COVID-19 بخش حمل و نقل را تغییر داده است ، زیرا دولت ها سفر را محدود می کنند

COVID-19 بخش حمل و نقل را تغییر داده است ، زیرا دولت ها سفر را محدود می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
سکوت وهم انگیزی که یادآور فیلم های پس از آخرالزمانی است ، بیش از بزرگترین فرودگاههای جهان امروز را فرا گرفته است. بسیاری از کشورها فرودگاه بسته دارند ، در حالی که کشورهای دیگر با ترافیک ناچیز ، اغلب با یک یا دو مسافر کار می کنند.
شیوع ویروس کرونا و بیماری ناشی از آن ، COVID-19 ، منجر به مسافرت کمتری در سراسر جهان شده است زیرا دولت ها قصد دارند شهروندان را از سفر به مناطقی که تحت تأثیر این شیوع قرار دارند محدود کنند.
با این حال ، این محدودیت ها و در نتیجه کاهش مسافران در انواع حمل و نقل ، از جمله اتوبوس ، قطار ، سفر هوایی و غیره ، به معنای کاهش اقدامات امنیتی نیست.

 

نیاز به اتوماسیون

با جستجوی راهی برای پیشبرد چالشهایی که امروز با آن روبرو هستیم ، نیاز به فرآیندهای خودکار ، نظارت پیشرفته نظارت تصویری و کاهش "نقاط تماس" افزایش خواهد یافت. استوارت راولینگ ، معاون فناوری و مشارکت مشتری در Pelco ، توضیح داد که اتوماسیون به صنعت حمل و نقل اجازه می دهد تا با تعداد کمتری از افراد فعالیت کند و تمرین فاصله گذاری اجتماعی را آسان تر کند.
رولینگ گفت: "چیزی که ما شاهد آن هستیم افزایش تقاضا برای اطلاعات در یک مرکز حمل و نقل است." "از آنجا که رهبران امنیتی به دنبال کاهش تعداد افرادی هستند که بر این امکانات نظیر نگهبانان و اپراتورها نظارت می کنند ، نیاز به جمع آوری اطلاعات عملی با استفاده از داده های سنسورهای مختلف وجود دارد. ترکیب داده های حسگرها مانند کنترل دسترسی ، داده های ویدئویی ، هشدارهای نفوذ و آتش سوزی ، اشغال ساختمان و موارد دیگر ، به اطلاعات ، به سازمان ها کمک می کند تا قطعات هر موقعیتی را متصل کرده و ارزیابی خطر یکپارچه را به ذینفعان مناسب ارائه دهند.
با ضبط و تجزیه و تحلیل داده ها در زمان واقعی ، سازمان ها ضمن دسترسی به اطلاعات مربوط به مهمترین وقایع در حال انجام ، نمایشی بصری از خطرات موجود در کل کسب و کار به دست می آورند. این فرایند نه تنها سطح محافظت بالاتر و فعال حتی در شرایطی که از دسترسی و مدیریت از راه دور استفاده می شود را امکان پذیر می کند ، بلکه به تسهیل برنامه اقدام مبتنی بر هوش یکپارچه نیز کمک می کند.​


ایمن سازی محیط با کارکنان کمتری
بازیگران تهدید همیشه در جستجوی فرصت هایی هستند که بتوانند از آن استفاده کنند و فاجعه ای مانند بیماری همه گیر همین مسئله را به آنها ارائه می دهد. از این رو ، هیچگونه مصالحه ای در مورد سیستم های امنیتی سنتی که در حال اجرا هستند ، وجود ندارد. اما با توصیه مقامات بهداشتی به کارمندان کمتری در محل ، محافظت بدون سرنشین ممکن است دشوار باشد.
رولینگ گفت: "تهدیدها برای امکانات حمل و نقل در این مدت متوقف نمی شوند." وی ادامه داد: "هنوز هم به دوربین های نظارت تصویری جامع و آینده نگر و سیستم های مدیریتی برای افزایش آگاهی از وضعیت حتی نیاز به کاهش تعداد مسافران در این همه گیر وجود دارد. محافظت از محیط که به اپراتورها اجازه می دهد تا به طور یکپارچه از تهدیدات احتمالی مطلع شوند و تمام اطلاعات لازم برای هشدار به مقامات را فراهم می کند ، برای محافظت از عملیات داخلی در بزرگترین سایتهای حمل و نقل جهان ، هنوز لازم است. "
گلن فارنت ، مدیر عامل شرکت CriticalArc ، با این موضوع موافقت کرد و افزود که تعداد کارکنان امنیتی کمتر است. و در حالی که دپارتمان های امنیت و ایمنی معمولاً نقش دوگانه ای دارند ، اما مسافران کمتری ، بیشتر بر امنیت و حفاظت از اموال و دارایی ها تمرکز دارند.
فارانت گفت: "به عنوان مثال ، توجه بیشتری به محیط اطراف می شود و الگوهای گشت در حال تنظیم هستند تا خطرات تغییر یافته مانند افزایش پتانسیل ارتکاب جرم فرصت طلبانه و آسیب پذیری بیشتر کارگران تنها را برطرف سازند." "در همان زمان ، تیم ها به دلیل بیماری تحت فشار هستند. فقط کارمندان امنیتی نیستند که احتمال غایب آنها بیشتر است ، بلکه افرادی هستند که به طور معمول در انجام کارهای کمکهای اولیه یا آتش سوزی کمک می کنند. بنابراین ، عملیات امنیتی مانند هرگز قبل گسترش یافته است. "

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب