4 مزیت هوشمند سازی یک ساختمان: زیمنس

4 مزیت هوشمند سازی یک ساختمان: زیمنس
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
ساختمانها از هزاران سال قبل وجود داشته است. مردم آنها را به عنوان یک پناهگاه ، یا یک خانه می بینند و قسمت عمده ای از وقت خود را در خانه می گذرانند. با پیشرفت تکنولوژی ، ساختمانهای هوشمند تعریف ساختمان را تغییر داده اند. با این حال ، چرا یک ساختمان باید هوشمند باشد؟
 "با دیجیتال سازی ، ساختمان اکنون از ساکنان خود مطلع می شود. این ساختمان می تواند نه تنها به ساکنان ، بلکه به مدیران و صاحبان تأسیسات نیز بازخورد دهد. بنابراین برای من ، یک ساختمان هوشمند ساختاری است که فقط در آن وجود ندارد اما یکی که محیط آن را درک کند ، تعامل ، یادگیری و سازگاری داشته باشد ، "گفت: سدریک نایکه ، مدیرعامل زیرساخت هوشمند زیمنس و عضو هیئت مدیره زیمنس ، از طریق مصاحبه ای که توسط زیمنس منتشر شده است.


یکی: برای همه خوب است - از مالکان گرفته تا ساکنان
برای صاحبان ساختمان ، یک ساختمان هوشمند با دادن بازخورد ، به ارزش افزوده اضافه می کند ، به عنوان مثال ، نحوه انجام کارها با کارآیی بیشتر. مشکلات را می توان قبل از اینکه به موضوعات واقعی تبدیل شوند ، شناسایی کرد ، که به کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش بهره وری کمک می کند.
 برای افرادی که در ساختمانهای هوشمند زندگی می کنند ، آنها می توانند احساس راحتی ، امنیت و امنیت بیشتری داشته باشند. این ساختمان وقتی افراد در داخل هستند متوجه می شود و اطمینان حاصل خواهد کرد که دمای مناسب اتاق و کیفیت ایده آل هوا فراهم می شود. احساس سازگاری با محیط زیست به عنوان یکی از اجزای مهم ساختمانهای هوشمند برای صاحبان ساختمانهای هوشمند دیده می شود.


دو: صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان
با یک سیستم مرکزی و دیجیتالی شدن ، ساختمان ها در حال تبدیل شدن به اتاق های گرمایشی هستند که نیازی به گرم شدن ندارند و اتاق های روشنایی که نیازی به روشنایی ندارند. طبق گفته نایک ، حداکثر 50 درصد از انرژی مصرفی مصرف کنندگان در ساختمان به طور متوسط ​​هدر می رود.
 نایک گفت: "طبق مطالعات اخیر ، پیشرفتهای حاصل از طریق دیجیتالی شدن و ارتباط متقابل می تواند ردپای زیست محیطی ساختمان را تا 80 درصد در مقایسه با ساختمان متوسط ​​کاهش دهد."
 علاوه بر این ، وی پیشنهاد کرد ، ساختمانها همچنین می توانند انرژی تولید کنند و به تولیدکننده های هوشمند تبدیل شوند که در آینده با جهان تعامل دارند.


سه: فروش انرژی اضافی
زیمنس از دولت کانادا کمک هزینه تحقیقاتی دریافت کرده و برنامه ای در مورد ساختمانهای هوشمند در کانادا اجرا کرده است. این شرکت از ادغام ساختمانها در شبکه شروع کرد و سپس به سمت ذخیره انرژی اضافی مانند گرما در دیگهای بخار حرکت کرد. در این حالت ، ساختمان مانند یک باتری گرمایی است که با گرمای اضافی شارژ می شود و در صورت لزوم انرژی تأمین می شود.
 زیمنس در حال آزمایش سیستمی است که امکان تراشیدن بارهای اوج و ذخیره انرژی را برای مواقعی که سطح تولید پایین تر است ، دارد. هدف آن از پروژه کانادایی این است که ساختمانها به بخشی از نیروگاه توزیع شده تبدیل شوند. نایک گفت: "اگر این مسئله حل شود ، احتیاج به ساخت یک یا دو نیروگاه با زغال سنگ نیست."
 از آنجا که ساختمان انرژی اضافی را تأمین می کند ، می تواند بیشتر به یک دارایی مولد در اکوسیستم تبدیل شود. زیمنس با یک شرکت نوپا به نام LO3 در بروکلین ، شهر نیویورک کار کرده و یک شبکه کوچک با استفاده از بلاکچین ساخته است که به صاحب ساختمان اجازه می دهد به جای استفاده از انرژی از نیروگاه ، ظرفیت خورشیدی اضافی خود را برای افراد محله که سیستم تهویه مطبوع خود را دارند ، بفروشد.


چهار: یک شهر هوشمند را کامل کنید
هنگامی که ساختمانهای هوشمند به شبکه برق یک شهر هوشمند ، شبکه گاز ، آب و گرمایش متصل شوند ، آنها به بخشی از اکوسیستم هوشمند تبدیل می شوند. این شبیه مفهومی است که همه کامپیوترها از طریق اینترنت به یکدیگر متصل می شوند. بنابراین ، با هوشمندتر شدن ساختمانهای واقع در شهر ، شهرها هوشمندتر می شوند.
 تجزیه و تحلیل داده ها حیاتی است
 به گفته نایک ، تا سال 2020 ، حداکثر 50 میلیارد دستگاه به اینترنت اشیا متصل می شوند که یک پنجم آنها در ساختمانها استفاده می شوند. مجموعه داده های تولید شده توسط دستگاه اینترنت اشیا imm بسیار زیاد خواهد بود و فقط به رشد ادامه می دهد.
 نایک گفت: "گرفتن این داده ها مهم است ، اما کافی نیست. کلید ساختمانهای هوشمند نحوه استفاده و تجزیه و تحلیل داده ها است. این امر باعث می شود تا ساختمان برای ما انسانها انعطاف پذیرتر ، شخصی تر و در نهایت از تولید بیشتری برخوردار باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
     ___ _____    
    /  ||____ |   
 ___ / /| |  / / ___ 
 / __|/ /_| |  \ \ / __|
| (__ \___ |.___/ /| (__ 
 \___|  |_/\____/ \___|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب