Synectics برای حفاظت از شبکه برق قرارداد زیرساخت حیاتی را اعطا می کند

Synectics برای حفاظت از شبکه برق قرارداد زیرساخت حیاتی را اعطا می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
Synectics یک قرارداد محافظت چند سایته برای مشتری که دارایی های زیرساختی آن برای امنیت ملی حیاتی است ، تضمین کرده است.
مشتری مسئول نگهداری یک شبکه انرژی که بیش از 3.9 میلیون خانه و مشاغل را تأمین می کند ، مشتری به یک سیستم متمرکز نیاز دارد تا از تهدیدهای جسمی و سایبری در پنج سایت اصلی محافظت کند - هر یک به عنوان یک سرمایه ملی با سطح دسترسی مناسب شناخته شده است.
راه حل Synectics که توسط سیستم کنترل و کنترل Synergy 3 انجام می شود ، حسگرهای شخص ثالث ، تجزیه و تحلیل ، دوربین ها ، سیستم ها ، پایگاه داده های پرسنل و دستگاه های لبه را ادغام می کند. سطح آگاهی موقعیتی حاصل شده ، به تیم - مستقر در پیشرفته ترین مرکز دریافت هشدار دهنده مشتری (ARC) - به تیم و نظارت کامل بر امنیت ، ایمنی و سیستم های مدیریت سایت در هر مرکز می دهد. به عنوان بخشی از قرارداد ، Synectics همچنین یک راه حل اضافی ARC برای سناریوهای خرابی ارائه می دهد.
ادغام های اصلی موجود در بخشی از پروژه اطمینان از اتصال هشدارها و پاسخ ها را می دهد و می تواند کنترل مستقیم سیستم های دسترسی به درب ، سیستم های تشخیص نفوذ ، فناوری داخلی و سیستم های برق نرده محیطی مستقر در هر مکان را اجرا کند.
Synectics یک سیستم کامل FAT را شامل می شود ، که شامل تمام نرم افزارها و سخت افزارهای شخص ثالث مشخص شده ، در امکانات آزمایش اختصاصی انگلیس است.
با توجه به ماهیت پر خطر و ایمن بودن پروژه ، توانایی ارائه دهنده برای آزمایش سیستم در چنین مقیاسی از عوامل مهم در قرارداد واگذار شده بود.
پنج مکانی که باید تحت نظارت ARC قرار بگیرند ، مجاز به ایجاد واحدهای پاسخ مسلح برای مقابله با تهدیدهای قریب الوقوع یا واقعی هستند. بنابراین ، این راه حل از گردش کار سفارشی برای پشتیبانی از اعتبار سنجی حادثه (زنگ هشدار) و عملکرد واکنشی سازگار با پروتکل استفاده می کند.
این راه حل همچنین هر سایت را مجهز به سیستم کنترل و کنترل محلی برای مدیریت در محل خود می کند ، با توانایی افزایش دستی و خودکار حوادث در صورت لزوم به تیم ARC.
امنیت سایبری تمرکز ویژه ای در این مختصر بود. علاوه بر رعایت مشخصات انعطاف پذیری فنی با راه حل های احراز هویت و رمزگذاری ، Synectics مشاوره مداوم در زمینه امنیت سایبری را ارائه می دهد و با همکاری متخصصان داخلی برای اطمینان از توسعه مداوم اقدامات حفاظتی همکاری می کند.
مارتین بونفیلد ، مدیر فروش انگلستان در Synectics ، اظهار داشت: "همسویی کامل بین نیاز مشتری و سابقه Synectics در CNI به این معنی بود که ادغام کننده اصلی با این پروژه هیجان انگیز مستقیماً به ما نزدیک شد.
"گواهینامه ها و تیم متخصص ما ، همراه با توانایی Synergy 3 برای ادغام از راه دور و همکاری با هر سیستم شخص ثالث که برای عملیات موثر ضروری است ، به این معنی بود که چندین جعبه را علامت گذاری کرده ایم. ما در صنعت به عنوان یک جفت ایمن با تجربه مربوطه و یک مبتکر با فناوری آینده نگر مورد نیاز برای پاسخگویی به تمام جنبه های خلاصه تلقی می شویم. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب