Memoori می گوید ، بیش از 600 استارت آپ فعال در بخش ساختمان های هوشمند

Memoori می گوید ، بیش از 600 استارت آپ فعال در بخش ساختمان های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
ما چندین نام بزرگ در بخش ساخت و ساز هوشمند شنیده ایم ، با این حال ، بسیاری از شرکت های نوپا نیز نقش مهمی در ایجاد نوآوری در ساختمان های هوشمند دارند. طبق گزارش شرکت تحقیقاتی ساختمان هوشمند Memoori's ، 482 شرکت خصوصی در سال های 2009 تا 2018 در بخش ساختمان های هوشمند تاسیس شده اند. علاوه بر این ، از سال 2009 190 شرکت تازه تاسیس خریداری شده و 13 شرکت نیز تقاضای IPO کرده اند. بنابراین ، بیش از 600 شرکت جدید فعال در بخش ساخت و ساز هوشمند وجود دارد.
به گفته Memoori ، سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز هوشمند جهانی در سال 2018 با بیش از 2.4 میلیارد دلار استارت آپ به رکورد جدید رسیده است. همچنین ، تقریباً 60 درصد از خریدهای استارت آپ های ساختمان هوشمند از سال 2012 در دو سال گذشته اتفاق افتاده است. به عنوان مثال در ماه اول سال 2019 ، سه کسب و کار از شرکت های نوپا در این بخش اعلام شد: WeWork شرکت تحلیلی فضایی Euclid را خریداری کرد ، Buddy Platform شرکت روشنایی هوشمند LiFX را به دست آورد و Tendril EEme پیشگام Disaggregation-as-a-Service را به عهده گرفت.
"مبتکران هوشمند ساختمان می توانند انتظار داشته باشند که همه ذینفعان در محیط ساخته شده از نزدیک آنها را دنبال کنند: کسانی که در تهیه نرم افزار ، راه حل ها و خدمات زیرساخت های فناوری ساختمان ، عملیات املاک و مستغلات تجاری ، مدیریت امکانات ، IT ، خدمات مخابراتی و انرژی شرکت دارند. خاطرات در بیانیه.
طبق گزارش Memoori ، بیشتر شرکت های نوپا (حدود 200) بر روی بسترهای نرم افزاری BIoT تمرکز دارند و به دنبال آن لایه های برنامه های مدیریت انرژی ساختمان (64) ، خدمات نقشه برداری و مکان یابی داخلی (55) و سیستم عامل های مدیریت محل کار و استفاده از فضا استفاده می شود. گزارش Memoori همچنین فراتر از سرمایه گذاری مالی برای تازه واردان در بازار ، روند جدیدی را نشان داده است: ارائه دهندگان راه حل های تاسیس شده برای همکاری با شرکت های تازه کار ، با تمرکز بر مشارکت های منعطف ، در مراحل اولیه و آزاد.


استارتاپ هایی با بیشترین بودجه
روشهای زیادی برای لیست کردن شرکتهای نوپا در بخش ساخت و ساز هوشمند وجود دارد ، یکی از آنها براساس ارزش بازار است. Memoori 15 استارت آپ برتر را از نظر بودجه کل در این گزارش ذکر کرده است.
راه اندازی عینک های هوشمند ، View 1.8 میلیارد دلار آمریکا تاکنون بودجه دریافت کرده است و این شرکت را به عنوان شرکت برتر در این لیست معرفی کرده است. هیچ استارتاپ دیگری در این بخش بیش از 400 میلیون دلار بودجه دریافت نمی کند. استارت آپ انرژی مجهز به هوش مصنوعی Stem که در رده دوم این لیست قرار دارد ، تاکنون 321 میلیون دلار دریافت کرده است و به دنبال آن پروتکل ارتباطی Sigfox (310 میلیون دلار) و AMS (252 میلیون دلار) قرار دارد. نام های دیگر شامل Tendril ، Heliatek ، Quanergy ، Blippar ، Kinestral و Actility بودند.


استارتاپ هایی که توسط Forbes ذکر شده اند
فوربس همچنین چهار استارت آپ در بخش ساخت و ساز هوشمند را فهرست کرده است ، "که ارزش جستجوی آنها را دارد."
استارتاپ چک Spaceti بر دفاتر هوشمند تمرکز دارد و معتقد است که تنها راه دستیابی به مقیاس ایجاد رویکردی یکپارچه در یک پلتفرم واحد ، با ترکیب سخت افزار ، سنسورها ، تجزیه و تحلیل داده ها و تجربه کاربر است.
این شرکت سنسورهای خاص خود را برای اندازه گیری میزان اشغال و کیفیت هوای داخلی طراحی می کند تا از تأمین کنندگان مستقل بماند ، اما همچنین باعث می شود آن را با شرکای خارجی سازگار کنیم. علاوه بر نمونه کارهای حسگر کامل ، پلتفرم تجزیه و تحلیل Spaceti’s API های باز را برای ادغام سیستم عامل های موجود در ساختمان ارائه می دهد. مشتریان آن شامل Vodafone ، Invesco و Castellum هستند.
Doordeck مستقر در انگلستان یک پلت فرم SaaS ساخته است تا به شما اجازه می دهد فناوری اختصاصی لایه سخت افزار موجود را باز کند. فناوری ویژه آن مشتریان را قادر می سازد Doordeck را به طور مستقل نصب کنند ، این امر به شرکت کمک کرده است تا بیش از 75 ساختمان را در هفت کشور بدون دیدار چهره به چهره مشتریان خود بدست آورد.
چند ماه پیش استارت آپ مستقر در شیکاگو دو محصول اول خود را فاش کرده است: سیستم عاملی که تمام تجربه یک مستاجر را در املاک چند خانوادگی ، از زمانی که آنها به خانه های دیگر منتقل می کنند ، منتقل می کند. و یک بستر ارتباطی پشتیبانی پشتیبان بین کارکنان مدیریت و مستاجران. این شرکت می خواهد نقشی مشابه استفاده سیستم عامل در رایانه داشته باشد.
هدف HqO مستقر در بوستون حل مشکلات در چهار زمینه در املاک و مستغلات تجاری - تحرک ، کنترل ، تجارت و اجتماع است. بنابراین ، نرم افزار آن کاربران را از طریق سیستم های پارکینگ و حمل و نقل عمومی راهنمایی می کند ، کاربران تلفن های خود را به یک کنترل از راه دور در CRE تبدیل می کنند ، که خرده فروشان سطح زمین را با مالکان متصل می کند ، و یک ابزار ارتباطی برای مستاجر و صاحبان املاک است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب