نحوه انتخاب راه حل مدیریت ناوگان برای حمل و نقل کالاهای اساسی

نحوه انتخاب راه حل مدیریت ناوگان برای حمل و نقل کالاهای اساسی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
پیشرفت های اخیر در فناوری باعث شده بسیاری از شرکت ها وارد بازار راه حل های مدیریت ناوگان شوند. این امر باعث بهبود اوضاع برای مشتری می شود زیرا رقابت همیشه خوب است. ترکیبی از رقابت سالم و فناوری مقرون به صرفه به این صنعت کمک می کند. اما فرآیند تصمیم گیری در خرید را استرس آور می کند. چگونه می دانید راه حل مناسب شما چیست؟

ویژگی های اصلی
یک راه حل ایده آل برای مدیریت ناوگان باید عملکرد ناوگان شما را با امکان ردیابی و تعمیر و نگهداری همزمان با اولویت بندی صرفه جویی در هزینه ، بهبود بخشد. این باید ایمنی و ایمنی پرسنل ، وسایل نقلیه و کالاهای حمل شده را افزایش دهد. به طور کلی ، این مزایا در شش گروه اصلی وجود دارد.
 ردیابی موقعیت مکانی و هشدارها
هزینه های مربوط به چرخه عمر خودرو را کاهش می دهد
مصرف سوخت را با سیستم مدیریت سوخت یکپارچه بهینه می کند
روند جایگزینی و بودجه بندی وسیله نقلیه را ساده و راحت می کند
داشبوردی که برای پشتیبانی از گردش کار قابل تنظیم است
به رعایت الزامات نظارتی کمک می کند


شرایط COVID-19
هنگامی که نوبت به ادغام این امر با بار می رسد ، ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris ، اضافه می کند که تعمیر و نگهداری ناوگان ، EAM یا CMMS متصل به یک راه حل مدیریت بار یکپارچه هستند. این به شما امکان می دهد تا ذی نفعان داخلی را در مورد بازرسی های نظارتی مورد نیاز ، هزینه های نگهداری پیش بینی و سایر تعمیرات لازم برای سازگاری دارایی مطلع کنید.
 بدارد گفت: "در شرایط COVID ، همچنین اطمینان حاصل شود که محصولات اساسی که از طریق زنجیره تأمین در حال حرکت هستند ، دارایی ها ، تراکتورها ، تریلرها و غیره همگی هنگام رسیدن بار حفظ می شوند." "اگر دارایی آزاد شده برای جابجایی کالا خراب شود ، می توانیم برای رفع مشکل شفاعت کنیم. همچنین ، باید توجه داشته باشید که ساعتهای خدمات (HOS) - انطباق با HOS ، یا کل کار می تواند منفجر شود و زنجیره تامین را تحت تأثیر قرار دهد. "


با سنگ نوشته نشده است
به گفته ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath ، علاوه بر این ، عواملی که باید در نظر گرفته شود عمدتا به ماهیت تجارت مشتری بستگی دارد.
 وانگ گفت: "بدیهی است که مهمترین نکته در نظر گرفتن اندازه شرکت شماست." "نیازهای یک مشتری بزرگ ، به عنوان مثال ، شخصی که حدود 3000 تا 4000 محموله در ماه انجام می دهد ، با شخصی که ماهیانه حدود 50 تا 100 بار حمل می کند بسیار متفاوت است. برای شرکتهای کوچکتر باید گزینه هایی برای انجام دستی دستی کارها با سرعت بالا وجود داشته باشد. اما برای مشتریان بزرگتر ، قابلیت شخصی سازی ، یکپارچه سازی و اتوماسیون مهمترین عوامل می شوند. "
 اساساً ، این یک مقیاس کشویی است. اول ، شما می خواهید تفاوت بین مقرون به صرفه بودن و سهولت استفاده را مدیریت کنید. دوم ، شما می خواهید تعادل بین انعطاف پذیری و اتوماسیون را حفظ کنید.
 وانگ افزود: "جنبه دیگری که شما باید در نظر بگیرید که اطلاعاتی که می گیرید مشترک است." اگر شما نتوانید این اطلاعات را با ذینفعان و مشتریان خود به اشتراک بگذارید ، جمع آوری تمام این داده های دید بار و ارسال خوب آنها فایده ای ندارد. بنابراین شما باید مطمئن شوید که نرم افزار شما مشترک است و گزینه های اشتراک گذاری آسان ، برای ردیابی ، برای مشاهده سفارش و غیره را دارد. "


نقش دوربین ها و سنسورها
نظارت بر آنچه اتفاق می افتد شامل استفاده از دوربین است. دید کرایه فاکتور مهمی است که باید هنگام خرید یک راه حل در نظر بگیرید. فراتر از سنسورهای موقعیت مکانی ، دوربین ها و سنسورهای شوک برای نظارت بر امنیت و رفاه حمل و نقل وجود دارد. ماهیت کالاهای حمل شده نیز نوع حسگرهای مربوطه را تعیین می کند. به عنوان مثال ، اقلام دارویی و غذاهای فاسدشدنی به آستانه های درجه حرارت منحصر به فردی نیاز دارند که سنسورها باید آنها را کنترل کنند. اما یک حامل که ماسک های صورت را حمل می کند ، واقعاً به چنین حسگرهای پیچیده ای نیاز ندارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       _   _____ 
       | |  | ___|
__ __ __ _ | | __|___ \ 
\ \/ / / _` || |/ /  \ \
 > < | (_| ||  < /\__/ /
/_/\_\ \__, ||_|\_\\____/ 
    __/ |       
    |___/       
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب