COVID-19 بخش حمل و نقل را تغییر داده است ، زیرا دولت ها سفر را محدود می کنند

COVID-19 بخش حمل و نقل را تغییر داده است ، زیرا دولت ها سفر را محدود می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
سکوت وهم انگیزی که یادآور فیلم های پس از آخرالزمانی است ، بیش از بزرگترین فرودگاههای جهان امروز را فرا گرفته است. بسیاری از کشورها فرودگاه بسته دارند ، در حالی که کشورهای دیگر با ترافیک ناچیز ، اغلب با یک یا دو مسافر کار می کنند.
شیوع ویروس کرونا و بیماری ناشی از آن ، COVID-19 ، منجر به مسافرت کمتری در سراسر جهان شده است زیرا دولت ها قصد دارند شهروندان را از سفر به مناطقی که تحت تأثیر این شیوع قرار دارند محدود کنند.
با این حال ، این محدودیت ها و در نتیجه کاهش مسافران در انواع حمل و نقل ، از جمله اتوبوس ، قطار ، سفر هوایی و غیره ، به معنای کاهش اقدامات امنیتی نیست.

 

نیاز به اتوماسیون

با جستجوی راهی برای پیشبرد چالشهایی که امروز با آن روبرو هستیم ، نیاز به فرآیندهای خودکار ، نظارت پیشرفته نظارت تصویری و کاهش "نقاط تماس" افزایش خواهد یافت. استوارت راولینگ ، معاون فناوری و مشارکت مشتری در Pelco ، توضیح داد که اتوماسیون به صنعت حمل و نقل اجازه می دهد تا با تعداد کمتری از افراد فعالیت کند و تمرین فاصله گذاری اجتماعی را آسان تر کند.
رولینگ گفت: "چیزی که ما شاهد آن هستیم افزایش تقاضا برای اطلاعات در یک مرکز حمل و نقل است." "از آنجا که رهبران امنیتی به دنبال کاهش تعداد افرادی هستند که بر این امکانات نظیر نگهبانان و اپراتورها نظارت می کنند ، نیاز به جمع آوری اطلاعات عملی با استفاده از داده های سنسورهای مختلف وجود دارد. ترکیب داده های حسگرها مانند کنترل دسترسی ، داده های ویدئویی ، هشدارهای نفوذ و آتش سوزی ، اشغال ساختمان و موارد دیگر ، به اطلاعات ، به سازمان ها کمک می کند تا قطعات هر موقعیتی را متصل کرده و ارزیابی خطر یکپارچه را به ذینفعان مناسب ارائه دهند.
با ضبط و تجزیه و تحلیل داده ها در زمان واقعی ، سازمان ها ضمن دسترسی به اطلاعات مربوط به مهمترین وقایع در حال انجام ، نمایشی بصری از خطرات موجود در کل کسب و کار به دست می آورند. این فرایند نه تنها سطح محافظت بالاتر و فعال حتی در شرایطی که از دسترسی و مدیریت از راه دور استفاده می شود را امکان پذیر می کند ، بلکه به تسهیل برنامه اقدام مبتنی بر هوش یکپارچه نیز کمک می کند.​


ایمن سازی محیط با کارکنان کمتری
بازیگران تهدید همیشه در جستجوی فرصت هایی هستند که بتوانند از آن استفاده کنند و فاجعه ای مانند بیماری همه گیر همین مسئله را به آنها ارائه می دهد. از این رو ، هیچگونه مصالحه ای در مورد سیستم های امنیتی سنتی که در حال اجرا هستند ، وجود ندارد. اما با توصیه مقامات بهداشتی به کارمندان کمتری در محل ، محافظت بدون سرنشین ممکن است دشوار باشد.
رولینگ گفت: "تهدیدها برای امکانات حمل و نقل در این مدت متوقف نمی شوند." وی ادامه داد: "هنوز هم به دوربین های نظارت تصویری جامع و آینده نگر و سیستم های مدیریتی برای افزایش آگاهی از وضعیت حتی نیاز به کاهش تعداد مسافران در این همه گیر وجود دارد. محافظت از محیط که به اپراتورها اجازه می دهد تا به طور یکپارچه از تهدیدات احتمالی مطلع شوند و تمام اطلاعات لازم برای هشدار به مقامات را فراهم می کند ، برای محافظت از عملیات داخلی در بزرگترین سایتهای حمل و نقل جهان ، هنوز لازم است. "
گلن فارنت ، مدیر عامل شرکت CriticalArc ، با این موضوع موافقت کرد و افزود که تعداد کارکنان امنیتی کمتر است. و در حالی که دپارتمان های امنیت و ایمنی معمولاً نقش دوگانه ای دارند ، اما مسافران کمتری ، بیشتر بر امنیت و حفاظت از اموال و دارایی ها تمرکز دارند.
فارانت گفت: "به عنوان مثال ، توجه بیشتری به محیط اطراف می شود و الگوهای گشت در حال تنظیم هستند تا خطرات تغییر یافته مانند افزایش پتانسیل ارتکاب جرم فرصت طلبانه و آسیب پذیری بیشتر کارگران تنها را برطرف سازند." "در همان زمان ، تیم ها به دلیل بیماری تحت فشار هستند. فقط کارمندان امنیتی نیستند که احتمال غایب آنها بیشتر است ، بلکه افرادی هستند که به طور معمول در انجام کارهای کمکهای اولیه یا آتش سوزی کمک می کنند. بنابراین ، عملیات امنیتی مانند هرگز قبل گسترش یافته است. "

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       _____   
      | ___|   
 ___  ___ |___ \ ___ 
 / _ \ / __|  \ \/ __|
| __/| (__ /\__/ /\__ \
 \___| \___|\____/ |___/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب