چالش های پیش روی امنیت حمل و نقل پس از COVID-19

چالش های پیش روی امنیت حمل و نقل پس از COVID-19
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
شیوع هرج و مرج ، قفل شدن و مراقبت های بهداشتی یک دستورالعمل مناسب برای ایجاد اختلالات اقتصادی و تجاری است. COVID-19 بدون استثنا تمام بخشها را تحت تأثیر قرار داده است. با توجه به چالش های فراوان ، بسته های تخفیف و محرک مالی بیشترین درخواست را دارند. برای شرکت های امنیتی که در بخش حمل و نقل کار می کنند ، چالش ها از تهیه تجهیزات تا حفظ دستورالعمل های بهداشتی هنگام کار متفاوت است. اگرچه این دشواری ها مانند سایر موارد عمودی است ، اما فروشندگان و ادغام کننده سیستم ها باید در سناریوی فعلی فاکتورهای منحصر به بخش حمل و نقل را در نظر بگیرند.

اختلالات زنجیره تامین
بسیاری از ارائه دهندگان راه حل ها با تضمین یک زنجیره تأمین قابل اعتماد در میان همه گیر ویروس کرونا به چالش کشیده می شوند. به گفته استوارت راولینگ ، معاون فناوری و مشارکت مشتری در Pelco ، تهیه منابع از مکانهایی که به سختی خاموش می شوند و کاهش این چالش با کاوش در سایر راه های مکان یابی این م componentsلفه ها برای اطمینان از تداوم تجارت در این شرایط ضروری است.
رولینگ گفت: "راه دیگر برای کمک به این مسئله ارتباط منظم با شرکای مجتمع کننده برای دیدن آنچه در این بازار از خط لوله پایین می آید ، اولویت بندی نیازهای فوری و اطمینان از وجود تأمین کافی برای تأمین تقاضا است."
این امر در صورت افزایش تقاضا برای محلول هایی مانند محلول های تشخیص تب در فرودگاه ها ، در پی شیوع بیماری همه گیرتر می شود. چنین راه حل هایی برای مبارزه با شیوع بیماری لازم است و فروشندگان امنیتی در موقعیت مناسب برای تهیه آنها قرار دارند. اما اگر تقاضا به صورت تصاعدی افزایش یابد ، عرضه دشوار می شود زیرا محموله ها همه ضربه خورده اند.


نیاز به فاصله گذاری
گلن فارنت ، مدیر عامل شرکت CriticalArc ، خاطرنشان کرد که چالش های اصلی آنها با استقرار و پشتیبانی ، که معمولاً در بیشتر مشاغل خدماتی روبرو است ، بوده است. این شرکت به سرعت خدمات خود را بصورت آنلاین افزایش داده و از بسیاری جهات ، این یک پیشرفت بسیار مثبت بوده است.
 فارنت گفت: "به عنوان مثال ، در هفته گذشته ، 60 مشتری داشتیم که در برنامه جدید تازه سازی آموزش شش هفته ای کارمندان ثبت نام کرده اند و در پاسخ به همه گیری ایجاد شده است." "ما در حال کشف هستیم که مشتریان عمده حمایت بیشتری از استفاده از خدمات آنلاین مانند وبینار کرده اند - اینها ابزاری است که مشاغل کوچک و افراد خود اشتغالی چندین سال است از آنها استفاده می کنند ، اما اکنون شرکت های بزرگتر نیز ارزش آنها را می بینند."
این روند احتمالاً بیش از بحران کنونی ادامه خواهد داشت. تغییرات ایجاد شده می تواند به یک روش کارآمدتر کار در بخش طولانی مدت منجر شود.

 

نیاز به کاهش هزینه ها

بسیاری از ارائه دهندگان راه حل وقت بیشتری را برای همکاری نزدیک با مشتریان صرف می کنند تا تجارت آنها را درک کنند و بهترین راه حل ها را برای دیجیتال سازی و اتوماسیون به آنها ارائه دهند.
 "تعداد کمی از شرکت ها در موقعیت استخدام پرسنل جدید خواهند بود ، بنابراین ما در تلاش هستیم تا راه حل های مقرون به صرفه ای را برای چالش هایی که فشار بر منابع انسانی را کاهش می دهد پیدا کنیم - خواه این اطمینان از فاصله اجتماعی ، استانداردهای بهداشتی و توانایی تعطیل سریع و بخشهای دیگری از امکانات را باز کنید ، یا ارتباط بهتری با کارکنان ، پیمانکاران و بازدیدکنندگان داشته باشید. " وی افزود: "در نتیجه ، راه حل جدید مبتنی بر ابر جدید InSite که در طی دو سال گذشته توسعه یافته است ، اکنون تقاضای بیشتری دارد. در همان زمان ، ما در حال افزایش یکپارچه سازی تصویربرداری حرارتی برای بررسی درجه حرارت سطح بدن و دستگاه هایی مانند اسکنرهای دستی بهداشتی هستیم که فقط چند ماه پیش حتی بخشی از نقشه راه محصول ما نبودند. "
 در حقیقت ، نیاز به کاهش هزینه ها در حمل و نقل می تواند منجر به استقرار سیستم های خودکار بیشتری در این عمود شود. علاوه بر راه حل هایی که نیاز به کارمندان را در عملیاتی که برای اطمینان از اقدامات سالم اجباری است کاهش می دهد ، سیستم های امنیتی همچنین می توانند روند حداقل مداخلات انسانی را ببینند. در حال حاضر ، ما شاهد تحلیلی هستیم که در بسیاری از فرودگاه ها سیستم های امنیتی را به دست می گیرند ، از جمله راه حل هایی مانند شناسایی چهره زنده ، مکان یابی چمدان های بدون مراقبت و سیستم های تشخیص رفتار. این موارد می تواند در غلبه بر چالش های مالی در این بخش بسیار مهم باشد.​


به سمت سکوهای باز؟
با توجه به کاهش مسافران در بخش حمل و نقل ، به دلیل روند نزولی درآمدها ، احتمالاً شاهد کاهش سرمایه گذاری های سرمایه ای در ماه های آینده خواهیم بود. اما مقابله با چالش های مالی فقط کاهش نیروی کار نیست. این صنعت همچنین ممکن است به دنبال راه هایی برای سرمایه گذاری در فناوری با سیستم عامل بازتر باشد که امکان یکپارچه سازی و تلفیق فناوری موجود را فراهم می کند ، مانند دوربین های فیلمبرداری و خواننده های کنترل دسترسی. انجام این کار باعث می شود که تعداد اندکی سرمایه گذاری انجام شده بیشتر شود.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب