6 راهی که راه حل های مدیریت ناوگان در طول COVID-19 کمک می کنند

6 راهی که راه حل های مدیریت ناوگان در طول COVID-19 کمک می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۶ آذر ۱۳۹۹
شروع همه گیری ، نیاز به کالاهای اساسی را افزایش داده است. غذا ، دارو و تجهیزات پزشکی در این مرحله بیشتر از هر چیز مربوط به افراد است. اما ترس از شیوع همه گیر نیز بسیاری از کشورها را بر آن داشته است تا رفت و آمد مردم و کالاها را کنترل و محدود کنند.
 محدودیت های جدید ضرورت پیروی از دستورالعمل های ایمنی با نهایت دقت را افزایش داده است. به گفته ریک بدارد ، مدیر عامل شرکت Cetaris شش جنبه را ذکر کرده است که باید هنگام حمل و نقل کالاهای اساسی مورد توجه قرار گیرند.


1. ایمنی و نظافت
بهداشت و بهداشت مناسب به وضوح مهمترین اقدام در برابر COVID-19 است. Bedard توصیه می کند که سیاست های تمیز کردن و فاصله گیری اضافی را در داخل عملیات ضروری اضافه کنید - افزایش دسترسی به مواد ضدعفونی کننده بر پایه الکل ، PPE و همه کارمندان باید حداقل 2 متر از یکدیگر قرار بگیرند. ناوگان باید قبل از سرویس ، بارگیری و تخلیه ، برای انجام سرویس های استاندارد در حال انجام مشاغل استاندارد باشند.
 بازرسی روزانه ناوگان می تواند اطمینان حاصل کند که این روش ها دنبال می شود. راه حل های مدیریت ناوگان اغلب دارای فرم های بازرسی موبایل هستند که در آن مدیران می توانند الگوهای اضافی یا س extraالاتی درباره مراحل مربوط به COVID-19 اضافه کنند. برخی از ارائه دهندگان راه حل های مدیریت ناوگان ، در پی همه گیری ، این الگوی را ارائه می دهند.


2. اتوماسیون و تحرک
بیشتر شرکت های حمل و نقل از روش های سنتی مدیریت ثبت استفاده کرده اند. اگر این کار را نکرده اند ، شاید زمان مهم برای انجام این کار باشد. راه حل های مدیریت ناوگان به شرکت ها این امکان را می دهد تا آنجا که ممکن است از تماس خودداری کنند و حتی کارمندان را قادر به کار در خانه کنند.
 بدارد توضیح داد: "داشتن یک سازمان بدون کاغذ هرگز برای ناوگان برای کاهش نقاط تماس فیزیکی با استفاده از کاغذ و اجازه دادن به درصدی از نیروی کار برای کار از راه دور حیاتی نبوده است."


3. ایمنی مواد غذایی
اقلام فاسدشدنی الزامات خاص خود را دارند. مدیران ناوگان باید از سالم سازی مناسب بین بارها اطمینان حاصل کنند و برای اطمینان از دمای صحیح منابع حساس ، بازرسی انجام دهند. با استفاده از یک سیستم مدیریت ناوگان که از طریق ابر وصل می شود ، مدیران در هر سطح می توانند این دستورالعمل ها را کنترل کنند. مصرف کنندگان در سراسر جهان اکنون نگران کیفیت غذایی که می خورند هستند و شرکت ها فقط در صورت تضمین این امر می توانند از بیماری همه گیر جان سالم به در ببرند.

4. پیش بینی ، قابلیت اطمینان و زمان کار
این همیشه در قلب مدیریت ناوگان بوده است. با این حال ، خطر حتی زمانی که بیشتر شود
ناوگان در حال تحویل تجهیزات مهم مانند PPE ، دارو و مواد غذایی هستند.
 بدارد گفت: "پیامدهای تجزیه نابهنگام کاملاً آشکار است." "طبق یک نظرسنجی که ما انجام داده ایم ، بسیاری از شرکت های حمل و نقل گزارش کرده اند که میزان در دسترس بودن کارگر کاهش یافته است ، به این معنی که برنامه ریزی مسیر ، مدیریت راننده ، زمان کار و ساعت کار با وسیله نقلیه بیش از هر زمان دیگری حیاتی شده است."


5. مدیریت مسیر
همانطور که دولتها قفل قفل را اجرا می کنند ، حرکت به دردسری تبدیل می شود. این بدان معنی است که رانندگان باید بدانند کدام مسیر را انتخاب کنند و اگر محدودیت هایی در مناطق خاص وجود دارد. یک راه حل مدیریت ناوگان به آنها این امکان را می دهد تا اطلاعات دقیق را در اسرع وقت ارائه دهند.
 بدارد گفت: "بسیاری از ناوگان تاخیرهای ناشی از خاموش شدن مناطق ، ایالت ها یا شهرداری ها را گزارش می دهند." "برنامه ریزی و بهینه سازی مسیرها بسیار مهم است. و در صورت خرابی ، نزدیکترین مرکز تعمیر باز را بررسی کنید. "


6. بهینه سازی هزینه ها
سرانجام ، ما همچنین باید پیامدهای مالی وضعیت همه گیر در حال انجام را برطرف کنیم. رکود طولانی مدت قابل ملاحظه اجتناب ناپذیر است. این بدان معنی است که شرکت ها باید اقدامات سختگیرانه ریاضتی را در نظر بگیرند. در اینجا نیز راه حل های مدیریت ناوگان می تواند کمک کند.
 بدارد گفت: "بسیاری از ناوگان گزارش کرده اند که در فروش جدید کاهش یافته اند." "این زمان مهمی برای استفاده از ابزارهای بهره وری است که به بهینه سازی ساعتهای آچار ، افزایش در دسترس بودن راننده و کاهش زمان خرابی کمک می کند."


حرف آخر
به طور خلاصه ، ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath اشاره کرد که تفاوت عمده بین مدیریت عادی ناوگان و مدیریت ناوگان کالاهای اساسی ، خطر موجود است. در حالی که فناوری مورد استفاده تقریباً مشابه است ، اما در هنگام کالاهای اساسی آن ، یک پنجره زمان کوتاه وجود دارد و همه چیز باید به موقع تحویل داده شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب