تأثیرات طولانی مدت COVID-19 بر امنیت حمل و نقل

تأثیرات طولانی مدت COVID-19 بر امنیت حمل و نقل
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
کارشناسان در سراسر صنعت توافق دارند که همه گیری کنونی تأثیرات دائمی بر این بخش خواهد داشت. این می تواند عمدتا در پاسخ به چالش هایی باشد که COVID-19 ایجاد کرده است. جرمین سانتویا ، مدیر بازاریابی صنعت در Genetec ، اشاره کرد که تغییر اصلی افزایش آگاهی مربوط به سلامت در مدیریت عملیات است.
سانتیو افزود: "ابزارهای جدیدی وجود خواهد داشت که با توجه به اولویت نگرانی های مربوط به سلامت ضروری هستند." "همچنین یک سیستم جدید برای حسابرسی برای ابزارهایی که وارد بازار می شوند وجود دارد."
در صحبت با خطوط مشابه ، استوارت راولینگ ، معاون فناوری و مشارکت مشتری در Pelco گفت که COVID-19 نیاز همه سازمانها برای مدرنیزاسیون عملیات کلی خود و همچنین تمرکز قابل توجه بر برنامه های تداوم تجارت را نشان داده است ، مهمترین
رولینگ گفت: "فعال کردن فناوری برای اجرای این برنامه ها ستون فقرات موفقیت است." "با توجه به یک یادداشت شخصی تر ، آنچه که برای من برجسته شده است ، روحیه مبارزه در سازمان هایی است که با آنها کار می کنیم و همچنین جامعه ای است که بر اساس تجربیات مشترک بوجود آمده است. این ناملایمات باعث ایجاد خلاقیت و همکاری بیشتر در صنعت امنیت شده و بار دیگر تأکید کرده است که همه ما به عنوان یک جامعه نزدیک هستیم. "
گلن فارنت ، مدیر عامل شرکت CriticalArc ، همچنین اضافه کرد که چالش ها نیاز به مشتری و همچنین فروشندگان برای سازگاری دارند.
فارنت خاطرنشان کرد: "ما در حال کار با جامعه کاربران فعال خود هستیم تا خدمات کلیدی را از راه دور ارائه دهیم ، از جمله ورود کاربران جدید به سیستم." "به عنوان یک شرکت کوچکتر ، چابک و متخصص در راه حل های نرم افزاری ، ما قادر به حرکت سریع هستیم ، به عنوان مثال ، خدمات جدید SafeZone Secure خود را معرفی می کنیم."


سیستم ادغام سیستم ها
وضعیت فعلی قرار است یکپارچه سازهای سیستم را نیز تحت تأثیر قرار دهد. با توجه به لی کپلند MD برای EMEA در Maxxess Systems ، این بخشها به درجات مختلف تأثیر می گذارد. اما برای برخی ، به ویژه کسانی که پروژه ها متمرکز هستند ، این کار سخت خواهد بود ، مشتریان با استفاده از حداقل قراردادهای پشتیبانی ، سرمایه های جدید خود را کاهش می دهند و سیستم های امنیتی موجود را حفظ می کنند.
کپلند گفت: "اما مجتمع کنندگان این فرصت را دارند که برای پشتیبانی از مشتریان خود به ابرها و راه حل های دیجیتالی جدید روی بیاورند." "در بخش حمل و نقل ، فرایندهای جدیدی برای مدیریت و سازگاری وجود دارد ، مانند فاصله اجتماعی ، نیاز به بهبود مدیریت از راه دور و کنترل تیم های امنیتی و ایمنی ، و روش های بهتر ، مطمئن تر و موثر برای برقراری ارتباط با کارکنان پراکنده "
 فارنت اضافه کرد که مدل های تجاری برای مجتمع های سیستم همیشه در فروش رابطه بنا شده اند و این تغییر نخواهد کرد ، اما ممکن است نیاز به تکامل نحوه ادغام روابط داشته باشند. در طی این همه گیر کنونی ، مشتریان ممکن است عادت کنند که مستقیماً با فروشندگان برخورد کنند و از راه دور به خدمات و راه حل ها دسترسی پیدا کنند. مجتمع گرایان باید خود را با این شرایط وفق دهند و به عنوان یک فرصت با آن رفتار کنند.

 

بلاتکلیفی همچنان باقی است

اولویت ها در بخش حمل و نقل ممکن است به طور دائمی تغییر یابد ، در آینده توجه بیشتری به مدیریت صف ، فاصله اجتماعی و توانایی کارکنان برای هماهنگی موثرتر منابع داده می شود.
ممکن است چندین سال طول بکشد تا بفهمیم عادی جدید چیست. هنوز هم می توان امیدوار بود که نتایج مثبت زیادی از این همه گیری حاصل شود ، از جمله روش های کارآمدتر کار که باعث کاهش رد پای کربن و کاهش هزینه ها برای مشتریان می شود.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب