هنگام نصب راه حل مدیریت ناوگان چه باید بدانید

هنگام نصب راه حل مدیریت ناوگان چه باید بدانید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
خرید راه حل ایده آل مدیریت ناوگان تنها انجام نیمی از کار است. نصب آن به طور مستقیم از فروشنده یا از طریق مجتمع های سیستم شخص ثالث به روش صحیح برای استفاده بهینه از سیستم بسیار مهم است.
ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris ، توضیح می دهد که ابتدا باید بپرسید که با راه حل جدید به دنبال چه اهداف و نقاط عطفی هستید. آنها را ترسیم کنید و اطمینان حاصل کنید که بین تیم و اهداف تجاری سطح بالاتر سازمان هماهنگی کلی وجود دارد.
بدارد ادامه داد: "اطمینان حاصل کنید که داده های تمیز دارید." "جبران آسیب سیستمی که با کیفیت پایین داده کار می کند دشوار است. در صورت لزوم ، با شخص ثالث مشورت کنید تا بفهمید چگونه داده های شما می توانند قبل از شروع به کار پاک شوند. "
شما همچنین باید درک کنید که کدام سیستم ها از نظر ماموریت حیاتی هستند و تعیین کنید که چگونه می توانید این سیستم ها را برای انتقال داده ها بین نرم افزار عملیاتی مربوطه خود ادغام کنید. مشخص کنید که داده ها برای هدایت کارایی برای به روزرسانی های در زمان واقعی یا نزدیک به کجا نیاز دارند. بخاطر داشته باشید که برای دریافت نیاز به حمل و نقل کارآمد بار از باربر دارید.


بیشترین بهره گیری از راه حل
همه ذینفعان و مشتریان باید در این فرآیند شرکت کنند تا بهترین عملکرد را از سیستم بگیرند. قبل از شروع نصب و راه حل ، باید در مورد حل مشکلاتی که می خواهید با آن حل کنید ، شفافیت وجود داشته باشد.
در یک پست وبلاگ ، Cetaris توضیح می دهد که ، به عنوان مثال ، اگر هدف اصلی افزایش زمان استفاده از تجهیزات باشد ، در این صورت نرم افزار انتخاب شده باید مدیریت زمان کار را برطرف کند. اگر ایمنی و قابلیت اطمینان ضروری است ، پس نرم افزار باید عملکرد پیشرفته ای داشته باشد تا این نیازها را پشتیبانی کند.
داشتن جهت مشخص برای تصمیم گیری صحیح حیاتی است. همچنین باید ایده روشنی وجود داشته باشد که شما کدام سیستم ها را در نرم افزار مدیریت ناوگان ادغام خواهید کرد. این شامل سیستم های نظارتی ، دارایی ها ، telematics و غیره است.
Cetaris در پست خود توضیح می دهد: "هنگامی که تیم شما نیازهای اصلی را شناسایی کرد ، تعیین کدام سیستم ها باید به نرم افزار متصل شود تا جریان داده بین همه برنامه های مورد نیاز بهینه شود." "این شامل دارایی های خود ، سیستم های نظارت ، telematics ، ELD ها ، نرم افزار حسابداری و موارد دیگر است."
همچنین شناسایی افرادی که از این راه حل استفاده می کنند بسیار ضروری است.
"افرادی که از هر مرحله ، از ارزیابی تا اجرا تا نگهداری و فراتر از آن ، صاحب هر مرحله مهم هستند ، چه کسانی هستند؟" Cetaris توضیح داد. "مسیر حساس خود را تا حد ممکن واقع بینانه برنامه ریزی کنید. سپس ، تعیین کنید که هر نقش در چه زمانی برای دستیابی به نقاط عطفی که دارند ، در دسترس خواهد بود. "


انتظارات از نتایج
به گفته ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath ، گاهی اوقات ممکن است درک مزایای یک سیستم در ابتدا دشوار باشد. برای نشان دادن نتایج باید حداقل یک هفته صبر کنید. در اجرای صحیح راه حل یک منحنی یادگیری وجود دارد ، اما پس از تصویب این روش ، شما می توانید دید بهتری ، مقرون به صرفه بودن و گزینه های مدیریت را ببینید.

نتیجه
در پایان روز ، راه حل فقط به خوبی داده های جمع آوری شده و اقداماتی است که در مورد آنها انجام شده است. باید یکپارچه سازی کامپوننت ها با نرم افزاری وجود داشته باشد که تا حد ممکن کنترل را فراهم کند تا مطمئن شوید این اتفاق بدون اشکال است. با داشتن یک برنامه ریزی مناسب برای مشکلاتی که باید حل شوند ، در نظر گرفتن ذینفعان مربوطه و م componentsلفه های مورد استفاده ، می توانید حداکثر استفاده را از سیستم مدیریت ناوگان خود ببرید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب