؟
اما ANPR مبتنی بر ابر ممکن است برای هر نصب مناسب نباشد. به گفته والتر وربروگن ، مدیر فروش در شرکت Avutec Computer Vision ، یک راه حل ابری برای یک دوربین منفرد و موجود در جایی در این زمینه ایده آل است و فیلم را به سرویس ابر ANPR انتقال می دهد. دقیق فکر کنید: با داده های ANPR چه کاری می خواهید انجام دهید؟
Verbuggen گفت: "در صورت ارسال سیستم مدیریت امنیتی هوشمند ، بسته های تصاویر فوری را به ابر ارسال می کند ، پهنای باند شبکه (و هزینه ها) به طرز چشمگیری ذخیره می شود." "ابر به طور کلی سود آوری می کند: هیچ سرور محلی برای نگهداری یا پشتیبانی از آن نیاز نیست ، هزینه ها ماهانه مبتنی بر اشتراک محاسبه می شوند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _  ___   
    (_) /  |   
 _ __  _ / /| | ____
| '_ \ | |/ /_| ||_ /
| |_) || |\___ | / / 
| .__/ |_|  |_//___|
| |          
|_|          
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب