نحوه انتخاب راه حل مدیریت ناوگان برای حمل و نقل کالاهای اساسی

نحوه انتخاب راه حل مدیریت ناوگان برای حمل و نقل کالاهای اساسی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
پیشرفت های اخیر در فناوری باعث شده بسیاری از شرکت ها وارد بازار راه حل های مدیریت ناوگان شوند. این امر باعث بهبود اوضاع برای مشتری می شود زیرا رقابت همیشه خوب است. ترکیبی از رقابت سالم و فناوری مقرون به صرفه به این صنعت کمک می کند. اما فرآیند تصمیم گیری در خرید را استرس آور می کند. چگونه می دانید راه حل مناسب شما چیست؟

ویژگی های اصلی
یک راه حل ایده آل برای مدیریت ناوگان باید عملکرد ناوگان شما را با امکان ردیابی و تعمیر و نگهداری همزمان با اولویت بندی صرفه جویی در هزینه ، بهبود بخشد. این باید ایمنی و ایمنی پرسنل ، وسایل نقلیه و کالاهای حمل شده را افزایش دهد. به طور کلی ، این مزایا در شش گروه اصلی وجود دارد.
 ردیابی موقعیت مکانی و هشدارها
هزینه های مربوط به چرخه عمر خودرو را کاهش می دهد
مصرف سوخت را با سیستم مدیریت سوخت یکپارچه بهینه می کند
روند جایگزینی و بودجه بندی وسیله نقلیه را ساده و راحت می کند
داشبوردی که برای پشتیبانی از گردش کار قابل تنظیم است
به رعایت الزامات نظارتی کمک می کند


شرایط COVID-19
هنگامی که نوبت به ادغام این امر با بار می رسد ، ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris ، اضافه می کند که تعمیر و نگهداری ناوگان ، EAM یا CMMS متصل به یک راه حل مدیریت بار یکپارچه هستند. این به شما امکان می دهد تا ذی نفعان داخلی را در مورد بازرسی های نظارتی مورد نیاز ، هزینه های نگهداری پیش بینی و سایر تعمیرات لازم برای سازگاری دارایی مطلع کنید.
 بدارد گفت: "در شرایط COVID ، همچنین اطمینان حاصل شود که محصولات اساسی که از طریق زنجیره تأمین در حال حرکت هستند ، دارایی ها ، تراکتورها ، تریلرها و غیره همگی هنگام رسیدن بار حفظ می شوند." "اگر دارایی آزاد شده برای جابجایی کالا خراب شود ، می توانیم برای رفع مشکل شفاعت کنیم. همچنین ، باید توجه داشته باشید که ساعتهای خدمات (HOS) - انطباق با HOS ، یا کل کار می تواند منفجر شود و زنجیره تامین را تحت تأثیر قرار دهد. "


با سنگ نوشته نشده است
به گفته ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath ، علاوه بر این ، عواملی که باید در نظر گرفته شود عمدتا به ماهیت تجارت مشتری بستگی دارد.
 وانگ گفت: "بدیهی است که مهمترین نکته در نظر گرفتن اندازه شرکت شماست." "نیازهای یک مشتری بزرگ ، به عنوان مثال ، شخصی که حدود 3000 تا 4000 محموله در ماه انجام می دهد ، با شخصی که ماهیانه حدود 50 تا 100 بار حمل می کند بسیار متفاوت است. برای شرکتهای کوچکتر باید گزینه هایی برای انجام دستی دستی کارها با سرعت بالا وجود داشته باشد. اما برای مشتریان بزرگتر ، قابلیت شخصی سازی ، یکپارچه سازی و اتوماسیون مهمترین عوامل می شوند. "
 اساساً ، این یک مقیاس کشویی است. اول ، شما می خواهید تفاوت بین مقرون به صرفه بودن و سهولت استفاده را مدیریت کنید. دوم ، شما می خواهید تعادل بین انعطاف پذیری و اتوماسیون را حفظ کنید.
 وانگ افزود: "جنبه دیگری که شما باید در نظر بگیرید که اطلاعاتی که می گیرید مشترک است." اگر شما نتوانید این اطلاعات را با ذینفعان و مشتریان خود به اشتراک بگذارید ، جمع آوری تمام این داده های دید بار و ارسال خوب آنها فایده ای ندارد. بنابراین شما باید مطمئن شوید که نرم افزار شما مشترک است و گزینه های اشتراک گذاری آسان ، برای ردیابی ، برای مشاهده سفارش و غیره را دارد. "


نقش دوربین ها و سنسورها
نظارت بر آنچه اتفاق می افتد شامل استفاده از دوربین است. دید کرایه فاکتور مهمی است که باید هنگام خرید یک راه حل در نظر بگیرید. فراتر از سنسورهای موقعیت مکانی ، دوربین ها و سنسورهای شوک برای نظارت بر امنیت و رفاه حمل و نقل وجود دارد. ماهیت کالاهای حمل شده نیز نوع حسگرهای مربوطه را تعیین می کند. به عنوان مثال ، اقلام دارویی و غذاهای فاسدشدنی به آستانه های درجه حرارت منحصر به فردی نیاز دارند که سنسورها باید آنها را کنترل کنند. اما یک حامل که ماسک های صورت را حمل می کند ، واقعاً به چنین حسگرهای پیچیده ای نیاز ندارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____    _   _ 
/ __ \   (_)  | |
`' / /'__ __ _  __| |
 / / \ \/ /| | / _` |
./ /___ > < | || (_| |
\_____//_/\_\|_| \__,_|
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب