Memoori می گوید ، بیش از 600 استارت آپ فعال در بخش ساختمان های هوشمند

Memoori می گوید ، بیش از 600 استارت آپ فعال در بخش ساختمان های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
ما چندین نام بزرگ در بخش ساخت و ساز هوشمند شنیده ایم ، با این حال ، بسیاری از شرکت های نوپا نیز نقش مهمی در ایجاد نوآوری در ساختمان های هوشمند دارند. طبق گزارش شرکت تحقیقاتی ساختمان هوشمند Memoori's ، 482 شرکت خصوصی در سال های 2009 تا 2018 در بخش ساختمان های هوشمند تاسیس شده اند. علاوه بر این ، از سال 2009 190 شرکت تازه تاسیس خریداری شده و 13 شرکت نیز تقاضای IPO کرده اند. بنابراین ، بیش از 600 شرکت جدید فعال در بخش ساخت و ساز هوشمند وجود دارد.
به گفته Memoori ، سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز هوشمند جهانی در سال 2018 با بیش از 2.4 میلیارد دلار استارت آپ به رکورد جدید رسیده است. همچنین ، تقریباً 60 درصد از خریدهای استارت آپ های ساختمان هوشمند از سال 2012 در دو سال گذشته اتفاق افتاده است. به عنوان مثال در ماه اول سال 2019 ، سه کسب و کار از شرکت های نوپا در این بخش اعلام شد: WeWork شرکت تحلیلی فضایی Euclid را خریداری کرد ، Buddy Platform شرکت روشنایی هوشمند LiFX را به دست آورد و Tendril EEme پیشگام Disaggregation-as-a-Service را به عهده گرفت.
"مبتکران هوشمند ساختمان می توانند انتظار داشته باشند که همه ذینفعان در محیط ساخته شده از نزدیک آنها را دنبال کنند: کسانی که در تهیه نرم افزار ، راه حل ها و خدمات زیرساخت های فناوری ساختمان ، عملیات املاک و مستغلات تجاری ، مدیریت امکانات ، IT ، خدمات مخابراتی و انرژی شرکت دارند. خاطرات در بیانیه.
طبق گزارش Memoori ، بیشتر شرکت های نوپا (حدود 200) بر روی بسترهای نرم افزاری BIoT تمرکز دارند و به دنبال آن لایه های برنامه های مدیریت انرژی ساختمان (64) ، خدمات نقشه برداری و مکان یابی داخلی (55) و سیستم عامل های مدیریت محل کار و استفاده از فضا استفاده می شود. گزارش Memoori همچنین فراتر از سرمایه گذاری مالی برای تازه واردان در بازار ، روند جدیدی را نشان داده است: ارائه دهندگان راه حل های تاسیس شده برای همکاری با شرکت های تازه کار ، با تمرکز بر مشارکت های منعطف ، در مراحل اولیه و آزاد.


استارتاپ هایی با بیشترین بودجه
روشهای زیادی برای لیست کردن شرکتهای نوپا در بخش ساخت و ساز هوشمند وجود دارد ، یکی از آنها براساس ارزش بازار است. Memoori 15 استارت آپ برتر را از نظر بودجه کل در این گزارش ذکر کرده است.
راه اندازی عینک های هوشمند ، View 1.8 میلیارد دلار آمریکا تاکنون بودجه دریافت کرده است و این شرکت را به عنوان شرکت برتر در این لیست معرفی کرده است. هیچ استارتاپ دیگری در این بخش بیش از 400 میلیون دلار بودجه دریافت نمی کند. استارت آپ انرژی مجهز به هوش مصنوعی Stem که در رده دوم این لیست قرار دارد ، تاکنون 321 میلیون دلار دریافت کرده است و به دنبال آن پروتکل ارتباطی Sigfox (310 میلیون دلار) و AMS (252 میلیون دلار) قرار دارد. نام های دیگر شامل Tendril ، Heliatek ، Quanergy ، Blippar ، Kinestral و Actility بودند.


استارتاپ هایی که توسط Forbes ذکر شده اند
فوربس همچنین چهار استارت آپ در بخش ساخت و ساز هوشمند را فهرست کرده است ، "که ارزش جستجوی آنها را دارد."
استارتاپ چک Spaceti بر دفاتر هوشمند تمرکز دارد و معتقد است که تنها راه دستیابی به مقیاس ایجاد رویکردی یکپارچه در یک پلتفرم واحد ، با ترکیب سخت افزار ، سنسورها ، تجزیه و تحلیل داده ها و تجربه کاربر است.
این شرکت سنسورهای خاص خود را برای اندازه گیری میزان اشغال و کیفیت هوای داخلی طراحی می کند تا از تأمین کنندگان مستقل بماند ، اما همچنین باعث می شود آن را با شرکای خارجی سازگار کنیم. علاوه بر نمونه کارهای حسگر کامل ، پلتفرم تجزیه و تحلیل Spaceti’s API های باز را برای ادغام سیستم عامل های موجود در ساختمان ارائه می دهد. مشتریان آن شامل Vodafone ، Invesco و Castellum هستند.
Doordeck مستقر در انگلستان یک پلت فرم SaaS ساخته است تا به شما اجازه می دهد فناوری اختصاصی لایه سخت افزار موجود را باز کند. فناوری ویژه آن مشتریان را قادر می سازد Doordeck را به طور مستقل نصب کنند ، این امر به شرکت کمک کرده است تا بیش از 75 ساختمان را در هفت کشور بدون دیدار چهره به چهره مشتریان خود بدست آورد.
چند ماه پیش استارت آپ مستقر در شیکاگو دو محصول اول خود را فاش کرده است: سیستم عاملی که تمام تجربه یک مستاجر را در املاک چند خانوادگی ، از زمانی که آنها به خانه های دیگر منتقل می کنند ، منتقل می کند. و یک بستر ارتباطی پشتیبانی پشتیبان بین کارکنان مدیریت و مستاجران. این شرکت می خواهد نقشی مشابه استفاده سیستم عامل در رایانه داشته باشد.
هدف HqO مستقر در بوستون حل مشکلات در چهار زمینه در املاک و مستغلات تجاری - تحرک ، کنترل ، تجارت و اجتماع است. بنابراین ، نرم افزار آن کاربران را از طریق سیستم های پارکینگ و حمل و نقل عمومی راهنمایی می کند ، کاربران تلفن های خود را به یک کنترل از راه دور در CRE تبدیل می کنند ، که خرده فروشان سطح زمین را با مالکان متصل می کند ، و یک ابزار ارتباطی برای مستاجر و صاحبان املاک است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____      _      
| _ |     (_)     
 \ V /  ___   _ __   __
 / _ \ / _ \  | |\ \ /\ / /
| |_| || (_) | | | \ V V / 
\_____/ \___/  | | \_/\_/ 
        _/ |     
       |__/      
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب