Synectics برای حفاظت از شبکه برق قرارداد زیرساخت حیاتی را اعطا می کند

Synectics برای حفاظت از شبکه برق قرارداد زیرساخت حیاتی را اعطا می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
Synectics یک قرارداد محافظت چند سایته برای مشتری که دارایی های زیرساختی آن برای امنیت ملی حیاتی است ، تضمین کرده است.
مشتری مسئول نگهداری یک شبکه انرژی که بیش از 3.9 میلیون خانه و مشاغل را تأمین می کند ، مشتری به یک سیستم متمرکز نیاز دارد تا از تهدیدهای جسمی و سایبری در پنج سایت اصلی محافظت کند - هر یک به عنوان یک سرمایه ملی با سطح دسترسی مناسب شناخته شده است.
راه حل Synectics که توسط سیستم کنترل و کنترل Synergy 3 انجام می شود ، حسگرهای شخص ثالث ، تجزیه و تحلیل ، دوربین ها ، سیستم ها ، پایگاه داده های پرسنل و دستگاه های لبه را ادغام می کند. سطح آگاهی موقعیتی حاصل شده ، به تیم - مستقر در پیشرفته ترین مرکز دریافت هشدار دهنده مشتری (ARC) - به تیم و نظارت کامل بر امنیت ، ایمنی و سیستم های مدیریت سایت در هر مرکز می دهد. به عنوان بخشی از قرارداد ، Synectics همچنین یک راه حل اضافی ARC برای سناریوهای خرابی ارائه می دهد.
ادغام های اصلی موجود در بخشی از پروژه اطمینان از اتصال هشدارها و پاسخ ها را می دهد و می تواند کنترل مستقیم سیستم های دسترسی به درب ، سیستم های تشخیص نفوذ ، فناوری داخلی و سیستم های برق نرده محیطی مستقر در هر مکان را اجرا کند.
Synectics یک سیستم کامل FAT را شامل می شود ، که شامل تمام نرم افزارها و سخت افزارهای شخص ثالث مشخص شده ، در امکانات آزمایش اختصاصی انگلیس است.
با توجه به ماهیت پر خطر و ایمن بودن پروژه ، توانایی ارائه دهنده برای آزمایش سیستم در چنین مقیاسی از عوامل مهم در قرارداد واگذار شده بود.
پنج مکانی که باید تحت نظارت ARC قرار بگیرند ، مجاز به ایجاد واحدهای پاسخ مسلح برای مقابله با تهدیدهای قریب الوقوع یا واقعی هستند. بنابراین ، این راه حل از گردش کار سفارشی برای پشتیبانی از اعتبار سنجی حادثه (زنگ هشدار) و عملکرد واکنشی سازگار با پروتکل استفاده می کند.
این راه حل همچنین هر سایت را مجهز به سیستم کنترل و کنترل محلی برای مدیریت در محل خود می کند ، با توانایی افزایش دستی و خودکار حوادث در صورت لزوم به تیم ARC.
امنیت سایبری تمرکز ویژه ای در این مختصر بود. علاوه بر رعایت مشخصات انعطاف پذیری فنی با راه حل های احراز هویت و رمزگذاری ، Synectics مشاوره مداوم در زمینه امنیت سایبری را ارائه می دهد و با همکاری متخصصان داخلی برای اطمینان از توسعه مداوم اقدامات حفاظتی همکاری می کند.
مارتین بونفیلد ، مدیر فروش انگلستان در Synectics ، اظهار داشت: "همسویی کامل بین نیاز مشتری و سابقه Synectics در CNI به این معنی بود که ادغام کننده اصلی با این پروژه هیجان انگیز مستقیماً به ما نزدیک شد.
"گواهینامه ها و تیم متخصص ما ، همراه با توانایی Synergy 3 برای ادغام از راه دور و همکاری با هر سیستم شخص ثالث که برای عملیات موثر ضروری است ، به این معنی بود که چندین جعبه را علامت گذاری کرده ایم. ما در صنعت به عنوان یک جفت ایمن با تجربه مربوطه و یک مبتکر با فناوری آینده نگر مورد نیاز برای پاسخگویی به تمام جنبه های خلاصه تلقی می شویم. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____    _____ 
   |____ |   | _ |
__ __  / / _ __ | |_| |
\ \/ /  \ \| '__|\____ |
 > < .___/ /| |  .___/ /
/_/\_\\____/ |_|  \____/ 
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب