نحوه انتخاب راه حل مدیریت ناوگان برای حمل و نقل کالاهای اساسی

نحوه انتخاب راه حل مدیریت ناوگان برای حمل و نقل کالاهای اساسی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
پیشرفت های اخیر در فناوری باعث شده بسیاری از شرکت ها وارد بازار راه حل های مدیریت ناوگان شوند. این امر باعث بهبود اوضاع برای مشتری می شود زیرا رقابت همیشه خوب است. ترکیبی از رقابت سالم و فناوری مقرون به صرفه به این صنعت کمک می کند. اما فرآیند تصمیم گیری در خرید را استرس آور می کند. چگونه می دانید راه حل مناسب شما چیست؟

ویژگی های اصلی
یک راه حل ایده آل برای مدیریت ناوگان باید عملکرد ناوگان شما را با امکان ردیابی و تعمیر و نگهداری همزمان با اولویت بندی صرفه جویی در هزینه ، بهبود بخشد. این باید ایمنی و ایمنی پرسنل ، وسایل نقلیه و کالاهای حمل شده را افزایش دهد. به طور کلی ، این مزایا در شش گروه اصلی وجود دارد.
 ردیابی موقعیت مکانی و هشدارها
هزینه های مربوط به چرخه عمر خودرو را کاهش می دهد
مصرف سوخت را با سیستم مدیریت سوخت یکپارچه بهینه می کند
روند جایگزینی و بودجه بندی وسیله نقلیه را ساده و راحت می کند
داشبوردی که برای پشتیبانی از گردش کار قابل تنظیم است
به رعایت الزامات نظارتی کمک می کند


شرایط COVID-19
هنگامی که نوبت به ادغام این امر با بار می رسد ، ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris ، اضافه می کند که تعمیر و نگهداری ناوگان ، EAM یا CMMS متصل به یک راه حل مدیریت بار یکپارچه هستند. این به شما امکان می دهد تا ذی نفعان داخلی را در مورد بازرسی های نظارتی مورد نیاز ، هزینه های نگهداری پیش بینی و سایر تعمیرات لازم برای سازگاری دارایی مطلع کنید.
 بدارد گفت: "در شرایط COVID ، همچنین اطمینان حاصل شود که محصولات اساسی که از طریق زنجیره تأمین در حال حرکت هستند ، دارایی ها ، تراکتورها ، تریلرها و غیره همگی هنگام رسیدن بار حفظ می شوند." "اگر دارایی آزاد شده برای جابجایی کالا خراب شود ، می توانیم برای رفع مشکل شفاعت کنیم. همچنین ، باید توجه داشته باشید که ساعتهای خدمات (HOS) - انطباق با HOS ، یا کل کار می تواند منفجر شود و زنجیره تامین را تحت تأثیر قرار دهد. "


با سنگ نوشته نشده است
به گفته ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath ، علاوه بر این ، عواملی که باید در نظر گرفته شود عمدتا به ماهیت تجارت مشتری بستگی دارد.
 وانگ گفت: "بدیهی است که مهمترین نکته در نظر گرفتن اندازه شرکت شماست." "نیازهای یک مشتری بزرگ ، به عنوان مثال ، شخصی که حدود 3000 تا 4000 محموله در ماه انجام می دهد ، با شخصی که ماهیانه حدود 50 تا 100 بار حمل می کند بسیار متفاوت است. برای شرکتهای کوچکتر باید گزینه هایی برای انجام دستی دستی کارها با سرعت بالا وجود داشته باشد. اما برای مشتریان بزرگتر ، قابلیت شخصی سازی ، یکپارچه سازی و اتوماسیون مهمترین عوامل می شوند. "
 اساساً ، این یک مقیاس کشویی است. اول ، شما می خواهید تفاوت بین مقرون به صرفه بودن و سهولت استفاده را مدیریت کنید. دوم ، شما می خواهید تعادل بین انعطاف پذیری و اتوماسیون را حفظ کنید.
 وانگ افزود: "جنبه دیگری که شما باید در نظر بگیرید که اطلاعاتی که می گیرید مشترک است." اگر شما نتوانید این اطلاعات را با ذینفعان و مشتریان خود به اشتراک بگذارید ، جمع آوری تمام این داده های دید بار و ارسال خوب آنها فایده ای ندارد. بنابراین شما باید مطمئن شوید که نرم افزار شما مشترک است و گزینه های اشتراک گذاری آسان ، برای ردیابی ، برای مشاهده سفارش و غیره را دارد. "


نقش دوربین ها و سنسورها
نظارت بر آنچه اتفاق می افتد شامل استفاده از دوربین است. دید کرایه فاکتور مهمی است که باید هنگام خرید یک راه حل در نظر بگیرید. فراتر از سنسورهای موقعیت مکانی ، دوربین ها و سنسورهای شوک برای نظارت بر امنیت و رفاه حمل و نقل وجود دارد. ماهیت کالاهای حمل شده نیز نوع حسگرهای مربوطه را تعیین می کند. به عنوان مثال ، اقلام دارویی و غذاهای فاسدشدنی به آستانه های درجه حرارت منحصر به فردی نیاز دارند که سنسورها باید آنها را کنترل کنند. اما یک حامل که ماسک های صورت را حمل می کند ، واقعاً به چنین حسگرهای پیچیده ای نیاز ندارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب