یک قفل پین ساده و شیک که سارقان فرصت طلب را از خود دور نگه می دارد

یک قفل پین ساده و شیک که سارقان فرصت طلب را از خود دور نگه می دارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۶ آذر ۱۳۹۹
نیازی به ادامه استفاده از کلیدها و کارتهای کلید نیست. وقتی می خواهید برای درهای خصوصی در فضاهای عمومی امنیت خط اول داشته باشید ، دیگر نیازی به کیت دست و پا گیر ندارید. برای دور نگه داشتن دستان فرصت طلب از وسایل خود ، دستگیره الکترونیکی 4 رقمی کد هندل بدون هیچگونه سیم ، سخت افزار یا نرم افزار گران قیمت ، کلیدهای مکانیکی یا تغییر درهای موجود قفل می شود.
کد پین بسیاری از ویژگی های زندگی روزمره ما را باز می کند ، از تلفن هوشمند گرفته تا حساب بانکی آنلاین شما. اکنون می توانید از آنها برای باز کردن قفل دستگیره های امنیتی نیز استفاده کنید.
Code Handle دسته ای شیک و دارای پین پد الکترونیکی یکپارچه است. وقتی یک دستگیره Code را درب منزل خود قرار می دهید ، مطمئن شوید که فقط افراد مجاز وارد آن می شوند. بدون کد 4 رقمی ، دستگیره قفل شده و درب بسته می ماند.


فرم و عملکرد دوستانه
برای چنین وسیله ای ساده ، Code Handle چندین ویژگی هوشمندانه را در طراحی زیبا و کم نمای خود قرار داده است. وقتی در را پشت سر خود می بندید ، Code Handle خود را قفل می کند ، بنابراین نیازی نیست که هرچه را حمل می کنید پایین بگذارید. از داخل ، یک دستگیره کد آزادانه باز می شود. همچنین دارای اعتبار آتش (EN 1363) است.
نصب و بازسازی کد Handle ساده است. هر آنچه برای یک سد امنیتی ساده و موثر نیاز دارید در داخل جعبه است. دو پیچ تقریباً درب داخلی را باز می کند ، دارای دهانه چپ یا راست. نیازی به کابل کشی درب ، اتصال آن به شبکه برق یا پرداخت هزینه نصاب متخصص نیست.
Code Handle همزمان با سخت افزار استاندارد قفل کار می کند. شما می توانید سیلندر یا مکانیزم قفل موجود خود را حفظ کرده و فقط دسته را عوض کنید. دو شکاف باتری استاندارد (CR2) در داخل Code Handle قرار دارد و معمولاً قبل از تعویض 30000 سیکل قفل / باز می شود.
دستگیره Code یک پیشنهاد جذاب با طراحی مدرن و ظریف از جنس استنلس استیل و کروم ساتن است. دیگر هیچ قفل مکانیکی پین دکمه ای و پیچشی زشتی ظاهر دفتر شما را خراب نمی کند.


Code Handle کجا مستقر شده است؟
Code Handle قفل انتخابی برای درهای حساس و کم ایمن در انواع مکان ها است. در کتابخانه ها ، فرودگاه ها ، ایستگاه های راه آهن ، سالن های ورزشی ، مدارس ، نمایندگی های فروش اتومبیل ، رستوران ها و دفاتر ، قفل پین Code Handle باعث می شود مردم از اتاق های خصوصی قابل دسترسی خارج شوند.
در بایگانی شرکت ها ، اتاق های سهام ، توالت مشتری ، دفاتر مدیریت و فروشگاه های دارویی ، Code Handle مانع ورود افراد متجاوز می شود و اموال شما را ایمن و مطمئن نگه می دارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب