Honeywell ساختمان جدید و نمونه کارهای سایبری برای بهبود اقدامات ایمنی

Honeywell ساختمان جدید و نمونه کارهای سایبری برای بهبود اقدامات ایمنی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۹
هانیول نسل جدیدی از ادغام ساختمان سازمانی (EBI) ، مجموعه فرماندهی و کنترل (CCS) و مدیر ویدیوی دیجیتال (DVM) را معرفی کرد ، مجموعه ای از راه حل های فعال شده توسط پلت فرم Honeywell Forge برای ساختمان ها ، که به پیشرفت کارایی و نظارت بر امکانات کمک می کند ، ساده عملکردهای پیچیده ، و پس انداز در سراسر شرکت ارائه می دهد. یکی از ملفه های اساسی برای ایجاد این همه کار ایمن نگه داشتن امکانات و سرنشینان است. همراه با EBI ، CCS و DVM Honeywell در حال راه اندازی مجموعه ای از راه حل های افزایش امنیت سایبری برای کمک به شرکت ها در برابر افزایش خطر حملات غیر منتظره به داده ها ، سیستم های شبکه و زیرساخت های ساختمان ها است.
مارک ورهیدن ، رئیس شرکت Honeywell Building Solutions گفت: "برای اینکه ساختمانها هوشمندتر ، کارآمدتر و مثرتر باشند ، باید یک سیستم عامل در محل کار خود باشد که به طور مداوم مدیریت منابع را بهبود بخشد." "این سیستم ها به ایمن و ایمن نگه داشتن مردم کمک می کنند ، تجربه ساختمان را ارتقا می دهند و از داده ها و فرایندهایی که باعث فعالیت می شوند ، محافظت می کنند. سلامت کلی اکوسیستم ساختمان می تواند بر موفقیت تجاری تأثیر بگذارد - درست مانند استعداد و تجربه عالی. تیم های عملیاتی ساختمان ما به مشتریان کمک می کنند استفاده از ساختمان و چالشهای اساسی زیرساخت را برطرف کنید. "
این فناوری ها از اتصال اینترنت اشیا ، سیستم های قابل تعامل و به اشتراک گذاری داده ها و گردش کار سازگار برای کمک به تبدیل ورودی ها و اطلاعات به نتایج قابل استفاده بهره می برند. پیشرفت های کلیدی عبارتند از:
EBI R600 - سیستم مدیریت ساختمان Honeywell که به اتصال ، نظارت و مدیریت عملکردهای اصلی ساختمان ، از راحتی تا امنیت تا ایمنی کمک می کند و می تواند به کاهش هزینه های پیش پرداخت کمک کند. پلت فرم اینترنت اشیا open باز با بسیاری از سیستم ها و تجهیزات شخص ثالث و همچنین برنامه های ابری و تلفن همراه ادغام می شود. با بیش از 23 سال اجرای بازار ، EBI بیش از 150 میلیون اتصال اینترنت اشیا در ساختمانهای سراسر جهان دارد.
DVM R700 - یک سیستم نظارت دیجیتال پیشرفته که نمای کاملی از عملیات و محافظت یکپارچه در کل شرکت را ارائه می دهد. سرورهای دوربین بهبود یافته باعث افزایش دید و کاهش نیازهای ذخیره سازی و هزینه های سخت افزاری می شوند.
CCS R300 - برنامه تجسم تسهیلات با رابط بصری که از طریق قابلیت های ناوبری و ویرایش پیشرفته ، داده های عملکردی را برای پرسنل ساختمان به ارمغان می آورد.
EBI600 ، DVM700 و CCS300 با Honeywell Forge for Buildings ادغام می شوند ، دسته پیشرفته ای از نرم افزار ساخته شده توسط Honeywell به نام Enterprise Performance Management. Honeywell Forge for Buildings یک پلت فرم یکپارچه است که داده های عملیاتی را از دارایی ها ، فرآیند ها ، برنامه های شخص ثالث و افرادی که یادگیری ماشین دارند به هم متصل می کند تا به مشتریان در بهبود عملکرد ساختمان خود و افزایش عملکرد و بهره وری با بینش عملی متصل شود.
ورهیدن گفت: "مشتریان تجاری و زیرساخت های تجاری اغلب به دنبال نتایج مشابه تسهیلات هستند: عملیات ساده ، کاهش هزینه ها ، بهبود ایمنی و امنیت". "به عنوان مثال تلاش برای دستیابی به این اهداف برای بیمارستان یا فرودگاه کاملاً متفاوت است. در سیستم عامل پیشنهادی پیشرفته ما ، تیم های عملیاتی می توانند خدمات متناسب با نیازهای خاص را از طریق چند پنجره جدید و گزینه های تعاملی که فقط یک سر انگشت هستند برآورده کنند. دور."
فناوری اطلاعات (IT) معمولاً بیشترین توجه را در مورد حفاظت از یکپارچگی داده ها و دارایی ها به خود جلب می کند. فناوری عملیاتی (OT) - سیستم هایی که فرآیندها ، تجهیزات و محیط های عملیاتی را کنترل ، کنترل و محافظت می کنند - می تواند یک نقطه ورود دیگر باشد و اغلب در چشم انداز فناوری همیشه متصل امروز به مراقبت های مشابه یا بیشتر نیاز دارد.
شرکت هانیول خدمات و محصولات امنیتی سایبری خود را برای ساختمانهای OT ساختمانها گسترش می دهد تا مشتریان بتوانند از داراییها و مردم خود بهتر محافظت کنند. راه حل های امنیت سایبری Honeywell Forge شامل موارد زیر است:
ارزیابی امنیت سایبری - یک بررسی حرفه ای از سیستم های OT ساختمان ها با استفاده از بهترین روش های صنعت برای شناسایی آسیب پذیری ها یا شکاف های احتمالی. یک گزارش دقیق برای ایجاد یک خط مبنای وضعیت سایبری و یک لیست اقدام اولویت بندی شده تهیه شده است.
طراحی و پیکربندی امن - زیرساخت های موجود OT را طراحی یا اصلاح کنید تا لایه های فیزیکی ، شبکه ای و کاربردی را افزایش داده و به کاهش خطر و کاهش هزینه های غیر منتظره کمک کند.
لوازم خانگی و نرم افزار امنیت سایبر - نصب و نگهداری سخت افزار و نرم افزار امنیت سایبری شامل فایروال ها ، Secure Media Exchange (SMX) ، امنیت پیشرفته در نقطه پایان و پشتیبان گیری / بازیابی وسایل ، برای کمک به نظارت و محافظت از سیستم های OT ،
نظارت بر امنیت سایبری و مدیریت از راه دور - نظارت بر سیستم های OT و هشدارهای فشار دهنده در مورد عملکرد یا مسائل امنیتی را امکان پذیر می کند. این می تواند شامل خدمات مدیریت از راه دور ، و همچنین نظارت بر 24/7 مرکز عملیات امنیتی Honeywell (SoC) شود.
آمادگی و مشاوره برای حادثه - فرآیندهای پاسخگویی به حوادث را ایجاد می کند که مهار ، تریاژ و حل و فصل کارآمدتر را برای بازیابی مجدد عملیات عادی تجاری در صورت بروز حادثه امکان پذیر می کند.
"افزایش اتصال به سیستم های OT به طور معمول امنیت را افزایش می دهد ، ارتقا vis سطح دید و اجازه می دهد مسائل امنیتی که قبلاً شناسایی نشده بودند ، به طور موثرتری تحقق یابد. این یک رویکرد فعالانه تر برای نظارت و نگهداری سیستم های انجام شده است - روزهای ترک سیستم های OT بدون کنترل ، بدون وصله و نظارت نشده تمام شده است "، دیوید تریس ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل ، Honeywell Connected Enterprise، Buildings.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب