HomeGrid Forum نقشه راهی را برای آینده VLC ترسیم می کند

HomeGrid Forum نقشه راهی را برای آینده VLC ترسیم می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
طبق گفته دکتر لن دوفینی ، رئیس فروم HomeGrid ، صنعت ارتباطات نور مرئی (VLC) با سرعت زیادی در حال رشد است و قرار است تا سال 2023 از ده میلیارد دستگاه فراتر رود. دکتر دوفینی نقشه راهی را برای آینده VLC و نقش آن در کنار G.hn در ارتقا a یک محیط بی سیم امن ترسیم کرد.
سخنان پیش از DEF CON 27 ، یک کنفرانس هکرها که بلافاصله پس از Black Hat USA 2019 برگزار می شود ، دکتر دوفینی پتانسیل VLC را برای محیط هایی که اطلاعات حساس وجود دارد و می تواند هدف حمله سایبری باشد ، برجسته کرد. این محیط ها شامل موسسات مالی ، ساختمانهای دولتی ، مشاغل حیاتی و پایگاههای نظامی است.
دکتر دافینی گفت: "VLC یک فناوری بی سیم با توانایی منحصر به فرد برای پشتیبانی از موارد استفاده خاص و از بین بردن مسائل مشترک در محیط ها است - به ویژه در مواردی که امنیت وجود دارد." "VLC به یک خط دید بین یک منبع نور و یک دستگاه متصل نیاز دارد ، به این معنی که VLC خطر رهگیری داده ها توسط افراد خارج از چشم را از بین می برد. این یک پلت فرم امنیتی بسیار پیشرفته را ارائه می دهد که سایر فناوری ها نمی توانند ارائه دهند ، که در محیط هایی که داده های حساس منتقل می شوند بسیار مهم است. "
دکتر Dauphinee اضافه کرد: "برای محیطی که کاربران به سطح بالایی از امنیت و همچنین اتصال با چگالی بالا احتیاج دارند ، VLC تأخیر کم را ایجاد می کند و از ازدحام جمعیت که معمولاً با طیف فرکانس رادیویی که در آن Wi-Fi کار می کند دیده می شود ، جلوگیری می کند." "VLC همچنین از پهنای باند بزرگتر پشتیبانی می کند ، می تواند به عنوان منبع و گیرنده عمل کند ، مصرف برق کمی دارد و نصب آن آسان است."
ترکیب ترکیبی شبکه سیمی G.hn با شبکه بی سیم VLC می تواند یک راه حل اتصال ایمن ، قوی و انعطاف پذیر را برای هر محیط بدون نیاز به زیرساخت جدید فراهم کند. G.hn می تواند از خطوط برق موجود ، سیم کابل کواکسیال یا سیم تلفن و VLC می تواند از روشنایی LED موجود با افزودن یک تعدیل کننده استفاده کند.
 "این زمان هیجان انگیز است زیرا حرکت به سمت VLC حرکت را جمع می کند. در CES ، ما اعلام کردیم که HomeGrid Forum در حال گسترش است و شامل VLC ، Smart Grids ، IoT و Connected Cars می شود تا نقشی را که ستون فقرات G.hn می تواند در این فن آوری ها بازی کند ، منعکس کند. " "اتحادیه بین المللی ارتباطات از راه دور (ITU) با اعلام اینکه استاندارد جدید ITU برای VLC (ITU G.9991) مبتنی بر G.hn پایه های رشد بازار VLC را ایجاد می کند ، در حالی که رهبران بازار اخیراً تعداد زیادی محصولات جدید با استفاده از محصولات مبتنی بر G.9991. " تنها چند ماه پس از پیش بینی نیاز به نیازهای خاص در بازارها و فن آوری های خاص ، HomeGrid Forum مشخصات G.hn خود را به VLC گسترش داده است. برنامه های کاربردی برای فناوری G.9991 محدود به نور مرئی نیستند. همان فناوری را می توان برای نور مادون قرمز و لیزر تحت دسته فناوری گسترده تر ارتباطات نوری (LC) اعمال کرد.
برای پیشبرد این پیشرفت ها ، HomeGrid Forum اکنون در حال صدور گواهینامه برای محصولات ارتباطی بی سیم نوری داخلی پرسرعت LC است.
دکتر دوفینی ادامه داد: "فناوری اتصال بی سیم در حال حاضر با پشتیبانی از Wi-Fi کاملاً ثابت شده است ، اما زمان آن فرا رسیده است که قابلیت های اتصال بی سیم را گسترش دهیم و آنچه را که ما به عنوان یک صنعت می توانیم به دست آوریم ، کشف کنیم." وی گفت: "پتانسیل VLC و LC بسیار زیاد است ، اما هر کس باید احساس امنیت و امنیت کند ، زیرا این صنعت رو به جلو حرکت می کند ، خصوصاً وقتی که فناوری با چنین سرعتی سریع به جلو می رود. فناوری VLC و LC بخشهای کلیدی امنیت بیشتر اتصال بی سیم است. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____        
   | _ |        
 _ __ | |_| | ______   __
| '__|\____ ||_ /\ \ /\ / /
| |  .___/ / / / \ V V / 
|_|  \____/ /___| \_/\_/ 
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب