چه تغییراتی ممکن است پس از COVID-19 در امنیت پردازنده رخ دهد

چه تغییراتی ممکن است پس از COVID-19 در امنیت پردازنده رخ دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
از آنجایی که همه گیری COVID-19 ویرانی در سراسر جهان به وجود آورد ، ترافیک هوایی یکی از اولین بخشهایی بود که مورد توجه قرار گرفت. برخی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی مانند امارات و اتحاد مجبور بودند بیشتر پروازها را انجام دهند یا تمام پروازها را به دلیل کاهش سریع تقاضا انجام دهند. اما همزمان با کاهش بحران و تلاش دولت ها برای یافتن استراتژی های خروج از قفل ، شرکت های هواپیمایی به دنبال بازگرداندن هواپیماهای خود به مکان مورد نظر خود هستند.
برخی از شرکت های هواپیمایی قبل از ورود مسافران ، آزمایش عفونت را برای آنها آغاز کرده اند. البته اقدامات زیادی فقط در زمین انجام می شود ، اما برخی از راه حلهای داخلی نیز می توانند مفید باشند.


Analytics و IoT به جلو
یکی از بخشهای اصلی امنیت که قرار است پس از COVID-19 بیشتر مورد توجه قرار گیرد ، تجزیه و تحلیل است. این می تواند در مورد راه حلهای پردازنده وجود داشته باشد زیرا مشتریان به دنبال استفاده از راه حلهای موجود برای مقابله با مشکلات جدید هستند.
جرمین سانتویا ، مدیر بازاریابی صنعت در Genetec ، توضیح داد که در حالی که راه حل های تحلیلی مانند نظارت بر دما می تواند در ایستگاه های حمل و نقل محبوبیت بیشتری داشته باشد ، راه حل های پردازنده اطلاعاتی را در مورد اینکه چه کسی در آن زمان در اتوبوس است ممکن است گسترده شود.
سانتوایا افزود: "علاوه بر این ، به دلیل ظهور سنسورهای اینترنت اشیا و محبوبیت آنها ، ما نمی دانیم که شرکت ها در طی یک سال یا چند راه حل دیگر چه راه حل های جدیدتری ارائه می دهند."


دوربین ها و راه حل های تصویربرداری حرارتی
مانند بسیاری از سازمان ها در سراسر جهان ، فرودگاه ها و سایر شرکت های حمل و نقل به دنبال فناوری تصویربرداری حرارتی برای ایمن نگه داشتن کارگران ضروری و کار و فعالیت هستند و در عین حال خطر انتشار عفونت را کاهش می دهند. و این فن آوری ها به کسب و کارها کمک خواهد کرد تا با استفاده از اتوماسیون و بدون نیاز به استخدام پرسنل اضافی ، مجدداً افتتاح شوند ، که به دنبال این بحران ، بیشتر آنها در موقعیتی برای انجام کار نیستند.
"ما با یک شرکت مستقر در کالیفرنیا ، Seek Thermal ، همکاری کرده ایم تا یک دوربین جدید تصویربرداری حرارتی کالیبراسیون خودکار و مداوم ایجاد کنیم ، که اکنون به عنوان یک ادغام خارج از قفسه برای eFusion در دسترس است ، و دوربین برای ارسال ماه آینده آماده است ، "لی کوپلند ، مدیر عامل EMEA در سیستمهای Maxxess گفت:" "دوربین کم حجم است و برای اکثر برنامه های ترافیکی کوچک تا متوسط ​​به اندازه کافی سریع کار می کند بدون اینکه باعث ایجاد تنگنا شود. کارکنان و پیمانکاران فقط به مدت 1-2 ثانیه متوقف می شوند و در حالت ایستاده قرار می گیرند در حالی که دوربین از داغ ترین نقاط صورت قرائت می کند ، این امر پاسخگویی اپراتورها را نسبت به دوربین های اندازه گیری سوژه در حال حرکت بسیار دقیق تر و ساده تر می کند. "
و گرچه تصور حرارتی احتمالاً به شما کمک می کند تا در هنگام کاهش خطر ، سریعتر شروع به کار و فعالیت کنند ، اما این مسئله در مورد راه حل های هوش مصنوعی موجود از طریق نظارت و VMS نیز صادق است. هوش مصنوعی می تواند نظارت بر فاصله اجتماعی کارکنان و مسافران را به طور خودکار انجام دهد ، صف های هنگام ورود و کنترل گذرنامه را کاهش دهد و یا اشغال در سالن های ورود و خروج را محدود کند. این امر نیاز به استقرار نیروی کار اضافی در زمین را برطرف می کند.
کاپلند گفت: "اپراتورهای حمل و نقل همچنین به دنبال راه حل هایی برای اطمینان از استانداردهای بهداشتی هستند." "در نتیجه ، ما همچنین به دنبال اسکنرهای دستی هستیم که از فناوری برای ارائه بازخورد در زمان واقعی در مورد شستن دست استفاده می کنند قبل از اینکه کارمندان و پیمانکاران شیفت خود را شروع کنند و وارد مناطق عمومی شوند ، سوار هواپیما شوند یا وسایل نقلیه یا ماشین آلات را کار کنند."


فناوری برای اطمینان از پشتیبانی
گلن فارنت ، مدیر عامل CriticalArc ، گفت: "ارائه دهندگان حمل و نقل در تلاشند تعادل جدیدی در نحوه کار ایجاد کنند ، تعامل فرد به فرد را به حداقل برسانند و در عین حال امنیت و امنیت را در شبکه های خود تأمین کنند. "آنها به دنبال راه حلهایی هستند که بتواند تعادل را درست کند ، به عنوان مثال ، ابزاری که به کارکنان اجازه می دهد از راه دور یا در فاصله بیشتری کار کنند."
به عنوان مثال ، یک شرکت بزرگ ریلی اکنون برنامه CriticalArc SafeZone را به همه افسران حمل و نقل خود ارائه داده است ، و از کارکنان در هر کجا از شبکه محافظت بیشتری داشته باشند. این سرویس برای اطمینان از اینکه بلافاصله به هر گونه تماس برای کمک پاسخ داده می شود ، برای ردیابی موقعیت های تغییر کارکنان چک در زمان واقعی و هماهنگی ارائه سریع مشاوره پزشکی در هر کجا که مورد استفاده قرار می گیرد ، استفاده می شود.
با اجازه دادن به کارکنان در قطارها یا ایستگاه های از راه دور برای برقراری ارتباط - به عنوان مثال تبادل به روزرسانی ها و تصاویر - این سرویس به شبکه کمک می کند تا عملیات با ایمنی بیشتری ادامه یابد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _         
(_)         
 _ _ __  ____ ___ 
| || '_ \ |_ // __|
| || |_) | / / \__ \
|_|| .__/ /___||___/
  | |       
  |_|       
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب