Philips Hue با بلوتوث برای ایجاد ظاهر و احساس جدید در اتاق شما

Philips Hue با بلوتوث برای ایجاد ظاهر و احساس جدید در اتاق شما
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۶ آذر ۱۳۹۹
با معرفی Philips Hue با بلوتوث ، Signify دسترسی به سیستم روشنایی هوشمند خود را حتی بیشتر می کند. تنظیم حال و هوای اتاق ، چه در مهمانی مهمانی باشید و چه در آخر روز در حال استراحت باشید ، اکنون به راحتی پیچیدن لامپ Philips Hue با بلوتوث و ضربه زدن روی برنامه ای برای تنظیم و کنترل آسان است.
 با استفاده از Philips Hue با روشنایی هوشمند بلوتوث ، در هنگام انتخاب نور مناسب برای فضای خود ، سیم کشی یا حدس نمی زنید. شما می توانید از چراغ ها استفاده کنید تا به راحتی محیط مناسب را برای هر مناسبت ایجاد کنید ، فضای خود را در اینستاگرام قرار دهید… یا از میلیون ها رنگ برای تزئین اتاق خود استفاده کنید.
 کاربران می توانند با یک لامپ شروع به کار کنند یا چندین محصول بلوتوث Hue را فوراً به هم متصل کنند و بعداً برای بهره مندی از ویژگیهای بیشتر ، به طور مرتب به پل ارتقا می یابند. با استفاده از برنامه بلوتوث Philips Hue می توانید:
از کنترل روشن / خاموش استفاده کنید و چراغ ها را به میزان دلخواه تنظیم کنید
برای رنگ آمیزی دیوار و فضای اینستاگرام خود ، از بین میلیون ها رنگ و هر سایه نور سفید انتخاب کنید
از صحنه های از پیش تعیین شده برای تنظیم روحیه یا مطابقت با برنامه روزانه خود استفاده کنید
چراغ های خود را به راحتی کنترل کنید زیرا چندین کاربر می توانند چراغ های مشابه را کنترل کنند
جاسپر ورووورت ، Business Leader Home Systems & Luminaires Philips Hue در Signify گفت: "مردم معمولاً قدرتی را که نور می تواند در فضای اتاق داشته باشد دست کم می گیرند." "با افزودن بلوتوث به روشنایی هوشمند Philips Hue ، ما آزمایش و سرگرمی با نور در خانه را آسان می کنیم. تنها چیزی که به آن نیاز دارد تلفن هوشمندی است که از قبل دارید. ما اطمینان داریم که پس از شروع ، خواستار برای ادامه کار اینکه Hue چه کار دیگری می تواند انجام دهد. "


استفاده از Philips Hue با بلوتوث با دستیارهای صوتی
Philips Hue با بلوتوث با صدای شما نیز کار می کند. اگر دستگاه Amazon Echo سازگار دارید می توانید چراغ های بلوتوث Hue خود را مستقیماً با الکسا وصل کنید. اتصال Philips Hue جدید با لامپ های بلوتوثی به الکسا ساده است. اگر لامپها را با استفاده از همان حساب مرتبط با دستگاه سازگار Echo خود در Amazon.com خریداری کرده اید ، فقط لامپ را روشن کنید و الکسا می تواند مراحل نصب را برای شما کامل کند. لامپ های خریداری شده در جای دیگر به راحتی به دستگاه های سازگار Echo متصل می شوند - فقط لامپ خود را روشن کنید و بگویید "الکسا ، دستگاه های من را کشف کن".
 سپس به سادگی از الکسا بخواهید چراغ های بلوتوث Hue شما را روشن یا خاموش کرده ، کم نور یا روشن کند یا رنگ یا سایه خاصی از نور سفید را روشن کند.
 سازگاری و تنظیم یکپارچه از طریق بلوتوث با Google Home و دستگاه های Google Nest به زودی ارائه می شود. تا آن زمان ، لامپ های جدید Hue با بلوتوث فقط از طریق پل Hue با دستیار Google کار می کنند.


امکانات را گسترش دهید
همچنین با Philips Hue با بلوتوث ، پل Philips Hue همچنان قلب سیستم است زیرا به کاربران اجازه می دهد از تمام ویژگی ها و مزایا استفاده کامل کنند. بنابراین ، هر زمان پل Philips Hue اضافه کنید ، تا سیستم خود را با نورهای بیشتر و لوازم جانبی هوشمند در کل خانه خود - در داخل و خارج - گسترش دهید و حتی ویژگی های بیشتری را تجربه کنید. این پل دسترسی به اکوسیستم کامل Philips Hue را شامل کنترل کامل خانه در خانه چراغ های داخلی و خارجی ، دور از کنترل خانه ، Philips Hue Entertainment و Friends of Hue و سازگاری برنامه شخص ثالث را فراهم می کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب