HomeGrid Forum نقشه راهی را برای آینده VLC ترسیم می کند

HomeGrid Forum نقشه راهی را برای آینده VLC ترسیم می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
طبق گفته دکتر لن دوفینی ، رئیس فروم HomeGrid ، صنعت ارتباطات نور مرئی (VLC) با سرعت زیادی در حال رشد است و قرار است تا سال 2023 از ده میلیارد دستگاه فراتر رود. دکتر دوفینی نقشه راهی را برای آینده VLC و نقش آن در کنار G.hn در ارتقا a یک محیط بی سیم امن ترسیم کرد.
سخنان پیش از DEF CON 27 ، یک کنفرانس هکرها که بلافاصله پس از Black Hat USA 2019 برگزار می شود ، دکتر دوفینی پتانسیل VLC را برای محیط هایی که اطلاعات حساس وجود دارد و می تواند هدف حمله سایبری باشد ، برجسته کرد. این محیط ها شامل موسسات مالی ، ساختمانهای دولتی ، مشاغل حیاتی و پایگاههای نظامی است.
دکتر دافینی گفت: "VLC یک فناوری بی سیم با توانایی منحصر به فرد برای پشتیبانی از موارد استفاده خاص و از بین بردن مسائل مشترک در محیط ها است - به ویژه در مواردی که امنیت وجود دارد." "VLC به یک خط دید بین یک منبع نور و یک دستگاه متصل نیاز دارد ، به این معنی که VLC خطر رهگیری داده ها توسط افراد خارج از چشم را از بین می برد. این یک پلت فرم امنیتی بسیار پیشرفته را ارائه می دهد که سایر فناوری ها نمی توانند ارائه دهند ، که در محیط هایی که داده های حساس منتقل می شوند بسیار مهم است. "
دکتر Dauphinee اضافه کرد: "برای محیطی که کاربران به سطح بالایی از امنیت و همچنین اتصال با چگالی بالا احتیاج دارند ، VLC تأخیر کم را ایجاد می کند و از ازدحام جمعیت که معمولاً با طیف فرکانس رادیویی که در آن Wi-Fi کار می کند دیده می شود ، جلوگیری می کند." "VLC همچنین از پهنای باند بزرگتر پشتیبانی می کند ، می تواند به عنوان منبع و گیرنده عمل کند ، مصرف برق کمی دارد و نصب آن آسان است."
ترکیب ترکیبی شبکه سیمی G.hn با شبکه بی سیم VLC می تواند یک راه حل اتصال ایمن ، قوی و انعطاف پذیر را برای هر محیط بدون نیاز به زیرساخت جدید فراهم کند. G.hn می تواند از خطوط برق موجود ، سیم کابل کواکسیال یا سیم تلفن و VLC می تواند از روشنایی LED موجود با افزودن یک تعدیل کننده استفاده کند.
 "این زمان هیجان انگیز است زیرا حرکت به سمت VLC حرکت را جمع می کند. در CES ، ما اعلام کردیم که HomeGrid Forum در حال گسترش است و شامل VLC ، Smart Grids ، IoT و Connected Cars می شود تا نقشی را که ستون فقرات G.hn می تواند در این فن آوری ها بازی کند ، منعکس کند. " "اتحادیه بین المللی ارتباطات از راه دور (ITU) با اعلام اینکه استاندارد جدید ITU برای VLC (ITU G.9991) مبتنی بر G.hn پایه های رشد بازار VLC را ایجاد می کند ، در حالی که رهبران بازار اخیراً تعداد زیادی محصولات جدید با استفاده از محصولات مبتنی بر G.9991. " تنها چند ماه پس از پیش بینی نیاز به نیازهای خاص در بازارها و فن آوری های خاص ، HomeGrid Forum مشخصات G.hn خود را به VLC گسترش داده است. برنامه های کاربردی برای فناوری G.9991 محدود به نور مرئی نیستند. همان فناوری را می توان برای نور مادون قرمز و لیزر تحت دسته فناوری گسترده تر ارتباطات نوری (LC) اعمال کرد.
برای پیشبرد این پیشرفت ها ، HomeGrid Forum اکنون در حال صدور گواهینامه برای محصولات ارتباطی بی سیم نوری داخلی پرسرعت LC است.
دکتر دوفینی ادامه داد: "فناوری اتصال بی سیم در حال حاضر با پشتیبانی از Wi-Fi کاملاً ثابت شده است ، اما زمان آن فرا رسیده است که قابلیت های اتصال بی سیم را گسترش دهیم و آنچه را که ما به عنوان یک صنعت می توانیم به دست آوریم ، کشف کنیم." وی گفت: "پتانسیل VLC و LC بسیار زیاد است ، اما هر کس باید احساس امنیت و امنیت کند ، زیرا این صنعت رو به جلو حرکت می کند ، خصوصاً وقتی که فناوری با چنین سرعتی سریع به جلو می رود. فناوری VLC و LC بخشهای کلیدی امنیت بیشتر اتصال بی سیم است. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
              
              
 __ _  ___  __ _  __ _ 
 / _` | / _ \ / _` | / _` |
| (_| || __/| (_| || (_| |
 \__, | \___| \__, | \__,_|
 __/ |    __/ |    
 |___/    |___/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب