چالش های پیش روی امنیت حمل و نقل پس از COVID-19

چالش های پیش روی امنیت حمل و نقل پس از COVID-19
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
شیوع هرج و مرج ، قفل شدن و مراقبت های بهداشتی یک دستورالعمل مناسب برای ایجاد اختلالات اقتصادی و تجاری است. COVID-19 بدون استثنا تمام بخشها را تحت تأثیر قرار داده است. با توجه به چالش های فراوان ، بسته های تخفیف و محرک مالی بیشترین درخواست را دارند. برای شرکت های امنیتی که در بخش حمل و نقل کار می کنند ، چالش ها از تهیه تجهیزات تا حفظ دستورالعمل های بهداشتی هنگام کار متفاوت است. اگرچه این دشواری ها مانند سایر موارد عمودی است ، اما فروشندگان و ادغام کننده سیستم ها باید در سناریوی فعلی فاکتورهای منحصر به بخش حمل و نقل را در نظر بگیرند.

اختلالات زنجیره تامین
بسیاری از ارائه دهندگان راه حل ها با تضمین یک زنجیره تأمین قابل اعتماد در میان همه گیر ویروس کرونا به چالش کشیده می شوند. به گفته استوارت راولینگ ، معاون فناوری و مشارکت مشتری در Pelco ، تهیه منابع از مکانهایی که به سختی خاموش می شوند و کاهش این چالش با کاوش در سایر راه های مکان یابی این م componentsلفه ها برای اطمینان از تداوم تجارت در این شرایط ضروری است.
رولینگ گفت: "راه دیگر برای کمک به این مسئله ارتباط منظم با شرکای مجتمع کننده برای دیدن آنچه در این بازار از خط لوله پایین می آید ، اولویت بندی نیازهای فوری و اطمینان از وجود تأمین کافی برای تأمین تقاضا است."
این امر در صورت افزایش تقاضا برای محلول هایی مانند محلول های تشخیص تب در فرودگاه ها ، در پی شیوع بیماری همه گیرتر می شود. چنین راه حل هایی برای مبارزه با شیوع بیماری لازم است و فروشندگان امنیتی در موقعیت مناسب برای تهیه آنها قرار دارند. اما اگر تقاضا به صورت تصاعدی افزایش یابد ، عرضه دشوار می شود زیرا محموله ها همه ضربه خورده اند.


نیاز به فاصله گذاری
گلن فارنت ، مدیر عامل شرکت CriticalArc ، خاطرنشان کرد که چالش های اصلی آنها با استقرار و پشتیبانی ، که معمولاً در بیشتر مشاغل خدماتی روبرو است ، بوده است. این شرکت به سرعت خدمات خود را بصورت آنلاین افزایش داده و از بسیاری جهات ، این یک پیشرفت بسیار مثبت بوده است.
 فارنت گفت: "به عنوان مثال ، در هفته گذشته ، 60 مشتری داشتیم که در برنامه جدید تازه سازی آموزش شش هفته ای کارمندان ثبت نام کرده اند و در پاسخ به همه گیری ایجاد شده است." "ما در حال کشف هستیم که مشتریان عمده حمایت بیشتری از استفاده از خدمات آنلاین مانند وبینار کرده اند - اینها ابزاری است که مشاغل کوچک و افراد خود اشتغالی چندین سال است از آنها استفاده می کنند ، اما اکنون شرکت های بزرگتر نیز ارزش آنها را می بینند."
این روند احتمالاً بیش از بحران کنونی ادامه خواهد داشت. تغییرات ایجاد شده می تواند به یک روش کارآمدتر کار در بخش طولانی مدت منجر شود.

 

نیاز به کاهش هزینه ها

بسیاری از ارائه دهندگان راه حل وقت بیشتری را برای همکاری نزدیک با مشتریان صرف می کنند تا تجارت آنها را درک کنند و بهترین راه حل ها را برای دیجیتال سازی و اتوماسیون به آنها ارائه دهند.
 "تعداد کمی از شرکت ها در موقعیت استخدام پرسنل جدید خواهند بود ، بنابراین ما در تلاش هستیم تا راه حل های مقرون به صرفه ای را برای چالش هایی که فشار بر منابع انسانی را کاهش می دهد پیدا کنیم - خواه این اطمینان از فاصله اجتماعی ، استانداردهای بهداشتی و توانایی تعطیل سریع و بخشهای دیگری از امکانات را باز کنید ، یا ارتباط بهتری با کارکنان ، پیمانکاران و بازدیدکنندگان داشته باشید. " وی افزود: "در نتیجه ، راه حل جدید مبتنی بر ابر جدید InSite که در طی دو سال گذشته توسعه یافته است ، اکنون تقاضای بیشتری دارد. در همان زمان ، ما در حال افزایش یکپارچه سازی تصویربرداری حرارتی برای بررسی درجه حرارت سطح بدن و دستگاه هایی مانند اسکنرهای دستی بهداشتی هستیم که فقط چند ماه پیش حتی بخشی از نقشه راه محصول ما نبودند. "
 در حقیقت ، نیاز به کاهش هزینه ها در حمل و نقل می تواند منجر به استقرار سیستم های خودکار بیشتری در این عمود شود. علاوه بر راه حل هایی که نیاز به کارمندان را در عملیاتی که برای اطمینان از اقدامات سالم اجباری است کاهش می دهد ، سیستم های امنیتی همچنین می توانند روند حداقل مداخلات انسانی را ببینند. در حال حاضر ، ما شاهد تحلیلی هستیم که در بسیاری از فرودگاه ها سیستم های امنیتی را به دست می گیرند ، از جمله راه حل هایی مانند شناسایی چهره زنده ، مکان یابی چمدان های بدون مراقبت و سیستم های تشخیص رفتار. این موارد می تواند در غلبه بر چالش های مالی در این بخش بسیار مهم باشد.​


به سمت سکوهای باز؟
با توجه به کاهش مسافران در بخش حمل و نقل ، به دلیل روند نزولی درآمدها ، احتمالاً شاهد کاهش سرمایه گذاری های سرمایه ای در ماه های آینده خواهیم بود. اما مقابله با چالش های مالی فقط کاهش نیروی کار نیست. این صنعت همچنین ممکن است به دنبال راه هایی برای سرمایه گذاری در فناوری با سیستم عامل بازتر باشد که امکان یکپارچه سازی و تلفیق فناوری موجود را فراهم می کند ، مانند دوربین های فیلمبرداری و خواننده های کنترل دسترسی. انجام این کار باعث می شود که تعداد اندکی سرمایه گذاری انجام شده بیشتر شود.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب