تأثیر COVID-19 بر تقاضای بازار مدیریت ناوگان

تأثیر COVID-19 بر تقاضای بازار مدیریت ناوگان
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
COVID-19 بر صنایع و بازارهای جهان تأثیر گذاشته است. اما برخلاف بسیاری از بخش هایی که انتظار می رود روند نزولی داشته باشند ، بازار مدیریت ناوگان می تواند افزایش تقاضا را تجربه کند. طبق Fortune Business Insights ، انتظار می رود بازار نرم افزار مدیریت ناوگان با CAGR قوی رشد کند و بیشترین درآمد را تا سال 2026 بدست آورد. کارشناسان صنعت موافق هستند.
 ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath ، توضیح داد که در چند سال گذشته ، تقاضا به سرعت در حال رشد است و COVID-19 فقط آن را سرسام آور افزایش داده است.
وانگ گفت: "به طور ناگهانی ، مردم متوجه می شوند که دانستن محل حمل من بسیار مهم است." وی افزود: "این بسیار مهم است که اوضاع به موقع به آنجا برسد و دیگر هیچ خطایی وجود ندارد. بنابراین ، من فکر می کنم COVID-19 به عنوان تسریع کننده روندی که قبلاً وجود داشته عمل کرده است.


راه حل ها چگونه کمک می کنند
شرکت های مدیریت ناوگان بینش های مختلفی در مورد چگونگی راه حل های آنها برای مشتریان در شرایط بیماری همه گیر ارائه می دهند. طبق یک وبلاگ پست توسط Fleetio ، هر زمان خرابی می تواند فرصتی را برای مدیران ناوگان برای انجام کارهای پیشگیرانه نگهداری فراهم کند و راه حل ها به برنامه ریزی آنها کمک می کند.
Fleetio گفت: "با مدیریت تعمیر و نگهداری در نرم افزار مدیریت مبتنی بر ابر ، مدیران ناوگان می توانند یادآوری خدمات را بر اساس فواصل ساعت یا مسافت پیموده شده ایجاد کنند تا اطمینان حاصل شود که وظایف تعمیر و نگهداری پیشگیرانه نادیده گرفته نمی شوند." "در حالی که برنامه ریزی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه حداکثر زمان ناوگان را به حداکثر می رساند ، اما همچنین به شما کمک می کند تا در طولانی مدت از هزینه های غیر ضروری تعمیر جلوگیری کنید."
اطمینان از اینکه ناوگان اقدامات بهداشتی درجه یک را حفظ می کند ، از دیگر مزایای آن است. افزودن الگوهای سفارشی به فرم های بازرسی موبایل به مدیران این امکان را می دهد تا لیست فعالیت هایی را که برای سالم سازی وسایل نقلیه انجام می شود ایجاد کنند. نظارت بر موجودی قطعات نیز موضوعی است که می توان از آن مراقبت کرد.
Fleetio خاطرنشان کرد: "ردیابی موجودی ناوگان شما در این مدت ضروری است." "با پیگیری سطح موجودی کالا ، می توانید از ذخیره سهام در مواقع حساس جلوگیری کرده و بهترین تصمیم را در مورد استفاده و سفارش مجدد قبل از اینکه اقلام ضروری برای هفته ها یا ماه ها به فروش نرسد ، بگیرید."


استرس بیشتر در مورد دیجیتال
COVID-19 شرکت ها را مجبور کرده است تا آنجا که ممکن است کارمندان خود را از دفتر دور نگه دارند ، و این تنها از طریق دیجیتالی سازی بیشتر فرآیندها امکان پذیر است. اگرچه کل مفهوم راه حل مدیریت ناوگان حول فناوری دیجیتال می چرخد ​​، اما همه گیر کنونی ضرورت آن را در سطح بی سابقه ای افزایش داده است.
ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris ، گفت: "شکی نیست که 2020 معنی جدیدی به اصطلاح" منحنی "داده است و هیچ صنعتی از این امر تأثیرگذار نبوده است. "با شروع COVID-19 ، فضای حمل و نقل مجبور شده است به سمت دیجیتالی شدن در مقیاس کاملاً جدید حرکت کند. ما می بینیم که سازمان ها همچنان در فناوری هایی سرمایه گذاری می کنند که به آنها کمک می کند با پشتیبان گیری داده ها ، خودکارتر و تحرک بیشتری داشته باشند - در زمانی که این توصیفگرها دیگر لوکس برای ناوگان بزرگتر نیستند. "
بسیاری از شرکت های حمل و نقل در حال یادگیری نحوه ایجاد امکان کار برای برخی از تیم ها با اتصال از راه دور هستند - و این کمک می کند تا منحنی در مورد COVID-19 مسطح شود. دسترسی به گردش داده ها بین تاسیسات و کارگران از راه دور آنها منوط به دسترسی به راه حل های مدیریت ناوگان است ، بنابراین شرکت ها معتقدند که این بازار در ماه های آینده نیز به رشد خود ادامه خواهد داد. همه داده های مهم بدون نیاز به فناوری انحصاری می توانند به محل دسترسی برسند


برای کارایی تلاش کنید
اگرچه تقاضا همچنان زیاد است ، تعداد شرکتهایی که وارد بازار می شوند نیز زیاد است. این باعث می شود رقابت سخت شود. به خصوص در شرایط COVID-19 ، نیاز به عملکرد بهتر بیشتر است.
بدارد گفت: "تقاضا همچنان به شرکت ها فشار می آورد تا کارایی ، حداکثر قابلیت اطمینان ، کاهش ضایعات و هزینه های ساده را با استفاده از راهکارهای مدیریت ناوگان ، افزایش دهند." "با دیجیتالی شدن کار در این فضا ، اتوماسیون از گردش کار جدیدی پشتیبانی می کند که می تواند انقلابی در پاسخگویی به بحران های آینده ایجاد کند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    ______ _       
   |___ /| |       
 ___  / / | |_ _ __ ___ 
 / _ \ / / | __|| '_ ` _ \ 
| __/./ /  | |_ | | | | | |
 \___|\_/   \__||_| |_| |_|
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب