محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند

محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee Alliance ، سازمانی متشکل از صدها شرکت ایجاد ، نگهداری و ارائه استانداردهای جهانی باز برای اینترنت اشیا (IoT) ، اعلام کرد که اکنون بیش از 3000 محصول دارای گواهینامه Zigbee و سیستم عامل های سازگار با Zigbee در بازار موجود است. این نقطه عطف مهم بازار رو به رشد محصولات بهم پیوسته برای خانه های هوشمند و ساختمانها را برجسته می کند.
Jon Harros ، مدیر برنامه های صدور گواهینامه و آزمایش ، Zigbee Alliance گفت: "زدن 3000 امین گواهینامه نشان می دهد که همکاری در مارک ها و استانداردها چگونه به رونق بازار ما کمک می کند زیرا همه می خواهند انتخاب کنند و توانایی اتصال آسان دستگاه ها به یکدیگر را دارند. "شرکت های عضو ما در مناطق مختلف قلمرو اینترنت اشیا کار می کنند اما هنوز گرد هم آمده اند تا از طریق صدور گواهینامه Zigbee نوآوری و توسعه را هدایت کنند. هر محصول و سیستم عامل واجد شرایط ، قابلیت همکاری بیشتر را برای همه ما گسترش می دهد. "


گواهینامه Zigbee دوره را برای آینده متصل تنظیم می کند
برنامه صدور گواهینامه Zigbee Alliance اطمینان می دهد که محصولات با کیفیت و قابل همکاری Zigbee برای توسعه دهندگان محصول ، فروشندگان اکوسیستم ، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان آنها در دسترس است. صدور گواهینامه برای محصولات Zigbee 3.0 در حال افزایش است ، و این افزایش قابل توجهی نشان می دهد که تأثیرگذار عمده بازار در حال انتخاب "باز" ​​برای طراحی محصولات IoT خود هستند.
 مایکل کوستر ، مهندس اصلی تحقیقات سامسونگ SmartThings و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee ، گفت: "پیاده سازی و صدور گواهینامه با یک استاندارد باز مانند Zigbee ما را به یک بازار جهانی متصل می کند و به مشتریان ما امکان دسترسی به طیف متنوعی از محصولات قابل همکاری با نیازهای خاص آنها را می دهد." . "صدور گواهینامه یک گام ضروری برای دستیابی به قابلیت همکاری و اطمینان از اطمینان و ارزش محصولات هنگام عرضه در بازار است. ما در مجموع به عنوان یک صنعت اینترنت اشیا need باید برای محافظت از سرمایه گذاری های خود گواهینامه بگیریم و یک تجربه مرتبط و موفق را برای کسانی که از پیشنهادات ما استفاده می کنند ارائه دهیم."


LEEDARSON تعهد صدور گواهینامه را ادامه می دهد + محصول آمازون به مرز 3000 ام رسید
LEEDARSON ، یک فروشگاه ODM یک مرحله ای که مجموعه ای از دستگاه های اینترنت اشیا را ارائه می دهد ، یکی از شرکت های عضو است که از برنامه Zigbee Certified استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها از نورپردازی با کیفیت بالا و دستگاه های اینترنت اشیا با کیفیت بالا به بازار عرضه می شوند. LEEDARSON همچنین اولین سازمانی است که برای لامپ Zigbee 3.0 گواهینامه دریافت می کند.
جان ای. آزبورن دوم ، VP IoT ، فروش و بازاریابی ، LEEDARSON ، و رئیس هیئت مدیره Zigbee گفت: "ما به عنوان یک طرفدار و پیاده ساز طولانی مدت فناوری Zigbee ، ما افتخار می کنیم که در این مرحله مهم اتحاد سهیم بوده ایم." اتحاد "فناوری Zigbee یک راه حل کامل برای ساختمان های تجاری و راه حل های خانه های هوشمند ما ارائه می دهد ، و ما تصمیم می گیریم Zigbee را توسعه داده و گواهی دهیم تا بلافاصله با بازار جهانی اینترنت اشیا ارتباط برقرار کنیم و رشد کنیم."
آمازون با نمایشگاه نسل دوم پژواک خود ادعا کرد که 3000مین محصول محصول Zigbee Certified را دارد. اکو شو دارای یک توپی هوشمند در خانه است که به راحتی به لامپ های مبتنی بر Zigbee ، قفل درها ، حسگرها و موارد دیگر متصل می شود.
کریس دی کانزو ، مهندس اصلی ، آمازون و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee گفت: "مشتریان به ما می گویند که آنها دستگاه های خانه هوشمند می خواهند که راه اندازی آن ساده ، قابل اعتماد و کار با هم باشد." "با کمک به استانداردهای باز و پیگیری صدور گواهینامه Zigbee برای محصولات از جمله 2nd Gen Echo Show ، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم مشتریان می توانند طیف گسترده ای از دستگاه های خانه هوشمند را انتخاب کنند و بدانند که آنها با هم کار خواهند کرد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب