Hazen.ai به برنامه شریک نرم افزار NVIDIA Metropolis پیوست

Hazen.ai به برنامه شریک نرم افزار NVIDIA Metropolis پیوست
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
Hazen.ai ، ارائه دهنده راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی برای ایمنی راه ، اعلام کرد که به برنامه شریک نرم افزار NVIDIA Metropolis پیوسته است.
پلت فرم NVIDIA Metropolis به شرکت ها امکان می دهد راه حل های کاملی برای ضبط ، پردازش ، ذخیره سازی و تجسم ویدئو - از لبه به ابر ایجاد کنند. برنامه صدور گواهینامه شریک ابزارهای طراحی سیستم و بسته های نرم افزاری کلید در دست را ارائه می دهد که راه حل های تجزیه و تحلیل ویدیوی هوشمند (IVA) از پیش تأیید شده برای شرکت را فراهم می کند که می تواند برای ایجاد شهرهای امن تر و هوشمندتر در سراسر جهان استفاده شود. این نرم افزار دارای مجوز ، هنگامی که در این زمینه مستقر می شود ، مدیریت ، ارتقا و مقیاس گذاری راه حل های IVA خود را در همه جا برای شرکت ها آسان می کند.
Hazen.ai در حال کار بر روی امکان ایجاد نسل جدیدی از دوربین هایی است که قابلیت نصب آسان با فناوری دید رایانه ای کارآمدتر را دارند. شهرها و شهرداری ها می توانند تنگناها و ناهنجاری های ترافیکی را به طور خودکار و با استفاده از زیرساخت های حاشیه ای موجود که از طریق پیشرفت نرم افزارهای توسعه یافته توسط تیم Hazen.ai فعال شده است ، شناسایی و رفع کنند. این فناوری چهره ها را شناسایی نمی کند و برای حفظ حریم خصوصی فیلم ها را در حاشیه پردازش می کند زیرا جریان های ویدئو توسط اپراتورهای انسانی بررسی نمی شوند. Hazen.ai از هوش مصنوعی لبه (AI) برای پردازش تصاویر استفاده می کند ، و تنها با تجزیه و تحلیل الگوهای رفتاری عمومی افراد ، گروه ها ، وسایل نقلیه و جریان های ترافیکی ، از حریم خصوصی عمومی اطمینان می یابد.
انس بسالاماه ، بنیانگذار Hazen.ai ، گفت: "ما مفتخریم که به برنامه NVIDIA Metropolis پیوسته ایم. با این همکاری استراتژیک ، ما در حال راه سازی برای آینده با جاده های ایمن هستیم که در آن می توان تلفات ترافیکی را به میزان قابل توجهی کاهش داد." "فناوری ما نسل جدیدی از دوربین های ترافیک را قادر می سازد تا رفتار راننده را به درستی درک کنند ، مدیریت ترافیک را بهبود بخشند و شهرهای ما را برای استفاده از آخرین پیشرفت های هوش مصنوعی برای همه امن تر کنند."
Hazen.ai در حال کار با NVIDIA برای ادغام نرم افزار پیشرفته ایمنی ترافیک دید رایانه ای خود به عنوان یک پیشنهاد از طریق پلت فرم NVIDIA Metropolis است. به عنوان یک شریک برنامه ، Hazen.ai قصد دارد تا پیشنهادات خود را در NVIDIA و رویدادهای شخص ثالث ارتقا دهد و همچنین دسترسی سریع به سخت افزارها و SDK های مختلف NVIDIA را برای سرعت بخشیدن به زمان و عملکرد توسعه برنامه های یادگیری عمیق به دست آورد. Hazen.ai همچنین به عنوان عضوی از برنامه Metropolis به یک تیم فنی اختصاصی NVIDIA دسترسی پیدا خواهد کرد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب