ذینفعان برای درک مزایای ساختمان های هوشمند باید با هم کار کنند

ذینفعان برای درک مزایای ساختمان های هوشمند باید با هم کار کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
شهرها و ساختمانهای هوشمند آینده می توانند مزایای زیادی از جمله کاهش ضایعات ، کارایی قدرت رانندگی و افزایش منابع را در زندگی به همراه داشته باشند ، اما همچنین با برخی از چالش ها همراه است ، از جمله مهمترین موارد امنیتی ، امنیت است.
 فناوری هوشمند مجموعه بزرگی از داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند و سپس رویدادهای عملیاتی و خودکار را شروع می کند که عملیات را ساده می کنند. با این حال ، ارائه این در مقیاس عالی همچنین به معنای جمع کردن تعداد زیادی از سیستم های مختلف در کنار هم و امکان برقراری ارتباط آزادانه با دسترسی به داده های مهم و حساس است.
 تامین کننده ویدئو شبکه Axis Communications ، Virtually Informed and Unified Security به منظور پرداختن به روش های مربوط به خطرات امنیتی مرتبط و ارائه توصیه هایی برای درک مزایای ساختمان های هوشمند و شهرها ، با انتشار یک روزنامه سفید ، ساختمان های هوشمند و امنیت شهرهای هوشمند را منتشر کرد.


بررسی 1: قابلیت همکاری دستگاه
قابلیت همکاری دستگاه یک کلید مهم برای موفقیت است. این اجازه می دهد تا اکوسیستم های مختلف با هم کار کنند و تصویر واقعی از ساختمان ها و شهرهای هوشمند را کامل کنند. در این نامه سفید آمده است ، همه ذینفعان باید برای امنیت سیستم ها نقش و همکاری داشته باشند.
 برخی از ذینفعان ذکر شده عبارتند از: صاحبان ساختمان ، توسعه دهندگان املاک ، مالکان ، ساکنان ساختمان ، معماران ، تأمین کنندگان فناوری ، مهندسان خدمات ساختمان ، برنامه ریزان شهر ، افسران ارشد امنیتی ، افسران ارشد امنیت اطلاعات و افسران حفاظت از داده ها.


بررسی 2: امنیت دستگاه های اینترنت اشیا
بر اساس whitepaper ، دستگاه های اینترنت اشیاings (IoT) در هسته اصلی مشکل امنیتی قرار دارند. ساختمان ها و شهرهای هوشمند برای اتصال و کار با یکدیگر به طیف گسترده ای از دستگاه های IoT و حسگرها متکی هستند. این دستگاه ها به طور بالقوه در برابر حملات سایبری آسیب پذیر هستند.
 بررسی های امنیتی ، پیشنهاد شده توسط روزنامه سفید ، همیشه با بررسی امنیت دستگاه متصل و بلوغ سایبری تأمین کننده دستگاه آغاز می شود. ساختمانها و شهرهای هوشمند باید امنیت سایبری را در کل زنجیره تامین ارزیابی کنند تا از داده ها محافظت کنند ، حریم خصوصی را حفظ کنند و خطرات مرتبط با تهدیدات سایبری را به حداقل برسانند.


بررسی 3: سهامداران
این روزنامه سفید ، برای مدیریت امنیت سایبری در سطح وسیعی در محیط هایی مانند ساختمانهای هوشمند و شهرها ، توصیه می کند که ارزیابی ریسک برای شناسایی آسیب پذیری ها در سراسر زنجیره تامین و کاهش آسیب های احتمالی آنها ایجاد شود.
 نقض سایبر در سیستم هوشمند در یک ساختمان می تواند فاجعه بار باشد. اطمینان از اینکه امنیت متمرکز به یکی از م criticalلفه های اساسی این "الگوی تغییر سریع" تبدیل می شود ، "بسیار مهم" است.
 "نمی توان از امنیت در زمینه یک ساختمان هوشمند یا یک شهر جلوگیری کرد ، و با این وجود در بسیاری از موارد ذینفعان حتی به آن فکر نکرده اند. مهم است که همه آنها بدانند که باید جایی را شروع کنند ، و این مقاله سفید برای در این مورد کمک کنید ، "سرب سمبحی ، CTO و CISO در Virtual Informed ، در این گزارش گفت.
 روزنامه سفید برای درک بهتر مسائل امنیتی مرتبط با سیستم های ساختمان هوشمند ، نقش ذینفعان و مدیریت ریسک امنیتی را بررسی می کند. همچنین شامل توصیه هایی برای ذینفعان در مورد چگونگی شروع کار ، استانداردها و چارچوب های امنیتی ، استراتژی محصول ، امنیت سیستم و راه حل ، تأمین و خرید و عملیات امنیتی فیزیکی سایبرگ است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____     ____    
/ __ \    / ___|    
`' / /' _ __ / /___  __ _ 
 / / | '_ \ | ___ \ / _` |
./ /___| |_) || \_/ || (_| |
\_____/| .__/ \_____/ \__, |
    | |       __/ |
    |_|      |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب