یک قفل پین ساده و شیک که سارقان فرصت طلب را از خود دور نگه می دارد

یک قفل پین ساده و شیک که سارقان فرصت طلب را از خود دور نگه می دارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۶ آذر ۱۳۹۹
نیازی به ادامه استفاده از کلیدها و کارتهای کلید نیست. وقتی می خواهید برای درهای خصوصی در فضاهای عمومی امنیت خط اول داشته باشید ، دیگر نیازی به کیت دست و پا گیر ندارید. برای دور نگه داشتن دستان فرصت طلب از وسایل خود ، دستگیره الکترونیکی 4 رقمی کد هندل بدون هیچگونه سیم ، سخت افزار یا نرم افزار گران قیمت ، کلیدهای مکانیکی یا تغییر درهای موجود قفل می شود.
کد پین بسیاری از ویژگی های زندگی روزمره ما را باز می کند ، از تلفن هوشمند گرفته تا حساب بانکی آنلاین شما. اکنون می توانید از آنها برای باز کردن قفل دستگیره های امنیتی نیز استفاده کنید.
Code Handle دسته ای شیک و دارای پین پد الکترونیکی یکپارچه است. وقتی یک دستگیره Code را درب منزل خود قرار می دهید ، مطمئن شوید که فقط افراد مجاز وارد آن می شوند. بدون کد 4 رقمی ، دستگیره قفل شده و درب بسته می ماند.


فرم و عملکرد دوستانه
برای چنین وسیله ای ساده ، Code Handle چندین ویژگی هوشمندانه را در طراحی زیبا و کم نمای خود قرار داده است. وقتی در را پشت سر خود می بندید ، Code Handle خود را قفل می کند ، بنابراین نیازی نیست که هرچه را حمل می کنید پایین بگذارید. از داخل ، یک دستگیره کد آزادانه باز می شود. همچنین دارای اعتبار آتش (EN 1363) است.
نصب و بازسازی کد Handle ساده است. هر آنچه برای یک سد امنیتی ساده و موثر نیاز دارید در داخل جعبه است. دو پیچ تقریباً درب داخلی را باز می کند ، دارای دهانه چپ یا راست. نیازی به کابل کشی درب ، اتصال آن به شبکه برق یا پرداخت هزینه نصاب متخصص نیست.
Code Handle همزمان با سخت افزار استاندارد قفل کار می کند. شما می توانید سیلندر یا مکانیزم قفل موجود خود را حفظ کرده و فقط دسته را عوض کنید. دو شکاف باتری استاندارد (CR2) در داخل Code Handle قرار دارد و معمولاً قبل از تعویض 30000 سیکل قفل / باز می شود.
دستگیره Code یک پیشنهاد جذاب با طراحی مدرن و ظریف از جنس استنلس استیل و کروم ساتن است. دیگر هیچ قفل مکانیکی پین دکمه ای و پیچشی زشتی ظاهر دفتر شما را خراب نمی کند.


Code Handle کجا مستقر شده است؟
Code Handle قفل انتخابی برای درهای حساس و کم ایمن در انواع مکان ها است. در کتابخانه ها ، فرودگاه ها ، ایستگاه های راه آهن ، سالن های ورزشی ، مدارس ، نمایندگی های فروش اتومبیل ، رستوران ها و دفاتر ، قفل پین Code Handle باعث می شود مردم از اتاق های خصوصی قابل دسترسی خارج شوند.
در بایگانی شرکت ها ، اتاق های سهام ، توالت مشتری ، دفاتر مدیریت و فروشگاه های دارویی ، Code Handle مانع ورود افراد متجاوز می شود و اموال شما را ایمن و مطمئن نگه می دارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
     __    ____ 
    / _|   / ___|
__  __| |_ ___ / /___ 
\ \ / /| _|/ __|| ___ \
 \ V / | | \__ \| \_/ |
 \_/ |_| |___/\_____/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب