هنگام نصب راه حل مدیریت ناوگان چه باید بدانید

هنگام نصب راه حل مدیریت ناوگان چه باید بدانید
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
خرید راه حل ایده آل مدیریت ناوگان تنها انجام نیمی از کار است. نصب آن به طور مستقیم از فروشنده یا از طریق مجتمع های سیستم شخص ثالث به روش صحیح برای استفاده بهینه از سیستم بسیار مهم است.
ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris ، توضیح می دهد که ابتدا باید بپرسید که با راه حل جدید به دنبال چه اهداف و نقاط عطفی هستید. آنها را ترسیم کنید و اطمینان حاصل کنید که بین تیم و اهداف تجاری سطح بالاتر سازمان هماهنگی کلی وجود دارد.
بدارد ادامه داد: "اطمینان حاصل کنید که داده های تمیز دارید." "جبران آسیب سیستمی که با کیفیت پایین داده کار می کند دشوار است. در صورت لزوم ، با شخص ثالث مشورت کنید تا بفهمید چگونه داده های شما می توانند قبل از شروع به کار پاک شوند. "
شما همچنین باید درک کنید که کدام سیستم ها از نظر ماموریت حیاتی هستند و تعیین کنید که چگونه می توانید این سیستم ها را برای انتقال داده ها بین نرم افزار عملیاتی مربوطه خود ادغام کنید. مشخص کنید که داده ها برای هدایت کارایی برای به روزرسانی های در زمان واقعی یا نزدیک به کجا نیاز دارند. بخاطر داشته باشید که برای دریافت نیاز به حمل و نقل کارآمد بار از باربر دارید.


بیشترین بهره گیری از راه حل
همه ذینفعان و مشتریان باید در این فرآیند شرکت کنند تا بهترین عملکرد را از سیستم بگیرند. قبل از شروع نصب و راه حل ، باید در مورد حل مشکلاتی که می خواهید با آن حل کنید ، شفافیت وجود داشته باشد.
در یک پست وبلاگ ، Cetaris توضیح می دهد که ، به عنوان مثال ، اگر هدف اصلی افزایش زمان استفاده از تجهیزات باشد ، در این صورت نرم افزار انتخاب شده باید مدیریت زمان کار را برطرف کند. اگر ایمنی و قابلیت اطمینان ضروری است ، پس نرم افزار باید عملکرد پیشرفته ای داشته باشد تا این نیازها را پشتیبانی کند.
داشتن جهت مشخص برای تصمیم گیری صحیح حیاتی است. همچنین باید ایده روشنی وجود داشته باشد که شما کدام سیستم ها را در نرم افزار مدیریت ناوگان ادغام خواهید کرد. این شامل سیستم های نظارتی ، دارایی ها ، telematics و غیره است.
Cetaris در پست خود توضیح می دهد: "هنگامی که تیم شما نیازهای اصلی را شناسایی کرد ، تعیین کدام سیستم ها باید به نرم افزار متصل شود تا جریان داده بین همه برنامه های مورد نیاز بهینه شود." "این شامل دارایی های خود ، سیستم های نظارت ، telematics ، ELD ها ، نرم افزار حسابداری و موارد دیگر است."
همچنین شناسایی افرادی که از این راه حل استفاده می کنند بسیار ضروری است.
"افرادی که از هر مرحله ، از ارزیابی تا اجرا تا نگهداری و فراتر از آن ، صاحب هر مرحله مهم هستند ، چه کسانی هستند؟" Cetaris توضیح داد. "مسیر حساس خود را تا حد ممکن واقع بینانه برنامه ریزی کنید. سپس ، تعیین کنید که هر نقش در چه زمانی برای دستیابی به نقاط عطفی که دارند ، در دسترس خواهد بود. "


انتظارات از نتایج
به گفته ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath ، گاهی اوقات ممکن است درک مزایای یک سیستم در ابتدا دشوار باشد. برای نشان دادن نتایج باید حداقل یک هفته صبر کنید. در اجرای صحیح راه حل یک منحنی یادگیری وجود دارد ، اما پس از تصویب این روش ، شما می توانید دید بهتری ، مقرون به صرفه بودن و گزینه های مدیریت را ببینید.

نتیجه
در پایان روز ، راه حل فقط به خوبی داده های جمع آوری شده و اقداماتی است که در مورد آنها انجام شده است. باید یکپارچه سازی کامپوننت ها با نرم افزاری وجود داشته باشد که تا حد ممکن کنترل را فراهم کند تا مطمئن شوید این اتفاق بدون اشکال است. با داشتن یک برنامه ریزی مناسب برای مشکلاتی که باید حل شوند ، در نظر گرفتن ذینفعان مربوطه و م componentsلفه های مورد استفاده ، می توانید حداکثر استفاده را از سیستم مدیریت ناوگان خود ببرید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب