4 مزیت هوشمند سازی یک ساختمان: زیمنس

4 مزیت هوشمند سازی یک ساختمان: زیمنس
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
ساختمانها از هزاران سال قبل وجود داشته است. مردم آنها را به عنوان یک پناهگاه ، یا یک خانه می بینند و قسمت عمده ای از وقت خود را در خانه می گذرانند. با پیشرفت تکنولوژی ، ساختمانهای هوشمند تعریف ساختمان را تغییر داده اند. با این حال ، چرا یک ساختمان باید هوشمند باشد؟
 "با دیجیتال سازی ، ساختمان اکنون از ساکنان خود مطلع می شود. این ساختمان می تواند نه تنها به ساکنان ، بلکه به مدیران و صاحبان تأسیسات نیز بازخورد دهد. بنابراین برای من ، یک ساختمان هوشمند ساختاری است که فقط در آن وجود ندارد اما یکی که محیط آن را درک کند ، تعامل ، یادگیری و سازگاری داشته باشد ، "گفت: سدریک نایکه ، مدیرعامل زیرساخت هوشمند زیمنس و عضو هیئت مدیره زیمنس ، از طریق مصاحبه ای که توسط زیمنس منتشر شده است.


یکی: برای همه خوب است - از مالکان گرفته تا ساکنان
برای صاحبان ساختمان ، یک ساختمان هوشمند با دادن بازخورد ، به ارزش افزوده اضافه می کند ، به عنوان مثال ، نحوه انجام کارها با کارآیی بیشتر. مشکلات را می توان قبل از اینکه به موضوعات واقعی تبدیل شوند ، شناسایی کرد ، که به کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش بهره وری کمک می کند.
 برای افرادی که در ساختمانهای هوشمند زندگی می کنند ، آنها می توانند احساس راحتی ، امنیت و امنیت بیشتری داشته باشند. این ساختمان وقتی افراد در داخل هستند متوجه می شود و اطمینان حاصل خواهد کرد که دمای مناسب اتاق و کیفیت ایده آل هوا فراهم می شود. احساس سازگاری با محیط زیست به عنوان یکی از اجزای مهم ساختمانهای هوشمند برای صاحبان ساختمانهای هوشمند دیده می شود.


دو: صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان
با یک سیستم مرکزی و دیجیتالی شدن ، ساختمان ها در حال تبدیل شدن به اتاق های گرمایشی هستند که نیازی به گرم شدن ندارند و اتاق های روشنایی که نیازی به روشنایی ندارند. طبق گفته نایک ، حداکثر 50 درصد از انرژی مصرفی مصرف کنندگان در ساختمان به طور متوسط ​​هدر می رود.
 نایک گفت: "طبق مطالعات اخیر ، پیشرفتهای حاصل از طریق دیجیتالی شدن و ارتباط متقابل می تواند ردپای زیست محیطی ساختمان را تا 80 درصد در مقایسه با ساختمان متوسط ​​کاهش دهد."
 علاوه بر این ، وی پیشنهاد کرد ، ساختمانها همچنین می توانند انرژی تولید کنند و به تولیدکننده های هوشمند تبدیل شوند که در آینده با جهان تعامل دارند.


سه: فروش انرژی اضافی
زیمنس از دولت کانادا کمک هزینه تحقیقاتی دریافت کرده و برنامه ای در مورد ساختمانهای هوشمند در کانادا اجرا کرده است. این شرکت از ادغام ساختمانها در شبکه شروع کرد و سپس به سمت ذخیره انرژی اضافی مانند گرما در دیگهای بخار حرکت کرد. در این حالت ، ساختمان مانند یک باتری گرمایی است که با گرمای اضافی شارژ می شود و در صورت لزوم انرژی تأمین می شود.
 زیمنس در حال آزمایش سیستمی است که امکان تراشیدن بارهای اوج و ذخیره انرژی را برای مواقعی که سطح تولید پایین تر است ، دارد. هدف آن از پروژه کانادایی این است که ساختمانها به بخشی از نیروگاه توزیع شده تبدیل شوند. نایک گفت: "اگر این مسئله حل شود ، احتیاج به ساخت یک یا دو نیروگاه با زغال سنگ نیست."
 از آنجا که ساختمان انرژی اضافی را تأمین می کند ، می تواند بیشتر به یک دارایی مولد در اکوسیستم تبدیل شود. زیمنس با یک شرکت نوپا به نام LO3 در بروکلین ، شهر نیویورک کار کرده و یک شبکه کوچک با استفاده از بلاکچین ساخته است که به صاحب ساختمان اجازه می دهد به جای استفاده از انرژی از نیروگاه ، ظرفیت خورشیدی اضافی خود را برای افراد محله که سیستم تهویه مطبوع خود را دارند ، بفروشد.


چهار: یک شهر هوشمند را کامل کنید
هنگامی که ساختمانهای هوشمند به شبکه برق یک شهر هوشمند ، شبکه گاز ، آب و گرمایش متصل شوند ، آنها به بخشی از اکوسیستم هوشمند تبدیل می شوند. این شبیه مفهومی است که همه کامپیوترها از طریق اینترنت به یکدیگر متصل می شوند. بنابراین ، با هوشمندتر شدن ساختمانهای واقع در شهر ، شهرها هوشمندتر می شوند.
 تجزیه و تحلیل داده ها حیاتی است
 به گفته نایک ، تا سال 2020 ، حداکثر 50 میلیارد دستگاه به اینترنت اشیا متصل می شوند که یک پنجم آنها در ساختمانها استفاده می شوند. مجموعه داده های تولید شده توسط دستگاه اینترنت اشیا imm بسیار زیاد خواهد بود و فقط به رشد ادامه می دهد.
 نایک گفت: "گرفتن این داده ها مهم است ، اما کافی نیست. کلید ساختمانهای هوشمند نحوه استفاده و تجزیه و تحلیل داده ها است. این امر باعث می شود تا ساختمان برای ما انسانها انعطاف پذیرتر ، شخصی تر و در نهایت از تولید بیشتری برخوردار باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
             
             
 ___  ___ _ __  _  _ 
 / __| / __|| '_ \ | | | |
| (__ | (__ | |_) || |_| |
 \___| \___|| .__/ \__,_|
      | |      
      |_|      
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب