فناوری AI Dahua در ارزیابی OSCD رتبه اول را کسب کرد

فناوری AI Dahua در ارزیابی OSCD رتبه اول را کسب کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
اخیراً ، فناوری تجزیه و تحلیل تصویری سنجش از دور مبتنی بر هوش مصنوعی Dahua Technology در رتبه بندی دقیق جامع ارزیابی Onera Satellite Change Detection (OSCD) منتشر شده توسط انجمن علوم سنجش از دور (GRSS) رتبه اول را بدست آورده است. این دستاورد به طور کامل قابلیت های مستمر توسعه و نوآوری Dahua Technology را در زمینه تشخیص تغییر تصویر سنجش از دور نشان می دهد.
OSCD (Onera Satellite Change Detection) به طور مشترک توسط انستیتوی بین المللی مهندسین الکترونیک و برق (IEEE) و کمیته فنی تجزیه و تحلیل تصویر و همجوشی داده (IADF TC) صادر و نگهداری می شود. این یک پلت فرم ارزیابی معتبر بین المللی برای الگوریتم تشخیص تغییر تصویر سنجش از دور است. این ارزیابی شامل داده های پیچیده و متغیر پوشش سطح جهانی است ، که بسیار چالش برانگیز است و محققان و موسسات دانشگاهی شناخته شده در سراسر جهان را به مشارکت دعوت می کند.
با توجه به اندازه بزرگ تصاویر سنجش از دور و عدم تعادل در انواع مناطق در حال تغییر ، Dahua Technology روشی را برای پیش پردازش کشش و عادی سازی تصویر بر اساس همجوشی چند کاناله در پردازش داده پیشنهاد کرده است که به طور قابل توجهی مسائل از جمله اختلاف سطح آشکار را حل می کند . از نظر ساختار مدل ، استفاده ابتکاری از عملکرد از دست دادن Tversky مشکل عدم تعادل دسته را بهینه می کند. در عین حال ، فناوری Dahua با ابتکاری چند حالته را ایجاد می کند و دقت و فراخوانی الگوریتم خود را تا حد زیادی بهبود می بخشد. فناوری تجزیه و تحلیل تصویر سنجش از دور Dahua با دستیابی به مقام اول در رتبه بندی کلی ، رکورد ارزیابی دیگری را در مجموعه داده های تشخیص تغییر تصویر سنجش از دور ثبت کرده است.


تشخیص تغییر تصویر با سنجش از دور
براساس الگوریتم تشخیص تغییر تصاویر سنجش از دور ، فناوری تشخیص تغییر تصویر سنجش از دور از تصاویر سنجش از دور در فازهای مختلف برای بدست آوردن اطلاعات تغییر پویا از نوع پوشش زمین در منطقه مشخص شده استفاده می کند و برچسب های دسته معنایی را به پیکسل های تصویر اختصاص می دهد تغییر با زمان ، که به طور گسترده ای در نظارت بر منابع زیست محیطی ، مدیریت ساخت و ساز شهری و سایر زمینه ها استفاده می شود.

اثر تشخیص تغییر تصویر سنجش از دور در سطح شهر
در زمینه نظارت بر منابع زیست محیطی ، الگوریتم تشخیص تغییر تصویر سنجش از دور می تواند با تداخل تصاویر سنجش از دور همان منطقه قبل و بعد (دو مرحله زمانی) عوامل تداخل مانند فصل و آب و هوا را از بین ببرد تا تغییرات مکانی - زمانی را بدست آورد. زمین شناسی زیست محیطی یک منطقه وسیع این می تواند برای به دست آوردن اطلاعات پوشش شامل نظارت دوره ای بر روی اجسام آب ، پوشش گیاهی ، مواد معدنی و غیره ، فراهم آوردن پایه علمی برای سناریوهایی مانند توسعه منابع ، آلودگی محیط زیست و ارزیابی بلایای طبیعی ، مورد استفاده قرار گیرد.
در زمینه مدیریت ساخت و ساز شهری ، از فناوری سنجش معنایی تصویربرداری از راه دور می توان برای دستیابی خودکار به مکان ، دامنه ، نوع و سایر اطلاعات ناحیه ای که طبیعت زمین تغییر می کند ، دستیابی به بازرسی هوشمند در سطح شهر از غیرقانونی ساختمانها در عین حال ، از فناوری تشخیص شیject تصویربرداری از راه دور می توان برای استخراج م informationثر اطلاعات توزیع زیرساخت های شهری مانند اماکن ورزشی استفاده کرد ، روند ساخت تأسیسات زیرساخت در داخل شهر را به صورت پویا رصد کرد و از داده های م effectiveثر برای ممیزی زیرساخت های شهری تأمین کرد. علاوه بر این ، ترکیبی از داده های نظارت بر ارتفاع و زمین می تواند به یکپارچه سازی پوشش نظارت بر زمین ، هوا و آسمان بدون زاویه مرده ، تجسم مکانی جامع و با دقت بالا برای مدیریت ساخت و ساز شهری دست یابد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Savant از یکپارچه سازی با ترموستات های هوشمند سری Resideo T رونمایی می کند
 ۰۸ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Savant از یکپارچه سازی با ترموستات های هوشمند سری Resideo T رونمایی می کند

Savant از سازگاری بین سیستم کنترل خود و ترموستات های هوشمند سری Honeywell Home T Resideo خبر داده است. این یکپارچه سازی ابر به ابر ، بصری ترین عملی را که می توان تصور کرد ، از جمله کنترل صدا از طریق صفحه لمسی Pro Remote و برنامه Pro 8 برنده جایزه Savant ، ارائه می دهد. صاحبان خانه با یک ...  ادامه مطلب 
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب