تأثیر COVID-19 بر تقاضای بازار مدیریت ناوگان

تأثیر COVID-19 بر تقاضای بازار مدیریت ناوگان
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
COVID-19 بر صنایع و بازارهای جهان تأثیر گذاشته است. اما برخلاف بسیاری از بخش هایی که انتظار می رود روند نزولی داشته باشند ، بازار مدیریت ناوگان می تواند افزایش تقاضا را تجربه کند. طبق Fortune Business Insights ، انتظار می رود بازار نرم افزار مدیریت ناوگان با CAGR قوی رشد کند و بیشترین درآمد را تا سال 2026 بدست آورد. کارشناسان صنعت موافق هستند.
 ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath ، توضیح داد که در چند سال گذشته ، تقاضا به سرعت در حال رشد است و COVID-19 فقط آن را سرسام آور افزایش داده است.
وانگ گفت: "به طور ناگهانی ، مردم متوجه می شوند که دانستن محل حمل من بسیار مهم است." وی افزود: "این بسیار مهم است که اوضاع به موقع به آنجا برسد و دیگر هیچ خطایی وجود ندارد. بنابراین ، من فکر می کنم COVID-19 به عنوان تسریع کننده روندی که قبلاً وجود داشته عمل کرده است.


راه حل ها چگونه کمک می کنند
شرکت های مدیریت ناوگان بینش های مختلفی در مورد چگونگی راه حل های آنها برای مشتریان در شرایط بیماری همه گیر ارائه می دهند. طبق یک وبلاگ پست توسط Fleetio ، هر زمان خرابی می تواند فرصتی را برای مدیران ناوگان برای انجام کارهای پیشگیرانه نگهداری فراهم کند و راه حل ها به برنامه ریزی آنها کمک می کند.
Fleetio گفت: "با مدیریت تعمیر و نگهداری در نرم افزار مدیریت مبتنی بر ابر ، مدیران ناوگان می توانند یادآوری خدمات را بر اساس فواصل ساعت یا مسافت پیموده شده ایجاد کنند تا اطمینان حاصل شود که وظایف تعمیر و نگهداری پیشگیرانه نادیده گرفته نمی شوند." "در حالی که برنامه ریزی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه حداکثر زمان ناوگان را به حداکثر می رساند ، اما همچنین به شما کمک می کند تا در طولانی مدت از هزینه های غیر ضروری تعمیر جلوگیری کنید."
اطمینان از اینکه ناوگان اقدامات بهداشتی درجه یک را حفظ می کند ، از دیگر مزایای آن است. افزودن الگوهای سفارشی به فرم های بازرسی موبایل به مدیران این امکان را می دهد تا لیست فعالیت هایی را که برای سالم سازی وسایل نقلیه انجام می شود ایجاد کنند. نظارت بر موجودی قطعات نیز موضوعی است که می توان از آن مراقبت کرد.
Fleetio خاطرنشان کرد: "ردیابی موجودی ناوگان شما در این مدت ضروری است." "با پیگیری سطح موجودی کالا ، می توانید از ذخیره سهام در مواقع حساس جلوگیری کرده و بهترین تصمیم را در مورد استفاده و سفارش مجدد قبل از اینکه اقلام ضروری برای هفته ها یا ماه ها به فروش نرسد ، بگیرید."


استرس بیشتر در مورد دیجیتال
COVID-19 شرکت ها را مجبور کرده است تا آنجا که ممکن است کارمندان خود را از دفتر دور نگه دارند ، و این تنها از طریق دیجیتالی سازی بیشتر فرآیندها امکان پذیر است. اگرچه کل مفهوم راه حل مدیریت ناوگان حول فناوری دیجیتال می چرخد ​​، اما همه گیر کنونی ضرورت آن را در سطح بی سابقه ای افزایش داده است.
ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris ، گفت: "شکی نیست که 2020 معنی جدیدی به اصطلاح" منحنی "داده است و هیچ صنعتی از این امر تأثیرگذار نبوده است. "با شروع COVID-19 ، فضای حمل و نقل مجبور شده است به سمت دیجیتالی شدن در مقیاس کاملاً جدید حرکت کند. ما می بینیم که سازمان ها همچنان در فناوری هایی سرمایه گذاری می کنند که به آنها کمک می کند با پشتیبان گیری داده ها ، خودکارتر و تحرک بیشتری داشته باشند - در زمانی که این توصیفگرها دیگر لوکس برای ناوگان بزرگتر نیستند. "
بسیاری از شرکت های حمل و نقل در حال یادگیری نحوه ایجاد امکان کار برای برخی از تیم ها با اتصال از راه دور هستند - و این کمک می کند تا منحنی در مورد COVID-19 مسطح شود. دسترسی به گردش داده ها بین تاسیسات و کارگران از راه دور آنها منوط به دسترسی به راه حل های مدیریت ناوگان است ، بنابراین شرکت ها معتقدند که این بازار در ماه های آینده نیز به رشد خود ادامه خواهد داد. همه داده های مهم بدون نیاز به فناوری انحصاری می توانند به محل دسترسی برسند


برای کارایی تلاش کنید
اگرچه تقاضا همچنان زیاد است ، تعداد شرکتهایی که وارد بازار می شوند نیز زیاد است. این باعث می شود رقابت سخت شود. به خصوص در شرایط COVID-19 ، نیاز به عملکرد بهتر بیشتر است.
بدارد گفت: "تقاضا همچنان به شرکت ها فشار می آورد تا کارایی ، حداکثر قابلیت اطمینان ، کاهش ضایعات و هزینه های ساده را با استفاده از راهکارهای مدیریت ناوگان ، افزایش دهند." "با دیجیتالی شدن کار در این فضا ، اتوماسیون از گردش کار جدیدی پشتیبانی می کند که می تواند انقلابی در پاسخگویی به بحران های آینده ایجاد کند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____          
/ __ \         
`' / /'__ __ ___  __ _ 
 / / \ \/ // __| / _` |
./ /___ > < \__ \| (_| |
\_____//_/\_\|___/ \__,_|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب