Synectics برای حفاظت از شبکه برق قرارداد زیرساخت حیاتی را اعطا می کند

Synectics برای حفاظت از شبکه برق قرارداد زیرساخت حیاتی را اعطا می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
Synectics یک قرارداد محافظت چند سایته برای مشتری که دارایی های زیرساختی آن برای امنیت ملی حیاتی است ، تضمین کرده است.
مشتری مسئول نگهداری یک شبکه انرژی که بیش از 3.9 میلیون خانه و مشاغل را تأمین می کند ، مشتری به یک سیستم متمرکز نیاز دارد تا از تهدیدهای جسمی و سایبری در پنج سایت اصلی محافظت کند - هر یک به عنوان یک سرمایه ملی با سطح دسترسی مناسب شناخته شده است.
راه حل Synectics که توسط سیستم کنترل و کنترل Synergy 3 انجام می شود ، حسگرهای شخص ثالث ، تجزیه و تحلیل ، دوربین ها ، سیستم ها ، پایگاه داده های پرسنل و دستگاه های لبه را ادغام می کند. سطح آگاهی موقعیتی حاصل شده ، به تیم - مستقر در پیشرفته ترین مرکز دریافت هشدار دهنده مشتری (ARC) - به تیم و نظارت کامل بر امنیت ، ایمنی و سیستم های مدیریت سایت در هر مرکز می دهد. به عنوان بخشی از قرارداد ، Synectics همچنین یک راه حل اضافی ARC برای سناریوهای خرابی ارائه می دهد.
ادغام های اصلی موجود در بخشی از پروژه اطمینان از اتصال هشدارها و پاسخ ها را می دهد و می تواند کنترل مستقیم سیستم های دسترسی به درب ، سیستم های تشخیص نفوذ ، فناوری داخلی و سیستم های برق نرده محیطی مستقر در هر مکان را اجرا کند.
Synectics یک سیستم کامل FAT را شامل می شود ، که شامل تمام نرم افزارها و سخت افزارهای شخص ثالث مشخص شده ، در امکانات آزمایش اختصاصی انگلیس است.
با توجه به ماهیت پر خطر و ایمن بودن پروژه ، توانایی ارائه دهنده برای آزمایش سیستم در چنین مقیاسی از عوامل مهم در قرارداد واگذار شده بود.
پنج مکانی که باید تحت نظارت ARC قرار بگیرند ، مجاز به ایجاد واحدهای پاسخ مسلح برای مقابله با تهدیدهای قریب الوقوع یا واقعی هستند. بنابراین ، این راه حل از گردش کار سفارشی برای پشتیبانی از اعتبار سنجی حادثه (زنگ هشدار) و عملکرد واکنشی سازگار با پروتکل استفاده می کند.
این راه حل همچنین هر سایت را مجهز به سیستم کنترل و کنترل محلی برای مدیریت در محل خود می کند ، با توانایی افزایش دستی و خودکار حوادث در صورت لزوم به تیم ARC.
امنیت سایبری تمرکز ویژه ای در این مختصر بود. علاوه بر رعایت مشخصات انعطاف پذیری فنی با راه حل های احراز هویت و رمزگذاری ، Synectics مشاوره مداوم در زمینه امنیت سایبری را ارائه می دهد و با همکاری متخصصان داخلی برای اطمینان از توسعه مداوم اقدامات حفاظتی همکاری می کند.
مارتین بونفیلد ، مدیر فروش انگلستان در Synectics ، اظهار داشت: "همسویی کامل بین نیاز مشتری و سابقه Synectics در CNI به این معنی بود که ادغام کننده اصلی با این پروژه هیجان انگیز مستقیماً به ما نزدیک شد.
"گواهینامه ها و تیم متخصص ما ، همراه با توانایی Synergy 3 برای ادغام از راه دور و همکاری با هر سیستم شخص ثالث که برای عملیات موثر ضروری است ، به این معنی بود که چندین جعبه را علامت گذاری کرده ایم. ما در صنعت به عنوان یک جفت ایمن با تجربه مربوطه و یک مبتکر با فناوری آینده نگر مورد نیاز برای پاسخگویی به تمام جنبه های خلاصه تلقی می شویم. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب