6 راهی که راه حل های مدیریت ناوگان در طول COVID-19 کمک می کنند

6 راهی که راه حل های مدیریت ناوگان در طول COVID-19 کمک می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
شروع همه گیری ، نیاز به کالاهای اساسی را افزایش داده است. غذا ، دارو و تجهیزات پزشکی در این مرحله بیشتر از هر چیز مربوط به افراد است. اما ترس از شیوع همه گیر نیز بسیاری از کشورها را بر آن داشته است تا رفت و آمد مردم و کالاها را کنترل و محدود کنند.
 محدودیت های جدید ضرورت پیروی از دستورالعمل های ایمنی با نهایت دقت را افزایش داده است. به گفته ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris شش جنبه را ذکر کرده است که باید هنگام حمل و نقل کالاهای اساسی مورد توجه قرار گیرند.


1. ایمنی و نظافت
بهداشت و بهداشت مناسب به وضوح مهمترین اقدام در برابر COVID-19 است. Bedard توصیه می کند که سیاست های تمیز کردن و فاصله گیری اضافی را در داخل عملیات ضروری اضافه کنید - افزایش دسترسی به مواد ضدعفونی کننده بر پایه الکل ، PPE و همه کارمندان باید حداقل 2 متر از یکدیگر قرار بگیرند. ناوگان باید قبل از سرویس ، بارگیری و تخلیه ، برای انجام سرویس های استاندارد در حال انجام مشاغل استاندارد باشند.
 بازرسی روزانه ناوگان می تواند اطمینان حاصل کند که این روش ها دنبال می شود. راه حل های مدیریت ناوگان اغلب دارای فرم های بازرسی موبایل هستند که در آن مدیران می توانند الگوهای اضافی یا س extraالاتی درباره مراحل مربوط به COVID-19 اضافه کنند. برخی از ارائه دهندگان راه حل های مدیریت ناوگان ، در پی همه گیری ، این الگوی را ارائه می دهند.


2. اتوماسیون و تحرک
بیشتر شرکت های حمل و نقل از روش های سنتی مدیریت ثبت استفاده کرده اند. اگر این کار را نکرده اند ، شاید زمان مهم برای انجام این کار باشد. راه حل های مدیریت ناوگان به شرکت ها این امکان را می دهد تا آنجا که ممکن است از تماس خودداری کنند و حتی کارمندان را قادر به کار در خانه کنند.
 بدارد توضیح داد: "داشتن یک سازمان بدون کاغذ هرگز برای ناوگان برای کاهش نقاط تماس فیزیکی با استفاده از کاغذ و اجازه دادن به درصدی از نیروی کار برای کار از راه دور حیاتی نبوده است."


3. ایمنی مواد غذایی
اقلام فاسدشدنی الزامات خاص خود را دارند. مدیران ناوگان باید از سالم سازی مناسب بین بارها اطمینان حاصل کنند و برای اطمینان از دمای صحیح منابع حساس ، بازرسی انجام دهند. با استفاده از یک سیستم مدیریت ناوگان که از طریق ابر وصل می شود ، مدیران در هر سطح می توانند این دستورالعمل ها را کنترل کنند. مصرف کنندگان در سراسر جهان اکنون نگران کیفیت غذایی که می خورند هستند و شرکت ها فقط در صورت تضمین این امر می توانند از بیماری همه گیر جان سالم به در ببرند.

4. پیش بینی ، قابلیت اطمینان و زمان کار
این همیشه در قلب مدیریت ناوگان بوده است. با این حال ، خطر حتی زمانی که بیشتر شود
ناوگان در حال تحویل تجهیزات مهم مانند PPE ، دارو و مواد غذایی هستند.
 بدارد گفت: "پیامدهای تجزیه نابهنگام کاملاً آشکار است." "طبق یک نظرسنجی که ما انجام داده ایم ، بسیاری از شرکت های حمل و نقل گزارش کرده اند که میزان در دسترس بودن کارگر کاهش یافته است ، به این معنی که برنامه ریزی مسیر ، مدیریت راننده ، زمان کار و ساعت کار با وسیله نقلیه بیش از هر زمان دیگری حیاتی شده است."


5. مدیریت مسیر
همانطور که دولتها قفل قفل را اجرا می کنند ، حرکت به دردسری تبدیل می شود. این بدان معنی است که رانندگان باید بدانند کدام مسیر را انتخاب کنند و اگر محدودیت هایی در مناطق خاص وجود دارد. یک راه حل مدیریت ناوگان به آنها این امکان را می دهد تا اطلاعات دقیق را در اسرع وقت ارائه دهند.
 بدارد گفت: "بسیاری از ناوگان تاخیرهای ناشی از خاموش شدن مناطق ، ایالت ها یا شهرداری ها را گزارش می دهند." "برنامه ریزی و بهینه سازی مسیرها بسیار مهم است. و در صورت خرابی ، نزدیکترین مرکز تعمیر باز را بررسی کنید. "


6. بهینه سازی هزینه ها
سرانجام ، ما همچنین باید پیامدهای مالی وضعیت همه گیر در حال انجام را برطرف کنیم. رکود طولانی مدت قابل ملاحظه اجتناب ناپذیر است. این بدان معنی است که شرکت ها باید اقدامات سختگیرانه ریاضتی را در نظر بگیرند. در اینجا نیز راه حل های مدیریت ناوگان می تواند کمک کند.
 بدارد گفت: "بسیاری از ناوگان گزارش کرده اند که در فروش جدید کاهش یافته اند." "این زمان مهمی برای استفاده از ابزارهای بهره وری است که به بهینه سازی ساعتهای آچار ، افزایش در دسترس بودن راننده و کاهش زمان خرابی کمک می کند."


حرف آخر
به طور خلاصه ، ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath اشاره کرد که تفاوت عمده بین مدیریت عادی ناوگان و مدیریت ناوگان کالاهای اساسی ، خطر موجود است. در حالی که فناوری مورد استفاده تقریباً مشابه است ، اما در هنگام کالاهای اساسی آن ، یک پنجره زمان کوتاه وجود دارد و همه چیز باید به موقع تحویل داده شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب