ذینفعان برای درک مزایای ساختمان های هوشمند باید با هم کار کنند

ذینفعان برای درک مزایای ساختمان های هوشمند باید با هم کار کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
شهرها و ساختمانهای هوشمند آینده می توانند مزایای زیادی از جمله کاهش ضایعات ، کارایی قدرت رانندگی و افزایش منابع را در زندگی به همراه داشته باشند ، اما همچنین با برخی از چالش ها همراه است ، از جمله مهمترین موارد امنیتی ، امنیت است.
 فناوری هوشمند مجموعه بزرگی از داده ها را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند و سپس رویدادهای عملیاتی و خودکار را شروع می کند که عملیات را ساده می کنند. با این حال ، ارائه این در مقیاس عالی همچنین به معنای جمع کردن تعداد زیادی از سیستم های مختلف در کنار هم و امکان برقراری ارتباط آزادانه با دسترسی به داده های مهم و حساس است.
 تامین کننده ویدئو شبکه Axis Communications ، Virtually Informed and Unified Security به منظور پرداختن به روش های مربوط به خطرات امنیتی مرتبط و ارائه توصیه هایی برای درک مزایای ساختمان های هوشمند و شهرها ، با انتشار یک روزنامه سفید ، ساختمان های هوشمند و امنیت شهرهای هوشمند را منتشر کرد.


بررسی 1: قابلیت همکاری دستگاه
قابلیت همکاری دستگاه یک کلید مهم برای موفقیت است. این اجازه می دهد تا اکوسیستم های مختلف با هم کار کنند و تصویر واقعی از ساختمان ها و شهرهای هوشمند را کامل کنند. در این نامه سفید آمده است ، همه ذینفعان باید برای امنیت سیستم ها نقش و همکاری داشته باشند.
 برخی از ذینفعان ذکر شده عبارتند از: صاحبان ساختمان ، توسعه دهندگان املاک ، مالکان ، ساکنان ساختمان ، معماران ، تأمین کنندگان فناوری ، مهندسان خدمات ساختمان ، برنامه ریزان شهر ، افسران ارشد امنیتی ، افسران ارشد امنیت اطلاعات و افسران حفاظت از داده ها.


بررسی 2: امنیت دستگاه های اینترنت اشیا
بر اساس whitepaper ، دستگاه های اینترنت اشیاings (IoT) در هسته اصلی مشکل امنیتی قرار دارند. ساختمان ها و شهرهای هوشمند برای اتصال و کار با یکدیگر به طیف گسترده ای از دستگاه های IoT و حسگرها متکی هستند. این دستگاه ها به طور بالقوه در برابر حملات سایبری آسیب پذیر هستند.
 بررسی های امنیتی ، پیشنهاد شده توسط روزنامه سفید ، همیشه با بررسی امنیت دستگاه متصل و بلوغ سایبری تأمین کننده دستگاه آغاز می شود. ساختمانها و شهرهای هوشمند باید امنیت سایبری را در کل زنجیره تامین ارزیابی کنند تا از داده ها محافظت کنند ، حریم خصوصی را حفظ کنند و خطرات مرتبط با تهدیدات سایبری را به حداقل برسانند.


بررسی 3: سهامداران
این روزنامه سفید ، برای مدیریت امنیت سایبری در سطح وسیعی در محیط هایی مانند ساختمانهای هوشمند و شهرها ، توصیه می کند که ارزیابی ریسک برای شناسایی آسیب پذیری ها در سراسر زنجیره تامین و کاهش آسیب های احتمالی آنها ایجاد شود.
 نقض سایبر در سیستم هوشمند در یک ساختمان می تواند فاجعه بار باشد. اطمینان از اینکه امنیت متمرکز به یکی از م criticalلفه های اساسی این "الگوی تغییر سریع" تبدیل می شود ، "بسیار مهم" است.
 "نمی توان از امنیت در زمینه یک ساختمان هوشمند یا یک شهر جلوگیری کرد ، و با این وجود در بسیاری از موارد ذینفعان حتی به آن فکر نکرده اند. مهم است که همه آنها بدانند که باید جایی را شروع کنند ، و این مقاله سفید برای در این مورد کمک کنید ، "سرب سمبحی ، CTO و CISO در Virtual Informed ، در این گزارش گفت.
 روزنامه سفید برای درک بهتر مسائل امنیتی مرتبط با سیستم های ساختمان هوشمند ، نقش ذینفعان و مدیریت ریسک امنیتی را بررسی می کند. همچنین شامل توصیه هایی برای ذینفعان در مورد چگونگی شروع کار ، استانداردها و چارچوب های امنیتی ، استراتژی محصول ، امنیت سیستم و راه حل ، تأمین و خرید و عملیات امنیتی فیزیکی سایبرگ است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _   _____    _  
| |  |____ |   | |  
| | __  / /__ __| | __
| |/ /  \ \\ \/ /| |/ /
|  < .___/ / > < |  < 
|_|\_\\____/ /_/\_\|_|\_\
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب