Philips Hue با بلوتوث برای ایجاد ظاهر و احساس جدید در اتاق شما

Philips Hue با بلوتوث برای ایجاد ظاهر و احساس جدید در اتاق شما
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۶ آذر ۱۳۹۹
با معرفی Philips Hue با بلوتوث ، Signify دسترسی به سیستم روشنایی هوشمند خود را حتی بیشتر می کند. تنظیم حال و هوای اتاق ، چه در مهمانی مهمانی باشید و چه در آخر روز در حال استراحت باشید ، اکنون به راحتی پیچیدن لامپ Philips Hue با بلوتوث و ضربه زدن روی برنامه ای برای تنظیم و کنترل آسان است.
 با استفاده از Philips Hue با روشنایی هوشمند بلوتوث ، در هنگام انتخاب نور مناسب برای فضای خود ، سیم کشی یا حدس نمی زنید. شما می توانید از چراغ ها استفاده کنید تا به راحتی محیط مناسب را برای هر مناسبت ایجاد کنید ، فضای خود را در اینستاگرام قرار دهید… یا از میلیون ها رنگ برای تزئین اتاق خود استفاده کنید.
 کاربران می توانند با یک لامپ شروع به کار کنند یا چندین محصول بلوتوث Hue را فوراً به هم متصل کنند و بعداً برای بهره مندی از ویژگیهای بیشتر ، به طور مرتب به پل ارتقا می یابند. با استفاده از برنامه بلوتوث Philips Hue می توانید:
از کنترل روشن / خاموش استفاده کنید و چراغ ها را به میزان دلخواه تنظیم کنید
برای رنگ آمیزی دیوار و فضای اینستاگرام خود ، از بین میلیون ها رنگ و هر سایه نور سفید انتخاب کنید
از صحنه های از پیش تعیین شده برای تنظیم روحیه یا مطابقت با برنامه روزانه خود استفاده کنید
چراغ های خود را به راحتی کنترل کنید زیرا چندین کاربر می توانند چراغ های مشابه را کنترل کنند
جاسپر ورووورت ، Business Leader Home Systems & Luminaires Philips Hue در Signify گفت: "مردم معمولاً قدرتی را که نور می تواند در فضای اتاق داشته باشد دست کم می گیرند." "با افزودن بلوتوث به روشنایی هوشمند Philips Hue ، ما آزمایش و سرگرمی با نور در خانه را آسان می کنیم. تنها چیزی که به آن نیاز دارد تلفن هوشمندی است که از قبل دارید. ما اطمینان داریم که پس از شروع ، خواستار برای ادامه کار اینکه Hue چه کار دیگری می تواند انجام دهد. "


استفاده از Philips Hue با بلوتوث با دستیارهای صوتی
Philips Hue با بلوتوث با صدای شما نیز کار می کند. اگر دستگاه Amazon Echo سازگار دارید می توانید چراغ های بلوتوث Hue خود را مستقیماً با الکسا وصل کنید. اتصال Philips Hue جدید با لامپ های بلوتوثی به الکسا ساده است. اگر لامپها را با استفاده از همان حساب مرتبط با دستگاه سازگار Echo خود در Amazon.com خریداری کرده اید ، فقط لامپ را روشن کنید و الکسا می تواند مراحل نصب را برای شما کامل کند. لامپ های خریداری شده در جای دیگر به راحتی به دستگاه های سازگار Echo متصل می شوند - فقط لامپ خود را روشن کنید و بگویید "الکسا ، دستگاه های من را کشف کن".
 سپس به سادگی از الکسا بخواهید چراغ های بلوتوث Hue شما را روشن یا خاموش کرده ، کم نور یا روشن کند یا رنگ یا سایه خاصی از نور سفید را روشن کند.
 سازگاری و تنظیم یکپارچه از طریق بلوتوث با Google Home و دستگاه های Google Nest به زودی ارائه می شود. تا آن زمان ، لامپ های جدید Hue با بلوتوث فقط از طریق پل Hue با دستیار Google کار می کنند.


امکانات را گسترش دهید
همچنین با Philips Hue با بلوتوث ، پل Philips Hue همچنان قلب سیستم است زیرا به کاربران اجازه می دهد از تمام ویژگی ها و مزایا استفاده کامل کنند. بنابراین ، هر زمان پل Philips Hue اضافه کنید ، تا سیستم خود را با نورهای بیشتر و لوازم جانبی هوشمند در کل خانه خود - در داخل و خارج - گسترش دهید و حتی ویژگی های بیشتری را تجربه کنید. این پل دسترسی به اکوسیستم کامل Philips Hue را شامل کنترل کامل خانه در خانه چراغ های داخلی و خارجی ، دور از کنترل خانه ، Philips Hue Entertainment و Friends of Hue و سازگاری برنامه شخص ثالث را فراهم می کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب