کاهش مسئولیت کاربر نهایی در مورد امنیت خانه هوشمند

کاهش مسئولیت کاربر نهایی در مورد امنیت خانه هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
به کاربران نهایی اغلب یادآوری می شود که تنظیمات نام کاربری و گذرواژه پیش فرض را برای یک شبکه خانگی امن تغییر دهند. یک سازنده دستگاه و ارائه دهنده سیستم باید با ایجاد یک تجربه کاربر پسند ، آزمایش منظم شبکه و کار با کارشناسان شخص ثالث برای ایجاد یک روند طراحی ایمن ، کارهای بیشتری در جهت محافظت از خانه هوشمند خود انجام دهند.
 با بیشتر و بیشتر شدن حملات سایبری به صورت روزانه ، مصرف کنندگان بیشتر در مورد ایمنی و امنیت یک خانه هوشمند نگران هستند. کومار جوانت ، تحلیلگر ، تحقیقات الکترونیک و تحقیقات نیمه هادی در MarketsandMarkets گفت: "نگرانی درباره حریم خصوصی و ترس از هک شدن ، مانع از استفاده برخی از مشتریان از فناوری خانه هوشمند می شود."
 "برخی از مصرف کنندگان حتی تصور می کنند که داشتن یک دستگاه خانه هوشمند در نهایت به معنای فداکاری اطلاعات شخصی در مورد عادت های روزمره آنها به غول های فناوری تولید کننده این دستگاه ها است."
به گفته جیانت ، اولین قدم برای یک سازنده دستگاه و یک ارائه دهنده سیستم خانگی ، آگاهی دادن به مصرف کنندگان در مورد تغییر رمز ورود به طور منظم و به روزرسانی های امنیتی است. گذرواژه های پیش فرض دستگاه های محبوب خانگی در وب سایت های مختلف قابل دسترسی هستند و دستگاه ها را در معرض هک قرار می دهد. به عنوان مثال شرکت های خانه هوشمند می توانند به طور مرتب اعلان ها را برای تغییر رمز عبور به کاربران ارسال کنند و به آنها پیشنهاد کنند که یک رمز عبور قوی داشته باشند که شامل اعداد ، حروف ، حروف بزرگ و کوچک و نمادها باشد. شرکت های خانه هوشمند علاوه بر یادآوری به کاربران برای ایجاد رمز عبور قوی و تغییر مرتب آن ، باید بیشترین مسئولیت را در مورد امنیت سایبری بر عهده بگیرند.
 مایکل پالمر ، مدیر ارشد محصولات در Trend Micro گفت: "اصل اصلی حذف هرچه بیشتر بار امنیتی از کاربر نهایی است." "در حالی که به عموم مردم در مورد خانه هوشمند آموزش داده می شود ، امنیت برای آگاهی بسیار ضروری است ، اما انتظار اینکه مصرف کنندگان غیرتنیکی امنیت خود را مدیریت کنند غیرواقعی است. بازیکنان در هر لایه در اکوسیستم باید بر روی چگونگی امنیت دستگاه ها یا خدمات خود تمرکز کنند. بدون تصمیم گیری کاربر نهایی امکان پذیر است. "
 به عنوان مثال راه حل امنیت شبکه خانگی توسط Trend Micro ، با رویکرد آسان به کاربران در یک خانه هوشمند کمک می کند تا ایمنی و محافظت در برابر تهدیدات سایبری را تقویت کنند. کاربران فقط باید ایستگاه Trend Micro Home Network Security را به روتر بی سیم خود متصل کنند ، برنامه تلفن همراه را بارگیری کنند سپس برنامه و ایستگاه را جفت کنند. طبق گفته پالمر ، Trend Micro Home Network Security قادر است جلوی هکرها و حملات شبکه را بگیرد ، وب سایت ها و پرونده های خطرناک را مسدود کند ، میزان استفاده را رصد کند و دستگاه ها و برنامه های ناشناخته متصل به Wi-Fi خانگی را مسدود کند.


آزمایش منظم و کار با اشخاص ثالث
گنجاندن رویکرد طراحی مبتنی بر امنیت برای امنیت سایبری خانه های هوشمند بسیار مهم است ، مهم نیست که برای ارائه دهندگان سیستم خانه های هوشمند ، سازندگان دستگاه ها یا ارائه دهندگان خدمات امنیتی باشد. جوانت گفت: "جنبه های امنیتی باید در تمام سطوح توسعه محصول در نظر گرفته شوند." به عنوان مثال ، آنها باید رمزگذاری داده ها را اضافه کنند ، محدودیت های پروتکل های ارتباطی ، تشخیص مشکوک ترافیک را ایجاد کنند ، پیکربندی امنیتی را به بخشی از تنظیم تبدیل کنند و یک رابط امنیتی بصری برای حل مشکلات اضافه کنند.
 "سازندگان دستگاه باید تنظیمات پیش فرض را از بیشترین حالت ایمن ساخته و از طریق استفاده خودکار از بروزرسانی میان افزار ، اطمینان حاصل کنند که کاربران همیشه در ایمن ترین نسخه از نرم افزار خود هستند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که آسیب پذیری های واضح مانند مدارک سخت گیر و خدمات بی استفاده اما حیاتی مانند Telnet هستند. قفل شده است قبل از رفتن به تولید ، "پالمر گفت.
 سازندگان دستگاه ها و ارائه دهندگان سیستم همچنین باید آزمایش آسیب پذیری منظم را برای نظارت بر جنبه های امنیتی دستگاه های فعلی در بازار انجام دهند و از ارزیابی منظم ریسک و ممیزی های امنیتی برای به حداقل رساندن احتمال حملات سایبری اطمینان حاصل کنند. جوانت گفت: "چنین آزمایشی برای ارزیابی زیرساخت های امنیتی بسیار مهم است که در نهایت باعث افزایش عملکرد و نگهداری دستگاه در طولانی مدت می شود."
 Jayant همچنین توصیه کرده است سازندگان دستگاه و ارائه دهندگان سیستم می توانند با متخصصان امنیت شخص ثالث همکاری کنند تا هرگونه ناسازگاری و نقص طراحی را کشف کنند و اطمینان حاصل کنند که جنبه های امنیتی دستگاه های هوشمند در همه سطوح به خطر نیفتاده است. سازندگان دستگاه و ارائه دهندگان سیستم در حال حاضر به طور گسترده ای درگیر ارائه ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند مدیریت داده ها ، محافظت از هویت و حریم خصوصی و همچنین ارائه تصویری هستند که داشتن یک خانه هوشمند قطعاً در معرض حملات سایبری نیست.
 جوانت گفت: "امیدوارم که با افزایش اعتماد به نفس و اقدامات آگاهی از حریم خصوصی (در کل زنجیره ارزش خانه هوشمند) ، تصویب خانه هوشمند در نهایت در سالهای آینده افزایش یابد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _      ______ ______
| |     |___ /|___ /
| |__  ___  / /  / / 
| '_ \ / _ \ / /  / / 
| | | || __/./ /  ./ /  
|_| |_| \___|\_/  \_/  
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب